Robert1603
Dołączył/a: maj 2019
Nowa Ruda, Niemcza
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Momals11 nie to my gramy beznadziejnie
0
Laporta zwolniłeś Mesjasza ok. Teraz czekam na Rudego
0
Ja mam nadzieję że po tym meczu jutro zobaczymy Koeman out fichado!
0
@SuperPatsonFCB nie trener i nie sztab a to ciekawe..
0
@PatrychoO przyjdzie Xavi na pewno już sobie dawno układał pomysł na Barce
0
Rozumiem przegrać z Bayernem, ale przegrać u siebie z średniakiem to już Laporta dzisiaj będzie siedział do rana z kolegami i mam nadzieję, że jak przegramy zwolnią rudego i niech ściągną Generała
2
Rudy w tamtym sezonie miał szczęście bo miał Messiego Grizza Dembele tak to by nic nie ugrał
2
Przecież my biegamy we mgle nie wiedzą gdzie mają biegać i co robić...
1
@Barwindg hahaha dobry jesteś xD
1
Jak przegramy chciałbym aby pożegnali Ludwiczka.. Gorzej być nie może
0
Taka gra jaki trener. Dziękuję
1
Powiem po raz kolejny Messi się tam nie odnajdzie.. Nie będą grać tylko na niego.. To pokaże, że w Barcelonie grane było tylko na niego.
1
Nooo Laporta Pokaż na co cię stać... Ty i te twoi kapitanowie... Do odstrzału.. Chyba że,też chcesz być z nimi.. Kibice wszystko widzą!
0
Rudy taki czerwony zaraz zawał
0
Dziadkowie patrzcie i uczcie się od młodych.. Robią więcej od was
1
Komentarz usunięty
0
Gdybyśmy pressowali jak Bayern było by inaczej ale kuman nie wie co to pressing
6
Jaki trener taka gra.. My nie umiemy wyjść z pod presingu.. Potrzeba trenera takiego jak.. Guardiola, Kloop, czy nawet Tuchel
0
Czekam na jutro na wywiad Laporty
0
Po tym meczu ciekawe co powie Laporta już nie będzie go wspierał i prawidłowo
0
Jesteśmy gorsi od Young Boys
0
Gdzie są zmiany
0
Dawaj młodzików na pewno pokażą się z lepszej strony.. Kuman już mam go pomału dość zero wniosków
0
Busqets nie wie co się dzieje kur.. Niech zlazi
1
Dlaczego u nas nie może zagrać Np Gavi od początku tak jak Musiala też młody a kręci albo Demir Koeman wypie...j gdzie niby ci młodzi że tak na nich stawiasz
0
Terstejgen ale komentatorzy
0
Tu musi wejść Gavi za Busiego i Coutinho za luka
2
Teraz taki Fati i Dembele by się przydali
0
Barca już siada...
2
Nie mogę patrzeć na Roberto.