0

Na mobilnej wersji jeszcze nie ma, będzie niedługo.

0

Szukaj w oficjalnym sklepie nike.com

3

Zdecydowanie nie ma czego się obawiać. To normalny spadek formy. Pisałem i tym więcej pod ostatnimi ocenami.

http://www.fcbarca.com/mobile/68679/komentarze,dyskusja-4371091.html#comment-4371091

18

Dobrze, że nie melanżem.

2

Lepiej mądrze stać niż głupio biegać.

34

Brak rotacji Neymara to jedno, ale w sporcie jest jeszcze coś takiego jak cykl treningowy. Cykle treningowe dostosowuje się tak, by zawodnik wszedł w najwyższą formę w określonym okresie czasu. Forma piłkarza jest niczym sinusoida i cykl "wyżu" lub "niżu" trwa mniej więcej 10 tygodni.

Dużo wskazuje na to, że Ney jest aktualnie w niżu. Po przepracowanym presezonie początku rozgrywek miał ok, ale z każdym tygodniem jego forma rosła i najlepsze występy oglądaliśmy na przełomie listopada i grudnia. Wtedy nastąpił wyż.

Od tego czasu forma Brazylijczyka spada i aktualnie znajduje się w niżu natomiast nie ma powodów do obaw. Słabsza forma dobiega końca i niebawem powinniśmy znów widzieć Neymara w najwyższej dyspozycji. Mniej więcej za 3-4 tygodnie powinien już prezentować się znacznie lepiej. Nieprzypadkowo na najważniejszą część sezonu.

0

To się nazywa cykl treningowy. Szczyt formy Neymara przypadał wcześniej i to normalne, że w tej chwili wszedł w fazę schyłku. Brazylijczyk prawdopodobnie ponownie zacznie brylować w okolicach przełomu marca i kwietnia. Takie cykle trwają średnio około 10 tygodni.

4

Maraton to 42 kilometry jak już.

5

Toalety się często psują, więc pewnie znowu remont będzie.

2

Zgadza się, 2003/2004 :)

5

Mi na pierwszy rzut oka przypominają te z 2003/2004, pierwszego sezonu Ronaldinho. Jestem na tak!
http://www.yamandu.org/files/images/ronaldinho_gaucho_yamandu2004c.jpg

1

Skoro źródło informacji, hiszpański SPORT podaje tylko tyle, to co mamy więcej napisać? Wymyślić coś sobie?

5

Minusy już były na stronie i nie dawały żadnej pozytywnej wartości. Ludzie używali tej funkcji nie dlatego, że ktoś faktycznie napisał coś głupiego, tylko po prostu było odmienne od popularnej opinii. Dlatego nie będziemy do tego wracać na pewno.

59

Po dzisiejszym przeglądzie mam dwa wnioski:

1. SPORT chyba się bardzo słabo sprzedaje ostatnio, bo takiego "hitu" z Neymarem nie da się łatwo wymyślić.
2. Cristiano chyba znowu zaczął się robić nieszczęśliwy w Madrycie.

0

Szybkość nie jest kluczowa, popatrz na Suareza, który wcale nie jest szybszy. Munir ma szansę osiągnąć wysoki poziom, podobnie jak Sergi Roberto. Na niego też było dużo psioczenia, a jednak się przebił. Potencjał widać było w rezerwach i Munir też umiejętności ma nieprzeciętne, zwłaszcza bardzo dobrze ułożoną lewą nogę. Musi jednak grać, zwłaszcza teraz, jak udało mu się strzelić parę bramek i przełamał się psychicznie.

3

Na jeszcze dalszym marginesie: formalnie jest zakazane :) Inna sprawa to toleracja tego faktu. Wszystko jednak ze względu na inną kulturę picia alkoholu.

1

Fajna akcja, wrzucę to na stronę :)

0

Już istnieje ;)

0

2

Zgadzam się z tym co napisałeś, że Espanyol grał po prostu chamsko. Natomiast mimo wszystko odmienne nastawienie Athletiku nie zmienia efektu, jaki może wywołać na piłkarzach Barcelony. Bilbao gra z pewnością twardo, czasem nawet i za ostro i z pewnością nie odpuszczą. Niestety ale to może doprowadzić do różnych spięć i obawiam się, że w meczu ponownie będzie sporo kontrowersji.

13

Athletic, to też Rojiblancos. Po hiszpańsku to czerwono-biali.

1

Ciężki początek na razie z Serbią. Aż dziw, że Szmal jeszcze specjalnie niczego nie obronił.

1

Zgadza się, ale kolejnym problemem są samochody, których jest po prostu za dużo, zwlaszcza w centrum. Powinno się dążyć do maksymalnego ograniczenia ruchu w centrum i pierwszym dobrym krokiem jest już przebudowa plant i wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na wzór wiedenskiego ringu.

7

Czyli bez zmian ;)

2

Dobre wieści dla Krakowa. Przyjęto uchwałę o zakazie palenia węglem i drewnem od 2019 roku.

2

Wstępy do artykułów też należy czytać.

0

Według badań najlepsza godzina do wysiłku fizycznego to 16. Ale prawda jest taka, że każda godzina jest dobra jeżeli masz siłę i ochotę. Bieganie najlepiej zacząć od marszobiegow i liczyć w czasie, nie dystansie. Zacznij np. od takich interwalow minuta marszu i minuta biegu truchtem.(łącznie 20-minut). Z czasem wydluzaj bieg na rzecz marszu, aż dojdziesz do pełnego biegu. Potem wydluzaj czas, dystans, tempo. Sam będziesz czuł czy aktualny poziom jest za niski czy za wysoki. Jeżeli nie planujesz uprawiać wyczynowego sportu to ni potrzebujesz żadnych skomplikowanych programów. Ot po prostu słuchaj organizmu i pamiętaj o odpowiednim odpoczynku.

0

Wszystkie wyjazdy organizujemy wspólnie Fan Club Barca Polska i zawsze stosowne ogłoszenie publikowane jest na stronie.

0

Zwykła pomyłka. Poprawione już.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?