Dzięki za opinie. Ogólnie pracujemy nad udoskonaleniem systemu do komentarzy. Obserwujemy, jak się przyjmuje nowy system i sukcesywnie będziemy go udoskonalać.
Mamy kilka pomysłów już na Ramblę. Zaczęliśmy już pracę nad ulepszeniami, ale póki co najwyższy priorytet był nałożony na artykuły. Szacuję, że pod koniec roku pojawi się nowa wersja Rambli, ale chcemy trochę uporządkować dyskusje.
Paco nigdy nie powinien trafić do Barcelony. Nie ten typ napastnika. Do Borussi nadaje się świetnie, ale w Barcelonie potrzebny jest piłkarz też od gry, nie tylko od czekania na dogranie i strzelania goli. Barca tak nie gra.
Najmocniej przepraszam wszystkich, którzy chcieli dyskutować pod artykułami w wersji 4.0, a nie mogli w trakcie meczu. Pojawił się mały bład, którego nie zauważyłem przy wgraniu aktualizacji przed meczem, a odnotowałem go dopiero teraz. Zostało już to naprawione.
Bardziej obstawiam przezorność po kontuzji i chęć uniknięcia powtórzenia historii Dembele, który po drobnym urazie na początku sezonu potem rozwalił mięsień na trzy miesiące.
Dokładnie rok temu w Katalonii odbyło się referendum ws. niepodległości, które zostało uznane za nielegalne przez hiszpański rząd i brutalnie stłumione przez hiszpańską policję - setki rannych osób, które chciały zagłosować. W efekcie kataloński Generalitat ogłosił niepodległość, co spotkało się z ostrą reakcją ze strony władz Hiszpanii. Do więzienia trafiło kilka osób zaangażowanych w ruch separatystyczny, a w kolejnych miesiącach całą Katalonię pokryły napisy "wolność dla więźniów politycznych", "chcemy, by byli w domu" czy "demokracja".
Z tej okazji Netflix nakręcił dokument "Dwie Katalonie", który bardzo dobrze przedstawia co stało się rok temu w Katalonii. Mogę polecić, oglądałem w weekend - https://www.netflix.com/title/80992039
Legalnie można wykupić na Player.pl tylko i wyłącznie. W razie gdybyś się zdecydował, to zachęcam do użycia linku i wsparcia serwisu w ten sposób: http://bit.ly/LaLiga_mecz_transmisja
1
Faktycznie był błąd, już poprawiłem. Dzięki za informację.
0
W sensie, że nie dostajesz powiadomień?
1
Dzięki za opinie. Ogólnie pracujemy nad udoskonaleniem systemu do komentarzy. Obserwujemy, jak się przyjmuje nowy system i sukcesywnie będziemy go udoskonalać.
2
Mamy kilka pomysłów już na Ramblę. Zaczęliśmy już pracę nad ulepszeniami, ale póki co najwyższy priorytet był nałożony na artykuły. Szacuję, że pod koniec roku pojawi się nowa wersja Rambli, ale chcemy trochę uporządkować dyskusje.
0
Musisz doprecyzować o co chodzi dokładnie, bo nie do końca rozumiem
2
Ponieważ jeszcze nie są gotowe do wyświetlania w wersji 4.0. Na następny mecz już będą dostępne.
0
Widać, tak się dogadali z C+
3
Paco nigdy nie powinien trafić do Barcelony. Nie ten typ napastnika. Do Borussi nadaje się świetnie, ale w Barcelonie potrzebny jest piłkarz też od gry, nie tylko od czekania na dogranie i strzelania goli. Barca tak nie gra.
0
Spróbuj mniejszy ciężar, możesz mieć za słabe mięśnie lędźwiowe albo robisz to źle technicznie. Polecam obejrzeć:
0
Zależy jaka linia lotnicza i jaki wariant biletu. Czasami takie zmiany są płatne, czasmi nie.
0
Po prostu nie ma żadnych poleceń, bo się nie dało ich zrobić przez ostatnie 1,5 godziny.
24
Najmocniej przepraszam wszystkich, którzy chcieli dyskutować pod artykułami w wersji 4.0, a nie mogli w trakcie meczu. Pojawił się mały bład, którego nie zauważyłem przy wgraniu aktualizacji przed meczem, a odnotowałem go dopiero teraz. Zostało już to naprawione.
Jeszcze raz przepraszam za utrudnienia.
2
Apple Pay w PKO BP wreszcie udostępnione dla kart Visa i Mastercard:
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidualni/konta/platnosci-i-przesylanie-pieniedzy/apple-pay/
46
Bardziej obstawiam przezorność po kontuzji i chęć uniknięcia powtórzenia historii Dembele, który po drobnym urazie na początku sezonu potem rozwalił mięsień na trzy miesiące.
37
Dokładnie rok temu w Katalonii odbyło się referendum ws. niepodległości, które zostało uznane za nielegalne przez hiszpański rząd i brutalnie stłumione przez hiszpańską policję - setki rannych osób, które chciały zagłosować. W efekcie kataloński Generalitat ogłosił niepodległość, co spotkało się z ostrą reakcją ze strony władz Hiszpanii. Do więzienia trafiło kilka osób zaangażowanych w ruch separatystyczny, a w kolejnych miesiącach całą Katalonię pokryły napisy "wolność dla więźniów politycznych", "chcemy, by byli w domu" czy "demokracja".
Z tej okazji Netflix nakręcił dokument "Dwie Katalonie", który bardzo dobrze przedstawia co stało się rok temu w Katalonii. Mogę polecić, oglądałem w weekend - https://www.netflix.com/title/80992039
14
Wolę linię Ronaldinho - Messi - Eto'o :)
2
Większość zespołu jest bez formy. To zresztą bardzo typowe dla tego etapu sezonu patrząc na wcześniejsze sezony.
0
Jaki błąd wyskakuje?
0
Zależnie od tematu, możesz wybrać: https://www.fcbarca.com/redakcja
10
Przepułcz wodą z mydłem, to się odklei.
2
Z drugiej strony niejednokrotnie trzeba się przedzierać przez wiele dyskusji, które nie zawsze są interesujące dla czytelnika
0
Dlaczego? Z chęcią wysłucham konkretnego argumentu
16
Jest jeszcze jeden pozytyw. Nowe dodatki do wersji 4.0 zdały egzamin w trakcie sporego ruchu po meczu, ale trochę to nie pasowało do artykułu ;)
0
Mecz jest na C+ Sport
13
Dzięki za sugestię, ale GenerałXavi doskonale już wyjaśnił, dlaczego tego nie wprowadzimy.
1
Batman obowiązkowo, fantastyczna trylogia. Każda część lepsza od kolejnej.
0
Legalnie można wykupić na Player.pl tylko i wyłącznie. W razie gdybyś się zdecydował, to zachęcam do użycia linku i wsparcia serwisu w ten sposób: http://bit.ly/LaLiga_mecz_transmisja
0
Pod względem kreatywności w tworzeniu teledysku dorównali zespołowi OK Go, które swego czasu robiło świetne materiały. A zaczęło się od tego:
Inny, trochę w innym klimacie, ale równie kreatywny był Weezer, Pork and Beans, gdzie wykorzystali ówczesne największe hity Youtube:
2
Statystyki wrócą niebawem. Nie było ich teraz w drodze wyjątku.
1
Player.pl oferuje pakiet: http://fcbarca.com/mecze-barcelony-online/
Innych, oficjalnych i legalnych źródeł nie ma.