Jesteście ciekawi jak idą prace nad 4.0? Otóż ostatnie dni to bardzo intensywna praca wieczorami i nocami nad dopracowywaniem zmian w systemie komentarzy na stronie. Oczywiście nowy wygląd to jedno, ale uporządkowaliśmy też strukturę i dyskusje.
W 4.0 domyślnie widoczne będą tylko główne komentarze, początki dyskusji, oraz liczba odpowiedzi na nie. Odpowiedzi zostaną dopiero wczytane na wyraźne żądanie użytkownika, dzięki czemu nie będzie trzeba scrollować przez wszystkie dyskusje, tylko wybrame. Dodatkowo dojdzie również powiadomienie o nowych dyskusjach w artykule czy w ramach konkretnej dyskusji i możliwości załadowania ich.
Na załączonych poniżej screenach możecie zobaczyć:
1. Domyślne wyświetlanie dyskusji z informacją o liczbie odpowiedzi 2. Rozwiniętą wybraną dyskusję po kliknięciu w link z liczbą odpowiedzi 3. Widok pojedynczej dyskusji
A ja z kolei uważam, że Mina w ogóle nie pasował do Barcelony. W tych kilku meczach pokazał tyle braków motorycznych i technicznych względem reszty zespołu, że trudno byłoby mu się przebić do składu. Do ligi angielskiej pasuje jak ulał. No i Barcelona robi dobry interes.
Głównie stanowił zastępstwo dla Eto'o. Szału nie zrobił wielkiego, ale był solidnym zmiennikiem. Natomiast zdecydowanie nie dorównał poziomem do tego, co prezentował w Chelsea.
Tak, nowa koncepcja na LR już jest. Będzie realizowana po uruchomieniu artykułu w wersji 4.0, czyli w tym miesiącu. Oczywiście nie będziemy robić rewolucji, a bardziej ewolucję. W aktualnym kształcie trudno już znaleźć treść, dlatego wymaga pewnego uporządkowania.
Bez obaw, nie zamierzamy jednak wzorem Facebooka czy Twittera dyktować użytkownikom co jest ciekawe według nas, tylko pozostać przy wariancie chronologicznym.
Idea jest przede wszystkim taka, żeby LR była takim kompleksowym centrum informacyjnym w serwisie.
Zdajesz sobie sprawę, że artykuł nigdy nie będzie szybszy od LR/Twittera? Przygotowanie takiego tekstu wymaga czasu i jest znacznie bardziej pracochłonne niż napisanie dwóch zdań.
Ta funkcja została wprowadzona właśnie po to, żeby każdy użytkownik mógł sam usunąć komentarz z różnych przyczyn. Jeżeli istnieje ryzyko, że naruszał regulamin administracja ma możliwość wglądu i interwencji, ale tylko w uzasadnionych przypadkach.
A mnie zdziwiło, że bramka Messiego, nie byla w TOP3. To przyjęcie piłki było istnym majstersztykiem technicznym. Nie dość, że nie było łatwo opanować taką piłkę, to Messi jeszcze przy tym zwiódł obrońcę. Asysta Banegi też kapitalna. Piękny gol, ale nie najpiękniejszy, Pavard zasłużenie wygrał. Z kolei Quintero, to jakiś żart akurat.
Grają jak grają. Autor kompilacji służnie w tytule zauważył, że Leo i Cristiano, to już był kosmos w wieku 19 lat. Mbappe jest bardzo obiecujący, ale na razie zupełnie nie ta liga.
"Gdybym tak co miesiąc przez 15 lat oszczędzał 1500 zł to miałbyb prawie 300tys zł czyli bank przez te 30 lat zarabi ana nas drugie tyle"
To tak nie działa bo rośnie inflacja. Zobacz ile więcej warte było 1500 zł 15 lat temu względem bieżącego roku. Aktualnie trzymanie większej ilości gotówki na koncie się mija z celem, bo pieniądz traci na wartości.
Wlaśnie wgrałem małą poprawkę na stronę, ale bardzo istotną dla działania serwisu. Powinniście to odczuć w znacznie szybszym wczytywaniu konkretnej dyskusji na Rambli lub w komentarzu.
142
Jesteście ciekawi jak idą prace nad 4.0? Otóż ostatnie dni to bardzo intensywna praca wieczorami i nocami nad dopracowywaniem zmian w systemie komentarzy na stronie. Oczywiście nowy wygląd to jedno, ale uporządkowaliśmy też strukturę i dyskusje.
W 4.0 domyślnie widoczne będą tylko główne komentarze, początki dyskusji, oraz liczba odpowiedzi na nie. Odpowiedzi zostaną dopiero wczytane na wyraźne żądanie użytkownika, dzięki czemu nie będzie trzeba scrollować przez wszystkie dyskusje, tylko wybrame. Dodatkowo dojdzie również powiadomienie o nowych dyskusjach w artykule czy w ramach konkretnej dyskusji i możliwości załadowania ich.
Na załączonych poniżej screenach możecie zobaczyć:
1. Domyślne wyświetlanie dyskusji z informacją o liczbie odpowiedzi
2. Rozwiniętą wybraną dyskusję po kliknięciu w link z liczbą odpowiedzi
3. Widok pojedynczej dyskusji
https://imgur.com/a/YLOJMbw
Idea z wczytywaniem odpowiedzi będzie również zaadaptowana do Rambli, ale tutaj zmiany nastąpią dopiero po zakońćzeniu nowych artykułów.
3
A ja z kolei uważam, że Mina w ogóle nie pasował do Barcelony. W tych kilku meczach pokazał tyle braków motorycznych i technicznych względem reszty zespołu, że trudno byłoby mu się przebić do składu. Do ligi angielskiej pasuje jak ulał. No i Barcelona robi dobry interes.
1
Głównie stanowił zastępstwo dla Eto'o. Szału nie zrobił wielkiego, ale był solidnym zmiennikiem. Natomiast zdecydowanie nie dorównał poziomem do tego, co prezentował w Chelsea.
1
Tak, nowa koncepcja na LR już jest. Będzie realizowana po uruchomieniu artykułu w wersji 4.0, czyli w tym miesiącu. Oczywiście nie będziemy robić rewolucji, a bardziej ewolucję. W aktualnym kształcie trudno już znaleźć treść, dlatego wymaga pewnego uporządkowania.
Bez obaw, nie zamierzamy jednak wzorem Facebooka czy Twittera dyktować użytkownikom co jest ciekawe według nas, tylko pozostać przy wariancie chronologicznym.
Idea jest przede wszystkim taka, żeby LR była takim kompleksowym centrum informacyjnym w serwisie.
0
Pod jakim względem ciekawe?
3
Wyświetlenia jako takie nie spadły wyraźnie. Jedyną konsekwencją jest przeniesienie się części dyskusji na tematy z artykułów na Ramblę.
5
Zdajesz sobie sprawę, że artykuł nigdy nie będzie szybszy od LR/Twittera? Przygotowanie takiego tekstu wymaga czasu i jest znacznie bardziej pracochłonne niż napisanie dwóch zdań.
0
Nie. Mecze w każdej kolejce są dzielone po połowie między Eleven i C+. El Clasico dostępne będzie w obu kanałach: https://www.fcbarca.com/82790-laliga-w-canal-i-eleven-przez-najblizsze-trzy-lata.html
1
Dzięki. A możesz sprecyzować o co chodzi z tabelą, bo nie rozumiem w czym rzecz.
1
W Internecie? Nie znam. Zawsze możesz szukać pracy dorywczej w Twoim mieście.
13
Na Forexie się nie da zarobić, nawet nie próbuj.
2
W sumie prawda, dobrze doprecyzowałeś :P
3
Już możesz odpisać na tamten komentarz normalnie.
4
Widać Milan nie ma ambicji na grę w finałach :)
9
Czy ktoś z Was dalej ma jakieś problemy z działaniem strony zarówno normalnej wersji, jak i mobilnej?
0
Ta funkcja została wprowadzona właśnie po to, żeby każdy użytkownik mógł sam usunąć komentarz z różnych przyczyn. Jeżeli istnieje ryzyko, że naruszał regulamin administracja ma możliwość wglądu i interwencji, ale tylko w uzasadnionych przypadkach.
2
Proszę: https://www.fcbarca.com/konto/zmien-avatar.html
0
To dlatego, że incognito nie korzysta z pamięci podręcznej.
6
A mnie zdziwiło, że bramka Messiego, nie byla w TOP3. To przyjęcie piłki było istnym majstersztykiem technicznym. Nie dość, że nie było łatwo opanować taką piłkę, to Messi jeszcze przy tym zwiódł obrońcę. Asysta Banegi też kapitalna. Piękny gol, ale nie najpiękniejszy, Pavard zasłużenie wygrał. Z kolei Quintero, to jakiś żart akurat.
0
Komentarz usunięty
1
http://www.dworsierakow.pl/pl/
0
Grają jak grają. Autor kompilacji służnie w tytule zauważył, że Leo i Cristiano, to już był kosmos w wieku 19 lat. Mbappe jest bardzo obiecujący, ale na razie zupełnie nie ta liga.
1
"Gdybym tak co miesiąc przez 15 lat oszczędzał 1500 zł to miałbyb prawie 300tys zł czyli bank przez te 30 lat zarabi ana nas drugie tyle"
To tak nie działa bo rośnie inflacja. Zobacz ile więcej warte było 1500 zł 15 lat temu względem bieżącego roku. Aktualnie trzymanie większej ilości gotówki na koncie się mija z celem, bo pieniądz traci na wartości.
0
Spróbuj wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki.
1
Hmm to jest już dziwne. A w innej przeglądarce działa na telefonie?
2
Dobra, jeszcze jedno miejsce znalazłem. Zamknij stronę i otwórz od nowa. Powinno teraz zadziałać.
0
Ponawiam pytanie. Czy TERAZ dalej nie działa?
0
Aktualnie ten problem występuje? Dzisiaj poszło kilka poprawek do tego, żeby poprawić tę sytuację.
48
Wlaśnie wgrałem małą poprawkę na stronę, ale bardzo istotną dla działania serwisu. Powinniście to odczuć w znacznie szybszym wczytywaniu konkretnej dyskusji na Rambli lub w komentarzu.
7
Sprzedaż Gomesa?