Oczywiście, że Gothic i Wiedźmin to dwie różne epoki jeśli chodzi o gry, różne oprawy wizualne, rozbudowanie, itd. Bardziej chodziło mi o to, że do tej pory, Gothic (1, 2+noc kruka) był grą, do której lubiłem wracać że względu na fantastyczny świat i fabułę. Ta gra merytorycznie się nie starzala, dzięki czemu nie przeszkadzała koślawa grafika, jak.m obecne standardy.
Wiedźmin, od samego początku serii budził we mnie bardzo pozytywne odczucia, ale zarówno jedynka, jak i dwójka nie podobały mi się tak bardzo jak Gothic (calokształtem) natomiast W3 pochłonął mnie w całości i przejście go sprawiało mi taka samą radość jak przechodzenie G2. Do trzeciej części Wiedźmina wrócę do pewno nie raz -. teraz pewnie dopiero jak wyjdzie drugi dodatek.
Po prostu regularnie gra. Nie ma ważniejszego czynnika dla piłkarza niż regularnosc. Wtedy nabiera się pewności siebie, doświadczenia i spokoju, bo wchodząc z ławki raz na jakiś czas zawodnik stara się wypaść jak najlepiej. A jak się za bardzo chce to nie wychodzi. Stąd metamorfoza Roberto. Teraz uwydatniaja się jego umiejętności, którymi wyróżniał się w Barcelonie B.
Część z Was już zauważyła korekty na stronie zatem szybko jeszcze podsumuję co się zmieniło na stronie:
- Rambla: Od tej pory wyświetlają się wpisy tylko z maksymalnie ostatnich 48 godzin. Starsze wpisy nie są widoczne na głównej stronie Rambli, ale dostęp do dyskusji będzie cały czas (np z linków o odpowiedzi na komentarz). Zakres czasu można dodatkowo zmieniać na ostatnią godzinę lub 24 godziny.
- Dodaliśmy statystyki strzelców, asystentów i Zamore na głównej stronie.
- Poprawiliśmy błąd wyświetlania komentarzy z Rambli w widoku profilu
Tej drugiej części nie zrozumiałem. Sprecyzuj proszę, a najlepszej opisz całość tutaj, bo inaczej zginie w natłoku innych rzeczy: https://fcbarcacom.uservoice.com/
Chodzi Ci o to, że trzeba się dużo naprzewijac stronę, żeby zobaczyć czy jest jakaś nowa wiadomość w relacji lub odświeżyć komentarze. Dobra rozumiem problem?
La Rambla funkcjonuje już dwa tygodnie i jak na razie jesteśmy usatysfakcjonowani kierunkiem w jakim zmierza dział, choć jest spore pole do udoskonaleń. Oczywiście monitorujemy Wasze sugestie i pomysły, które zglaszacie n UserVoice. Pierwsze korekty w La Rambla pojawia się przed najbliższym meczem ligowym Barcy. Zmiany nie będą duże, ale istotne dla działania działu:
-wpisy z La Rambla będą wyświetlane tylko dla ostatnich 48 godzin. Dojdzie dodatkowa opcja wyświetlania wpisów z ostatniej godziny lub 24 godzin. Dla wszystkich zakresów czasu będzie można sortować według aktualnego schematu: najlepsze/najnowsze.
- wpisy z Rambli będą widoczne w profilu użytkownika.
Wszelkie inne sugestie z UserVoice będą rozpatrywane w dalszej kolejności, po ich przeanalizowaniu.
1
To jest błąd w takim razie. Rzucę okiem.
0
Oczywiście, że Gothic i Wiedźmin to dwie różne epoki jeśli chodzi o gry, różne oprawy wizualne, rozbudowanie, itd. Bardziej chodziło mi o to, że do tej pory, Gothic (1, 2+noc kruka) był grą, do której lubiłem wracać że względu na fantastyczny świat i fabułę. Ta gra merytorycznie się nie starzala, dzięki czemu nie przeszkadzała koślawa grafika, jak.m obecne standardy.
Wiedźmin, od samego początku serii budził we mnie bardzo pozytywne odczucia, ale zarówno jedynka, jak i dwójka nie podobały mi się tak bardzo jak Gothic (calokształtem) natomiast W3 pochłonął mnie w całości i przejście go sprawiało mi taka samą radość jak przechodzenie G2. Do trzeciej części Wiedźmina wrócę do pewno nie raz -. teraz pewnie dopiero jak wyjdzie drugi dodatek.
4
Wiedźmin stoi że dwie półki wyżej niż Gothic, choć do wyjścia trójki to bezimienny liderował w mojej klasyfikacji.
0
Czekaj, chyba, że chcesz i stać Cię zapłacić więcej, to szukaj u pośredników.
45
Po prostu regularnie gra. Nie ma ważniejszego czynnika dla piłkarza niż regularnosc. Wtedy nabiera się pewności siebie, doświadczenia i spokoju, bo wchodząc z ławki raz na jakiś czas zawodnik stara się wypaść jak najlepiej. A jak się za bardzo chce to nie wychodzi. Stąd metamorfoza Roberto. Teraz uwydatniaja się jego umiejętności, którymi wyróżniał się w Barcelonie B.
5
Dziś jest światowy dzień walki z rakiem piersi.
1
Nie, to jest po prostu błąd. Rzucę okiem na to.
1
Widziałem ten pomysł. Już dawno chcieliśmy to zrobić, ale to nie taka prosta sprawa. Kiedyś na pewno to zrobimy.
5
Wyczekiwalismy z utęsknieniem lidera strzelców z Barcelony ;)
5
Cóż, takie są efekty "cyrku na kółkach" w postaci Tournee zamiast porządnego okresu przygotowawczego.
8
Wróci, ale jeszcze za trochę. Chwilowo byłby problem z poprawnym wyświetlaniem go łącznie z górnym paskiem.
3
Wróci, ale jeszcze za trochę.
34
Część z Was już zauważyła korekty na stronie zatem szybko jeszcze podsumuję co się zmieniło na stronie:
- Rambla: Od tej pory wyświetlają się wpisy tylko z maksymalnie ostatnich 48 godzin. Starsze wpisy nie są widoczne na głównej stronie Rambli, ale dostęp do dyskusji będzie cały czas (np z linków o odpowiedzi na komentarz). Zakres czasu można dodatkowo zmieniać na ostatnią godzinę lub 24 godziny.
- Dodaliśmy statystyki strzelców, asystentów i Zamore na głównej stronie.
- Poprawiliśmy błąd wyświetlania komentarzy z Rambli w widoku profilu
38
Zainteresowanym polecam jeszcze szerszą analizę profilu Pani Silvy de Lafuente, bardzo dobry i konkretny wpis: http://aventurafora.blogspot.com.es/2015/10/podatki-leo-messiego-kto-stoi-za.html
16
Jego żywot dobiegł końca.
2
Wreszcie mi się pojawiła ta reklama i już wiem w czym był problem. Zrobiłem poprawkę i już nie powinno być takiego problemu.
0
Nie, bo w dalszym ciągu nie wyświetla mi się ta reklama ma całym ekranie.
0
Ciekawe od czego to zależy, bo mi jeszcze ani razu nie wyskoczyło na całym ekranie.
0
O jakiej reklamie piszesz? Na głównej czy mobilnej wersji?
0
Tej drugiej części nie zrozumiałem. Sprecyzuj proszę, a najlepszej opisz całość tutaj, bo inaczej zginie w natłoku innych rzeczy: https://fcbarcacom.uservoice.com/
0
Chodzi Ci o to, że trzeba się dużo naprzewijac stronę, żeby zobaczyć czy jest jakaś nowa wiadomość w relacji lub odświeżyć komentarze. Dobra rozumiem problem?
37
Cześć,
La Rambla funkcjonuje już dwa tygodnie i jak na razie jesteśmy usatysfakcjonowani kierunkiem w jakim zmierza dział, choć jest spore pole do udoskonaleń. Oczywiście monitorujemy Wasze sugestie i pomysły, które zglaszacie n UserVoice. Pierwsze korekty w La Rambla pojawia się przed najbliższym meczem ligowym Barcy. Zmiany nie będą duże, ale istotne dla działania działu:
-wpisy z La Rambla będą wyświetlane tylko dla ostatnich 48 godzin. Dojdzie dodatkowa opcja wyświetlania wpisów z ostatniej godziny lub 24 godzin. Dla wszystkich zakresów czasu będzie można sortować według aktualnego schematu: najlepsze/najnowsze.
- wpisy z Rambli będą widoczne w profilu użytkownika.
Wszelkie inne sugestie z UserVoice będą rozpatrywane w dalszej kolejności, po ich przeanalizowaniu.
2
3
Faktycznie, zignorowałem ten istotny fakt. A próbowałeś na stronie Bayeru? https://ticketshop.bayer04.de/spielauswahl?spielort=heim
Z tego co widzę, trzeba tylko konto założyć.
1
Tutaj masz opisane jak samemu zorganizować sobie wyjazd: http://www.fcbarca.com/wyjazd-do-barcelony.html
0
http://www.fcbarca.com/redakcja/dolacz-do-nas
1
Sprawdzę to, dziękuję.
4
A ja nie mówię tutaj o poziomie, tylko aspekcie technicznym.
3
Myśleliśmy, ale na razie na myśleniu się kończy. Póki co mamy inne priorytety jeszcze.
3
http://www.fcbarca.com/mobile/47534-pobierz-aplikacje-mobilna-fcbarcacom.html