Zawsze przy ogłoszeniach wyłączamy komentarze. Wersji kolorystycznych nie mamy, tylko takie. Koszulki na takim modelu robimy już kilka lat z rzędu - to jest sitodruk i nadruk trzyma się bardzo mocno na nich.
Cześć Ramblo! Dzisiaj macie ostatnią szansę na zamówienie naszych koszulek
okolicznościowych. Więcej okazji nie będzie, bo takie akcje zawsze robimy jednorazowo, także macie szansę na zdobycie unikatowego produktu na świecie! :)
Zgodziłbym się z Twoim argumentem, gdyby ta czerwona kartka została pokazana w innym przypadku. Dobrym przykładem w tej sytuacji jest mecz z Celtą, gdzie był to faul taktyczny i przemyślane zachowanie Roberto mające na celu uchronić zespół przed stratą gola, co zostało odzwierciedlone w końcowej ocenie.
W meczu z Realem Roberto dał się ponieść emocjom. Zachował się jak głupio i dał sprowokować w meczu, w którym prowokacje zawsze są. Dlatego, w mojej ocenie tak radykalna ocena dla niego jest zasłużona.
Może tak może nie. To nie gdybanie, tylko mówienie o rzeczywistych wydarzeniach. Nie mam pojęcia jak potoczyłby się mecz, gdyby Suarez nie strzelił tej bramki, ale wiem, że granie w osłabieniu całej drugiej połowy było cholernie trudne przeciwko Realowi i niewiele brakło, żeby przegrać ten Klasyk.
Grał nieźle, miał fantastyczną asystę, ale jego zachowanie było karygodne i szalenie nieodpowiedzialne. Jeżeli spojrzeć z perspektywy potencjalnego rekordu bez porażek w sezonie, to w taki głupi sposób mógł zniweczyć rok wysiłku całego zespołu. Ja się absolutnie nie dziwię, że moi koledzy redaktorzy od ocen wystawili jedynkę.
- Z lotniska na El Clot jedź pociągiem, dojedziesz bezpośrednio i na T10. - Najkorzystniejszy bilet cenowo to T10; W Barcelonie do dużej liczby zabytków można iść pieszo, nie trzeba metrem, bo jest blisko. - Korzystając z T10 możesz zrobić maksymalnie dwie przesiadki i jechać łącznie 75 minut.
Statystyki statystykami, ale gość w dalszym ciągu bazuje na wypuszczeniu piłki i sprincie. W Premier League już mu na to tak łatwo nie pozwolą, a za 3-4 lata, jak straci trochę szybkości, to będzie już po zawodniku.
Chwilowe problemy z dostępem do strony spowodowane są zmianą konfiguracji serwera, by używać szyfrowanego połączenia. Niebawem wszystko wróci do normy.
Opłaty za rozmowy i SMS/MMS są zgodne z Twoją taryfą. Na Internet masz specjalny pakiet do wykorzystania, zależny od taryfy. Wbrew temu, co piszę MarioVeB! roaming dalej istnieje, jeżeli zadzwonisz na niemiecki numer, to zapłacisz stawkę zgodną z cennikiem Twojej taryfy dot. połączeń w UE.
Nie jestem przekonany czy się opłaca. Nie wiem dokładnie jakie atrakcje jeszcze wchodzą w grę, ale trudno w trzy dni będzie zwiedzić więcej takich miejsc, jeżeli jeszcze chcesz obejrzeć najważniejsze zabytki. 60 na transport nie wydasz - 10 euro kosztuje bilet na 10 przejazdów, pomijając już fakt, że po Barcelonie między sporą liczbą miejsc najlepiej poruszać się pieszo.
0
Zawsze przy ogłoszeniach wyłączamy komentarze. Wersji kolorystycznych nie mamy, tylko takie. Koszulki na takim modelu robimy już kilka lat z rzędu - to jest sitodruk i nadruk trzyma się bardzo mocno na nich.
0
Spokojnie, na przelewy czekamy do wtorku włącznie, a Twój dotrze dzisiaj, także zrealizujemy zamówienie.
5
Cześć Ramblo! Dzisiaj macie ostatnią szansę na zamówienie naszych koszulek
okolicznościowych. Więcej okazji nie będzie, bo takie akcje zawsze robimy jednorazowo, także macie szansę na zdobycie unikatowego produktu na świecie! :)
https://www.fcbarca.com/koszulki
1
Tak, są dokładnie takie same. Już robimy kolejną akcję na tych koszulkach, także są sprawdzone :)
1
Zgodziłbym się z Twoim argumentem, gdyby ta czerwona kartka została pokazana w innym przypadku. Dobrym przykładem w tej sytuacji jest mecz z Celtą, gdzie był to faul taktyczny i przemyślane zachowanie Roberto mające na celu uchronić zespół przed stratą gola, co zostało odzwierciedlone w końcowej ocenie.
W meczu z Realem Roberto dał się ponieść emocjom. Zachował się jak głupio i dał sprowokować w meczu, w którym prowokacje zawsze są. Dlatego, w mojej ocenie tak radykalna ocena dla niego jest zasłużona.
0
Może tak może nie. To nie gdybanie, tylko mówienie o rzeczywistych wydarzeniach. Nie mam pojęcia jak potoczyłby się mecz, gdyby Suarez nie strzelił tej bramki, ale wiem, że granie w osłabieniu całej drugiej połowy było cholernie trudne przeciwko Realowi i niewiele brakło, żeby przegrać ten Klasyk.
2
Grał nieźle, miał fantastyczną asystę, ale jego zachowanie było karygodne i szalenie nieodpowiedzialne. Jeżeli spojrzeć z perspektywy potencjalnego rekordu bez porażek w sezonie, to w taki głupi sposób mógł zniweczyć rok wysiłku całego zespołu. Ja się absolutnie nie dziwię, że moi koledzy redaktorzy od ocen wystawili jedynkę.
8
Nic nie było w protokole pomeczowym, zatem nie mogą ukarać: http://actas.rfef.es/actas/RFEF_CmpActa2?cod_primaria=1000144&CodActa=49622
12
Grunt, że nie dla zielonych $$$
23
Będzie taka opcja niedługo :)
1
Zajrzyj tutaj, znajdziesz sporo interesujących Cię informacji: http://fcbarca.com/wyjazd-do-barcelony.html
- Z lotniska na El Clot jedź pociągiem, dojedziesz bezpośrednio i na T10.
- Najkorzystniejszy bilet cenowo to T10; W Barcelonie do dużej liczby zabytków można iść pieszo, nie trzeba metrem, bo jest blisko.
- Korzystając z T10 możesz zrobić maksymalnie dwie przesiadki i jechać łącznie 75 minut.
20
Żeby było śmieszniej, plik dalej istnieje: http://www.realmadryt.pl/fotki/_up/44742/xaviuweterynarza.jpg
1
Statystyki statystykami, ale gość w dalszym ciągu bazuje na wypuszczeniu piłki i sprincie. W Premier League już mu na to tak łatwo nie pozwolą, a za 3-4 lata, jak straci trochę szybkości, to będzie już po zawodniku.
0
14 dni, jezeli kupiłeś przez Internet
5
Przełączyliśmy się na szyfrowane połączenie, ale jeszcze występują pewne problemy, które sukcesywnie poprawiam
50
Za około 10 minut zapraszam na "zapinamypasy.pl", gdzie dołączę do trwającej dyskusji nt. dzisiejszego El Clasico.
3
Biorąc pod uwagę, że nie tak dawno miał rozwalony staw skokowy, to przysiad z takim obciążeniem faktycznie może być dużym wyzwaniem.
2
Zmien w adresie na https zamiast http.
11
Tabela i terminarz już weszły, artykuł w toku. Komentarze są bardzo skomplikowane i trwa dłużej niż zakładaliśmy.
43
Chwilowe problemy z dostępem do strony spowodowane są zmianą konfiguracji serwera, by używać szyfrowanego połączenia. Niebawem wszystko wróci do normy.
0
Korekta, faktycznie mogą ściągnąć go już w lipcu. Szczegóły tutaj: https://www.fcbarca.com/82229-barca-zaplacila-juz-cztery-mln-euro-za-arthura.html
1
Wstępne porozumienie jest. Latem Barcelona musi się zdecydować czy chce go wykupić. Jeśli tak, to trafi do nas w styczniu 2019.
1
https://szukamlapka.pl/ zajrzyj tutaj
1
Tak, dzień może się też jeszcze zmienić na 19 maja.
22
Bardzo dobrze rozumiesz
0
Może, ale więcej winy widzę tutaj w mediach, które wieściły "koniec roamingu" od dłuższego czasu, a faktyczny przepis wszedł zupełnie inny.
10
Opłaty za rozmowy i SMS/MMS są zgodne z Twoją taryfą. Na Internet masz specjalny pakiet do wykorzystania, zależny od taryfy. Wbrew temu, co piszę MarioVeB! roaming dalej istnieje, jeżeli zadzwonisz na niemiecki numer, to zapłacisz stawkę zgodną z cennikiem Twojej taryfy dot. połączeń w UE.
1
https://www.fcbarcelona.com/tickets/football/football-tickets
0
Nie jestem przekonany czy się opłaca. Nie wiem dokładnie jakie atrakcje jeszcze wchodzą w grę, ale trudno w trzy dni będzie zwiedzić więcej takich miejsc, jeżeli jeszcze chcesz obejrzeć najważniejsze zabytki. 60 na transport nie wydasz - 10 euro kosztuje bilet na 10 przejazdów, pomijając już fakt, że po Barcelonie między sporą liczbą miejsc najlepiej poruszać się pieszo.
29
Dzisiaj rano rozmawialiśmy na antenie zapinamypasy.pl o meczu Barcelony z Romą. Fragmenty można odsłuchać tutaj: https://zapinamypasy.pl/pilka-nozna/przed-meczem-barca-roma-audio