0

Gdzie leci ksw?

1

@Adek02 Hejo.tv

0

@Zzzzzzzzzz Według mnie :
1:3
2:0
2:1
2:1

0

@kuz w dodatku bezobjawowo.

0

@D10SLEO no tak o rudym mowa

2

Ile jeszcze Laporta będzie trzymał tego drewniaka.

1

@Marjando a czyją kur... a on ustala taktykę on prowadzi kur.. Treningi

2

Nie oglądałem meczu ale poczytałem trochę waszych komentarzy.. I się pytam kur... A Kiedy rudzielec zostanie wyje... bany.

0

Messi dostaje instrukcje od kolegi gdzie w Barcelonie miało by to miejsce.. Teraz widać jak rządził drużyna i klubem.

3

Bravo Byki Messi zaraz głowę skuli i przestanie biegać haha

1

Zaczyna się mecz w Madrycie

0

@Colon czytając takie komentarze to myślę że jesteś kibicem PSG

0

Byki dzisiaj ukłuja mam nadzieję ajjj

39

Zwycięstwo nic nie zmienia... Rudy Out!

0

@Coutinho007 jak bravo Koeman.. Powiedz mi?

1

Chciałbym jeżeli przegramy, żeby Rudy w końcu poleciał.. Zobaczymy jak zagramy czy coś się poprawiło czy nie, ale zaraz Rudy będzie się tłumaczył przerwą reprezentacyjna.

17

Ma ktoś nr do Pana Alvesa? Sam zadzwonię i wyręcze zapracowanego Pana prezydenta.

4

Co jak co ale Ronaldinho był najlepszym magikiem jakiego widziałem był lepszy od Messiego i CR7..

3

Przejdźmy na Ty.. Tyskie.
Robert.

2

Ciągle są tacy, którzy winią Laporte o odejście Messiego, a ja powiem tak szkoda ale widocznie tak musiało być. Zacząć nowy etap trzeba to zrobić bez Messiego, bo z Messim byliśmy przewidywalni wiem, że nie raz nas ratował ale ostanie dwa sezony było człapanie po boisku i skulanie głowy jako kapitan. Dziękuję mu za wszystko z całego serca i to się nie zmieni kocham go ale czas na zmiany. Dajmy czas Panu Laporcie ja w tego Pana wierzę.

7

@pax mogę postawić Ci kloca.

1

@Arkadio90 co masz na myśli w Polsce nidyrydy?

1

@socha chodzi o bukmachera tak ciężko zrozumieć!

1

@Witekk10 noo mi też jakoś... Ostatnio Ukraina zawaliła.. A gdzie grasz?

1

Ktoś się bawi z was wszystkich w bukmachera?

0

@siwykrb Hejo.tv

2

@Przemek2323 wszystko co robi PiS wina Tuska

2

Xavi u nas to tylko kwestia czasu.

0

Koeman miej jaja i się zwolnij... Proszę Cię

1

@Rust_Cohle chodzi mi o jego kontuzje i szpital

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?