Rivaldo83
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
łódź
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Romka bardziej od kasy interesuje zdanie jego pupilka Mou...
Więc jeśli nie będą chcieli go sprzedać to nie sprzedadzą...
0
Wyluzujcie. Spinacie się jak by co najmniej sam Prezydent zwołał konferencje i powiedział że nie będzie już transferów.
Sezon ogórkowy więc trzeba coś pisać w gazetach...
0
Oby dla Bayernu nie skończyła się tak zmiana szkoleniowca na "lepszego" jak się dla Realu to skończyło gdy pozbyli sie VDB.
0
I wrócić transfery klepać do Fify, Agger za 16 baniek hehe
0
Od razu chłopaku widać żę Luiza widziałeś tylko w pucharze konfederacji. Inaczej nie pisał byś takich bzdur. Luiz to jeździec bez głowy, w połowie sezonu przesuneli go na DM'a bo tyle błędów walił...
0
niezły suchar..
0
46 baniek za jeźdzca bez głowy hehe
0
Masakrycznym upodleniem jest wyśmiewanie się publicznie z osób niepełnosprawnych.
0
Każdy trener świata, i każdy kto ogląda BPL wolał by mieć w składzie walijczyka od Neymara, na tą chwilę. Bale biorąc pod uwagę gdzie gra wcale, lub niewiele jest gorszy w tej chwili od CR7.
Ja liczę że Neymar zatrybi jak Ronaldinho i będziemy mieli kolejną mega gwiazdę ale na tą chwilę daleko mu do Bale'a.
A to jak Bale napier** z dystansu to już w ogóle poezja...
0
JEstem pełem podziwu dla ludzi piszących tu :) Po meczu z Lechią - dramat.
Po ogłoszeniu składów na mecz z santosem - dramat. Tito wciąż ustala skład i inne tego typu brednie. Po wygranej z Santosem ( ogórami z brazyli jak niektórzy pisali w kontekście Neymara ) mega euforia :)
Czy tylko ja zauważyłem że w drugiej połowie gracze Santosu byli znacznie bliżej strzelenia gola ? Mimo zmęczenia i gry przeciwko prawie nowej 11stce mieli znacznie więcej okazji. I nie dlatego że słaby jest Barta ale dlatego że 2ga linia miała więcej strat i była znacznie słabsza w odbiorze.
Cesc zagrał świetnie z przodu, ale przy swoich wybitnych inklinacjach offensywnych bardziej pasuje na wolny elektron w pomocy czyli Inieste.
Na debiut Neymara można patrzeć z 2 stron. Z jednej 2 asysty z drugiej mnóstwo strat po nie udanych dryblingach. Rozkręci się, to pewne.
Pewnie dlatego trenerzy lubią Pedro bo on nie traci piłek i ciężko pracuje w odbiorze.
Jeśli przyjdzie dobry SO to moim zdaniem wszystko idze w dobrym kierunku...
0
i miał więcej strat po tych kiwkach niż Pedro przez cały sezon.
0
Dostałeś minusy od tępych fanów Lechii :) A prawdy 100%:)
0
Z choinki się urwałeś ? To do świąt chociaż zaczekaj.
Bo w Brazylii to sami obrońcy po 50 kg tak ?
0
KickBoxing też nie.
0
Sam sobie przeczysz.
Najpierw piszesz o wartości rynkowej a później że Monaco daje 20 my 8 i my go mamy. Chyba w fifie tak to działa. Normalnie jest tak że musisz wyrównać najwyższą ofertę.
0
Kosztuje 50 Baniek a nie 30-35
0
Bredzisz.Zdobyliśmy 100pkt , więc co ma do tego real ?
0
Ogarnij się chłopaku. Od 10 lat w europie jesteście zerem a chcesz pouczać drużynę która w tym czasie 3 x Puchar LM zdobyła :)
Weź się lepiej za zbieranie zaskórniaków na Walijczyka..
0
Ludzie chcieli rekompensaty to mają :) W ramach tejże LEchia dostanie remis :)
0
no no pokazał to w meczu z Bayernem. Każda akcja Riberego wkręcała w ziemie chłopaka..
0
Tyle że to Pep wymyślił sobie że Thiago będzie DMem. Dla mnie Thiago to następca umarłej generacji 10tek, mediapunta. Taki Rui Costa ;)
0
Jak dla mnie to taka lepsza wersja Xaviego. Oczywiście na tą chwilę nie pod wzgl. umiejętności tylko predyspozycji :)
Przeciwnik słaby ale widać od razu że chłopak ma przegląd pola, potrafi zagrać dobrą piłę a w dodatku umie wygrywać pojedynki 1na1.
No i wzrost który pozwala powalczyć z napastnikami w powietrzu ( może nie ze zlatanem ale spokojnie z Falcao :))
0
Kolejny znafca. Drugą część sezonu grał na DM, bo strach było go na SO stawiać.
PK mu wyszedł to fakt, tyle że tam miał za partnera T.S.
0
Kady kto się interesuje chociaż trochę wię że najpierw ogłoszono że Pep będzie nowym trenerem a później Jupp ogłosił że musi odpocząć...
Pierwsze rozmowy były w zeszłym roku z Pepem a kto wie może i wcześniej, a zespół wtedy nie prezentował się dobrze i w lidze szło im słabo.
Po takim sukcesie nikt normalny ( nie liczymy realu ) nie rezygnuje z trenera.
Pewnie Jupek ma żal...
0
tak grał świetnie że w połowie sezonu na DM ze strachu go przesuneli...
0
Po stylu wypowiedzi widać gołym okiem że Miki nie ma 12 lat.
Troll jakich mało ...
0
Stary, nie jestem królem ortografii, ale takiego dramatu to ja dawno nie widziałem !
0
Nieźle gra S.Roberto :)
0
z innej beczki. Dzisiejszy sparing do obejrzenia tylko w necie ?
0
bzdurą było by sprzedanie go. Nie ze wzgl na to że rozwinie się na tyle by grać u nas, ale po dobrym sezonie w RSSS, jeśli stałby się podstawowym graczem to spokojnie mółby być wart znacznie więcej niż 2mln.