0

Kaśliwa uwaga eksperta :)

0

0

Z romą zajął praktycznie to samo miejsce w tabeli co jego poprzednik i następca. Jego porażką można co najwyżej nazwać to że nie wyciągnął z tego klubu więcej niż inni...

wielu chyba żyje jeszcze w świecie gdzie Roma z Batistutą wygrała mistrza...

0

Proponuje zmiane nicka na IDIOTA

0

Bielsa jest przeciętniakiem, w dodatku bezrobotnym którego nikt nie chce.
Martino ma w swoim CV sukcesy o których Bielsa może tylko pomarzyć...

Real przez ostatnie 10 lat sprowadza samych znanych trenerów i co z tego mają ?
Największe sukcesy osiągneli z trenerem który nikomu znany nie był i prowadził tylko rezerwy.

0

Thiago ładnie gra to fakt :) Zobaczymy jak będzie jak wróci Basti, Goetze i J.Martinez :)
Swoją drogą Dante coś mało gra ...

0

A co do Bielsy i Taty.
Bielsa nic nie osiągnął z Bilbao, już jego poprzednik Caparros zajmował wyższe miejsca z tą drużyną
Tata przejął drużynę która skończyła sezon na 6 miejsce i zgarnął z nią mistrzostwo. Z Paragwajem naprawde duże sukcesy.

LE lub Martino na bank któryś z tych dwóch Panów obejmie Barce.

Proponuje sie skupić na nich w komentarzach a nie pisać o V-B czy Laudrupach :D

0

Na bank trener dawno wybrany. Ktoś tu mądrze napisał że Prezio już dawno miał plan B w razie nawrotu choroby Tito. Sam fakt że tak szybko ogłoszą trenera dobitnie to pokazuje.

LE pytany o komentarz powiedział ze nic nie powie, a to daje do myślenia :)

0

Ty umiesz czytać ze zrozumieniem ?
Celta zdementowała, niesłychane...

0

Tyle ma pomysłów i planów że żaden klub go nie chce. A sukcesów też jakoś nie widać w jego Cv

0

Ryjek też nie był znanym trenerem :) A już na bank nie z sukcesami :)

0

W czym jest lepszy Bielsa ? jakie ma sukcesy ?

0

3 ładne zagrania i kiwka w 4 min "hajlajcie" ;) Z drużuną która jest o krok od bankructwa. Nie żebym nie widział jego talentu ale wstrzymajmy się z ocenami do ważniejszych meczy z bardziej wymagającym rywalem.

Swoją drogą Thiago na DMie, no no Panie Guardiola :)

0

Ciężka sparawa z tą Romą. Sezon przed nim i sezon po Roma zajmuje praktycznie tą samą pozycję w tabeli. Nie oglądam za dużo Seria A ale Roma to już nie ta sama drużyna co kiedyś. W sumie brakło 6 pkt do sukcesu.
Pod jego wodzą Barca B grała najlepszą piłkę w historii.

Koleś na bank ma jaja i charakter. Czy Guardiola z tamtym składem Romy wygrał by seria A ?:) nie sądze...

0

Jeden z nielicznych trenerów w tym zestawieniu który wszędzie gdzie trenował osiągał sukces.

0

Prawda to jest taka że największe sukcesy ten klub osiągał z trenerami którzy znają Barcę.
Ryjka miełeś z zewnątrz. Więc nie tak dawno.

0

Ładna piła alcantary....

0

koleś totalnie bez sukcesów w europejskiej piłce klubowej !

0

rozpęęź się i z barana zajeb w sciane. I co real osiągnął z tymi wielkimi nazwiskami na ławce przez ostatnie 10 lat ? Ile razy wygrał LM i ile razy PD ?

0

ale skąd o tym wiesz że ma głowę do pomysłów i taktyk ? Bo skoro ją ma to czemu nie przebił chociażby Caparrosa który rok wcześniej zajął z AB 6 miejsce w lidze ?

Koleś nic nie osiągnął w światowej piłce i ta jego pełna głowa pomysłow nic mu na tą chwilę nie dała. Nie widzę również by inne klubowe potęgi europy zabijały się o niego skoro trenuje słabiutkie AB.

Osobiście wole kogoś kto wszędzie osiągał mniejszy lub większy sukces albo kogoś z czystą kartą i znajomością naszej filozofii gry dzięki której jestesmy najlepsi !

0

Gimbazja sukcesu, taka prawda.
100pkt i półfinał to dla nich sezon stracony i trener do wymiany.
Czasów gdy Antic przychodził ratować puchar uefa nie pamiętają, bo wtedy pewnie kibicowali realowi :)

0

Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tym Bielsą ? Przecież gość niczego nie osiągnął grając w PD. I nie chodzi mi tu o mistrzostwo bo to wiadome że nie do zdobycia ale Rayo skończyło wyrzej od AB :/

0

No Koeman to idealny kandydat ;) W Valenci szło mu wręcz wybitnie :)

0

Wielu piłkarzy " zaskoczyło " w późniejszym wieku. Nie każdy był gwiazdą od juniora. W tej chwili nikt za niego nie wyłożył by sensownej sumy. Po roku spędzonym w RSSS które może zagra w LM jego wartość może znacznie wzrosnąć, jeśli nie to tym bardziej nic nie stracimy.

0

Nie miałem wcześniej możliwości oglądać ligi angielskiej. Bardzo fajny opis.
Jeśli chodzi o Bielse jestem totalnie na NIE.
Jeśli chodzi o V-B to w Porto mówiono że drugi Mou, z Tot też niezłe sukcesy jak na siłę tej drużyny, natomiast z chelsea totalny nie wypał. Może faktycznie przez szatnie, nie śledziłem PL.
Laudrup w SW gra nieźle, ale w PD mu nie poszło. Prawie spuścił Mallorce i nic wielkiego nie zwojował z Getafe które potrafiło zajmować wyższe miejsce w tabeli.

0

Bez jaj, Real co chwila ma kogoś Pro, doświadczonego itp tylko sukcesów brak. Największe miał za del Bosqe który wtedy nie był Pro.

0

Nie przyjadą do Polski...

0

I na tej podstawie byś go zatrudnił do najlepszego klubu ? Żeby się wykzał ? Gratuluje

0

Tylko ktoś kto tu grał i zna naszą filozofię.
Jak czytam Mancini, dziadek Bielsa czy Low to normalnie płakać się chce.
Cóż takiego ten Bielsa osiągnął ? 14 i 10 miejsce z AB ? no litości....

0

Wolisz Szwaba który nie ma pojęcia o naszej grze ? i co ten LEW osiągnął ? co wygrał ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?