0

B-O-B-I-K (R10)

Wszystkiego Najlepszego :)

To będzie trudny mecz ale myślę że powinniśmy wygrać

0

ETA

Gdyby nie Rosell Ronaldinho by wcale do nas nie przyszedł tylko by grał dla Realu Madryt albo Manchesteru United

Przypomnę że był przyjacielem Ronaldinho gdy kręcili jakoś reklamę Nike i wtedy Rosell zachęcił Roniego do transferu do Barcelony :)

0

kaadeel

Mourinho był jeszcze asystentem Van Gaala i trenował Benfice przed tym Unilao coś tam , a po wygranej Barcelony w lidze Hiszpańskiej w 1999 roku powiedział że nigdy nie odejdzie z Barcelony .

Dla mnie Mourinho gra najnudniejszy na świecie football ale Guardiola nie lepszy utrzymywać się przy piłce 70 % czasu gry i nie oddać celnego strzału . Natomiast Mourinho cały czas muruję bramkę zawodnikami i nie pozwala nikomu dojść , a kiedy wszyscy piłkarze się przesuną pod bramkę wyprowadza kontrę .

A FC Porto nawet przed Mourinho było jedną z potęg w Europie miało pieniądze przez wypromowanie Mario Jardela która sam zdobywał mistrzostwa kraju . W sezonie 1999/2000 FC Porto zaliczano już do faworytów Ligi mistrzów .

0

pamiętam jego gola przeciwko Realowi w gran derbi w sezonie 2004/2005 gdzie Barcelona wygrała 3:0 THX za wszystko Gio

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?