Robert1603
Dołączył/a: maj 2019
Nowa Ruda, Niemcza
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kur.... My nie gramy jak na razie i nie biegamy.. Co jest whata fuck
0
Gramy spokojnie jak na razie. Aż za spokojnie.
3
Pamiętacie Mistrzostwa świata w ręczna co Qatar kupił sędziów.. Ciekawe jak w piłce będzie...
0
Już jutro Barca Ball ajjj..
6
Czemu nie Oby kasa się zgadzała :D
0
Halland jest gotowy obniżyć pensje by grać w Barcelonie.
0
@SinMistico nigdy się nie broni 1:0 jak dla mnie to glupota
6
@Messibestplayerintheworld ktoś tu chyba na głowę upadł..
0
@Cule1234 kurde ciężko nie wiem czy chce go w Barcelonie.. Ale Xavi go chce więc jestem przegrywam.
2
@mrboom a co mają brudnego :D
1
@pato1234 aż mnie ciary przeszły moja kiedyś ze mną oglądała i mówiła o ten gryzoń haha teraz jest tak że często się mijamy bo praca ale jak się uda to oczywiście ogląda ze mną.. Bardzo mi miło wtedy
1
Wolę chyba żółwia niż Wikinga.. Ale to moja opinia jeśli by miało to sens.
0
@kaamil1910 wiem wiem, ale to było coś pięknego od 2 sezonów
0
@El dominatore słaby to twój komentarz.. Jestem pewien że dużo kibiców oglądało skróty czy mecz bo warto.
1
Ile razy już oglądaliście skróty meczu.. Real vs Barca? Powiem że nie liczyłem :d
0
@FC1899Barca pewnie szkoda że to tylko woda hahahha
0
@Popitek12 straciłeś przyjaciela.. Jak dla mnie
57
Wciąż się podniecam tym podaniem Auby do Ferrana na 3:0 bajka... :D
0
W tym meczu nawet Mbappe by nie pomógł Hahahha
1
Garcia dzisiaj na plus
0
Po mału wracamy na swoją ścieżkę. Bravo Barca!
0
Kur... Żeby tylko nie bronić.. Grać swoje i do przodu
0
Nasz chłopak.. Laporta słyszysz widzisz?
0
Bosquets niech uważa kurwa lepiej
0
Żarłacz biały wrócił ach...
0
@trolownik właśnie gdzie oglądać?
0
@gumaz książęce Ipa niebieska
0
@barteggg08 powiedz co on zrobił dzisiaj jak narazie lipe
0
@Rewolucja123 nic nie wnosi jak narazie i do tego ma żółtą kartkę i nie ma podań od niego nie gra dzisiaj najlepiej
0
@Hubsao nie widoczny