2

Gdyby piłkarze skupili się na dementowaniu wszystkich plotek dziennikarzy, to nie mieliby czasu na nic innego. Chłopak cieszy się wakacjami i nie w głowie mu gierki z prasą. Równie dobrze cała ta sytuacja może być efektem gry agentów, którzy chcą wynegocjować większe pieniądze dla siebie i piłkarza. Ot "piękno" futbolu.

1

Mnie się zawsze z kolei od razu przypomina filmik zmontowany przez TV3 po zdobyciu sześciu pucharów.



Piosenka w tle to Norwegian Recycling - Viva la viral.

1

Oczywiście, że tak. 90% stron w Internecie, które oferują transmisje meczów za darmo jest pirackich. Wyjątkiem jest np. STS, albo TVP Sport, ale to jest zupełnie inna bajka.

3

To jest piracka strona, nie masz tam żadnej gwarancji jakości transmisji. Równie dobrze, za kilka dni może zniknąć z sieci.

0

Już to zostało skorygowane.

1

Do fazy pucharowej jest osobna klasyfikacja

1

Możesz ładować do woli bez obaw.

0

Puchar Gampera będzie dostosowywany do Superpucharu, nie na odwrót, bo formalnie jest to mecz towarzyski. Nie spodziewam się tutaj jakiś radykalnych zmian w terminach.

1

Jedyne czego nie wolno robić to doprowadzić do pełnego rozładowania baterii.

0

Władze Ligi informowały już, że ich propozycja zakłada rozegranie SPH 12 i 15 sierpnia. http://www.fcbarca.com/70024-liga-hiszpanska-wystartuje-21-sierpnia.html

0

Są liczone osobno.

0

Jak to zmieniają się cały czas? Prześlij proszę mi zrzuty ekranu z tymi "zmieniajacymi" się w prywatnej wiadomości.

0

Jak to szemrane? Dokładnie pokazali, że nie było bramki. Nawet wrzucili zdjęcia na FB: https://www.facebook.com/uefaeuro/posts/1152379698148208

6

Nie ma czegoś takiego jak podkręcanie kostki. Przede wszystkim skręcenie. Dodatkowo nie kostki tylko stawu skokowego.

14

Zespół Moderacyjny jest bardzo zajęty pilnowaniem porządku przy okazji Copa America, a teraz dojdzie jeszcze EURO. Brakło czasu :(

1

Mniej więcej w połowie lipca.

0

Jaki system operacyjny, Windows Phone?

1

To są wszystko pirackie strony. Nikt tam Ci niczego nie zagwarantuje.

1

To jest komunikat wysyłany przez Twojego dostawcę sieci. Skontaktuj się z operatorem, żeby zdiagnozował problem.

0

Wiemy o tym i staramy się to blokować. Problem z tymi reklamami jest na większą skalę i dotyczy nie tylko naszego portalu.

0

Bardzo możliwe, że ta przeglądarka blokuje skrypty nasze, które włączają funkcje edytowania komentarzy, poleceń itp.

0

Nie zainstalowałeś jakiegoś adblocka czy coś w tym stylu?

0

Jakiego telefonu i systemu używasz? Czy problem występuje zawsze, czy tylko w różnych przypadkach? Sprawdzałeś na innej przeglądarce w telefonie?

0

Na podstronie czy na głównej stronie?

6

Reklamy są wyświetlane przez zewnętrzną agencję reklamową. To jest zmasowana akcja na większą skalę i nie tylko my borykamy się z tym problemem. Regularnie blokujemy źródło takich reklam.

5

Pracujemy nad tym. Skala problemu jest dużo większa i dotyczy nie tylko nas.

0

Prawdopodobnie będzie.

84

Źródło "inwazyjnych" i "wirusowych" reklam na mobilnej zostało zablokowane. Problem nie powinien już występować. Gdyby sytuacja się powtarzała proszę o kontakt na prywatną wiadomość.

0

Jaki telefon używasz?

0

Jak najbardziej mogę polecić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?