30

Tak sobie czytam komentarze, niejednokrotnie śmiechy z realmadryt.pl i powiem szczerze, że bardzo ubolewam nad tym. Nie nad śmianiem się, bo każdy ma prawo do swojej opinii, tylko nad tym, że żadne zmiany tam nie zachodzą. Przyznam szczerze, że nie mogę się doczekać, kiedy wreszcie RM.pl 2.0 ujrzy światło dzienne i mam nadzieję, że przebije FCBarca.com.

Brzmi kuriozalne, co? Prawda jest jednak taka, że nic nie napędza rozwoju lepiej niż konkurencja. Im większa, tym większe prawdopodobieństwo na stworzenie czegoś nowego i fajnego. W branży portali internetowych podpatrywanie i wykorzystywanie sprawdzonych rozwiązań ma tylko pozytywny efekt, bo korzystają z tego wszyscy. Doskonale sobie zdaje sprawę, że inne portale podpatruja co robimy i tworzą podobne lub te same rozwiązania u siebie. My też ciągle podpatrujemy innych i uczymy się.

Jestem bardzo ciekaw, co wymyśli RM.pl i trzymam kciuki, żeby wreszcie udało im się zrealizować ten projekt.

0

Najtrudniejsza rzeczą w projektowaniu stron internetowych jest to, że w pierwszej kolejności muszą być wygodne w użyciu i intuicyjne, a dopiero potem ładne. W poprzednich przypadkach, nasze obserwacje pokazały, że główne informacje nie są wystarczająco wyróżnione i elementy górnej części trochę się zlewaly. Teraz mam jasny podział na główne artykuły, dział z meczami i pozostałe elementy.

Czy jest ładniej? To zawsze pozostanie subiektywnym odczuciem i na pewno nie każdemu przypadnie do gustu. Nie pierwszy i nie ostatni raz.

1

Na dodatkową ikonę nie ma już miejsca, ale będziemy zmieniać także menu z rozwijanymi opcjami i zapewne tam bez to jakoś umieszczone. Albo wymyślimy coś innego.

1

Dziękuję. Mecze zostały poprawione.

2

W takim razie wysyłaj zgłoszenie natychmiast :)

1

0

Jeżeli wszyscy korzystacie z różnych kont, to nie. Multikonto, to korzystanie z wielu kont przez jedną i tę samą osobę.

0

Założyłeś konto w czasach, kiedy nie rejestrowaliśmy tej informacji, dlatego nic nie jesteśmy w stanie zrobić :(

1

Ta funkcja jest od dłuższego czasu na liście "do zrobienia". Tu dochodzi kwestia odpowiedniej optymalizacji technicznej, dlatego jeszcze nie zostało to ruszone.

0

1

To nie był problem odnośników tylko innego rodzaju. Już powinno być w normie wszystko.

580

Pierwszy komentarz w dziale La Rambla staje się faktem!

0

Na Plaça Catalunya też może być taniej. Ogólnie szukaj w oficjalnych sklepach Barcelony - FCBotiga, bo inaczej możesz się przejechać.

3

Niekoniecznie, będzie osobne miejsce na takie "cuda".

4

Problem tych wpisów nie był taki, że były to świeżo przetłumaczone wywiady, tylko świeżo przeklejone wpisy z Twittera. Tak, będziemy coś takiego usuwać. Nowy regulamin wejdzie lada moment.

Co do wiadomości prywatnych, to ciekawa sugestia. Być może da się, to wprowadzić całkiem szybko.

2

Faktcznie, jakoś mi umknęło, że wszedł z ławki. Poprawiłem już, dzięki!

0

Odpisało tylko NC+ ale bez konkretów. Reszta osób milczy, tak jak podejrzewałem.

1

Gram już wiele lat, nie na pozycji bramkarza, ale jako obrońca potrafię ocenić zachowanie golkipera. Nigdzie także nie napisałem, że ter Stegen został za drugim razem dlatego, że się bał. Nie, to mogła być świadoma decyzja, podjęta pod wpływem impulsu mając poprzedniego gola w pamięci, żadnego strachu.

Obejrzałem sobie parę wideo z interwencjami Neuera - myślę, że jest w tym przypadku dobrym punktem odniesienia. Zauważyłem, że w przypadku podobnych sytuacji zachowuje się praktycznie identycznie. Wychodzi na 5-6 metr i czeka (jedna z takich piłek wybronił Suarezowi w półfinale LM na Camp Nou). Jak to ocenisz w takim razie?

5

To następnym razem weź sobie też to: http://www.fcbarca.com/wyjazd-do-barcelony.html :)

2

Ale przecież nie stał jak zamurowany na linii bramkowej, tylko we wszystkich przypadkach (Aspas x2 i Torres) skrócił kąt, stanąl mniej więcej na szóstym metrze i czekał. Przy pierwszej bramce Aspasa wyszedł trochę wyżej i dostał bramkę za kołnierz, zatem ja się nie dziwię ani trochę, że za drugim razem został odrobinę głębiej i próbował bronić strzał. Aspas dwukrotnie uderzył bezbłędnie i w dalszym ciągu uważam, że ter Stegen nic więcej zrobić nie mógł

4

Jest napisane we wstępie, że rok temu.

1

Nie mam tego jak teraz zweryfikować na ile to skrócenie kąta było właściwe czy nie, być może zwiększyłoby to jego szansę na skuteczną interwencję, ale w dalszym ciągu uważam, że obu przypadkach nie zmieniłoby efektu końcowego jakim był gol. Zauważ, że oba strzały poszły precyzyjnie w długi róg przy słupku i trudno obronić coś takiego.

2

Absolutnie nie zgadzam się z tezą, że ter Stegen zawalił bramkę Torresa i drugą Aspasa. W obu przypadkach cała wina spada na defensorów. W sytuacjach sam na sam, gdzie atakujacemu nie przeszkadza nikt obrona strzału jest bardzo trudna. Ba, pokuszę się o stwierdzenie, że w tym przypadku jest jak z karnymi: nie ma dobrze obronionych, tylko źle strzelone. Zarówno Torres, jak i Aspas wykończyli akcje perfekcyjnie. Bramka jest na tyle duża, że umieszczenie jej w siatce przy akcji 1 na 1 nie jest trudne.

0

Nie, strzał Nolito był kapitalny. Ter Stegen zgodnie ze sztuką pilnował krótkiego rogu. Nie da się wyjąć w ten sposób piłki zmierzającej w przeciwległe okienko bramki nie stojąc przy nim. Wina leży tu po stronie defensywy, która zostawiła Nolito tyle wolnego miejsca, że spokojnie zdołał piłkę opanować i przymierzyć. A to wszystko w polu karnym lub jego pobliżu.

0

Nie jest to jeszcze w pełni oficjalny komunikat z klubu, ale jest dość wiarygodna informacja.

1

Regulamin RFEF to jedno, a FIFA to drugie. Problem tej sytuacji jest taki, że odwołanie w TAS długo potrwa i rejestracja Ardy w połowie grudnia może nie dać za dużo różnicy.

1

SPORT zaprzestał publikowania tego typu artykułów, dlatego w tym przypadku nie ma co tłumaczyć już ;)

2

1

Niestety, to problem podobnego gatunku. Nigdy nie zrozumiem po co wypożyczać młodego zawodnika, który ma się ogrywać do mocnego zespołu w danej lidze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?