Rivaldoo
Dołączył/a: lipiec 2010
Ostrów Mazowiecka
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
B-O-B-I-K (R10)
Wszystkiego Najlepszego :)
To będzie trudny mecz ale myślę że powinniśmy wygrać
0
ETA
Gdyby nie Rosell Ronaldinho by wcale do nas nie przyszedł tylko by grał dla Realu Madryt albo Manchesteru United
Przypomnę że był przyjacielem Ronaldinho gdy kręcili jakoś reklamę Nike i wtedy Rosell zachęcił Roniego do transferu do Barcelony :)
0
kaadeel
Mourinho był jeszcze asystentem Van Gaala i trenował Benfice przed tym Unilao coś tam , a po wygranej Barcelony w lidze Hiszpańskiej w 1999 roku powiedział że nigdy nie odejdzie z Barcelony .
Dla mnie Mourinho gra najnudniejszy na świecie football ale Guardiola nie lepszy utrzymywać się przy piłce 70 % czasu gry i nie oddać celnego strzału . Natomiast Mourinho cały czas muruję bramkę zawodnikami i nie pozwala nikomu dojść , a kiedy wszyscy piłkarze się przesuną pod bramkę wyprowadza kontrę .
A FC Porto nawet przed Mourinho było jedną z potęg w Europie miało pieniądze przez wypromowanie Mario Jardela która sam zdobywał mistrzostwa kraju . W sezonie 1999/2000 FC Porto zaliczano już do faworytów Ligi mistrzów .
0
pamiętam jego gola przeciwko Realowi w gran derbi w sezonie 2004/2005 gdzie Barcelona wygrała 3:0 THX za wszystko Gio