0

Kur.... My nie gramy jak na razie i nie biegamy.. Co jest whata fuck

0

Gramy spokojnie jak na razie. Aż za spokojnie.

3

Pamiętacie Mistrzostwa świata w ręczna co Qatar kupił sędziów.. Ciekawe jak w piłce będzie...

0

Już jutro Barca Ball ajjj..

6

Czemu nie Oby kasa się zgadzała :D

0

Halland jest gotowy obniżyć pensje by grać w Barcelonie.

0

@SinMistico nigdy się nie broni 1:0 jak dla mnie to glupota

6

@Messibestplayerintheworld ktoś tu chyba na głowę upadł..

0

@Cule1234 kurde ciężko nie wiem czy chce go w Barcelonie.. Ale Xavi go chce więc jestem przegrywam.

2

@mrboom a co mają brudnego :D

1

@pato1234 aż mnie ciary przeszły moja kiedyś ze mną oglądała i mówiła o ten gryzoń haha teraz jest tak że często się mijamy bo praca ale jak się uda to oczywiście ogląda ze mną.. Bardzo mi miło wtedy

1

Wolę chyba żółwia niż Wikinga.. Ale to moja opinia jeśli by miało to sens.

0

@kaamil1910 wiem wiem, ale to było coś pięknego od 2 sezonów

0

@El dominatore słaby to twój komentarz.. Jestem pewien że dużo kibiców oglądało skróty czy mecz bo warto.

1

Ile razy już oglądaliście skróty meczu.. Real vs Barca? Powiem że nie liczyłem :d

0

@FC1899Barca pewnie szkoda że to tylko woda hahahha

0

@Popitek12 straciłeś przyjaciela.. Jak dla mnie

57

Wciąż się podniecam tym podaniem Auby do Ferrana na 3:0 bajka... :D

0

W tym meczu nawet Mbappe by nie pomógł Hahahha

1

Garcia dzisiaj na plus

0

Po mału wracamy na swoją ścieżkę. Bravo Barca!

0

Kur... Żeby tylko nie bronić.. Grać swoje i do przodu

0

Nasz chłopak.. Laporta słyszysz widzisz?

0

Bosquets niech uważa kurwa lepiej

0

Żarłacz biały wrócił ach...

0

@trolownik właśnie gdzie oglądać?

0

@gumaz książęce Ipa niebieska

0

@barteggg08 powiedz co on zrobił dzisiaj jak narazie lipe

0

@Rewolucja123 nic nie wnosi jak narazie i do tego ma żółtą kartkę i nie ma podań od niego nie gra dzisiaj najlepiej

0

@Hubsao nie widoczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?