0

powiem krótko, LECZ SIĘ! Trener nie znający naszej filozofi który w bogatej Chelsea nie osiągnął NIC to dla Ciebie idealny kandydat do nas tak ?

0

Dobra Miki nie ma co czekać aż Zubi ruszy dupe bo do świąt się nie doczekamy. Bierz tel w ręke i załatwiaj te transfery. Wierzymy w Ciebie !

0

Tylko że Porto może sobie pozwolić na takie eksperymenty. Naprawdę tego nie widzisz ? Nawet jak od biedy z grupy w LM nie wyjdą to głowy tam nie polecą. Więc i od czasu do czasu trafią na kogoś dobrego.
W Barcelonie nie ma miejsca na eksperymenty z młodymi talentami sprowadzanymi z ameryki pd. zwłaszcza że w naszej szkółce jest w hoy talentów do oszlifowania.

A teraz na koniec napisz ilu takich zajebistych piłkarzy wypuścili w ostatnich 5 latach którzy mieli by pewne miejsce u nas ?

0

Ciebie powinni wziąść bo przecież znasz świetnie rynek ( pewnie z fify ) i wiesz kto był dał radę a kto nie. W dodatku co to za problem wysłać ofertę, mi w FM zajmuje to sekundkę, potem negocjuje zarobki z piłkarzem i już jest :)

Zejdź na ziemie dzieciaku, pracują tam ludzie którym do pały nie sięgasz a mądrujesz się jak byś miał jakiekolwiek doświadczenie...

0

A ja mam wrazenie że jesteś upośledzony.
Naprawdę myślisz że te teksty to przy współpracy ze sztabem Barcy powstają ?
Transfery się robi po cichu. Póki co jeszcze wszyscy piłkarze z urlopów nie powracali a Ty już stękasz że nic się nie robi...

0

To Silva ma klauzule ? ktoś wie jaką ?
Miki może mógłby uruchomić swoje kontakty i spytać....

0

Ręce się powinno ucinać za pisanie takich bzdur !

0

Bójmy się bo mogą wykupić Pedro za 50 baniek :D

0

Zdjęcie raczej nie jest z tego wywiadu :) Ale mina pasuje :D

0

Wypożyczyć go do T-mobile ekstraklasy niech się ogrywa z najlepszymi !

0

Myślę że z racji na potęgę przeciwnika nie chcą zdradzać taktyki ;)

0

Niemcy to specyficzny kraj. Tam się naprawde bardzo ceni "swoich". Zwłaszcza w perspektywie MŚ. Dla nas Pep to ikona, symbol największych sukcesów tego klubu, dla nich, kolejny trener ich "wiekiego" Bayernu.

Thiago będzie dostawał szanse, nie po to tam idzie by grzać cały czas ławę. Pep lubi w odpowiedni sposób rotować.
Ale jeśli komuś sięwydaje że w najważniejszych meczach sezonu Thiago będzie grał kosztem niemców to chyba śni...

Idzie z dużym kredytem zaufania, ale po kilku słabszych meczach usiądzie dużej na ławie.
Na tą chwilę Goetze, Muller, Basti,Ribery, Roben to piłkarze po za jego zasięgiem.

0

Osobiście wolał bym zeby Barca wygrała LM a Bayern odpadł jak najszybciej :)

0

Z innej beczki. MAthieu udzielił wywiadu w którym przyznał że kontaktował się z nim Pep i namawiał go na transfer do Bayernu.
A pamiętam ile wrzutów tu było na niego że słabizna :)

0

Xavi, Iniesta, Cesc to pewniaki. Pojedzie pewnie jeszcze Isco. Thiago musiał by stać się gwiazdą w monachium żeby pojechał na mundial.

0

Zapewne doczepiłeś się pustaku do zdania że nie widzę wiecej miejsca dla niego. Ale oczywiscie pusty człowieku nie skumałeś że chodziło mi o więcej miejsca w pomocy z racji grania 4 pomocnikami przez Pepa (diament).

Wrrr co za pustak.

0

Jakie hejtowanie baranie, czy mój post kogoś hejtuje ?

Kolejna kwestią jest to że zawsze pisałem że Thiago nic specjalnego nie pokazał w zeszłym sezonie, więc Twój post pasuje do mnie jak kwiatek do kożucha.

0

Myślę że jest jeszcze przynajmniej kilka ekip które mogą włączyć sie o najwyższe cele jak np Mou team czy mimo wszystko Real z CR7, ISco i kto wie kim jeszcze w ataku.

Dziwi mnie że prawie wszyscy są przekonaniu że PEP musi odnieść sukces w Monachium. Jupp przez 2 ostatnie sezony raz wygrał LM i raz ją przegrał w finale. Zobaczymy...
Ja w każdym razie kibicuje BVB :)

0

Diament w środku, hmm. Ciekawe czy z 4 czy z 3 obrońcami ? Na pivota pójdzie w takim razie Basti skoro J.M do obrony a L.G nie przekonuje trenera.
Tak czy siak nie widzę więcej miejsca dla Thiago.
Nawet przy 3 obrońcach. Co w takim razie z alabą czy lahmem.

0

Spokojnie 3-4 lata będzie jeszcze w mega formie. Jeśli do nas przyjdzie to uważam że na tych 2 transferach powinniśmy zakończyć letnie mercato :)

0

Głupi jest i spotka go kara.
2 słabsze mecze od pierwszej minuty kosztem któregoś ze szwabów i prasa tak pociśnie Guardioli że nie będzie wiedział jak ma na imię.
Daleko mu w tej chwili do Goetze czy Mullera, o Bastim nawet nie ma co pisać.Nawet jeśli J.M powędruje do obrony to i tak pozycja pivota nie dla Thiago.

0

Myśle że Ty powinieneś rozpędzić się i z barana zajebąć w ścianę. Współczuję Ci bardzo jak we wszystko co gazety piszą wierzysz

0

Skąd to 36 baniek ? 56% od 18 to troszke powyżej 9 mln co razem daje 27 baniek.
Chyba że chodziło o 26 baniek :)

A co do Thiago to jest głupi i tyle :) Bayern ma stawiać na szwabków i tyle !
Rywalizacja w środku taka sama jak u nas albo i większa. Będzie może grał troche więcej ale za sezon czy dwa nic sie nie zmieni.

Co do jego talentu to nic w PD nie pokazał. Mnóstwo strat w środku które stwarzały zagrożenie dla naszej bramki.

W tej chwili na max 5 pozycji jest 5 absolutnych pewniaków. Ribery,Arjen, Muller ,Basti, Goetze. A gdzie miejsce dla środkowego napastnika czy Krossa.

Dla mnie opcje są 2.
1. Bayern będzie gromił wszystkich i szybko zrobi sobie przewage w Tabeli i wtedy Thiago będzie mógł sporo szans dostawać
2. Nie od razu nowa drużyna Pepa zaskoczy i jeśli każdy mecz bedzie bardzo ważny to Thiago będzie zaczynał na ławie.

0

1000% racji.
Tyle że w Barcy może mieć nadzieje że za rok max 2 Xavi zakończy kariere i przynajmniej 1 miejsce w pomocy się zwolni, a w Monachium idzie by rywalizować z lepszymi od siebie.

0

Mecze Evertonu i Celty teraz chętnie sie poogląda :) W ajaxie grają zawodnicy którzy na 90% już do nas nie wrócą...

Dla mnie Cuenca to był prawdziwy skrzydłowy grający przy bocznej linii. 2 lata temu w wieku 20 lat grał naprawdę sporo u nas i prezentował się duuuuuuużo lepiej niż rok młodszy G.D w pierwszej drużynie. Szkoda tych kontuzji....

0

Masakra jaka dzieciarnia rodem z fify tu sie nazbierała.
Barca B żeby regularnie grać w 2 lidze hiszpańskiej musi mieć kilku doświadczonych zawodników na poziomie 2ligowym. Nie każdy tam jest po to by awansować do 1 drużyny.

To że Barca B gra w drugiej a nie w 3 lidze to ogromna zasługa piłkarzy którzy nigdy nie zagrają w pierwszej drużynie.
A chyba nie musze pisać jak to dużo dla naszych młodych talentów ogrywać się w 2 a nie 3 lidze...

0

Klub chciał mu zrobić przysługę i zrobił, więc kwota transferu jest drugoplanowa. Ja wiem że na tej stronie jest mnóstwo specjalistów którzy doskonale znają kondycję finansową naszego klubi i wiedzą ile nam jeszcze na transfery zostało no ale coź, też kiedyś miałem 15 lat :)

Mamy w tej chwili nadmiar piłkarzy w formacji oofensywnej więc myśl o kupienie kolejnego zawodnika to nieporozumienie. A pitolenie o tym że potrzebny nam typowy snajper to już totalna głupota bo z tego co się orientuję to najlepszy strzelec europy gra własnie u nas...

Nigdy nie graliśmy na wrzutki w pole karne i nic tego mam nadzieje nie zmieni.

Trener chce próbować ustawienia Busi-Song-Xavi/Cesc więc Iniesta w przypadku kontuzji kogoś z dwójki messi neymar też może grać z przodu i przypomnę że za Pepa tak głownie grał !

Za neya w tym roku zapłacimy chyba 20 baniek, a za thiago i Ville otrzymamy również 20. Kasa na transfer obrońcy jest.

Oby tylko nie był to Luiz za jakieś chore pieniądze. Przecież na bank jest w jakiejś francji, portugali czy holandi wyróżniający się obrońca który będzie kosztował jakieś normalne pieniądze...

0

Ogarnijcie się z tymi gundoganami eriksenami itp. Jeśli thigo odejdzie to na 2 pozycje w pomocy mamy 4 piłkarzy,a biorąc pod uwagę trudne wyjazdowe mecze i Songa to nawet 5. Za rok może być już graczem pierwszej drużyny kolejny mega talent Rafinha. Po kiego wała nam kolejni pomocnicy ?

0

Poziom tej strony leci w hooooy
1. Thiago to profesjinalista. Jak szejki powiedzą NIE to nigdzie nie odejdzie. Jeśli ktoś myśli że Thiago sie postawi rok przed mistrzostwami Świata, w dodatku jeszcze po to żeby mniej zarabiać to jest debilem. W każdej wypowiedzi podkreśla że aktualnie jest piłkarzem PSG ! A to że każdy ( prawie ) chciałby grać w Barcelonie, no cóż, żadne odkrycie.

2. David Luiz. Mam gorącą prośbę. Niech każdy pod swoim komentem napisze ile oglądał meczów ligowych D.L w zeszłym sezonie. Jestem kur** pewien że 90% najgłośniej stękających nie widziało nawet jednego. D.L to nie jest mga pewny obrońca, zdarza mu się sporo klopsów !
Mou kilka razy wypowiedział się że D.L będzie ważnym elementem drużyny w przyszłym sezonie więc nie widzę żadnych szans na trasfer !
I oczywiście powtarzamy, jak ktoś myśli że d.l się postawi i powie że hoy i on chce do Barcy to jest debilem :)

3. Kompany, to już nawet żal komentować. City nie sprzeda swojego kapitana za nic w świecie. Ale w fifie smiało możecie go kupić :)

Z góry dziekuję za minusiki :)

0

Chłopie czego Ty wymagasz )
Przecież z 60% ludzi na tej stronie nie ogląda meczów ligowych Barcy.
Thiago zagrał sporo meczy w tym sezonie i w żadnym nie błysnął.
Strzelił hat tricka przeciwko włochatym u21. Drużynie ktora pewnie w Segunda D. by się nie utrzymała.

Wielu się jeszcze może zdziwic że S.Roberto dużo lepiej wykorzysta swoją szansę....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?