Warto mieć na uwadze. To niekoniecznie oznacza, że odchodzi. W lipcu będą wybory, wszystko zależy od tego, kto wygra, a nie dlatego, że Enrique chce odejść.
Owszem, ale ja nie mówię tutaj o tej samej drużynie tylko o rywalizacjach. Xavi z Casillasem też mają bardzo dobre relacje, a w trakcie El Clasico też potrafili sobie powiedzieć to i owo. Nic nowego w piłce nożnej.
A propos Marki i Asa. Weźcie pod uwagę, że to są gazety dostępne w całym kraju, dlatego zawsze prędzej będą pisać o takich wydarzeniach. Sport i MD, to gazety sprzedawane głównie w Katalonii, także ich treści zawsze będą skupione na Barcelonie. To tak jakby porównywać Przegląd Sportowy i jakąś dużą gazetę piszącą o sporcie z woj. Mazowieckiego.
Wciąż, co to ma do rzeczy w kontekście tego, że Legia jest klubem będącym w prywatnych rękach, a PZPN organizacją, której jednym z głównych celów jest szkolenie dzieci i młodzieży na co dostaje pieniądze z UEFA i budżetu państwa?
Zgadza się, że media robią otoczkę, a rzeczywistość to weryfikuje. Nie wiem jak w tym przypadku, ale podobna historia była z Neymarem, który też miał być rozkapryszoną gwiazdą, która chce podporządkować sobie wszystko i wszystkich.
Pisanie z niemieckich źródeł jak najbardziej jest mile widziane, ale nie samymi plotkami transferowymi człowiek żyje. Angielski to podstawa mimo wszystko. Zgłoszenie zawsze możesz wysłać.
Najwyraźniej tak. Owszem, zaliczył asystę, ale nie jego gra w ogóle nie wyglądała mi na dojrzałą i doświadczoną. Przegrał wiele pojedynków indywidualnych, w których się po prostu przeliczył, albo niedokładnie podawał. Owszem, kontuzja swoją drogą, natomiast reputację buduje się właśnie w takich meczach. Na razie Pogbie to nie wyszło. Z punktu widzenia kibica Barcelony mam nadzieję, że w finale też mu nie wyjdzie.
Zapomniałem tu jeszcze dopisać, że ten finał będzie miał ważny ekonomiczny kontekst dla Juventusu. Odejście Pogby wydaje się być całkiem prawdopodobne, pozostaje tylko pytanie do jakiego zespołu i za ile. Dobrym występem w finale może tę cenę podbić, ale jeśli zagra tak jak wczoraj z Realem, to jego wartość poleci mocno w dół. Prezydent Bartomeu będzie musiał się nieźle nagimnastykować, żeby uzasadnić wydawanie gigantycznej sumy na niego: http://www.fcbarca.com/63462-tuttosport-juventus-odrzucil-oferte-barcelony-za-paula-pogbe.html
2
Jeżeli SPORT go opublikuje, pewnie popołudniu dopiero, to będzie wrzucony na stronę.
56
Jeżeli jesteś w stanie pisać takowy przegląd o 6-7 rano, to zapraszam gorąco do redakcji.
4
Prawdopodobnie chodzi o sztuczkę techniczną/prowokację w finale Pucharu Króla.
0
Jeden dzień niezależnie ich liczby drużyn.
0
Na przełomie czerwca i lipca powinien się pojawić.
0
Przez przypadek część zdania się skasowała, już uzupełnione. Dzięki.
56
Warto mieć na uwadze. To niekoniecznie oznacza, że odchodzi. W lipcu będą wybory, wszystko zależy od tego, kto wygra, a nie dlatego, że Enrique chce odejść.
2
http://static.fcbarca.com/static/gfx/tricampions.jpg
2
No skoro statystyki przemawiają na korzyść rywala, to czemu mamy zakłamywać rzeczywistość? My nie żyjemy w jakimś alternatywnym świecie.
1
Od przyszłego sezonu postaramy się je wznowić.
0
Słodycze w racjonalnych ilościach nie są złe, choć to też zależy co rozumiemy przez słodycze :) A o co chodzi z Krychowiakiem?
17
Nie, miało być co innego, tylko się wgrała wersja bez poprawki w tym miejscu. Dzięki!
0
Owszem, ale ja nie mówię tutaj o tej samej drużynie tylko o rywalizacjach. Xavi z Casillasem też mają bardzo dobre relacje, a w trakcie El Clasico też potrafili sobie powiedzieć to i owo. Nic nowego w piłce nożnej.
14
Przyjaźnie istnieją tylko poza boiskiem. Na placu gry nie ma miejsca na sentymenty. Jak będzie chciał to przejdzie do Realu.
2
Campions jest po katalońsku, campeones po hiszpańsku.
1
Rozpatrzymy ten pomysł na osobny dział i Ligę Typerów :)
1
A propos Marki i Asa. Weźcie pod uwagę, że to są gazety dostępne w całym kraju, dlatego zawsze prędzej będą pisać o takich wydarzeniach. Sport i MD, to gazety sprzedawane głównie w Katalonii, także ich treści zawsze będą skupione na Barcelonie. To tak jakby porównywać Przegląd Sportowy i jakąś dużą gazetę piszącą o sporcie z woj. Mazowieckiego.
2
Karabatić swoją drogą, ale największy show zrobił wczoraj Sarić w drugiej połowie. Bronił kapitalnie.
0
Wciąż, co to ma do rzeczy w kontekście tego, że Legia jest klubem będącym w prywatnych rękach, a PZPN organizacją, której jednym z głównych celów jest szkolenie dzieci i młodzieży na co dostaje pieniądze z UEFA i budżetu państwa?
2
A jak się ma PZPN do klubu będącego w prywatnych rękach?
5
Zgadza się, że media robią otoczkę, a rzeczywistość to weryfikuje. Nie wiem jak w tym przypadku, ale podobna historia była z Neymarem, który też miał być rozkapryszoną gwiazdą, która chce podporządkować sobie wszystko i wszystkich.
0
Być może tak, zobaczymy.
0
Niewykluczone, że zrobimy.
0
Pisanie z niemieckich źródeł jak najbardziej jest mile widziane, ale nie samymi plotkami transferowymi człowiek żyje. Angielski to podstawa mimo wszystko. Zgłoszenie zawsze możesz wysłać.
0
W artykule o rekrutacji został dołożony artykuł w języku angielskim.
0
Czasami się uda, nie ma reguły. Trzeba mieć trochę szczęścia.
0
Oficjalnie ma być w czwartek na konferencji prasowej, a najbardziej oficjalne będzie pożegnanie po meczu z Depor.
1
Najwyraźniej tak. Owszem, zaliczył asystę, ale nie jego gra w ogóle nie wyglądała mi na dojrzałą i doświadczoną. Przegrał wiele pojedynków indywidualnych, w których się po prostu przeliczył, albo niedokładnie podawał. Owszem, kontuzja swoją drogą, natomiast reputację buduje się właśnie w takich meczach. Na razie Pogbie to nie wyszło. Z punktu widzenia kibica Barcelony mam nadzieję, że w finale też mu nie wyjdzie.
2
https://www.facebook.com/rasix?fref=ts
1
Zapomniałem tu jeszcze dopisać, że ten finał będzie miał ważny ekonomiczny kontekst dla Juventusu. Odejście Pogby wydaje się być całkiem prawdopodobne, pozostaje tylko pytanie do jakiego zespołu i za ile. Dobrym występem w finale może tę cenę podbić, ale jeśli zagra tak jak wczoraj z Realem, to jego wartość poleci mocno w dół. Prezydent Bartomeu będzie musiał się nieźle nagimnastykować, żeby uzasadnić wydawanie gigantycznej sumy na niego: http://www.fcbarca.com/63462-tuttosport-juventus-odrzucil-oferte-barcelony-za-paula-pogbe.html