0

Zakładasz, że Kamiloza91 nie ma znajomych i cały dzień siedzi w piwnicy? ;)

0

To szczerze mówiąc nie wiem co chciałbyś w ten sposób osiągnąć.

Edit: W takim razie szybciej będzie jak zgrasz sobie zawartość płyty na pendrive i wrzucisz na komputer.

0

A po co chcesz podłączać DVD do komputera? No i sprecyzuj co rozumiesz przez "komputer". Stację roboczą czy ekran?

2

Jeszcze dzisiaj lub jutro.

1

Najwyraźniej coś się rozjechało przy kompresji podczas wgrywania na serwer. Sprawdzam.

Edit: Poprawione.

0

Nie, realizacja zamówień, tj. dostarczenie przez kuriera, szacowana jest na trzeci tydzień kwietnia.

8

Jeżeli przyznawalibyśmy nagrody, to z pewnością ta dostałaby wyróżnienie ;)

0

Cóż za niedopatrzenie, Twoja również została uwzględniona, nie była tylko widoczna w artykule. Już to poprawiłem. Przepraszam :)

7

Jak na razie wszystkie informacje o zawieszeni Messiego są NIEOFICJALNE. Potwierdzenia od FIFA brak, przynajmniej na razie.

4

Skoro to wyjazd z "Blaugrana.pl", to chyba tam powinieneś szukać informacji, a nie tutaj.

9

Kiepskie miejsce sobie wybrałeś na pytanie o te wyjazdy.

2

Darmowe DLC, udostępniane do gry są dostępne dla wszystkich, nie ma z tym problemu.

W kwestii tanich pudełkowych wersji z Allegro się nie wypowiem, bo nie znam tematu.

3

A mieszkasz w Polsce czy zagranicą?

1

Służy do sprawdzenia stanu zamówienia.

1

Zamówienie za pobraniem nie jest możliwe z prostego powodu. Koszulki są produkowane jednorazowo, specjalnie na tę okazję w ilości odpowiadającej liczbie zamówień. Taka produkcja musi zostać wcześniej opłacona, a serwis nie jest w stanie pokryć takiej kwoty dlatego najpierw są zbierane zamówienia i wpłaty, żeby móc zrealizować takie przedsięwzięcie.

Inna sprawa jest taka, że można wykonać płatność za pomocą przekazu pocztowego czy poprosić rodzine/znajomego o przelew.

0

A co jest nie tak z przelewem?

8

Nie kupuj. W ten sposób możesz stać się posiadaczem wyjątkowo drogiego zadrukowanego kawałka papieru.

8

Wystarczyło wejść na stronę i kliknąć w ogłoszenie: https://efootballpro.bamboohr.co.uk/jobs/view.php?id=3

1

Tutaj masz napisane wszystko krok po kroku: http://www.fcbarca.com/wyjazd-do-barcelony.html

0

Rakieta nie wrócił za Kurzawa, a rzut wolny był z dalekiej odległości i spokojnie powinien zdążyć się ustawić. Właśnie dlatego to jest jego wina, a nie Piqué.

0

Z jakiego powodu?

7

Niestety tak. Zagapil się i ni wrócił za wbiegajacym Kurzawa, który zaliczył asystę. Rzut wolny był wystarczająco daleko od pola karnego, żeby się ustawić prawidłowo w obronie.

0

Spróbuj utrzymać się na nogach kiedy będąc w pełnym biegu ktoś zahacza Ci jedną nogę - https://streamable.com/5i9gs

5

Za gola Ramosa ze spalonego?

0

Tak, tutaj widać jak na dłoni faul: https://streamable.com/tf7kb

56

Przez tyle lat działalności na stronie jeszcze nigdy nie sprawiło mi tyle trudności napisanie podsumowania meczu co ten dzisiejszy ewenement z PSG. Szok. Inaczej nie da się tego określić.

0

Tak, możesz tutaj: http://ncplusgo.pl/

2

Dzięki, będzie jutro w artykule :)

0

Poprawione, już gra i buczy. Dzięki za info.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?