0

W jakich meczach Messi NIE został zawodnikiem meczu?

Nie licząć pierwszego meczu z PSG i tych z Juve

0

Najpiękniejsze koszulki jakie Barca miała w historii.
Dorównywać mogą jedynie te z 04/05 lub 14/15.

0

Raczej dla Argentyny ,Urugwaju i Kolumbii.

0

On powie ,że jest.

0

Ronaldo ma pecha ,że gra w erze Leo Messi'ego.

0

to było w 2008-09, w 2007-08 dostaliśmy lanie na Bernadeu ,do tego piłkarze Barcy robili szpaler. Fajnie było się za to zrewanżować rok później.

0

Na początku przeczytałem Wenger

1

Strasznie go wychwalają ,praktycznie mówią o nim bez przerwy.

0

Szkoda ,że był w Barcelonie tak krótko...

Lepszym partnerem dla Romario był Bebeto, mimo że poza boiskiem nie darzyli się sympatią to na boisku uzupełniali się.

0

Było zupełnie na odwrót.

1

Eto jest chciwy na kasę. Larsson taki nie był ,zależało mu na szczęściu drużyny bo od zawsze marzył grać w Barcelonie.

0

W takim razie jedź do Barcelony i powiedz to zarządowi

0

No tak, hat-trick z Andora(?) ,jest ważniejszy niż wicemistrzostwo Świata.

0

"jakiś" Everton?... Szacunek dla takiego klubu jak Everton się należy ,a nie "jakiś". To klub legenda w Premier League.

0

Miałem zawsze takie same zdanie odnośnie ich rywalizacji.

Nienawiść przysłania oczy
,

0

Co drugi irlandczyk ma rude włosy.To ich znak firmowy, obok wyśmienitego piwa"

0

-Messi

"Eres un genio en lo tuyo, y al mismo tiempo mantienes una modestia y humildad envidiables. Pese a ser de pocas palabras, eres influyente en tu grupo."

3

Super, zawsze go lubiłem.
Dzięki niemu przyszedł Ronaldinho

2

Świetny artykuł

0

WybitnyMessi

Błagam ,zmień dillera.

0

gracek39

Z van Gaal'em byliśmy nad przepaścią. Radomir uratował nam sezon, bo było momentami na prawdę tragicznie.

0

Będzie naprawdę ciężko. Nawet jeśli wygramy z Milanem to w 1/4 trafimy na kogoś z pary Real Madryt/Manchester United...

0

Ojej błąd ,przepraszam.

0

Nawet Szczęsny się załapał

0

Kiedyś piłkarze Milanu puszczali przed meczem Guns N' Roses - Welcome To the Jungle ,to jest motywacyjny utwór ;)

0

Może i wygrała cztery spotkania ,ale w lidze graliśmy padake.

0

Z roku na rok coraz gorzej...

0

Trudno im awansować bo wydajecie grube miliony na znane nazwiska.

0

MastaBanana

10/10

0

Real M.3-0 Racing

Valencia 2-0 Mallorca

Osasuna 1-1 Malaga

Almeria 1-2 Herculés

Getafe 2-1 Sporting

Espanyol 2-0 Levante

Sevilla 1-0 Athletic

Villarreal 1-2 Atlético

Real Sociedad 0-1 Deportivo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?