Ja osobiście bardzo ubolewam z tego tytułu, że konkurencja w tym przypadku nic nie zmienia. Mam jednak nadzieję, że RM 2.0 nie spali na panewce i dojdzie szybko do skutku.
A w którym miejscu szykanujemy zawodnika taką stroną? Czy piszemy tam, że to jest Busquets, który zawsze tak gra? W jaki sposób napis "Przepraszamy, ale nie znaleźliśmy strony, które szukasz" miałyby odnosić się do zachowania piłkarza? Co więcej, jaką łatkę miałoby to przyklejać skoro postawa piłkarza jest pokazana bez kontekstu? Sam gest wyraźnie pokazuje, że zawodnik na coś patrzy co wyraźnie łączy się z nagłówkiem o braku istnienia strony, jakieś szuka użytkownik.
Piszesz, że równie dobrze mogliśmy tam inna sytuacje, jak spudłowanie piłkarza na pusta bramkę, poślizgnięcie, czy samobój. Idąc Twoim tokiem rozumowania, to równie dobrze byłoby przypinanie łatki np. Pedro, że jest kiepskim piłkarzem, bo nie trafia na pustą etc.
Szukasz powodu do wszczęcia awantury kolejnej? Bo ja inaczej nie jestem w stanie odebrać takich oskarżeń o nagonkę.
Jaka nagonka, o czym Ty w ogóle piszesz? Strona 404 oprócz charakteru informacyjnego (brak dostępnej strony, a nie przekierowanie na główną stronę, jak to było do tej pory) ma być przy okazji humorystyczna. Miejmy trochę dystansu do siebie.
Przede wszystkim pisząc, że Pax kieruje się statystykami w swoich ocenach nie pisałem, że są one do kitu. Na każdym kroku podkreślam, że mamy odmienne spojrzenie na futbol, nie musimy się w pewnych aspektach zgadać, ale to nie znaczy, że jedno jest lepsze od drugiego. To Ty cały czas sugerujesz mi, że mamy go w głębokim poważaniu i deprecjonujemy kogokolwiek. Tak jak napisałem już wcześniej, obie strony dyskutowały już na temat ocen i nie zakończyło się to dobrze. Uzgosniliśmy wspólnie, że każdy robi swoje i szanuje prace drugiej strony, natomiast wspólnego poglądu nie wypracujemy, bo inaczej rozumiemy pewne aspekty futbolu. W żadnym miejscu jednakże nie napisałem, że oceny redakcji > oceny Paxa - to Twoja nadinterpretacja.
Ban, którego wcześniej otrzymałeś, bo jawnie prowokowałeś Ściaha, a prowokacji nie tolerujemy na stronie i chyba dobrze sobie z tego zdajesz sprawę.
A ja nie twierdzę, że za każdym razem to rozgrzesza Albę, tylko daje jako przykład, że nie zawsze sytuacja może być tak oczywista, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. To może równie dobrze dotyczyć złego podania Iniesty, czy interwencji Mathieu przed polem karnym.
Moje "generalizowanie" nie ma przekazu, że oceny Paxa są do kitu, bo nigdzie nic takiego nie napisałem ani sugerowałem. Za każdym razem podkreślam, że mamy odmienne spojrzenie na futbol i wzajemne wytyki odnośnie konkretnych ocen są nie na miejscu. Przez jakiś czas polemika z Paxem była prowadzona przez oceniających i nie skończyło się to dobrze. Bynajmniej nie z braku merytorycznych argumentów obu stron.
Ale dlaczego miałby robić takie akcje jak Dani, skoro ma zupełnie inne zadania taktycznie i wielokrotnie to widać w meczu? Dani nierzadko rozgrywa piłkę z Messim, a Alba wbiega na pełnej szybkości. To nie jest indywidualna kwestia piłkarza, tylko ustawienie taktyczne zespołu. Chodzi o kontekst, który jest równie ważny co sucha liczba.
Prosty przykład. W zdecydowanej większości przypadków Alves dostaje piłkę na wysokości pola karnego, przyjmuje, patrzy i dopiero dośrodkowuje. Z kolei Alba na pełnej szybkości wpada w pole karne i mocno dogrywa piłkę niemalże z linii końcowej. Kto ma zatem większą szansę na celne dośrodkowanie?
Zgadzam się, że Real też mógł polec od braku rotacji w składzie i teraz zbiera żniwa takich decyzji Ancelottiego. Nie bez znaczenia są tez kontuzje Ramosa czy Modricia - bardziej tego drugiego. Jednakże czy Barcelona będzie rozdawać karty możemy się dowiedzieć najwcześniej właśnie po tych dwóch meczach.
Nigdy nie odmawiamy opinii nikomu. Gdyby tak było, to FCBarca.com nie cieszyłaby się taka popularnością.
Patrz, ja też znam taką sytuację, tylko w sęk w tym, że rzeczy, o których piszesz to jedno, a prowokacyjne podejście, to drugie. Ale sądzę, że nie jest to temat na publiczną dysputę.
Ja nie piszę, że jest to czasochłonne, bo sobie to wymyśliłem z głowy. Ocenami zajmujemy się tutaj już od przeszło sześciu lat i jest to wniosek oparty na wielu latach doświadczeń.
To Ty wysnuwasz jakieś dalekoidące wnioski o deprecjonowaniu Paxa i od razu zakładasz, że my traktujemy je jako gorsze, chociaż niczego takiego nie zasugerowałem, ani nie napisałem. Szukasz punktu zapalnego do kolejnej awantury? Bo nie wiem jak inaczej to traktować.
Ja za każdym razem podkreślam, że mamy zupełnie inne podejście do futbolu i do konsensusu nie dojdziemy choć dyskusje prowadziło już kilka osób. Natomiast nie pierwszy raz widzę już kolejne przytyki w naszym kierunku i nie będę pozostawiał tego bez odpowiedzi.
Polecam Ci zapoznać się z tą dyskusją, żeby wiedzieć dlaczego nie wprowadziliśmy i nie wprowadzimy shoutboxa na stronie. Zamiast jednego miejsca z bałaganem byłyby dwa. Mamy już pewną koncepcję na rozwiązanie tej sytuacji, ale wdrożenie tego trochę potrwa:
W żadnym miejscu nie napisałem, że oceny Paxa są bez sensu, do kitu i to "tylko statystyki".
A co do wspomnianego przez Ciebie ucierania się pewnych rzeczy, które powtarzane wystarczająco wiele razy stają się prawdą, to akurat bardzo dobrze coś o tym wiem. W końcu Alba to pupilek redakcji, a Alvesa zawsze oceniamy niżej, a Messiego obwiniamy o wszystkie nieszczęścia, które spadają na Barcelonę.
Ja niczego nie wmawiam, tylko wysuwam swoje zdanie/opinię.
A co do oceniających, to nikt z nich nie robi na siłę męczenników. To Tobie wydaje się, że zajęłoby to 10-15 minut, bo stoisz po drugiej stronie barykady, nie jesteś w redakcji i nie wiesz jak to wszystko działa z naszej perspektywy. W tym przypadku może i jest mniej komentarzy, ale nierzadko dyskusja rozciąga się na setki komentarzy pod ocenami. Gdyby dyskusje kończyły się na dwóch komentarzach, to może zajęłoby to 10 minut, tak jak piszesz, ale tak nie jest i myślę, że obaj z tego sobie zdajemy sprawę.
Dlatego właśnie wprowadziliśmy takie, a nie inne rozgraniczenie w ocenach, bo to wszystko zaczęło zajmować zbyt dużo czasu. Niestety.
"redakcja nie podejmowała polemiki głównie z przyczyn merytorycznych a nie tylko regulaminowych, gdzie przy innych userach w taką dyskusje wchodziła."
Pisałem Ci już o tym wielokrotnie, że redakcja nie wchodzi w polemikę z Tobą, bo patrzysz na futbol przede wszystkim przez pryzmat statystyk. My patrzymy na całokształt, nie tylko liczby, ale również zadania i ustawienie na boisku. Ty zawsze miałeś dziesiątki kontrargumentów na każdą naszą tezę, które wynikają z tego, co napisałem wcześniej. Gdybyśmy mieli wchodzić w polemikę z każdym użytkownikiem na stronie, to chłopaki od ocen zamiast spędzać tylko przy wystawieniu ocen 6-7 godzin, robiliby drugie tyle odpowiadając na polemikę w komentarzach. Nie są aż tak bogaci w wolny czas, by móc to robić. Jeżeli Ty masz czas się bawić w tak intensywne analizowanie każdego zagrania po pięć razy, to Twój wybór. My staramy się mocno oddzielić czas wolny od czasu spędzanego na stronie. Przypominam, że my to wszystko robimy dodatkowo, a większość redakcji pracuje.
0
Ja osobiście bardzo ubolewam z tego tytułu, że konkurencja w tym przypadku nic nie zmienia. Mam jednak nadzieję, że RM 2.0 nie spali na panewce i dojdzie szybko do skutku.
0
Faktycznie był problem, ale już poprawiłem.
1
Ciekawa koncepcja, rozważymy pomysł. Dzięki za sugestię.
1
Sprecyzuj co rozumiesz przez to, że nie da się przejść do dyskusji w komentarzach.
0
U mnie działają bez zarzutu.
3
http://sport.vod.pl/liga-mistrzow/fc-barcelona-paris-saint-germain/qppdts
0
Przestań spamowac. Mecz jest na sport.tvp.pl
0
A w którym miejscu szykanujemy zawodnika taką stroną? Czy piszemy tam, że to jest Busquets, który zawsze tak gra? W jaki sposób napis "Przepraszamy, ale nie znaleźliśmy strony, które szukasz" miałyby odnosić się do zachowania piłkarza? Co więcej, jaką łatkę miałoby to przyklejać skoro postawa piłkarza jest pokazana bez kontekstu? Sam gest wyraźnie pokazuje, że zawodnik na coś patrzy co wyraźnie łączy się z nagłówkiem o braku istnienia strony, jakieś szuka użytkownik.
Piszesz, że równie dobrze mogliśmy tam inna sytuacje, jak spudłowanie piłkarza na pusta bramkę, poślizgnięcie, czy samobój. Idąc Twoim tokiem rozumowania, to równie dobrze byłoby przypinanie łatki np. Pedro, że jest kiepskim piłkarzem, bo nie trafia na pustą etc.
Szukasz powodu do wszczęcia awantury kolejnej? Bo ja inaczej nie jestem w stanie odebrać takich oskarżeń o nagonkę.
0
Jaka nagonka, o czym Ty w ogóle piszesz? Strona 404 oprócz charakteru informacyjnego (brak dostępnej strony, a nie przekierowanie na główną stronę, jak to było do tej pory) ma być przy okazji humorystyczna. Miejmy trochę dystansu do siebie.
0
Na Football Database masz dane ze wszystkich lat Xaviego:
http://www.footballdatabase.eu/football.joueurs..xavi.394.en.html
0
Przede wszystkim pisząc, że Pax kieruje się statystykami w swoich ocenach nie pisałem, że są one do kitu. Na każdym kroku podkreślam, że mamy odmienne spojrzenie na futbol, nie musimy się w pewnych aspektach zgadać, ale to nie znaczy, że jedno jest lepsze od drugiego. To Ty cały czas sugerujesz mi, że mamy go w głębokim poważaniu i deprecjonujemy kogokolwiek. Tak jak napisałem już wcześniej, obie strony dyskutowały już na temat ocen i nie zakończyło się to dobrze. Uzgosniliśmy wspólnie, że każdy robi swoje i szanuje prace drugiej strony, natomiast wspólnego poglądu nie wypracujemy, bo inaczej rozumiemy pewne aspekty futbolu. W żadnym miejscu jednakże nie napisałem, że oceny redakcji > oceny Paxa - to Twoja nadinterpretacja.
Ban, którego wcześniej otrzymałeś, bo jawnie prowokowałeś Ściaha, a prowokacji nie tolerujemy na stronie i chyba dobrze sobie z tego zdajesz sprawę.
0
Ale dokładnie taki jest przekaz składania zeznań przez Bartomeu. Polecam cały artykuł Cadena Ser: http://cadenaser.com/ser/2015/03/26/tribunales/1427394929_102612.html
0
Odniosę się jeszcze do tej całej dyskusji, ale nie wcześniej niż dzisiaj wieczorem.
0
Nikt nie mówi, że jest idealna i nie wymaga poprawek. Po kliknięciu mamy aktualnie inne priorytety.
2
Aplikacja na razie nie będzie rozwijana. Aktualnie pracujemy nad innymi elementami serwisu.
4
Było dwa dni temu: http://www.fcbarca.com/62490-handball-planet-kamil-syprzak-przejdzie-do-barcelony.html
0
A ja nie twierdzę, że za każdym razem to rozgrzesza Albę, tylko daje jako przykład, że nie zawsze sytuacja może być tak oczywista, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. To może równie dobrze dotyczyć złego podania Iniesty, czy interwencji Mathieu przed polem karnym.
Moje "generalizowanie" nie ma przekazu, że oceny Paxa są do kitu, bo nigdzie nic takiego nie napisałem ani sugerowałem. Za każdym razem podkreślam, że mamy odmienne spojrzenie na futbol i wzajemne wytyki odnośnie konkretnych ocen są nie na miejscu. Przez jakiś czas polemika z Paxem była prowadzona przez oceniających i nie skończyło się to dobrze. Bynajmniej nie z braku merytorycznych argumentów obu stron.
1
Ale dlaczego miałby robić takie akcje jak Dani, skoro ma zupełnie inne zadania taktycznie i wielokrotnie to widać w meczu? Dani nierzadko rozgrywa piłkę z Messim, a Alba wbiega na pełnej szybkości. To nie jest indywidualna kwestia piłkarza, tylko ustawienie taktyczne zespołu. Chodzi o kontekst, który jest równie ważny co sucha liczba.
1
Meczu z Eibarem nie oglądałem, więc nie będę się na jego temat wypowiadał. Dobrym przykładem natomiast jest porównywanie gry Alvesa i Alby m.in. na podstawie celności wrzutek. Przykład: http://www.fcbarca.com/62082-oceny-za-porazke-z-malaga,dyskusja-3382547.html#comment-3382648
Prosty przykład. W zdecydowanej większości przypadków Alves dostaje piłkę na wysokości pola karnego, przyjmuje, patrzy i dopiero dośrodkowuje. Z kolei Alba na pełnej szybkości wpada w pole karne i mocno dogrywa piłkę niemalże z linii końcowej. Kto ma zatem większą szansę na celne dośrodkowanie?
2
Za to Neymar chyba zostawił rewolwer w szatni.
19
Rozgrzewają się.
0
Zgadzam się, że Real też mógł polec od braku rotacji w składzie i teraz zbiera żniwa takich decyzji Ancelottiego. Nie bez znaczenia są tez kontuzje Ramosa czy Modricia - bardziej tego drugiego. Jednakże czy Barcelona będzie rozdawać karty możemy się dowiedzieć najwcześniej właśnie po tych dwóch meczach.
0
Nigdy nie odmawiamy opinii nikomu. Gdyby tak było, to FCBarca.com nie cieszyłaby się taka popularnością.
Patrz, ja też znam taką sytuację, tylko w sęk w tym, że rzeczy, o których piszesz to jedno, a prowokacyjne podejście, to drugie. Ale sądzę, że nie jest to temat na publiczną dysputę.
Ja nie piszę, że jest to czasochłonne, bo sobie to wymyśliłem z głowy. Ocenami zajmujemy się tutaj już od przeszło sześciu lat i jest to wniosek oparty na wielu latach doświadczeń.
1
To Ty wysnuwasz jakieś dalekoidące wnioski o deprecjonowaniu Paxa i od razu zakładasz, że my traktujemy je jako gorsze, chociaż niczego takiego nie zasugerowałem, ani nie napisałem. Szukasz punktu zapalnego do kolejnej awantury? Bo nie wiem jak inaczej to traktować.
Ja za każdym razem podkreślam, że mamy zupełnie inne podejście do futbolu i do konsensusu nie dojdziemy choć dyskusje prowadziło już kilka osób. Natomiast nie pierwszy raz widzę już kolejne przytyki w naszym kierunku i nie będę pozostawiał tego bez odpowiedzi.
0
Polecam Ci zapoznać się z tą dyskusją, żeby wiedzieć dlaczego nie wprowadziliśmy i nie wprowadzimy shoutboxa na stronie. Zamiast jednego miejsca z bałaganem byłyby dwa. Mamy już pewną koncepcję na rozwiązanie tej sytuacji, ale wdrożenie tego trochę potrwa:
http://www.fcbarca.com/61169-leo-messi-jest-zbyt-dobry-by-mogl-byc-prawdziwy,dyskusja-3246992.html#comment-3249676
1
W żadnym miejscu nie napisałem, że oceny Paxa są bez sensu, do kitu i to "tylko statystyki".
A co do wspomnianego przez Ciebie ucierania się pewnych rzeczy, które powtarzane wystarczająco wiele razy stają się prawdą, to akurat bardzo dobrze coś o tym wiem. W końcu Alba to pupilek redakcji, a Alvesa zawsze oceniamy niżej, a Messiego obwiniamy o wszystkie nieszczęścia, które spadają na Barcelonę.
0
Ja niczego nie wmawiam, tylko wysuwam swoje zdanie/opinię.
A co do oceniających, to nikt z nich nie robi na siłę męczenników. To Tobie wydaje się, że zajęłoby to 10-15 minut, bo stoisz po drugiej stronie barykady, nie jesteś w redakcji i nie wiesz jak to wszystko działa z naszej perspektywy. W tym przypadku może i jest mniej komentarzy, ale nierzadko dyskusja rozciąga się na setki komentarzy pod ocenami. Gdyby dyskusje kończyły się na dwóch komentarzach, to może zajęłoby to 10 minut, tak jak piszesz, ale tak nie jest i myślę, że obaj z tego sobie zdajemy sprawę.
Dlatego właśnie wprowadziliśmy takie, a nie inne rozgraniczenie w ocenach, bo to wszystko zaczęło zajmować zbyt dużo czasu. Niestety.
1
"redakcja nie podejmowała polemiki głównie z przyczyn merytorycznych a nie tylko regulaminowych, gdzie przy innych userach w taką dyskusje wchodziła."
Pisałem Ci już o tym wielokrotnie, że redakcja nie wchodzi w polemikę z Tobą, bo patrzysz na futbol przede wszystkim przez pryzmat statystyk. My patrzymy na całokształt, nie tylko liczby, ale również zadania i ustawienie na boisku. Ty zawsze miałeś dziesiątki kontrargumentów na każdą naszą tezę, które wynikają z tego, co napisałem wcześniej. Gdybyśmy mieli wchodzić w polemikę z każdym użytkownikiem na stronie, to chłopaki od ocen zamiast spędzać tylko przy wystawieniu ocen 6-7 godzin, robiliby drugie tyle odpowiadając na polemikę w komentarzach. Nie są aż tak bogaci w wolny czas, by móc to robić. Jeżeli Ty masz czas się bawić w tak intensywne analizowanie każdego zagrania po pięć razy, to Twój wybór. My staramy się mocno oddzielić czas wolny od czasu spędzanego na stronie. Przypominam, że my to wszystko robimy dodatkowo, a większość redakcji pracuje.
0
Nie wykluczam takiej opcji w przyszłości :) Po prostu aktualnie rozwijamy inne obszary strony.
0
Na razie nie planujemy dalszego rozwoju aplikacji mobilnych.
Przede wszystkim skupiamy się aktualnie na wersji mobilnej.