Rivaldo83
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
łódź
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kaśliwa uwaga eksperta :)
0
0
Z romą zajął praktycznie to samo miejsce w tabeli co jego poprzednik i następca. Jego porażką można co najwyżej nazwać to że nie wyciągnął z tego klubu więcej niż inni...
wielu chyba żyje jeszcze w świecie gdzie Roma z Batistutą wygrała mistrza...
0
Proponuje zmiane nicka na IDIOTA
0
Bielsa jest przeciętniakiem, w dodatku bezrobotnym którego nikt nie chce.
Martino ma w swoim CV sukcesy o których Bielsa może tylko pomarzyć...
Real przez ostatnie 10 lat sprowadza samych znanych trenerów i co z tego mają ?
Największe sukcesy osiągneli z trenerem który nikomu znany nie był i prowadził tylko rezerwy.
0
Thiago ładnie gra to fakt :) Zobaczymy jak będzie jak wróci Basti, Goetze i J.Martinez :)
Swoją drogą Dante coś mało gra ...
0
A co do Bielsy i Taty.
Bielsa nic nie osiągnął z Bilbao, już jego poprzednik Caparros zajmował wyższe miejsca z tą drużyną
Tata przejął drużynę która skończyła sezon na 6 miejsce i zgarnął z nią mistrzostwo. Z Paragwajem naprawde duże sukcesy.
LE lub Martino na bank któryś z tych dwóch Panów obejmie Barce.
Proponuje sie skupić na nich w komentarzach a nie pisać o V-B czy Laudrupach :D
0
Na bank trener dawno wybrany. Ktoś tu mądrze napisał że Prezio już dawno miał plan B w razie nawrotu choroby Tito. Sam fakt że tak szybko ogłoszą trenera dobitnie to pokazuje.
LE pytany o komentarz powiedział ze nic nie powie, a to daje do myślenia :)
0
Ty umiesz czytać ze zrozumieniem ?
Celta zdementowała, niesłychane...
0
Tyle ma pomysłów i planów że żaden klub go nie chce. A sukcesów też jakoś nie widać w jego Cv
0
Ryjek też nie był znanym trenerem :) A już na bank nie z sukcesami :)
0
W czym jest lepszy Bielsa ? jakie ma sukcesy ?
0
3 ładne zagrania i kiwka w 4 min "hajlajcie" ;) Z drużuną która jest o krok od bankructwa. Nie żebym nie widział jego talentu ale wstrzymajmy się z ocenami do ważniejszych meczy z bardziej wymagającym rywalem.
Swoją drogą Thiago na DMie, no no Panie Guardiola :)
0
Ciężka sparawa z tą Romą. Sezon przed nim i sezon po Roma zajmuje praktycznie tą samą pozycję w tabeli. Nie oglądam za dużo Seria A ale Roma to już nie ta sama drużyna co kiedyś. W sumie brakło 6 pkt do sukcesu.
Pod jego wodzą Barca B grała najlepszą piłkę w historii.
Koleś na bank ma jaja i charakter. Czy Guardiola z tamtym składem Romy wygrał by seria A ?:) nie sądze...
0
Jeden z nielicznych trenerów w tym zestawieniu który wszędzie gdzie trenował osiągał sukces.
0
Prawda to jest taka że największe sukcesy ten klub osiągał z trenerami którzy znają Barcę.
Ryjka miełeś z zewnątrz. Więc nie tak dawno.
0
Ładna piła alcantary....
0
koleś totalnie bez sukcesów w europejskiej piłce klubowej !
0
rozpęęź się i z barana zajeb w sciane. I co real osiągnął z tymi wielkimi nazwiskami na ławce przez ostatnie 10 lat ? Ile razy wygrał LM i ile razy PD ?
0
ale skąd o tym wiesz że ma głowę do pomysłów i taktyk ? Bo skoro ją ma to czemu nie przebił chociażby Caparrosa który rok wcześniej zajął z AB 6 miejsce w lidze ?
Koleś nic nie osiągnął w światowej piłce i ta jego pełna głowa pomysłow nic mu na tą chwilę nie dała. Nie widzę również by inne klubowe potęgi europy zabijały się o niego skoro trenuje słabiutkie AB.
Osobiście wole kogoś kto wszędzie osiągał mniejszy lub większy sukces albo kogoś z czystą kartą i znajomością naszej filozofii gry dzięki której jestesmy najlepsi !
0
Gimbazja sukcesu, taka prawda.
100pkt i półfinał to dla nich sezon stracony i trener do wymiany.
Czasów gdy Antic przychodził ratować puchar uefa nie pamiętają, bo wtedy pewnie kibicowali realowi :)
0
Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tym Bielsą ? Przecież gość niczego nie osiągnął grając w PD. I nie chodzi mi tu o mistrzostwo bo to wiadome że nie do zdobycia ale Rayo skończyło wyrzej od AB :/
0
No Koeman to idealny kandydat ;) W Valenci szło mu wręcz wybitnie :)
0
Wielu piłkarzy " zaskoczyło " w późniejszym wieku. Nie każdy był gwiazdą od juniora. W tej chwili nikt za niego nie wyłożył by sensownej sumy. Po roku spędzonym w RSSS które może zagra w LM jego wartość może znacznie wzrosnąć, jeśli nie to tym bardziej nic nie stracimy.
0
Nie miałem wcześniej możliwości oglądać ligi angielskiej. Bardzo fajny opis.
Jeśli chodzi o Bielse jestem totalnie na NIE.
Jeśli chodzi o V-B to w Porto mówiono że drugi Mou, z Tot też niezłe sukcesy jak na siłę tej drużyny, natomiast z chelsea totalny nie wypał. Może faktycznie przez szatnie, nie śledziłem PL.
Laudrup w SW gra nieźle, ale w PD mu nie poszło. Prawie spuścił Mallorce i nic wielkiego nie zwojował z Getafe które potrafiło zajmować wyższe miejsce w tabeli.
0
Bez jaj, Real co chwila ma kogoś Pro, doświadczonego itp tylko sukcesów brak. Największe miał za del Bosqe który wtedy nie był Pro.
0
Nie przyjadą do Polski...
0
I na tej podstawie byś go zatrudnił do najlepszego klubu ? Żeby się wykzał ? Gratuluje
0
Tylko ktoś kto tu grał i zna naszą filozofię.
Jak czytam Mancini, dziadek Bielsa czy Low to normalnie płakać się chce.
Cóż takiego ten Bielsa osiągnął ? 14 i 10 miejsce z AB ? no litości....
0
Wolisz Szwaba który nie ma pojęcia o naszej grze ? i co ten LEW osiągnął ? co wygrał ?