Robert1603
Dołączył/a: maj 2019
Nowa Ruda, Niemcza
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie leci ksw?
1
@Adek02 Hejo.tv
0
@Zzzzzzzzzz Według mnie :
1:3
2:0
2:1
2:1
0
@kuz w dodatku bezobjawowo.
0
@D10SLEO no tak o rudym mowa
2
Ile jeszcze Laporta będzie trzymał tego drewniaka.
1
@Marjando a czyją kur... a on ustala taktykę on prowadzi kur.. Treningi
2
Nie oglądałem meczu ale poczytałem trochę waszych komentarzy.. I się pytam kur... A Kiedy rudzielec zostanie wyje... bany.
0
Messi dostaje instrukcje od kolegi gdzie w Barcelonie miało by to miejsce.. Teraz widać jak rządził drużyna i klubem.
3
Bravo Byki Messi zaraz głowę skuli i przestanie biegać haha
1
Zaczyna się mecz w Madrycie
0
@Colon czytając takie komentarze to myślę że jesteś kibicem PSG
0
Byki dzisiaj ukłuja mam nadzieję ajjj
39
Zwycięstwo nic nie zmienia... Rudy Out!
0
@Coutinho007 jak bravo Koeman.. Powiedz mi?
1
Chciałbym jeżeli przegramy, żeby Rudy w końcu poleciał.. Zobaczymy jak zagramy czy coś się poprawiło czy nie, ale zaraz Rudy będzie się tłumaczył przerwą reprezentacyjna.
17
Ma ktoś nr do Pana Alvesa? Sam zadzwonię i wyręcze zapracowanego Pana prezydenta.
4
Co jak co ale Ronaldinho był najlepszym magikiem jakiego widziałem był lepszy od Messiego i CR7..
3
Przejdźmy na Ty.. Tyskie.
Robert.
2
Ciągle są tacy, którzy winią Laporte o odejście Messiego, a ja powiem tak szkoda ale widocznie tak musiało być. Zacząć nowy etap trzeba to zrobić bez Messiego, bo z Messim byliśmy przewidywalni wiem, że nie raz nas ratował ale ostanie dwa sezony było człapanie po boisku i skulanie głowy jako kapitan. Dziękuję mu za wszystko z całego serca i to się nie zmieni kocham go ale czas na zmiany. Dajmy czas Panu Laporcie ja w tego Pana wierzę.
7
@pax mogę postawić Ci kloca.
1
@Arkadio90 co masz na myśli w Polsce nidyrydy?
1
@socha chodzi o bukmachera tak ciężko zrozumieć!
1
@Witekk10 noo mi też jakoś... Ostatnio Ukraina zawaliła.. A gdzie grasz?
1
Ktoś się bawi z was wszystkich w bukmachera?
0
@siwykrb Hejo.tv
2
@Przemek2323 wszystko co robi PiS wina Tuska
2
Xavi u nas to tylko kwestia czasu.
0
Koeman miej jaja i się zwolnij... Proszę Cię
1
@Rust_Cohle chodzi mi o jego kontuzje i szpital