Bo Real tak ostentacyjnie nie demonstruje, jak Barcelona, że danego zawodnika nie chce/nie potrzebuje i stąd jest w stanie wyciągnąć wysokie kwoty. A Barcelona, jak już sprzedaje, to piłkarzy, których nie chce i "mówi" o tym otwarcie.
Wyślij proszę wiadomość na adres zgloszenia@fcbarca.com z informacją jaka to jest reklama i na czym dokładnie polega problem. Najlepiej dołącz jeszcze proszę zrzut ekranu.
Reklamy na stronie emitowane są przez agencję reklamową, z którą współpracujemy. Jeżeli jakieś reklamy są zbyt uciążliwe, to je blokujemy.
Osoby, które korzystają z Windows Phone i miały problemy z odpowiadaniem na komentarze czy polecaniem. Proszę o sprawdzenie, czy problem dalej występuje. Dzięki z góry.
0
Spróbuj wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki.
0
Windows Phone używasz?
0
Usuwać można tylko przez 5 minut.
0
Prześlij mi to w prywatnej wiadomości i dopisz info jaki telefon używasz. Dzięki.
2
Bo Real tak ostentacyjnie nie demonstruje, jak Barcelona, że danego zawodnika nie chce/nie potrzebuje i stąd jest w stanie wyciągnąć wysokie kwoty. A Barcelona, jak już sprzedaje, to piłkarzy, których nie chce i "mówi" o tym otwarcie.
1
Lepszego poradnika nie znajdziesz :) http://www.fcbarca.com/wyjazd-do-barcelony.html
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jakis komentarz
3
Obstawiam, że 99% ekspertów!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pamiętajcie, że Barcelona zawsze może go potem kupić z Chelsea. W końcu nie byłoby to nic nowego, prawda? ;)
6
Bardziej spodziewam się sprzedaży Turana i stąd znajduje się kasa na taki transfer.
0
To się nazywa zachłanność Bartomeu, który miał na stole ofertę na 65 milionów do podpisania, ale ją odrzucił żądając więcej i się przeliczył.
1
Ale taki zmiennik jest lepszy niż wiekowy Adriano, który młodszy już ni będzie.
2
Casillas zawarł ugodę, zapłacił co miał i sprawa się rozeszła. Szybko i bez zbytniego rozgłosu: http://www.elmundo.es/deportes/2014/05/06/53689db6268e3e97638b456c.html
1
Nad tą funkcją również pracujemy. Powinna się pojawić w okolicy rozpoczęcia nowego sezonu.
0
W niedalekiej przyszłości pojawi się taka możliwość. Usunięcie będzie możliwe przez 15 minut tak samo jak edycja.
5
Publicznie dostępne jeszcze nie, ale pracujemy nad udostępnieniem tego.
1
Normalnie. Miał być strzał, a wyszło podanie, zatem asysta zaliczona prawidłowo.
2
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-4657783.html#comment-4657795
5
Wyślij proszę wiadomość na adres zgloszenia@fcbarca.com z informacją jaka to jest reklama i na czym dokładnie polega problem. Najlepiej dołącz jeszcze proszę zrzut ekranu.
Reklamy na stronie emitowane są przez agencję reklamową, z którą współpracujemy. Jeżeli jakieś reklamy są zbyt uciążliwe, to je blokujemy.
2
Odrzucił ofertę z Brazylii, bo za rok może ubiegać się o paszport hiszpański i chce poczekać.
4
https://www.google.pl/search?q=rosjanie+wykluczeni+z+igrzysk&oq=rosjanie+wykluczeni+z+igrzysk&aqs=chrome..69i57.5169j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8#q=rosjanie+wykluczeni+z+igrzysk&safe=off&tbm=nws
5
Osoby, które korzystają z Windows Phone i miały problemy z odpowiadaniem na komentarze czy polecaniem. Proszę o sprawdzenie, czy problem dalej występuje. Dzięki z góry.
0
Poproszę więcej informacji w wiadomości prywatnej np. zrzuty ekranu, link do którego przekierowuje reklama itp. Będziemy działać.
1
Przegrał trzeci finał z Argentyną. Co w tym dziwnego?
1
Spoko, w październiku będzie narzekanie, że jest za umiarkowanie.
0
https://popcorntime-online.io/