0

No no Zwłaszcza Luiz kilka razy we własnym polu karnym zagrał tak niefrasobliwie że prawie golem się to skończyło.

0

UUU grubo :) może udało by się nam zająć 2 miejsce w lidze :)
W żadnym meczu zeszłego sezonu nie zagrał rewelacyjnie ! W żadnym !

0

100% racji. Xavi,Iniesta, Cesc - każdy z nich jest w tej chwili duuużo lepszy od Thiago.

0

Włosi u21 dostali by baty sromotneod Barcy B, nie wspominając że nie mieli by najmniejszych szans na utrzymanie się w PD.
To tyle apropo wczorajszego hat tricka Thiago.

Chłopak ma talent ale jak już dostawał szansę to na prawdę nic wielkiego nie pokazywał.

0

Jak faul na Tello był naciągany wg Ciebie to zapraszamy do Vision Express :)

0

Thiago zagrał dobry mecz, Tello raczej słaby.
Od razu widać że 90% komentujących tu ie oglądało meczu tylko podniecają się półtoraminutowym skrótem.

To co każdy zauważył na pewno to fakt że hiszpanie dzieli przepaść od reszty reprezentacji. Włosi praktycznie nie istnieli w 2 lini. Tam absolutnie nie ma następcy Prilo. Wyszło 10 wirtuozów na 10 wyrobiników i walczaków.

Thiago to znacznie ofensywniej grający piłkarz od Xaviego więc znafcy wyluzujcie. Nawet po 2 bramach Thiago widać że to zawodnik raczej na pozycje Iniesty. W odbiorze chłopak raczej nie szaleje a i zdarzają mu sie straty w środku dość lekkomyślne.

Cesc przeciwko Urugwajowi ( znaaaaacznie bardziej wymagający rywal niż włosi u21) zagrał kapitalnie. Xavi również zagrał b.dobrze. Jeśli komuś się wydaje że gość który ma najrówniejszą forme w europie od 5 lat po słabszej końcówce ubiegłego sezonu będzie siedział na ławie kosztem Thiago to powinien wyłączyć Fife.

Thiago ma papiery na wielkiego grajka dlatego zupełnie niepotrzebnie Pep kupował za grubą kasę Cesca. W obcnej sytuacji mamy 4 świetnych graczy na 2 pozycje, a thiago z tej 4 na bank jest najslabszym w tej chwili.
Nie wspomne o S.roberto czy brace Thiago....

0

tyle że ich nie kupiono za małe pieniądze :)

0

Boże cóż za dyrdymały, kolejny menago rodem z fify.
Słyszałeś kiedyś o czyms takim jak zgrywanie się poszczególnych lini ?
Najlepiej qwa wystawiać co mecz inny skład żeby wszyscy sie mogli ogrywać :D
Trzymajmy 40 chłopa w 1szej drużynie bo przecież można rotować składem.

0

Neymar da dużo nowych możliwości. Przede wszystkim to będzie drugi piłkarz którego będą musieli podwajać a co za tym idzie znacznie więcej miejsca będzie miał messi.
Kilku naszych top przeciwników dawało 'plaster" messiemu, teraz będą mieli problem bo plaster dla messiego i neymara to dziura w środku pola :)

Myśle że pół sezonu potrzebuje na aklimatyzację tak jak Roni i później już będzie szalał konkretnie :)

Oby tylko z Messim się dogadał.

0

wszedłem i trafiłem na Twoją matkę :/

0

Ryszarda Czerwca z 1996r a nie z czerwca :D

0

Ogarnijcie się z tym Dortmundem. To finalista LM a nie klubik z przedmieśc i na bank nie będzie ogrywał naszych gwiazdek,

0

Problem w tym że większość wypowiadających tu swoje mądrości to za czasów Gaspart'a robiło pod siebie więc jak mają pamiętać.
A przecież jeszcze 11 lat temu Barca po 19 kolejkach była 3 od końca, a hegemonia Realu była nie do podważenia...

0

Najlepsze jest to że Xavi to od wielu lat najrówniej grający piłkarz w Barcie. Po słabej końcówce tego sezonu wszyscy znafffffcy już go wysyłają na emeryturę i wieszczą jego koniec ;)
Zupełnie jak z pirlo jak ktoś tu pisał tyle tylko że pirlo jest rok starszy jeszcze.

Spokojnie xavi może grać jescze ze 2 sezony na poziomie światowym.
A co do Thiago to nie Xavi jest jego konkurentem o miejsce w składzie.
Thiago to świetny drybler dużo bardziej ofensywny od Xaviego. Jego konkurentem jest Iniesta...

0

Śmiejesz się z błędów ortograficznych 13latka ?
Z tego że wypowiada się dziecinnie ?
Ostre kompleksy musisz mieć i naprawdę mały móżdzek skoro chcesz się dowartościować kosztem małolata.

0

heh faktycznie zabawna sytacja bo każdy klub ma jakiś duży plus.
Ciekawe co wybierze. San sebastian to najmocniejszy klub i grać będzie w LM a to ogromny plus ale najważniejsze to żeby był podstawowym graczem.

0

Orientuje sie ktoś czy gdzieś idzie to obejrzeć w TV ?

0

miało to być do komentarza Kamil1910 ;) mimo że kibicujemy w łodzi różnym drużyną ;)

0

100% racji...

0

różnica między rafinha a bojanem jest oczywista. Bojan jak został wypożyczoy to był już graczem pierwszej drużyny, dostawał całkiem sporo minut i każdy wiedział że chłopak ma talent ale chyba nie na Barce.
Zwłaszcza że to nie był bajeczny technik tylko środkowy napastnik który bił wszelkie rekordy goli w drużynach juniorskich. Z tą różnicą że tam te 170cm mu nie przeszkadzało....
On wciąż jest młody ma 22 lata ale o ile wypożycznie go do Romy było ok to milan to już totalnie padaka bo wcale tam nie grał.

Mimo wszystko gdyby 2 ostatnie sezony pograł w średniaku PD to kto wie czy nie strzelił by co sezon po 15 goli i nawet jak by w Barcie nie miał szans to wart byłby przynajmniej 10 baniek...

Talent na drużynę 3-4 PD chłopak ma, na Barce chyba nie...

0

Nie wracają bo Barca na ogół wypożycza piłkarzy typu Bojan czy Kerrison którzy nie mieli nigdy szansy na gre w pierwszej drużynie.
Po za tym wypożycza się ich na ogół zupełnie nie tam gdie powinno.

Teraz Barca ma wysyp świetnych młodych zawodników których trzeba wypożyczyć ale do PD !!!
I zupełnie nie przemawia do mnie fakt że musi to być drużyna grająca w LM czy PE.
Spokojnie Rafinha może pograć w Celcie i okaże się za rok czy jego talent eksploduje...

0

LEci gdzieś w tv ten turniej ?

0

Jak dla mnie jedyna słuszan opcja to PD. Z całym szacunkiem dla naszej drużyny ale gdyby przedstawić osiągnięcia w obecnym sezonie komuś kto się nie zna na piłce obu drużyn i powiedzieć że Barca chce szlifować talenty w BVB to popłakał by się ze śmiechu...

Na tą chwilę stracili tylko 1 gracza. Jeśli przyjdzie do nich ten młody brazylijczyk co grał ostatnio w końcówce meczu Bra-Ang to może się okazać że nasz diament wiele więcej nie pogra sobie niż u nas.

Na puchary będzie miał jeszcze czas. Solidny zespół PD zapewniający mu cotygodniową grę w lidze to jest cel na ten sezon !

0

0

Obym się mylił ale BVB to moim zdaniem za wysokie progi. Chyba że odejdzie Lewy...

0

Dostawał minuty i grał znacznie gorzej...

0

Generalnie jak Lewy nie odejdzie to zdecydowanie za wysokie progi dla chłopaka. Nie kumam czemu Barca nie nawiąże jakiejś współpracy z klubem PD z dolnej części tabeli. Dla takiej Celty było by to zbawienie mieć w następnym sezonie thiago i Deulofeu czy S.Roberto.

0

Neymar rozumiem że przychodzi siedzieć na ławie ?:)
Alexis zostaje i na tą chwilę to napewno lepszy piłkarz. Ten sezon miał momentami słaby ale stać go na dużo, zresztą bramka w derbach to potwierdza.
Tello to też piłkarz który w tej chwili jest dużo lepszy...
Co do Pedro to również bym go sprzedał, ale pewnie nie odejdzie. No i jest najlepszym defensywnym skrzydłowym świata :D

0

JAk Lewy odejdzie do Bayernu to przyda im się nasz gwiazdka...
Zresztą bardo słuszna decyzja bo przy obecnej kadrze nie ma szans chlopak na gre....

0

Zupełnie na siłę i zupełnie niepotrzebnie Pep sprowadził za grubą kasę Cesca zamiast dawać grać Thiago. W rezultacie mamy 4 zawodników na 2 miejsca i brak szans na rozwój dla Thiago.

Oczywiście są tu fani FM i Fify którzy na wszystkie problemy mają jedno rozwiązanie - rotacja :D
Zapomnieli jednak że na tym poziomie najważniejsze jest zgranie, zarówno wśród 2 środkowych obrońców, pomocników czy napastników, gra na pamięc i wzajemne przewidywanie jak się ustawi i wyjdzie kolega z drużyny.

Dla większości wzór po tym sezonie J.Klop tak rotuje składem że Lewy, reus, Hummels, Gotze, Subotic to piłkarze którzy grali praktycznie non stop.

Dla Thiago żeby się rozwinął puchar króla czy ochłapy 20 minutowe w lidze i LM to za mało. On nie ma 19 lat. 2 lata temu Thiago już był wielkim talentem a o gotze mało kto słyszał. Dziś Bayern bez żalu wydał prawie 40 baniek na gotze.

W tym sezonie generał będzie jeszcze grał. Iniesta to klasa sama w sobie. Za Cesca daliśmy tyle kasy że musi grać, zresztą wydaje mi się że dużo lepiej radzi sobie w obronie i to on będzie następcą xaviego, a thiago to bardziej Iniesta.
Nie ma miejsca dla Thiago żeby chłop mógł zagrać te 40 meczy w sezonie po przynajmniej 70 min.

Lepiej go sprzedać i zawrzeć klauzule pierwokupu za taką samą kasę jak się go sprzedaje. A jak nie to wypożyczyć go na pół sezonu do klubu z hiszpani który nie będzie grał w europejskich pucharach i kto wie może za te pól roku okaże się że Cesc nie daje rady zupełnie a thiago to najlepszy rozgrywający w lidze....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?