0

Zawsze przy ogłoszeniach wyłączamy komentarze. Wersji kolorystycznych nie mamy, tylko takie. Koszulki na takim modelu robimy już kilka lat z rzędu - to jest sitodruk i nadruk trzyma się bardzo mocno na nich.

0

Spokojnie, na przelewy czekamy do wtorku włącznie, a Twój dotrze dzisiaj, także zrealizujemy zamówienie.

5

Cześć Ramblo! Dzisiaj macie ostatnią szansę na zamówienie naszych koszulek
okolicznościowych. Więcej okazji nie będzie, bo takie akcje zawsze robimy jednorazowo, także macie szansę na zdobycie unikatowego produktu na świecie! :)

https://www.fcbarca.com/koszulki

1

Tak, są dokładnie takie same. Już robimy kolejną akcję na tych koszulkach, także są sprawdzone :)

1

Zgodziłbym się z Twoim argumentem, gdyby ta czerwona kartka została pokazana w innym przypadku. Dobrym przykładem w tej sytuacji jest mecz z Celtą, gdzie był to faul taktyczny i przemyślane zachowanie Roberto mające na celu uchronić zespół przed stratą gola, co zostało odzwierciedlone w końcowej ocenie.

W meczu z Realem Roberto dał się ponieść emocjom. Zachował się jak głupio i dał sprowokować w meczu, w którym prowokacje zawsze są. Dlatego, w mojej ocenie tak radykalna ocena dla niego jest zasłużona.

0

Może tak może nie. To nie gdybanie, tylko mówienie o rzeczywistych wydarzeniach. Nie mam pojęcia jak potoczyłby się mecz, gdyby Suarez nie strzelił tej bramki, ale wiem, że granie w osłabieniu całej drugiej połowy było cholernie trudne przeciwko Realowi i niewiele brakło, żeby przegrać ten Klasyk.

2

Grał nieźle, miał fantastyczną asystę, ale jego zachowanie było karygodne i szalenie nieodpowiedzialne. Jeżeli spojrzeć z perspektywy potencjalnego rekordu bez porażek w sezonie, to w taki głupi sposób mógł zniweczyć rok wysiłku całego zespołu. Ja się absolutnie nie dziwię, że moi koledzy redaktorzy od ocen wystawili jedynkę.

8

Nic nie było w protokole pomeczowym, zatem nie mogą ukarać: http://actas.rfef.es/actas/RFEF_CmpActa2?cod_primaria=1000144&CodActa=49622

12

Grunt, że nie dla zielonych $$$

23

Będzie taka opcja niedługo :)

1

Zajrzyj tutaj, znajdziesz sporo interesujących Cię informacji: http://fcbarca.com/wyjazd-do-barcelony.html

- Z lotniska na El Clot jedź pociągiem, dojedziesz bezpośrednio i na T10.
- Najkorzystniejszy bilet cenowo to T10; W Barcelonie do dużej liczby zabytków można iść pieszo, nie trzeba metrem, bo jest blisko.
- Korzystając z T10 możesz zrobić maksymalnie dwie przesiadki i jechać łącznie 75 minut.

20

Żeby było śmieszniej, plik dalej istnieje: http://www.realmadryt.pl/fotki/_up/44742/xaviuweterynarza.jpg

1

Statystyki statystykami, ale gość w dalszym ciągu bazuje na wypuszczeniu piłki i sprincie. W Premier League już mu na to tak łatwo nie pozwolą, a za 3-4 lata, jak straci trochę szybkości, to będzie już po zawodniku.

0

14 dni, jezeli kupiłeś przez Internet

5

Przełączyliśmy się na szyfrowane połączenie, ale jeszcze występują pewne problemy, które sukcesywnie poprawiam

50

Za około 10 minut zapraszam na "zapinamypasy.pl", gdzie dołączę do trwającej dyskusji nt. dzisiejszego El Clasico.

3

Biorąc pod uwagę, że nie tak dawno miał rozwalony staw skokowy, to przysiad z takim obciążeniem faktycznie może być dużym wyzwaniem.

2

Zmien w adresie na https zamiast http.

11

Tabela i terminarz już weszły, artykuł w toku. Komentarze są bardzo skomplikowane i trwa dłużej niż zakładaliśmy.

43

Chwilowe problemy z dostępem do strony spowodowane są zmianą konfiguracji serwera, by używać szyfrowanego połączenia. Niebawem wszystko wróci do normy.

0

Korekta, faktycznie mogą ściągnąć go już w lipcu. Szczegóły tutaj: https://www.fcbarca.com/82229-barca-zaplacila-juz-cztery-mln-euro-za-arthura.html

1

Wstępne porozumienie jest. Latem Barcelona musi się zdecydować czy chce go wykupić. Jeśli tak, to trafi do nas w styczniu 2019.

1

https://szukamlapka.pl/ zajrzyj tutaj

1

Tak, dzień może się też jeszcze zmienić na 19 maja.

22

Bardzo dobrze rozumiesz

0

Może, ale więcej winy widzę tutaj w mediach, które wieściły "koniec roamingu" od dłuższego czasu, a faktyczny przepis wszedł zupełnie inny.

10

Opłaty za rozmowy i SMS/MMS są zgodne z Twoją taryfą. Na Internet masz specjalny pakiet do wykorzystania, zależny od taryfy. Wbrew temu, co piszę MarioVeB! roaming dalej istnieje, jeżeli zadzwonisz na niemiecki numer, to zapłacisz stawkę zgodną z cennikiem Twojej taryfy dot. połączeń w UE.

0

Nie jestem przekonany czy się opłaca. Nie wiem dokładnie jakie atrakcje jeszcze wchodzą w grę, ale trudno w trzy dni będzie zwiedzić więcej takich miejsc, jeżeli jeszcze chcesz obejrzeć najważniejsze zabytki. 60 na transport nie wydasz - 10 euro kosztuje bilet na 10 przejazdów, pomijając już fakt, że po Barcelonie między sporą liczbą miejsc najlepiej poruszać się pieszo.

29

Dzisiaj rano rozmawialiśmy na antenie zapinamypasy.pl o meczu Barcelony z Romą. Fragmenty można odsłuchać tutaj: https://zapinamypasy.pl/pilka-nozna/przed-meczem-barca-roma-audio

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?