2

Jeżeli SPORT go opublikuje, pewnie popołudniu dopiero, to będzie wrzucony na stronę.

56

Jeżeli jesteś w stanie pisać takowy przegląd o 6-7 rano, to zapraszam gorąco do redakcji.

4

Prawdopodobnie chodzi o sztuczkę techniczną/prowokację w finale Pucharu Króla.

0

Jeden dzień niezależnie ich liczby drużyn.

0

Na przełomie czerwca i lipca powinien się pojawić.

0

Przez przypadek część zdania się skasowała, już uzupełnione. Dzięki.

56

Warto mieć na uwadze. To niekoniecznie oznacza, że odchodzi. W lipcu będą wybory, wszystko zależy od tego, kto wygra, a nie dlatego, że Enrique chce odejść.

2

No skoro statystyki przemawiają na korzyść rywala, to czemu mamy zakłamywać rzeczywistość? My nie żyjemy w jakimś alternatywnym świecie.

1

Od przyszłego sezonu postaramy się je wznowić.

0

Słodycze w racjonalnych ilościach nie są złe, choć to też zależy co rozumiemy przez słodycze :) A o co chodzi z Krychowiakiem?

17

Nie, miało być co innego, tylko się wgrała wersja bez poprawki w tym miejscu. Dzięki!

0

Owszem, ale ja nie mówię tutaj o tej samej drużynie tylko o rywalizacjach. Xavi z Casillasem też mają bardzo dobre relacje, a w trakcie El Clasico też potrafili sobie powiedzieć to i owo. Nic nowego w piłce nożnej.

14

Przyjaźnie istnieją tylko poza boiskiem. Na placu gry nie ma miejsca na sentymenty. Jak będzie chciał to przejdzie do Realu.

2

Campions jest po katalońsku, campeones po hiszpańsku.

1

Rozpatrzymy ten pomysł na osobny dział i Ligę Typerów :)

1

A propos Marki i Asa. Weźcie pod uwagę, że to są gazety dostępne w całym kraju, dlatego zawsze prędzej będą pisać o takich wydarzeniach. Sport i MD, to gazety sprzedawane głównie w Katalonii, także ich treści zawsze będą skupione na Barcelonie. To tak jakby porównywać Przegląd Sportowy i jakąś dużą gazetę piszącą o sporcie z woj. Mazowieckiego.

2

Karabatić swoją drogą, ale największy show zrobił wczoraj Sarić w drugiej połowie. Bronił kapitalnie.

0

Wciąż, co to ma do rzeczy w kontekście tego, że Legia jest klubem będącym w prywatnych rękach, a PZPN organizacją, której jednym z głównych celów jest szkolenie dzieci i młodzieży na co dostaje pieniądze z UEFA i budżetu państwa?

2

A jak się ma PZPN do klubu będącego w prywatnych rękach?

5

Zgadza się, że media robią otoczkę, a rzeczywistość to weryfikuje. Nie wiem jak w tym przypadku, ale podobna historia była z Neymarem, który też miał być rozkapryszoną gwiazdą, która chce podporządkować sobie wszystko i wszystkich.

0

Być może tak, zobaczymy.

0

Niewykluczone, że zrobimy.

0

Pisanie z niemieckich źródeł jak najbardziej jest mile widziane, ale nie samymi plotkami transferowymi człowiek żyje. Angielski to podstawa mimo wszystko. Zgłoszenie zawsze możesz wysłać.

0

W artykule o rekrutacji został dołożony artykuł w języku angielskim.

0

Czasami się uda, nie ma reguły. Trzeba mieć trochę szczęścia.

0

Oficjalnie ma być w czwartek na konferencji prasowej, a najbardziej oficjalne będzie pożegnanie po meczu z Depor.

1

Najwyraźniej tak. Owszem, zaliczył asystę, ale nie jego gra w ogóle nie wyglądała mi na dojrzałą i doświadczoną. Przegrał wiele pojedynków indywidualnych, w których się po prostu przeliczył, albo niedokładnie podawał. Owszem, kontuzja swoją drogą, natomiast reputację buduje się właśnie w takich meczach. Na razie Pogbie to nie wyszło. Z punktu widzenia kibica Barcelony mam nadzieję, że w finale też mu nie wyjdzie.

1

Zapomniałem tu jeszcze dopisać, że ten finał będzie miał ważny ekonomiczny kontekst dla Juventusu. Odejście Pogby wydaje się być całkiem prawdopodobne, pozostaje tylko pytanie do jakiego zespołu i za ile. Dobrym występem w finale może tę cenę podbić, ale jeśli zagra tak jak wczoraj z Realem, to jego wartość poleci mocno w dół. Prezydent Bartomeu będzie musiał się nieźle nagimnastykować, żeby uzasadnić wydawanie gigantycznej sumy na niego: http://www.fcbarca.com/63462-tuttosport-juventus-odrzucil-oferte-barcelony-za-paula-pogbe.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?