0

@Momals11 nie to my gramy beznadziejnie

0

Laporta zwolniłeś Mesjasza ok. Teraz czekam na Rudego

0

Ja mam nadzieję że po tym meczu jutro zobaczymy Koeman out fichado!

0

@SuperPatsonFCB nie trener i nie sztab a to ciekawe..

0

@PatrychoO przyjdzie Xavi na pewno już sobie dawno układał pomysł na Barce

0

Rozumiem przegrać z Bayernem, ale przegrać u siebie z średniakiem to już Laporta dzisiaj będzie siedział do rana z kolegami i mam nadzieję, że jak przegramy zwolnią rudego i niech ściągną Generała

2

Rudy w tamtym sezonie miał szczęście bo miał Messiego Grizza Dembele tak to by nic nie ugrał

2

Przecież my biegamy we mgle nie wiedzą gdzie mają biegać i co robić...

1

@Barwindg hahaha dobry jesteś xD

1

Jak przegramy chciałbym aby pożegnali Ludwiczka.. Gorzej być nie może

0

Taka gra jaki trener. Dziękuję

1

Powiem po raz kolejny Messi się tam nie odnajdzie.. Nie będą grać tylko na niego.. To pokaże, że w Barcelonie grane było tylko na niego.

1

Nooo Laporta Pokaż na co cię stać... Ty i te twoi kapitanowie... Do odstrzału.. Chyba że,też chcesz być z nimi.. Kibice wszystko widzą!

0

Rudy taki czerwony zaraz zawał

0

Dziadkowie patrzcie i uczcie się od młodych.. Robią więcej od was

1

Komentarz usunięty

0

Gdybyśmy pressowali jak Bayern było by inaczej ale kuman nie wie co to pressing

6

Jaki trener taka gra.. My nie umiemy wyjść z pod presingu.. Potrzeba trenera takiego jak.. Guardiola, Kloop, czy nawet Tuchel

0

Czekam na jutro na wywiad Laporty

0

Po tym meczu ciekawe co powie Laporta już nie będzie go wspierał i prawidłowo

0

Jesteśmy gorsi od Young Boys

0

Gdzie są zmiany

0

Dawaj młodzików na pewno pokażą się z lepszej strony.. Kuman już mam go pomału dość zero wniosków

0

Busqets nie wie co się dzieje kur.. Niech zlazi

1

Dlaczego u nas nie może zagrać Np Gavi od początku tak jak Musiala też młody a kręci albo Demir Koeman wypie...j gdzie niby ci młodzi że tak na nich stawiasz

0

Terstejgen ale komentatorzy

0

Tu musi wejść Gavi za Busiego i Coutinho za luka

2

Teraz taki Fati i Dembele by się przydali

0

Barca już siada...

2

Nie mogę patrzeć na Roberto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?