0


;)
ok 80% to wielcy fani Mangali którzy po za meczami Porto w LE nigdy go nie oglądają :) Co więcej od czasu do czasu pojawi się komentarz osób interesujących się grą Porto które piszą że Mangala popełnia sporo gaf. Do repry absolutnie się nie łapie. Ale wielki i czarny to przemawia , chyba w pornolach...

Całą swoją moc prosto z gwiazd skupiałem na tym żeby nasz zarząd zainteresował się Benatią który w tej chwili jest absolutnie jednym z najlepszych obrońców na świecie.
Razem z Castanem tworzą najlepszy duet obrońców w Europie. Roma ma po 26 kolejkach stracone 12 goli !!!! Nawet Juve z Barzaglim w składzie ma 19 goli straconych a ogromną przewagę punktową.

Oglądałem w tym sezonie sporo meczy Romy i Benatia to obrońca niemal bezbłędny.
W dodatku nie dzieciak któremu brak doświadczenia tylko Stoper w idealnym wieku. Ma co najmniej przed sobą 5 sezonów gry na absolutnie top poziomie i nie kosztowałby 40 mln jak Mangala.

Co do Vidala to zupełnie nie rozumiem na jaką pozycję miałby przyjść. W dodatku wróci Rafinha który musi grać, bo jak nie to po kolejnym sezonie jego tatuś zatroszczy się oto żeby przeszedł do Bayernu czy gdzie indziej a my będziemy znowu płakać...

0

Oby odszedł.
Świetny gracz który motywacje do biegania ma tylko z największymi firmami. Typowy przykład przesycenia sukcesami w Barcelonie.
Wciąż może grać na wysokim poziomie ale na bank już nie u nas...

Ps: Jak weźmiemy za niego 20 mln to prawie jak w lotka wygrać.
Ps2: Barceona w końcu musi zacząć sprzedawać piłkarzy na których można jeszcze zarobić a nie trzymać ich niewiadomo ile i puszczać za darmo....

0

skrzydłowy za obroncę ?

0

Coś Ci się pomyliło z tym Balem :) Niby czym mają piłkarze Realu być przesyceni ?:D
Odpadaniem w 1/4 LM ?:D

0

Betis prowadzi na wyjeździe :)

0

jaki znowu defenzywny pomocnik ?
kiedyś w lever tak grał ale teraz jest absolutnie najwyzej grającym z trójki środkowych pomocników...

0

No no. Alexis wczoraj dostał piłkę na 1vs1 z obrońcą mnóstwo miejsca i co zrobił ? Kopnął się nią w czoło. Neymar dobrze grał wczoraj w obronie i dobrze w ataku. Stworzył sobie sam idealną sytuacje gdzie trafił w boczną siatkę. Później b.dobrze zachował się gdy Fernandinho wybił piłke z lini bramkowej. Brakło oderobinę precyzji.B.Duużo fauli było na nim które dawały drużynie czas żeby się ustawić i złapać oddech. Z czego jeden był przy lini p.karnego.
Jego jedyny błąd to strata po której Dzeko uderzał głową.

Co do Roberto to szukaj kur** wróżbity na trenera który będzie wiedział że piłkarz przy rożnym nie wyjdzie za linie spalonego.
Zreszta o czym Ty płaczesz, chwile póxniej Sergi zaliczył b.dobre otwierające podanie do Alexisa dzięki czemu strzeliliśmy na 2:1.

0

No nie wiem. Ja tam żadnego 4-4-2 nie widziałem.
Graliśmy jak zawsze 4-3-3. busi-Xavi-Cesc a z przodu Iniesta-Messi-Ney. Ney na prawej stronie zmuszony jest iśc do lini a nie schodzic do środka i przy jego szybkości i Balansie to dobrze wyglądało. Oczywiście była pewna zamienność pozycji i bardzo dobrze.

Co do stylu i formacji to ciągle to samo że niby wszyscy już znają itp. Bayern, Barca, Roma, Fiore te drużyny grają 4-3-3 z sukcesami.
Liczy się bieganie bez piłki i wychodzenie na pozycje a nie ustawienie. Jak nie ma zaangażowania jak z Valladoid to żaden styl nie pomoże.

0

Nie wiem gdzie widziałeś 4-2-3-1 :) To że Busi wychodził do wysokiego presingu razem z xavim ( a przecież momentami to i Pique czy Mashe ) to nie znaczy że my 2 pivotami graliśmy :)
W rozegraniu, gdy byliśmy przy piłce, Xavi grał znaczni wyżej niż Busi.

Wczoraj po prostu wszyscy zagrali dobrze w obronie. Nawet Messi i Ney mieli świetne odbiory...

0

To była Barca z najwyższej pólki tylko...nieskuteczna...

0

A nie widzisz tego że City grało otwarty footbal a nie zamkneło sie na własnej połowie ?
Dzis po prostu potrafilismy momenty w ktorych mielismy pilke pod bramką rywala zamienic na sytuacje..

0

karny haj ch**!!!

0

Messi cukierki wpierdala :D

0

Milner w podstawie...ciekawe

0

Presing:d głupi słownik:d

0

Widać już ze Messi godzi się na wywiady jeśli zna pytania i je akceptuje. Nie ma szans żeby ktoś mu zadał pytanie czemu nie biega, nie angażuje się w peeling itp..

0

Tylko nie Laboga. Madritista komentujacy mecze Barcy. Znów będzie tak jak w meczu z Atletico na wyjeździe. Tylko wtedy pare razy zgasił go Lesiu...

0

Nie zawsze sie sprawdzają Geble ;) ale w 90%:/ Oby dziś się jednak nie sprawdził bo wole ustawienie z 1 meczu z iniestą na skrzydle i Pedro/Alexis w podstawie.

0

wykup sobie czas antenowy na ezo TV i zbijaj hajs na wróżbach

0

Iniesta ma sporo asyst 2 stopnia w tym sezonie. Prostopadłe podanie w pole karne ale zamiast strzału jest wyłożenie na pustaka i asysta idzie się... :)
Ostatnio Iniesta gra najlepiej z pomocników. A to jak zagrał w reprze to poezja :)
Co do Xaviego to mam czasem wrażenie jak by był rozliczany z % celnych podań a nie stwarzających zagrożenie...Gra za bardzo nieregularnie...

0

A jeszcze bardziej dlatego że zdiagnozowano u niego ostatnio Alzheimera.
Ciągle myśli że jest skrzydłowym i nie musi grać w obronie...

0

Bayern mocno ofensywnie. Jak szybko stracą gola może być ciekawie :)

0

Ciekawe czy kupił już bilet na ten mecz :)

1

Hummels to bardzo dobry obrońca o idealnych warunkach fizycznych, jeden z absolutnie najlepszych piłkarzy w powietrzu i w idealnym wieku. W dodatku grający bardzo inteligentnie (w przeciwnieństwie do Pique) i dobrze drygujący obroną. A w podaniach prostopadłych przez 1/2 boiska to absolutnie nr 1.

Generalnie nie trzeba przypominać że doszedł do Finału LM więc nie może być słaby,
Gorzej z jego zdrowiem. Zobaczymy czy dogra bez problemu sezon do końca.

Co do tych śmiesznych opini typu jeden duży drugi mały to:
Subotic Hummels - obaj ponad 190cm finał LM. Boateng, Dante, Badstuber, van Buyten - 192,188 ,190, 197

0

Nie osmieszaj się. Tata przyszedł po Neymarze.
I tak jeśli zostanie na kolejny sezon to będzie miał wpływ na transfery !!!!!!!!!
Nikt nie kupuje piłkarzy których nie chce trener....Chyba że młodych graczy jak Halilovic.
Ale jeśli przyjdzie taki Vidal to z pewnością dlatego że będzie tego chciał Tata.
Jesli uważacie że trener nie ma wpływu na transfery to po prostu śmiech na sali.

Ps. A w Utd to nie Sir Alex decydował nie ?:)) Tylko zarząd :)

Pozdro chłopaki :)

0

W niczym nie była zaskakująca. Jeszcze troche a łabędzie wylądowały by w strefie spadkowej mimo że to drużyna o wcale nie takim małym budżecie. Klub miał grać spokojnie w środku tabeli.

04.02.14 podziękowali mu. W ostatnich 10 kolejkach przed zwolnieniem zanotował : 1 wygraną (WOW), 6 PORAŻEK !!!, 3 remisy.
I Ty chcesz komuś wmówić że to była najbardziej zaskakująca decyzja...może w historii futbolu co ?

0

hahaha żart roku tak ? Prowokacja ?
Andresz Zwijasz Bagaż wyjeba* lekką reką ponad 100mln na transfery z których prócz Eriksona reszta to totalne niewypały. Totalnie bez ładu i składu.
Posadził na ławce Adebayora który u nas by więcej pograł gdybyśmy go mieli.Teraz Adebayor gra i prawie co mecz gol.
Koguty miały średnią goli na mecz 1 ;)
Kompromitujące porażki czy to u siebie czy na wyjeździe. Drużyna grała totalny piach !!!!!

Ale Ty w nim widzisz potencjał...gratuluje :)
Ps. Za Soladado dał 26mln funtów a City za Negredo 20 ;) Porównywać obu panów nie trzeba chyba...
Jeszcze Lamela za 26mln funtów który praktycznie nie dostaje szansy...

0

A może Messiego chciał sprzedać i dlatego go zwolnili ?:)
Akurat wypalenie i brak zaangażowania to ja bym sie na końcu doszukiwał u ŚO.
Gorzej z Alvesem, Adriano, Messim, Busim.
Generałowi chęci odebrać nie można ale nie daje już naszej drużynie tyle co Modric Realowi,Verratti PSG czy Thiago Bayernowi i reprezentacji...
Jest jeszcze Cesc który jest świetnym pomocnikiem ale żaden z niego lider a juz na pewno nie wojownik. Taki kameleon który dopasowuje się poziomem do kolegów....

Nikt nas nie wie o co naprawdę chodziło z Guardiolą...

0

Dzwinie sformułowałeś zdanie. Można by odnieść wrażenie że przejął Wigan na 10 kolejek do końca gdy już byli 1 nogą w 2 lidze.
Prowadził drużyne kilka lat i w ostatnim sezonie spuscil ja do 2 ligi, tyle.

@Tom
Podoba mi sie praca Martineza ale bawi mnie jak ludzie tu łatwo wskazują następców Taty bo nie ponoszą tego żadnych konsekwencji. Weźmy tego, a może tego albo tego...a jak przegra kilka meczów to Ci sami ludzie będą pierwsi go zwalniać :)

Nic i tak od nas nie zależy. Ja Martino będe zwalniał jak na to zasłuży na koniec sezonu.
A teraz chętnie poneguje wasze wybory :)

0

Przypomnij mi , to ten co w 2002r z grupy na MŚ z Argentyną nie wyszedł ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?