Tu jeszcze mógł dojść gol Leo po koleczku Xaviego na Bernabeu (2009), rzut wolny Ronaldinho, Villi po asyście Messiego przez pół boiska przy Manicie w 2010, lob Iniesty w rewanżu Superpucharu w 2011... To tylko z ostatnich lat, które jestem w stanie od razu przywołać z pamięci. Jeszcze wiele by się znalazło. Za długi byłby artykuł, żeby zmieścić wszystkie.
Mecze Player.pl można oglądać tylko na ich stronie. Wszelkie aplikacje na telewizor czy PS4 nie obsługują tego. Zostaje podłączanie komputera/laptopa pod większy ekran.
Jaki sezon życia? Dopiero drugi mecz z rzędu zagrał naprawdę dobrze, bo wcześniej wyglądało to słabo. Potencjał w nim drzemie ogromny, ale dopóki nie okiełzna swojego nazbyt rozrośniętego ego, to nic z niego nie będzie.
Laptop z założenia nie służy do gier. Do codziennego korzystania laptop do 2k wystarczy, natomiast gry na takim sprzęcie działać specjalnie nie będą. Kupowanie lepszego laptopa do zwykłego użytku jest już po prostu rozrzutnoscia, ale kto bogatemu zabroni :)
1
Nie działa, tylko w Polsce.
0
To moim lepiej znaleźć pracę i w ten sposób dorabiać.
1
Studia to jest dodatek. Liczą się rzeczy, które robisz poza nimi. Samo wykształcenie wyższe nie daje lepszej pracy niż jakiekolwiek inne.
0
I dowolny inny przedmiot w tym językowy, ale jeszcze jeden dodatkowy. Np. Hiszpański, Polski, Angielski.
2
Jak podepniesz kablem do laptopa/komputera, to jest tak samo? Jak tak, to wina dostawcy, jak nie to routera.
0
Jak już mowa o bramkach Realu, to ładniejszy był gol Baptisty niż Raúla moim zdaniem.
1
Zgadza sie. Beneq na Rambli słusznie podpowiada też jeszcze gola Suareza z ostatniego El Clasico. Cóż, taki urok subiektywnych zestawień.
34
Tu jeszcze mógł dojść gol Leo po koleczku Xaviego na Bernabeu (2009), rzut wolny Ronaldinho, Villi po asyście Messiego przez pół boiska przy Manicie w 2010, lob Iniesty w rewanżu Superpucharu w 2011... To tylko z ostatnich lat, które jestem w stanie od razu przywołać z pamięci. Jeszcze wiele by się znalazło. Za długi byłby artykuł, żeby zmieścić wszystkie.
0
Mecze Player.pl można oglądać tylko na ich stronie. Wszelkie aplikacje na telewizor czy PS4 nie obsługują tego. Zostaje podłączanie komputera/laptopa pod większy ekran.
0
Nie, na Playerze jest tylko Eleven Sports dostępne.
1
Prędzej będzie działać tu, niż na jakiejkolwiek pirackiej stronie typu futbolhd.
2
http://www.player.pl/ - tu masz oba kanały Eleven za 11 zł miesięcznie.
0
http://www.fcbarca.com/mecz/3426/real-madryt-fc-barcelona
4
Jedź na turniej, mecz nie pierwszy nie ostatni.
0
Będzie, jutro lub najpóźniej we wtorek.
1
Okej, sprawdzę to.
1
Co rozumiesz przez to, że nie działa?
15
Najbardziej kompleksową relacje z Paryża znajdziecie tutaj: https://www.reddit.com/live/vwwmdb26t78v?
0
Tak to chyba nie, ale można kupić wersję cyfrową.
8
Nie ma powodu, dla którego mielibyśmy usuwać coś takiego :)
0
Tak, pojawi się w najbliższych dniach.
0
Zdecydowanie. Owocnej nauki :)
2
http://www.duolingo.com - polecam gorąco
0
Jakie pięć asyst w dwóch meczach?
3
Jaki sezon życia? Dopiero drugi mecz z rzędu zagrał naprawdę dobrze, bo wcześniej wyglądało to słabo. Potencjał w nim drzemie ogromny, ale dopóki nie okiełzna swojego nazbyt rozrośniętego ego, to nic z niego nie będzie.
0
Przelew przez Payu czy inny serwis tego rodzaju
0
Przecież Futbol.hd to piracka strona, a Player komercyjna, więc nie ma porównania. Zupełnie inna infrastruktura i możliwości techniczne.
1
Laptop z założenia nie służy do gier. Do codziennego korzystania laptop do 2k wystarczy, natomiast gry na takim sprzęcie działać specjalnie nie będą. Kupowanie lepszego laptopa do zwykłego użytku jest już po prostu rozrzutnoscia, ale kto bogatemu zabroni :)
1
Ja korzystam z Player.pl i nie mam żadnych problemów z działaniem, także mogę śmiało polecić.
0
http://fcbarcacom.uservoice.com/ - sugestie proszę zgłaszać tutaj