Rivaldo83
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
łódź
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
100% racji !!
Wszyscy wrzucają na Tito a prawda taka że Pep niepotrzebnie sprowadził Cesca. Nie ma miejsca dla 4 rozgrywających w Barcie. A rotacja nie polega na tym że w każdym meczu gra inny środek pola.
0
Mimo wszystko trochę jednak ma...
0
Pewnie, jeden klik w fifie i już go mamy :)
0
Real zapłacił za Kake w worku 65 baniek i jak na tym wyszedł ?
0
Przychodzi środkowy obrońca i napastnik i na 3 pozycje w środku do gry są Busi,Song, Mashe, Xavi, Iniesta,Cesc,Thiago. 7 piłkarzy na 3 miejsca plus młodzi z Barcy B.
Rotacja jest potrzebna, ale stabilizacja składu też. Nie można co mecz wychodzić innym składem !
Wszystkich nie da się zatrzymać żeby grali dużo.
0
Thiago, Iniesta, Xavi i Cesc to trochę za dużo jak na 2 miejsca zwłaszcza że czasem z trudniejszymi rywalami może grać Busi i Song. Tak robił Pep wstawiając Keite z Busim.
W kolejce czekają kolejni mega utalentowanie zawodnicy z Barcy B.
Nie da się zatrzymać wszystkich.
Osobiście byłbym za sprzedażą Thiago pod warunkiem zawarcia klauzuli pierwokupu w jakiejś rozsądnej cenie. Np odchodzi za te 18 baniek, ale jeśli jego talent eksploduje i za 3 lata będzie chciał wrócić do kataloni to mamy prawo go odkupić za np max 28 mln.
0
Podobno dobrze się kumplują z naszym kapitanem. Chodzą do tego samego fryzejra itp :D
0
Co za bzdura z tym radzeniem sobie w europie. Chłop ma papiery na bycie nr 2 na świecie. Ilu piłkarzy zmieniało ligi w europie i sobie nie radziło.
Kaka odchodził do realu jako najlepszy zawodnik na świecie a gdzie teraz jest... ?
Po 30 baniek to się płaci za dobrego obrońcę, niestety takie czasy a nie za zawodnika który może być jednym z najlepszych na świecie.
I to że za rok kończy mu sie kontrakt nie ma nic do rzeczy, tyle tylko że go sprzedadzą ale niekoniecznie nam...
0
No, ok. Weźmiemy go :)
0
Nie wiem skąd niektórzy biorą te 30 baniek :D
0
Hummels to jedyny zawodnik na którego nas stać i który jest na sprzedaż. Kompany i Silva można zapomnieć.O ile Komapny jest jeszcze wart dużej kasy o tyle Silva to porażka. Fakt, najlepszy chyba obecnie obrońca ale i nie najmłodszy a i kontuzje go nie omijają (22 mecze w tym sezonie w lidze).
Luiz z Chelsea też bardzo dobry zawodnik ale ciężko mi uwierzyć że go sprzedadzą. Klub do biednych nie należy.
0
A co dzwonił do ciebie i ci to mówił ? Obrażaj swoją matkę jak masz ochotę a nie ludzi którzy osiągneli znacznie więcej i o których czytasz jedynie w necie...
0
Powinien iść na wypożyczenie. Malaga świetny kierunek. Generalnie PD !
I na pewno nie może zostać u nas przynajmniej przez najbliższe pół roku bo po prostu cofa się w rozwoju.
A gość ma mega papiery na grę !
0
Czy sportowo się sprawdzi to czas pokaże. Przychodzi do Europy jako mega gwiazda,2gi Pele itp. Niby było już kilku 2gich Pele ale Neymar w tej chwili jest już 3cim najlepiej zarabiającym piłkarzem na świecie a to o czymś świadczy.
W zasadzie z takich "wielkich" nadziei brazylijskiej piłki to chyba tylko robinho się nie sprawdził.
Nawet teoretycznie mniejsze diamenty jak ostatnio Oscar grają dobrze.
Marketingowo to on na pewno się zwróci.
0
Barca na Ibrze wtopiła ok 45 mln więc prawie tyle ile w tym roku ma na transfery. W dodatku pozbyła się Kameruńczyka który miał wtedy 28/29 lat a to najlepszy okres dla napastnika. Dodatkowo kilka transferów totalnie w plecy za dużą kasę. Kilku z tych piłkarzy prawie nie powąchało murawy, więc nie ma co też przesadzać że Pep robił zawsze dobre transfery.
Osobiście nie chce mi się wierzyć żeby taki piłkarz jak Neymar chciał iść do Bayernu. Wydaje mi się że dawno już jest dogadany z Barca.
Falcao to wiadomo że idzie pewnie na pół roku do Monaco.
Ważne żeby przyszedł dobry środkowy obrońca.
Gdyby Messi nie był po kontuzji a z tyłu zagrali byśmy Pique-Tarzan i w środku Busi-Marszczerano-Xavi to też uważam że pierwszy mecz mógłby zakończyć się zupełnie inaczej.
Stało się jak się stało ale też nie ma co płakać że jak nagle pół składu nie wymienimy o za rok nie ma co myśleć o LM.
Pozdro
0
Mazi
Jak sprzedasz w imieniu Barcy Pedro za 30 baniek to na bank Ci 10% odpalą :D Także telefon w dłoń i dawaj :D
0
Trzeba się cieszyć że tacy użytkownicy jak Agunia dzielą się z nami swoimi zawodowymi doświadczeniami :)
0
Obecny real dzieli przepaść od tego w którym grali Figo,Raul czy Zidane.
98/00/02 LM co 2 lata i regularnie PD. Fakt faktem że Barca z tego okresu po prostu była b.źle prowadzona :(
Smiać mi się chcę z tego co się dzieje obecnie wokół Bundesligi.
Tak jest co roku, ktoś gdzieś zaskoczy i już cała gimbusiarnia od FM;'a wieszczy jakieś teorie.
Bayern jeszcze nie wygrał LM a nawet jeśli to nie znaczy że będzie rządził w Europie teraz. BVB nakolejny finał LM być może będzie musiało czekać znowu z naście lat, a część piłkarzy nigdy nie zaskoczy w innych klubach.
Pep w zeszłym roku nic nie zdobył z tą druzyną, teraz mamy chociaż mistrzostwo kraju i szanse na 100pkt. Tyle nie zdobyliśmy nigdy za jego kadencji ale oczywiście w lidze to ogórki grają itp itd.
Zobaczymy czy w bawarii pokochają Pepa jeśli w pierwszym sezonie odpadnie np w Ćwierćfinale LM.
Myślę że gdyby mecz Bayern - Barca odbył się w tamtym roku to wyglądał by zupełnie inaczej. Zgubilismy jak co roku formę w lutym tyle że tym razem nie wróciła...
W przedziwnych czasach przyszło mi żyć, kiedyś Barca nie wygrywała LM przez naście lat i musiała patrzeć na potęgę RM a teraz z palcem w dupie wygrywa ligę i 6x z rzędu gra w półfianale LM i mamy wielki kryzys :)
Pozdro dla normalnych....
0
Czasem mam wrażenie że te newsy robią specjalnie pod małoletnich fanów FM'a ;)
0
Chciałbyś przez następne 26 lat wygrać 2 x ligę mistrzów ?:D
0
tak dla przypomnienia. Pep w zeszłym sezonie nie wygrał nic....a miał tych samych piłkarzy co tito.
0
Villa, Pedro, Affelay, Bojan, Marszczerano papa
Cuenca - absolutnie nie sprzedawać, wypożyczyć !
Do drużyny powinien przyjść klasowy ŚO
Wtedy na ŚO mamy "Puziola", Pique, Bartre, X - 4 grajków na 2 pozycje a zawsze Busi od biedy może tam zagrać !
Pivot - Busi, Song
Pomoc - Xavi, Iniesta, Thiago, Cesc czyli 4 graczy na 2 pozycje. Rozgrywek jest bardzo dużo a Xavi powinien grywać coraz mniej, tak by w najważniejszych meczach generał miał świeżość !Zdecydowanie za mało szans dostaje Thiago ! Iniesta od dzwona może grać na skrzydle.
Atak - Messi, Tello, Alexis + Neymar
Deulofeu powinien przejść do 1 kadry i dostawać być wprowadzany o drużyny.
Dodatkowo każdy kibic powinien zmówić paciorek za drużyne Spurs żeby dostali się do ligi mistrzów !!!
0
Messi91REM
Kozacki skład żeś wymyślił :D
Widzę że wyjebałeś xaviego i inieste na bruk :)
Mimo wszystko w kilku aspektach masz rację :)
Bo ja też jestem za sprowadzeniem "ławkowej: 9tki jaką kiedyś był Henka Larson.
0
Jak czytam niektóre komentarze to mam wrażenie że część z was ogląda piłkę jedynie na tvp 1 :D i to tylko Ligę mistrzów :)
Hummels w tym sezonie wcale nie grał tak idealnie jak niektórym się wydaje, ale akurat ocenianie go na podstawie pierwszego meczu z realem i jednego błędu to nieporozumienie.
Thiago silva kosztował psg prawie 50 baniek więc zapomnijcie. Kompany jest kapitanem City i nie na sprzedaż !! O reszcie można sobie dyskutowac :)
0
Humels 20 mln hahahahah
0
Po kiego piszecie żeby sprzedali pedro zamiast alexisa skoro za pedro nikt nawet 10 baniek nie da :D
0
Ale się dzieciarnia napaliła ;) Rozumiem że dzwoniliście do dyrektora sportowego BVB i macie zgodę na transfer hummelsa za 25 baniek ?:D:D
Hummels nie ma klauzuli, ma ważny kontrakt i jest ważnym elementem drużyny. Odszedł Gotze za 37 baniek i odejdzie lewy pewnie za ok 20-25 baniek bo kończy mu się kontrakt za rok. BVB ma dużo kasy i za smieszne 25 mln nie sprzeda hummelsa.
Silva w ogóle abstrakcja !!! Komapny to samo. Szukamy kogoś kto będzie ostoją defensywy więc 18latek z romy to chyba niekoniecznie.
0
Co ty pierdolisz, zobacz ile PSG dało za silvę....
0
Prawda jest pewnie taka że może i Juve go chce ale to chytruski. Jak ktoś by wyłożył 30 baniek za niego na bank by go sprzedali. Ale jak dostają propozycję 18 baniek za 25latka który wciąż może zaskoczyć i kosztował 37 baniek to nikt normalny by go nei sprzedał.
0
za 15 mln w życiu bym go nie sprzedał...