Nie musiał tego zrobić, bo świadomie mógł nie odczuwać skutków uderzenia aż do zakończenia meczu ze względu na wysoki poziom adrenaliny, która potrafi działać "cuda" z ludzkim organizem. Zarówno w pozytywny, jak i negatywny sposób.
Prace się przedłużyły. Jesteśmy w trakcie wpinania widoku artykułu i komentarzy, ale jest to o tyle złożone, że wymagało znacznie więcej pracy niż pierwotnie planowaliśmy.
Traore jest bardzo dynamicznym i silnym zawodnikiem, ale wciąż. Oprócz tego niczym specjalnym się nie wyróżnia. Nic dziwnego, że w Championship wykręca takie liczby, ale w PL nie wróżę mu większego sukcesu. Nie ten poziom po prostu.
Cuenca złapał ciężką kontuzję w Barcelonie i nie mógł się po niej przebić do składu, żeby grać regularnie. Tello z kolei nie pasował do Barcelony - podobny problem co Deulofeu czy Traore. Puszczał piłkę do przodu i biegł, całą swoją grę bazował na szybkości.
Ramblo, jest dobra oferta, żeby zorganizować sobie wyjazd na mecz z Sociedad za niecałe 1200 zł (loty, bilet na mecz i trzy noclegi w Barcelonie, obok Camp Nou). Zainteresowani? Szczegóły na FB: https://www.facebook.com/doBarcelonypl/
Dzięki. Zdecydowanie będzie więcej w najbliższym czasie, dopiero się rozkręcamy, a to było absolutne minimum żeby uruchomić bloga :) o jedzeniu będzie dużo, bo ja połowę czasu w Barcelonie spędzam na jedzeniu :D
Cześć Ramblo, zastanawialiście się jak pojechać do Barcelony na własną rękę? Zajrzyjcie do głównego artykułu na stronie. Obiecywałem aktualizację informacji o wyjazdach i słowa dotrzymuję. Ba, mam dla Was jeszcze większą bombę niż się spodziewaliście :)
4
Ja też, mam szansę się odkuć, bo na razie dramat :D
1
Ale w końcu po to są sędziowie patrzący na ekran, żeby podpowiadać głównemu. Problem byłby w sytuacji, kiedy Lahoz nie skorzystałby z tej możliwości.
25
Tak, skorzystał z VARu. Szok i niedowierzanie. Jest nadzieja na normalność w La Liga.
4
Słowo klucz z mojej odpowiedzi: świadomie.
3
To nie jest niczyj wymysł, tylko taki komunikat został wydany przez jeden z ważniejszych szpitali w USA: https://www.massgeneral.org/News/newsarticle.aspx?id=6792
3
Nie musiał tego zrobić, bo świadomie mógł nie odczuwać skutków uderzenia aż do zakończenia meczu ze względu na wysoki poziom adrenaliny, która potrafi działać "cuda" z ludzkim organizem. Zarówno w pozytywny, jak i negatywny sposób.
0
https://www.fcbarca.com/82790-laliga-w-canal-i-eleven-przez-najblizsze-trzy-lata.html
19
1x espresso, 150 ml mleka, dwie kostki lodu i blender kielichowy. Cukier wedle uznania do smaku.
4
Pamiętajcie: "kwestia godzin!"
1
Dałbym radę :D
48
http://ekologika.edu.pl/wp-content/uploads/2015/07/za-goraco-za-mokro-za-zimno-za-umiarkowanie.jpg
2
Wyglądają jak słynne biało-złote korki R10 - Tiempo Legend
22
Prace się przedłużyły. Jesteśmy w trakcie wpinania widoku artykułu i komentarzy, ale jest to o tyle złożone, że wymagało znacznie więcej pracy niż pierwotnie planowaliśmy.
4
Akurat dobrze napisałeś, bo taki jest tytuł ;)
1
Oczywiście, to była najzwyklejsza w świecie pomyłka w treści (brak dopisanego odnośnika). Poprawiłem już tę informację
1
Najwyraźniej Zarząd testuje uczenie maszynowe i dlatego tak to wygląda ;)
0
Traore jest bardzo dynamicznym i silnym zawodnikiem, ale wciąż. Oprócz tego niczym specjalnym się nie wyróżnia. Nic dziwnego, że w Championship wykręca takie liczby, ale w PL nie wróżę mu większego sukcesu. Nie ten poziom po prostu.
34
Cuenca złapał ciężką kontuzję w Barcelonie i nie mógł się po niej przebić do składu, żeby grać regularnie. Tello z kolei nie pasował do Barcelony - podobny problem co Deulofeu czy Traore. Puszczał piłkę do przodu i biegł, całą swoją grę bazował na szybkości.
16
Ramblo, jest dobra oferta, żeby zorganizować sobie wyjazd na mecz z Sociedad za niecałe 1200 zł (loty, bilet na mecz i trzy noclegi w Barcelonie, obok Camp Nou). Zainteresowani? Szczegóły na FB: https://www.facebook.com/doBarcelonypl/
6
Obstawiam, że jest klauzula w umowie, że Messi ma zagrać. Inaczej mogą nie dostać kasy, albo dostać mniej
0
Jest link na końcu artykułu
1
Na pewno o tym tez napiszemy:)
1
No to dziwna sprawa. Musisz jechac jeszcze raz, pretekst juz masz :)
0
A to nie było w dniu meczu przypadkiem? Wtedy zwiedzanie jest mocno ograniczone.
1
No to nie zwlekaj tylko bierz się za organizację i jedź :)
7
Dzięki. Zdecydowanie będzie więcej w najbliższym czasie, dopiero się rozkręcamy, a to było absolutne minimum żeby uruchomić bloga :) o jedzeniu będzie dużo, bo ja połowę czasu w Barcelonie spędzam na jedzeniu :D
16
Najpierw naucz się hiszpańskiego, a potem katalońskiego.
10
Mężczyzna co dwa, kobieta co trzy miesiące.
85
Cześć Ramblo, zastanawialiście się jak pojechać do Barcelony na własną rękę? Zajrzyjcie do głównego artykułu na stronie. Obiecywałem aktualizację informacji o wyjazdach i słowa dotrzymuję. Ba, mam dla Was jeszcze większą bombę niż się spodziewaliście :)
https://www.fcbarca.com/83311-jak-zorganizowac-wyjazd-na-mecz-do-barcelony.html
0
Jeśli chodzi o parametry techniczne to:
- T-shirt Stedman, gramatura 185g, 100% bawełna