Chyba nie sądzisz, że będziemy pisać o każdej wiadomości, która pojawia się na twitterze? Pomijając już, że 90% można wrzucić do kosza, jeśli chodzi o wiarygodność. Poza tym napisanie dwóch zdań na Rambli trwa kilkanaście sekund. Cały artykuł znacznie dłużej.
Szczerze mówiąc nie jestem przekonany, że w tamtym czasie Ibra był wart płacenia 70 milionów + Eto'o. Brak porozumienia się z Pepem, to już dalsza historia. Pytanie czy nie można było tego jakoś wcześniej przemyśleć, bo podejście Zlatana nie jest żadną tajemnicą.
Właśnie sobie zdałem sprawę, że z finansowego punktu widzenia sam transfer Neymara był świetną inwestycją Barcelony. Kupił go z Santosu za niecałe 90 milionów (włączając też premię dla seniora) a sprzedali za 222 miliony. Dobry biznes.
La Liga nie ma prawnej możliwości odmówienia przyjęcia pieniędzy za transfer, dlatego ta sytuacja to istny cyrk. FPP rozliczane jest w okresie trzyletnim i jeżeli zasady zostaną złamane, to i tak UEFA może to zweryfikować dopiero najwcześniej na koniec okna transferowego. innymi słowy, jeżeli PSG/Neymar wpłaca klauzulę, to nikt nie ma prawa tego zablokować.
40
Chyba nie sądzisz, że będziemy pisać o każdej wiadomości, która pojawia się na twitterze? Pomijając już, że 90% można wrzucić do kosza, jeśli chodzi o wiarygodność. Poza tym napisanie dwóch zdań na Rambli trwa kilkanaście sekund. Cały artykuł znacznie dłużej.
1
Ciekawy pomysł, weźmiemy go pod uwagę przy najbliższych zmianach, które się szykują w niedalekiej przyszłości.
0
Liga Typerów wystartuje najpewniej przed trzecią kolejką La Liga. Poinformujemy o tym w osobnym artykule, z odpowiednim wyprzedzeniem.
0
Zawsze mozesz probowac na allegro/eBay. Tam na pewno masz gwarancje oryginalnosci.
4
Styl gry jak Adama Traore: sprint, sprint, sprint.
0
Tu znajdziesz do kupienia: https://www.classicfootballshirts.co.uk/catalogsearch/result/index/?dir=asc&fq%5Bcategory%5D=Barcelona&fq%5Bcategory_id%5D=840&limit=100&order=name&q=fc+barcelona
2
Z Romą to raczej pic na wodę. Włosi już dementowali zainteresowanie, bo 20 mln to za dużo za Munira.
10
W przypadku Neymara też publikowali komunikaty: http://www.fcbarca.com/53277-komunikat-fc-barcelony-w-zwiazku-z-dzialaniami-prokuratury.html
0
Szczerze mówiąc nie jestem przekonany, że w tamtym czasie Ibra był wart płacenia 70 milionów + Eto'o. Brak porozumienia się z Pepem, to już dalsza historia. Pytanie czy nie można było tego jakoś wcześniej przemyśleć, bo podejście Zlatana nie jest żadną tajemnicą.
17
Nie idealizujmy, za Laporty też było kilka niezłych kwiatków:
- Zambrotta 14 mln
- Hleb 17 mln
- Zlatan 70 mln
- Czychryński 25 mln
- Keirrison 14 mln
4
Obejrzałeś wideo? Zwróć uwagę, że do momentu kontaktu stoi normalnie.
38
Jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości - Suarez nie nurkował przy karnym. Navas trafił go prawą nogą po piszczelach: http://i.imgur.com/0AlEhfj.png
Widać bardzo wyraźnie w 23 sekundzie tego nagrania:
4
http://liveonsat.com/daily.php?start_dd=13&start_mm=08&start_yyyy=2017&end_dd=13&end_mm=08&end_yyyy=2017
36
Nie, tylko Solidarność.
5
Potwierdził tyle, że przedstawiciele Barcy pojechali negocjować, ale co z tego wyjdzie, nie wiadomo.
23
Będziemy je publikować, jeżeli tylko będą dostępne
2
W poniedziałek jest Gamper, tam będą grać.
4
Wojna na wyświetlenia trwa. MD podało, że Mbappe się zaoferował Barcelonie :)
11
Oczywiście, że tak, ale Neymar to nie Messi, pod każdym względem.
7
Właśnie sobie zdałem sprawę, że z finansowego punktu widzenia sam transfer Neymara był świetną inwestycją Barcelony. Kupił go z Santosu za niecałe 90 milionów (włączając też premię dla seniora) a sprzedali za 222 miliony. Dobry biznes.
3
La liga sobie może: http://www.fcbarca.com/78361-la-liga-nie-akceptuje-pieniedzy-bedacych-rownowartoscia-klauzuli-odstepnego-neymara,dyskusja-5468788.html#comment-5468788
55
La Liga nie ma prawnej możliwości odmówienia przyjęcia pieniędzy za transfer, dlatego ta sytuacja to istny cyrk. FPP rozliczane jest w okresie trzyletnim i jeżeli zasady zostaną złamane, to i tak UEFA może to zweryfikować dopiero najwcześniej na koniec okna transferowego. innymi słowy, jeżeli PSG/Neymar wpłaca klauzulę, to nikt nie ma prawa tego zablokować.
0
Jaka przeglądarka?
11
O, świetnie. Dzięki za cynk! :)
0
Jakie jest źródło tej informacji?
1
Przypuszczam ze okolo tydzien-dwa ale pewnosci nie mam. Pewnie zalezy od dostepnosci
1
Koszulkę możesz kupić bez problemu tutaj: http://www.fcbarca.com/sklep-fc-barcelona/
0
Błąd został już poprawiony.
0
Już zostało to poprawione.
0
Oficjalnej informacji nie było, ale hiszpańskie media podawały dzisiaj, że takowa została ustalona przez RFEF.