Nad tą "rewoltą" pracujemy już przynajmniej od kwietnia. I to nie chodzi o samą rzecz techniczną tylko zmianę całokształtu, wieku aspektów dyskusji na stronie, żeby to przyniosło pożądany efekt. Sami wprowadzenie czata/osobnego miejsca do dyskusji by tego problemu nie rozwiązała.
Skoro to nie jest taki problem zrobienie osobnego działu do dyskusji o "dupie maryny", to dlaczego nie widzę wysypu nowych stron o Barcelonie, które oferują tego typu rzeczy? Nic, tylko zróbcie to, zróbcie tamto, siamto i owanto, a nikt nie zastanowi się, że zrobienie takiego nowego działu, czy innego rodzaju udoskonaleń, to nie jest hop siup, dwie godziny po robocie. Jak ma być zrobione porządnie, to musi trwać. Tym bardziej, że takie urozmaicenia są wykonywane w wolnym czasie. Jak ktoś ma go dużo to proszę bardzo, niech rozkręci portal na taką skalę i potem podyskutujemy.
Po czym wnosisz, że taka zmiana była "bezsensownym marnowaniem miejsca"? Każdy ma swój gust, ale to, że Tobie się nie podoba, nie znaczy, że jest bez sensu. Kilka miesięcy obserwacji w co klikają użytkownicy potwierdziło wnioski, które wyciągnięto z wielu różnych eksperymentów i prób: To, co jest niewidoczne na pierwszy rzut oka dla użytkownika, nie istnieje.
Zarówno poprzedni mecz, jak i tabela ligowa, które były ukryte za nieaktywną zakładką, były niemalże nieużywane przez czytelników. Po zmianie "ukryte" części były trzy razy częściej odwiedzane niż wcześniej.
W zeszłym roku mieliśmy wprowadzić informacje o strzelacach czy asystentach, wraz z inną formą estadisticas de la liga, ale pojawiło się wiele innych, ważnych aspektów, które były ważniejsze o tego, jak np. zatykanie się serwera w trakcie meczów, nowa strona mobilna, czy zmiany w regulaminie strony + kilka innych nowości z tym powiązanych.
Wszystkie zmiany/nowości, które wprowadzamy na stronie są po to, żeby ułatwić życie Wam, czytelnikom. Nie jesteśmy w stanie zrobić wszystkiego naraz. Niestety.
Skład jest zaktualizowany od dłuższego czasu. Nie wyświetlał się jedynie poprawnie, że względu na mały błąd systemu, który pokazywał kadrę nie z bieżącego sezonu. Dzięki za informacje.
Możesz dostarczyć więcej szczegółów tej sytuacji?
- jaki telefon używasz
- jaka przeglądarka
- czy problem występuje zawsze, czy tylko w określonych sytuacjach lub nie ma reguły?
Tak jak napisane w artykule:
"Nowy kanał Eleven Sports dostępny jest aktualnie tylko i wyłącznie przez Internet, ale trwają rozmowy z różnymi dostawcami telewizji satelitarnej, by włączyć go do swojej oferty. Wciąż pozostaje czekać na oficjalne komunikaty, ale istnieje duże ryzyko, że pierwszej kolejki nowego sezonu La Ligi w telewizji nie zobaczymy."
Innymi słowy: na razie tylko Internet, a czy coś więcej nie wiadomo. Pozostaje czekać na oficjalne komunikaty.
Koszulki są dokładnie takie same jak w zeszłym roku pod względem jakości wykonania. Nadruk trzyma się mocno i łatwo nie spiera. Cena jest niska nie dlatego, że szajs. Wolimy żeby trafiła do jak największej liczby osób, a do tego cena musi być atrakcyjna.
Socios i Socis, to jedno słowo tylko w dwóch językach. Obie formy są dopuszczalne w tym przypadku. Chciałbyś wygłosić jeszcze jakąś uwagę co do redaktorów strony?
Na jakiej podstawie twierdzisz, że rozdzielczość Full HD jest już standardem? Co więcej, masz wgląd w nasze statystyki, żeby stawiać tezy dotyczące FCBarca.com?
0
Nad tą "rewoltą" pracujemy już przynajmniej od kwietnia. I to nie chodzi o samą rzecz techniczną tylko zmianę całokształtu, wieku aspektów dyskusji na stronie, żeby to przyniosło pożądany efekt. Sami wprowadzenie czata/osobnego miejsca do dyskusji by tego problemu nie rozwiązała.
2
Tak, postaramy się, żeby te artykuły ponownie się pojawiały na stronie.
0
System dyskusji będzie dokładnie taki sam jak komentarze. Tylko miejsce osobne. Szczegóły już niedługo. Jeszcze trochę pracy zostało.
2
Skoro to nie jest taki problem zrobienie osobnego działu do dyskusji o "dupie maryny", to dlaczego nie widzę wysypu nowych stron o Barcelonie, które oferują tego typu rzeczy? Nic, tylko zróbcie to, zróbcie tamto, siamto i owanto, a nikt nie zastanowi się, że zrobienie takiego nowego działu, czy innego rodzaju udoskonaleń, to nie jest hop siup, dwie godziny po robocie. Jak ma być zrobione porządnie, to musi trwać. Tym bardziej, że takie urozmaicenia są wykonywane w wolnym czasie. Jak ktoś ma go dużo to proszę bardzo, niech rozkręci portal na taką skalę i potem podyskutujemy.
0
Najpóźniej w środę będzie ogłoszenie o starcie.
10
Już niedługo będzie porządek pod newsami. Nowy regulamin jest na finiszu, a cała dyskusja na inne tematy zostanie przeniesiona w osobne miejsce.
0
Po czym wnosisz, że taka zmiana była "bezsensownym marnowaniem miejsca"? Każdy ma swój gust, ale to, że Tobie się nie podoba, nie znaczy, że jest bez sensu. Kilka miesięcy obserwacji w co klikają użytkownicy potwierdziło wnioski, które wyciągnięto z wielu różnych eksperymentów i prób: To, co jest niewidoczne na pierwszy rzut oka dla użytkownika, nie istnieje.
Zarówno poprzedni mecz, jak i tabela ligowa, które były ukryte za nieaktywną zakładką, były niemalże nieużywane przez czytelników. Po zmianie "ukryte" części były trzy razy częściej odwiedzane niż wcześniej.
W zeszłym roku mieliśmy wprowadzić informacje o strzelacach czy asystentach, wraz z inną formą estadisticas de la liga, ale pojawiło się wiele innych, ważnych aspektów, które były ważniejsze o tego, jak np. zatykanie się serwera w trakcie meczów, nowa strona mobilna, czy zmiany w regulaminie strony + kilka innych nowości z tym powiązanych.
Wszystkie zmiany/nowości, które wprowadzamy na stronie są po to, żeby ułatwić życie Wam, czytelnikom. Nie jesteśmy w stanie zrobić wszystkiego naraz. Niestety.
0
Skład jest zaktualizowany od dłuższego czasu. Nie wyświetlał się jedynie poprawnie, że względu na mały błąd systemu, który pokazywał kadrę nie z bieżącego sezonu. Dzięki za informacje.
3
Będziemy się starać, żeby relacja tekstowa była obecna w jak największej ilości meczów.
0
Analizujemy już problem mobilnej wersji.
0
http://www.fcbarca.com/mobile/65277/komentarze,dyskusja-3900693.html#comment-3900771
1
Było ogłoszenie na stronie: http://www.fcbarca.com/65263-ogloszenie-poczatek-ligi-typerow-we-wrzesniu.html
0
Podanie danych jak skan dowodu i PESEL wymaga polskie prawo. STS jest zarejestrowany w Polsce i musi się do tego dostosować.
5
Nic nie trzeba płacić. Zakładasz konto i tyle, nic więcej.
1
http://www.fcbarca.com/faq-ocenowy.html - punkt numer 10.
1
Na razie nie, mam sporo pracy przy innych nowościach technicznych.
0
Dziwna sprawa, bo właśnie robiłem test na nowym Chrome pod Androidem 4.4.4 i działały mi polecenia bez zarzutu. Będę szukać problemu.
0
Możesz dostarczyć więcej szczegółów tej sytuacji?
- jaki telefon używasz
- jaka przeglądarka
- czy problem występuje zawsze, czy tylko w określonych sytuacjach lub nie ma reguły?
0
Tak jak napisane w artykule:
"Nowy kanał Eleven Sports dostępny jest aktualnie tylko i wyłącznie przez Internet, ale trwają rozmowy z różnymi dostawcami telewizji satelitarnej, by włączyć go do swojej oferty. Wciąż pozostaje czekać na oficjalne komunikaty, ale istnieje duże ryzyko, że pierwszej kolejki nowego sezonu La Ligi w telewizji nie zobaczymy."
Innymi słowy: na razie tylko Internet, a czy coś więcej nie wiadomo. Pozostaje czekać na oficjalne komunikaty.
0
To nie są mecze na żywo, tylko dostęp do meczu i różnych materiałów wideo kilkanaście godzin po rozegraniu go.
3
Możesz przesłać mi zgłoszenie w prywatnej wiadomości i sprawdzę to.
1
Tak, będzie typer tak jak w poprzednich latach.
0
Za takie rzeczy nie ma banów. Komentarze spamerów są usuwane, żeby nie było śmietniska. Nie ma sensu trzymanie tego.
5
Tak, będzie Liga Typerów od pierwszej kolejki ligowej.
1
Koszulki są dokładnie takie same jak w zeszłym roku pod względem jakości wykonania. Nadruk trzyma się mocno i łatwo nie spiera. Cena jest niska nie dlatego, że szajs. Wolimy żeby trafiła do jak największej liczby osób, a do tego cena musi być atrakcyjna.
1
Socios i Socis, to jedno słowo tylko w dwóch językach. Obie formy są dopuszczalne w tym przypadku. Chciałbyś wygłosić jeszcze jakąś uwagę co do redaktorów strony?
6
http://www.fcbarca.com/64165-ciezka-przeprawa-argentyny-a-pijany-vidal-rozbija-ferrari.html?utm_source=newsNewest&utm_medium=newsNewest&utm_campaign=newsNewest
0
Na jakiej podstawie twierdzisz, że rozdzielczość Full HD jest już standardem? Co więcej, masz wgląd w nasze statystyki, żeby stawiać tezy dotyczące FCBarca.com?
6
Bo tam jest wersja Katalońska, tutaj Hiszpańska
0
Turniej jest tylko dla osób pełnoletnich.