6

Całego artykułu na pewno nie możemy "zawalić" wideo, bo będzie nieczytelny. Ale na pewno te najciekawsze rzeczy będziemy dodawać tak jak w tym przypadku.

0

Pytanie techniczne: Czy w dalszym ciągu pojawiają się Wam komunikaty o floodowaniu przy pisaniu komentarzy?

1

Tutaj znajdziesz kompletny poradnik jak sobie zorganizować taki wyjazd (wraz z kupnem biletu) http://www.fcbarca.com/wyjazd-do-barcelony.html

2

Raczej nie powinno być problemu z tym.

2

W tym meczu nie grali sami wychowankowie. W składzie był m.in. Pinto czy Maxwell, którzy zagrali pełne 90 minut. Zgadza się, że średnia wieku była bardzo niska i zagrało w nim łącznie 12 wychowanków.

1

Już jest dodany. Można typować.

0

Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie ;)

1

Na głównej wersji strony, czy mobilnej?

0

Ściągnij sobie program CPU-Z i zobacz czy Ci się karta graficzna nie przegrzewa, albo procesor.

6

Hmm a co z transferami Laporty w stylu Keirrisona czy Henrique?

2

Dzięki, poprawione!

0

Z tego co opisujesz, to może wskazywać na jakieś naciągnięcie/naderwanie. Leczenie? Cóż, po prostu odpoczynek. Tego typu urazów niestety nie da się specjalnie przyspieszyć, można wspomagać okładami, tak jak pisałem wcześniej.

Jest to o tyle upierdliwa kontuzja, że przestaje boleć po 2-3 dniach, ale to nie oznacza, że się zagoiło. W przypadku zwykłego naciągnięcia najczęściej powinno się maksymalnie ograniczyć aktywność ruchową przez tydzień, a nastepnie wprowadzać lekki trucht i pomału zwiększać obciążenie przez okres następnego tygodnia.

Tak jak wspominałem jednak, warto skonsulotwać się z lekarzem, jeżeli nie masz doświadczenia przy tego typu urazach bo można sobie zrobić większą krzywdę jeżeli za szybko zaczniesz obciążać mięsień. Naciągnięcie/naderwanie to pikuś przy zerwanym mięśniu.

0

Zrób sobie USG, żeby było wiadomo co się stało. Inaczej trudno diagnozować w ciemno. Najczęstsze urazy pachwiny to naciągnięicia/naderwania. Długość przerwy zależna jest od skali uszkodzenia włókien w mięśniu. Ważne, by nie zaniedbać okresu odpoczynku, bo inaczej będzie się to ciągnęło w nieskończoność. Warto wspomagać się okładami z lodu, które łagodzą stany zapalne tworzące się w miejscu urazu i nieznacznie przyspieszają leczenie.

1

Jednym z czynników, który miał duży wpływ na aktualną sytuację finansową w zespole był tryplet. O ile sportowo jest to osiągnięcie fantastyczne, tak ekonomicznie... kompletnie nieoplacalny. Prawda jest taka, że najkorzystniejszej jest dotrzeć do finału i przegrać, tak jak zrobił to Juventus. W wyniku zdobycia trypletu Barcelona musiała wypłacić dodatkowe 84 mln € premii piłkarzom, o ile dobrze pamiętam, co stanowi ok. 12% wpływów z zeszłego roku. Kwota ogromna, ale zasłużona.

0

Najłatwiej i najtaniej jest kupić je mając kartę socio. Be tego zostają pośrednicy lub biura podróży, bo dostać bilety nie jest łatwo.

4

Tak, można kupić na player.pl za 11zł miesięcznie bodajże.

7

Jeżeli do jutra ten artykuł nie straci na aktualności to przetlumacz go i podeślij mi na maila - robert.wojtczak (małpa) fcbarca.com to go z chęcią opublikujemy.

1

0

Ta seria była prowadzona przez hiszpański Sport, jedynie to tłumaczyliśmy.

5

Jeżeli powiedział zwrot "la concha de tu madre" lub bardzo podobnego, to jest to bardzo obraźliwy zwrot w języku hiszpańskim, dlatego sędzia miał prawo go wyrzucić. Zresztą nie tak dawno podobnymi słowami rugał Alexisa... Pep Guardiola, po tym jak Chilijczyk wszedł na boisko w drugiej połowie i w kilkanaście minut odnowił sobie kontuzję, a kilka dni wcześniej zagrał 90 minut w kadrze.

1

Taka dobra wiadomość, że jeszcze wczoraj oglądanie Pucharu Króla groziło szukaniem streamów w Internecie, a tak jest możliwość obejrzenia tego w cywilizowanych warunkach. Lepiej mieć taką opcję niż żadnej. Reklamacje powinniście składać do TVP za to, że woli Puchar Lewandowskiego niż Puchar Króla.

1

Przecież masz Eleven płatny na Playerze

0

Podwojenie względem aktualnej umowy - z 35 na 70.

1

Jak to się ma do negocjacji z QA?

10

Oczywiście, zgadza się. Mówimy tutaj o awatarach ustawionych w trakcie ciszy wyborczej.

11

Ciekaw jestem czego zażądał QA w zamian za podwojenie oferty, że Bartomeu i spółka finalnie wrócili z pustymi rękami do Barcelony i nie odważyli się przedstawić tej oferty socios compromisarios. Pieniądze pieniędzmi, ale jakoś nie chce mi się wierzyć w te tłumaczenia o "spokojnych negocjacjach". Przecież wstępne warunki zostały uzgodnione przez Javiera Fausa jeszcze przed wyborami.

Mam jakieś dziwne wewnętrzne obawy odnośnie tej nowej umowy.

0

Z tego co widziałem to się nie da.

4

Alen na razie gra świetnie w Gijón, ale nie ma co popadać w hura optymizm. Mamy dopiero koniec października, a sezon trwa jeszcze siedem miesięcy. W tym czasie może się dużo wydarzyć. Z pewnością im więcej będzie grać, tym lepiej dla niego, ale nie ma się co łudzić, że w przyszłym roku będzie kierował linią pomocy Barcelony. Jest na to stanowczo za mało doświadczony. Nie zdziwię się jeśli w następnym sezonie też zostanie wypożyczony, żeby dalej się ogrywać. W Barcelonie może jeszcze nie dostawać tyle okazji do gry, jak np. w takim Sportingu Gijón.

2

Na normalnej wersji też już działa.

0

Już działa ok. Problem był na mobilnej wersji, zgadza się?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?