Na szlagierowe mecze przychodzi więcej faktycznych kibiców Barcelony niż turystów, to i atmosfera jest lepsza. Ostatnie dwa mecze to Real i Atletico, więc nic zaskakującego. Może stąd takie wrażenie.
Tak jak napisałem, będziemy to badać, ale nie ankieta typu " czy podobają Ci się zmiany: tak/nie/nie mam zdania". Taka ankieta jest pozbawiona sensu, bo nie dostarcza nam niezbędnej informacji co konkretnie należy poprawić.
Powiadomienia do odpowiedzi na dyskusje, sortowanie komentarzy, La Rambla, wystawianie ocen po meczu,, to kilka ostatnich rzeczy, które zostały wprowadzone na życzenie Was użytkowników. Dlatego nie zgadzam się z opiniami, że mamy Was gdzieś.
Widzimy komentarze dotyczące nowego wyglądu artykułu, ale to, że jakiejś części użytkowników nie przypadła do gustu nie znaczy, że "większości" się nie podoba. Weźcie pod uwagę, że FCBarca.com czytają także osoby, które nie udzielają się w komentarzach i one niekoniecznie będą podzielać te zdanie.
To, jak odbiera zmiany ogół czytelników oraz jakie potencjalne modyfikacje preferuje, będziemy badać w najbliższym czasie i dopiero na podstawie tego, podejmiemy dalsze kroki.
Przecież nie napisałem nigdzie, że powinien dostać czerwoną za sytuację z Filipe Luisem. Za to dostał słuszną żółtą kartkę i mógł skończyć z czerwoną, gdyby sędzia dodatkowo dołożył mu drugą żółtą za akcję z Juanfranem.
W którym miejscu napisałem, że sędzia pomagał Barcelonie?
Niezależnie od tego, czy było to uderzenie/pchnięcie, efekt był taki, że trafił go w twarz. To dokładnie taka sama sytuacja jak w sobotnim El Clasico, gdy Ramos trafił łokciem Alvesa. Przypuszczam, że nie chciał, ale go trafił i za to kartka się należała.
A co do kopnięcia, to widać tutaj chęć trafienia Juanfrana. Gdyby sędzia mu pokazał kartkę, to nie mogłoby być pretensji.
Za uderzenie w twarz rywala jest żółta kartka niezależnie od zamiarów (nawet jeśli przypadkowo). Dlatego Suarez też mógł skończyć z czerwoną w tym meczu.
Problemem w tej sytutacji nie był sam faul, tylko nadmierna agresywność Torresa w meczu. Pierwsza żółta kartka to bezpardonowe wejście w Neymara, absolutnie brak dyskusji o słuszność. Niedługo potem zdecydowanie przesadzone wejście ciałem w Mascherano, sędzia puszcza grę, ale alarm nad Torresem już się świeci. Minęła kolejna chwila, a zagotowany Torres bezmyślnie od tyłu atakuje Busquestsa i sędzia zasłużenie pokazuje mu drugą żółtą kartkę.
Gdyby wcześniej Torres nie zachowywał się tak agresywnie, to za sam faul na Busquetsie mógłby nie dostać drugiej żółtej. Natomiast sędzia prawidłowo dostrzegł, że jak tak dalej pójdzie, to takimi zagraniami może doprowadzić do poważnego urazu rywala. Dlatego go wyrzucił.
Tak, pozostanie. Na pewno będziemy go ulepszać, ale w takiej formie jak teraz. Natomiast bardzo chętnie usłyszę co to jest "przyjemnie i profesjonalnie".
Z tego co zauważyłem, to jest problem z odpowiednim wyświetlaniem czcionki na Firefoxie. Stąd mogą być niektóre głosy niezadowolenia. Będzie to poprawione niebawem.
"Lepiej się czyta czcionkę bezszeryfowa" - wciąż bazujesz na swoich odczucicach i preferencjach, czego nie wolno absolutnie robić przy projektowaniu czegokolwiek dla dużej liczby użytkowników. Tobie podoba się jedno, drugiemu co innego.
Zgodnie z zasadami typografii czcionkę szeryfową stosuje się do tekstów w akapitach, bo ułatwia to czytanie (razem z odpowiednim rozmiarem i interlinią). Być może jest lepsza czcionka szeryfowa, która będzie ładniej wyglądać. Strona nigdy nie będzie skończonym produktem, zawsze będziemy go ulepszać.
Przed chwilą wprowadziliśmy kolejne zmiany na stronie, które obejmują przede wszystkim artykuł. Dołożyliśmy starań, by czytany tekst był dużo łatwiejszy w odbiorze i lepszy dla oka. Jak zawsze czekamy na opinie i uwagi.
0
Na szlagierowe mecze przychodzi więcej faktycznych kibiców Barcelony niż turystów, to i atmosfera jest lepsza. Ostatnie dwa mecze to Real i Atletico, więc nic zaskakującego. Może stąd takie wrażenie.
0
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-4453916.html#comment-4453916
2
To chwilowy problem. Pracujemy nad rozwiązaniem tego.
2
Tak jak napisałem, będziemy to badać, ale nie ankieta typu " czy podobają Ci się zmiany: tak/nie/nie mam zdania". Taka ankieta jest pozbawiona sensu, bo nie dostarcza nam niezbędnej informacji co konkretnie należy poprawić.
28
Powiadomienia do odpowiedzi na dyskusje, sortowanie komentarzy, La Rambla, wystawianie ocen po meczu,, to kilka ostatnich rzeczy, które zostały wprowadzone na życzenie Was użytkowników. Dlatego nie zgadzam się z opiniami, że mamy Was gdzieś.
Widzimy komentarze dotyczące nowego wyglądu artykułu, ale to, że jakiejś części użytkowników nie przypadła do gustu nie znaczy, że "większości" się nie podoba. Weźcie pod uwagę, że FCBarca.com czytają także osoby, które nie udzielają się w komentarzach i one niekoniecznie będą podzielać te zdanie.
To, jak odbiera zmiany ogół czytelników oraz jakie potencjalne modyfikacje preferuje, będziemy badać w najbliższym czasie i dopiero na podstawie tego, podejmiemy dalsze kroki.
1
Dlaczego z dupy? Casemiro w nieprzepisowy sposób uniemożliwił oddanie strzału, za co należała się jedenastka.
0
Przecież nie napisałem nigdzie, że powinien dostać czerwoną za sytuację z Filipe Luisem. Za to dostał słuszną żółtą kartkę i mógł skończyć z czerwoną, gdyby sędzia dodatkowo dołożył mu drugą żółtą za akcję z Juanfranem.
W którym miejscu napisałem, że sędzia pomagał Barcelonie?
0
Nie, tutaj sędzia popełnił ewidentny błąd. Była walka bark w bark, żadnego trafienia w twarz.
0
Niezależnie od tego, czy było to uderzenie/pchnięcie, efekt był taki, że trafił go w twarz. To dokładnie taka sama sytuacja jak w sobotnim El Clasico, gdy Ramos trafił łokciem Alvesa. Przypuszczam, że nie chciał, ale go trafił i za to kartka się należała.
A co do kopnięcia, to widać tutaj chęć trafienia Juanfrana. Gdyby sędzia mu pokazał kartkę, to nie mogłoby być pretensji.
0
Ale nie chodzi tutaj o nazwanie tego uderzeniem czy popchnięciem. Efekt był taki, że trafił go w twarz, celowo lub nie.
0
Za uderzenie w twarz rywala jest żółta kartka niezależnie od zamiarów (nawet jeśli przypadkowo). Dlatego Suarez też mógł skończyć z czerwoną w tym meczu.
43
Problemem w tej sytutacji nie był sam faul, tylko nadmierna agresywność Torresa w meczu. Pierwsza żółta kartka to bezpardonowe wejście w Neymara, absolutnie brak dyskusji o słuszność. Niedługo potem zdecydowanie przesadzone wejście ciałem w Mascherano, sędzia puszcza grę, ale alarm nad Torresem już się świeci. Minęła kolejna chwila, a zagotowany Torres bezmyślnie od tyłu atakuje Busquestsa i sędzia zasłużenie pokazuje mu drugą żółtą kartkę.
Gdyby wcześniej Torres nie zachowywał się tak agresywnie, to za sam faul na Busquetsie mógłby nie dostać drugiej żółtej. Natomiast sędzia prawidłowo dostrzegł, że jak tak dalej pójdzie, to takimi zagraniami może doprowadzić do poważnego urazu rywala. Dlatego go wyrzucił.
Wideo: https://www.facebook.com/FIMDBIMD/videos/990848481003165/
0
Tak, pozostanie. Na pewno będziemy go ulepszać, ale w takiej formie jak teraz. Natomiast bardzo chętnie usłyszę co to jest "przyjemnie i profesjonalnie".
3
Faktycznie jest błąd, będzie poprawiony.
0
No i działają Ci transmisje live? Czy tylko seriale i filmy?
0
Tylko przeglądarka.
0
To chyba nie do działu technicznego wysłałeś ;) Poprawiłem.
58
Wczorajsza inicjatywa PatrychoO została zrealizowana. Duże podziękowania w imieniu całej redakcji FCBarca.com.
EDIT: Chodzi o http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-4433833.html
0
Transmisje live z Player.pl nie są dostępne w aplikacji na PS4. Zostaje tylko opcja podłączenia komputera pod telewizor.
4
Z tego co zauważyłem, to jest problem z odpowiednim wyświetlaniem czcionki na Firefoxie. Stąd mogą być niektóre głosy niezadowolenia. Będzie to poprawione niebawem.
2
Jedna linia tekstu powinna zawierać od 45 do 70 znaków. Rozciagniecie tekstu do zdjęcia nie wpisuje się w tę zasadę dlatego jest zwezona kolumna.
4
Dzięki za sugestię. W kwestii justowanego tekstu zdania są podzielone. Będziemy to jeszcze badać.
1
"Lepiej się czyta czcionkę bezszeryfowa" - wciąż bazujesz na swoich odczucicach i preferencjach, czego nie wolno absolutnie robić przy projektowaniu czegokolwiek dla dużej liczby użytkowników. Tobie podoba się jedno, drugiemu co innego.
Zgodnie z zasadami typografii czcionkę szeryfową stosuje się do tekstów w akapitach, bo ułatwia to czytanie (razem z odpowiednim rozmiarem i interlinią). Być może jest lepsza czcionka szeryfowa, która będzie ładniej wyglądać. Strona nigdy nie będzie skończonym produktem, zawsze będziemy go ulepszać.
0
Na jakiej podstawie twierdzisz, że czcionka szeryfowa stosowana jest tylko do tekstu wydrukowanego?
3
Na Prima Aprillis szykujemy co innego.
5
Przed chwilą wprowadziliśmy kolejne zmiany na stronie, które obejmują przede wszystkim artykuł. Dołożyliśmy starań, by czytany tekst był dużo łatwiejszy w odbiorze i lepszy dla oka. Jak zawsze czekamy na opinie i uwagi.
6
Futbolhd to strona piracka. Tam nie masz żadnej gwarancji wysokiej jakości i niezawodności.
0
Na wersji zwykłej czy mobilnej? Jaka przeglądarka?
0
W tej chwili właśnie dodaje mecze do typowania. Lada moment pojawi się cała nowa pula do typowania.
1
W Barcelonie przechodził leczenie jeśli mnie pamięć nie myli.