0

Wyjazdy są organizowane na atrakcyjne terminy (majówka, sylwester) lub ciekawsze mecze. Wszystko jednak najbardziej determinuje dostepność biletów, a na to już nie mamy wpływu.

0

Pomijając sam wzór, to były po prostu źle dobrane i nieadekwatne do sytuacji.

1

Jaka przeglądarka?

2

W 1714 Katalonia utraciła niepodległość. Kibice zawsze w 17 minucie i 14 sekundzie zaczynają krzyczeć "INDEPENDENCIA" czyni niepodległość po katalońsku.

46

Odpoczynek dla Suareza to zupełnie inny temat do dyskusji. Jako efekt tej kary być może słuszny, ale sama decyzja, w porównaniu do odpowiednich sankcji (lub ich braku) dla piłkarzy Espanyolu, to jakiś cyrk.

0

Zaległe oceny zostały dodane do systemu i są widoczne w dziale meczowym, ale nie tworzyliśmy osobnego artykułu, żeby nie tworzyć niepotrzebnego zamieszania, bo było już długo po czasie.

23

Doszedłem do wniosku, że oprócz kartki świątecznej powinniśmy dorzucić jeszcze kolędę. Zastanawiałem się jaką, ale biorąc pod uwagę cały 2015 rok nasuwa mi się tylko jedna, która będzie pasować tutaj jak ulał. Wesołych Świąt :)

42

No i wychodzi, że Messi piwa nie pije.

4

Oczywiście, że chodziło o Nyon. Autokorekta zadziałała, dzięki za czujność.

45

Opóżnienia ocen związane były z pewnymi problemami technicznymi. Niebawem pojawią się także zaległe oceny.

3

Tak, wszystkie zaległe oceny się pojawią na stronie. Siła wyższa.

1

Messi jest wyraźnie jeszcze bez formy po kontuzji. Nic dziwnego, potrzebuję ogrania, ale zgadza się, że sam miał przynajmniej dwa gole na nodze.

20

Remis na własne życzenie. Masa niewykorzystanych sytuacji się zemściła.

1

Wystarczyło zjechać na dół strony głównej...

2

Jeżeli myślisz nad wyjazdem to poczytaj sobie nasz poradnik: http://www.fcbarca.com/wyjazd-do-barcelony.html

2

https://www.youtube.com/results?search_query=ronaldo+alves+elbow&page=&utm_source=opensearch

0

U mnie działa bez zarzutu na Playerze.

1

Nie ja byłem skarbnikiem wtedy, więc reklamacje pod inny adres ;P

1

Raz do roku to i ślepej kurze... ;)

3

Cała transakcja przeprowadzana jest dopiero potem, dlatego powinieneś zacząć od początku cały proces.

0

480p to masz za darmo na sts.pl

1

www.liveonsat.com

0

Robiliśmy pod koniec zeszłego roku badania czytelnictwa strony. Profil wiekowy, rozkład województw itp. był niemal identyczny.

1

Nie można zgodnie z regulaminem.

0

Faktycznie, pomyliły mi się imiona. Alfredo komentuje mecze w radiu - Onda Cero. Dzięki, poprawiłem.

0

Tu znajdziesz trzyczęściowy raport o kibicach Barcelony w Polsce: http://www.fcbarca.com/51226-polscy-kibice-fc-barcelony-czesc-i.html

1

Poproszę więcej szczegółów na priv.

3

Nakrętki zabierają że względów bezpieczeństwa. Odkrecona butelka ma dużo mniejszy zasięg niż zakręcona jeśli rzucić ją z trybun.

0

Owszem, do tej pory kontrole nie były zbyt dokładne, ale spodziewałbym się zmiany tego po ostatnich wydarzeniach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?