Zamówienie za pobraniem nie jest możliwe z prostego powodu. Koszulki są produkowane jednorazowo, specjalnie na tę okazję w ilości odpowiadającej liczbie zamówień. Taka produkcja musi zostać wcześniej opłacona, a serwis nie jest w stanie pokryć takiej kwoty dlatego najpierw są zbierane zamówienia i wpłaty, żeby móc zrealizować takie przedsięwzięcie.
Inna sprawa jest taka, że można wykonać płatność za pomocą przekazu pocztowego czy poprosić rodzine/znajomego o przelew.
Rakieta nie wrócił za Kurzawa, a rzut wolny był z dalekiej odległości i spokojnie powinien zdążyć się ustawić. Właśnie dlatego to jest jego wina, a nie Piqué.
Niestety tak. Zagapil się i ni wrócił za wbiegajacym Kurzawa, który zaliczył asystę. Rzut wolny był wystarczająco daleko od pola karnego, żeby się ustawić prawidłowo w obronie.
Przez tyle lat działalności na stronie jeszcze nigdy nie sprawiło mi tyle trudności napisanie podsumowania meczu co ten dzisiejszy ewenement z PSG. Szok. Inaczej nie da się tego określić.
0
Zakładasz, że Kamiloza91 nie ma znajomych i cały dzień siedzi w piwnicy? ;)
0
To szczerze mówiąc nie wiem co chciałbyś w ten sposób osiągnąć.
Edit: W takim razie szybciej będzie jak zgrasz sobie zawartość płyty na pendrive i wrzucisz na komputer.
0
A po co chcesz podłączać DVD do komputera? No i sprecyzuj co rozumiesz przez "komputer". Stację roboczą czy ekran?
2
Jeszcze dzisiaj lub jutro.
1
Najwyraźniej coś się rozjechało przy kompresji podczas wgrywania na serwer. Sprawdzam.
Edit: Poprawione.
0
Nie, realizacja zamówień, tj. dostarczenie przez kuriera, szacowana jest na trzeci tydzień kwietnia.
8
Jeżeli przyznawalibyśmy nagrody, to z pewnością ta dostałaby wyróżnienie ;)
0
Cóż za niedopatrzenie, Twoja również została uwzględniona, nie była tylko widoczna w artykule. Już to poprawiłem. Przepraszam :)
7
Jak na razie wszystkie informacje o zawieszeni Messiego są NIEOFICJALNE. Potwierdzenia od FIFA brak, przynajmniej na razie.
4
Skoro to wyjazd z "Blaugrana.pl", to chyba tam powinieneś szukać informacji, a nie tutaj.
9
Kiepskie miejsce sobie wybrałeś na pytanie o te wyjazdy.
2
Darmowe DLC, udostępniane do gry są dostępne dla wszystkich, nie ma z tym problemu.
W kwestii tanich pudełkowych wersji z Allegro się nie wypowiem, bo nie znam tematu.
3
A mieszkasz w Polsce czy zagranicą?
1
Służy do sprawdzenia stanu zamówienia.
1
Zamówienie za pobraniem nie jest możliwe z prostego powodu. Koszulki są produkowane jednorazowo, specjalnie na tę okazję w ilości odpowiadającej liczbie zamówień. Taka produkcja musi zostać wcześniej opłacona, a serwis nie jest w stanie pokryć takiej kwoty dlatego najpierw są zbierane zamówienia i wpłaty, żeby móc zrealizować takie przedsięwzięcie.
Inna sprawa jest taka, że można wykonać płatność za pomocą przekazu pocztowego czy poprosić rodzine/znajomego o przelew.
0
A co jest nie tak z przelewem?
8
Nie kupuj. W ten sposób możesz stać się posiadaczem wyjątkowo drogiego zadrukowanego kawałka papieru.
8
Wystarczyło wejść na stronę i kliknąć w ogłoszenie: https://efootballpro.bamboohr.co.uk/jobs/view.php?id=3
1
Tutaj masz napisane wszystko krok po kroku: http://www.fcbarca.com/wyjazd-do-barcelony.html
0
Rakieta nie wrócił za Kurzawa, a rzut wolny był z dalekiej odległości i spokojnie powinien zdążyć się ustawić. Właśnie dlatego to jest jego wina, a nie Piqué.
0
Z jakiego powodu?
7
Niestety tak. Zagapil się i ni wrócił za wbiegajacym Kurzawa, który zaliczył asystę. Rzut wolny był wystarczająco daleko od pola karnego, żeby się ustawić prawidłowo w obronie.
0
Spróbuj utrzymać się na nogach kiedy będąc w pełnym biegu ktoś zahacza Ci jedną nogę - https://streamable.com/5i9gs
5
Za gola Ramosa ze spalonego?
0
Tak, tutaj widać jak na dłoni faul: https://streamable.com/tf7kb
2
https://www.google.pl/search?safe=off&q=Liga+Mistrz%C3%B3w+UEFA&tbm=isch&tbs=simg:CAQSlQEJPANJyHvSR_1gaiQELEKjU2AQaAggADAsQsIynCBpiCmAIAxIo0hfRF9UX0xfPF5wLlAX_1GtAXpB6eOasrriumK60rryuGL_1gisSvxLRowPIDZd92gWAcWa8iUFku3qkm942hvzzNinhLg-i94LhoWr5I-A_1mhRF1zMVg0M9WGIAQMCxCOrv4IGgoKCAgBEgQ571jADA&sa=X&ved=0ahUKEwjIpLm-zcnSAhUDdCwKHbn2CW8Q2A4IGigB&biw=1838&bih=990#imgrc=kvVAeb6RdwgaFM:
56
Przez tyle lat działalności na stronie jeszcze nigdy nie sprawiło mi tyle trudności napisanie podsumowania meczu co ten dzisiejszy ewenement z PSG. Szok. Inaczej nie da się tego określić.
0
Tak, możesz tutaj: http://ncplusgo.pl/
2
Dzięki, będzie jutro w artykule :)
0
Poprawione, już gra i buczy. Dzięki za info.