53

Ze wszystkich wypożyczonych młodych piłkarzy przez ostatnie lata, to Halilović ma największą szansę wrócić do Barcelony i osiągnąć sukces. Dlaczego? Bo poszedł do niedużego klubu, gdzie po prostu gra i będzie te szansy regularnie dostawać. Jak na razie to wykorzystuje, bo z meczu na mecz jest co raz lepiej. Gdyby wylądował w klubie pokroju Sevilli, czy coś podobnego, to grzałby ławę jak Deulofeu, co byłoby bez sensu.

1

Przeczytaj artykuł jeszcze raz i pokaż mi fragment, w którym napisane jest, że bramkarz Barcelony tego nie musi umieć. Wtedy porozmawiamy. Ja tymczasem biorę lopatkę i wracam do piaskownicy.

0

Wznawiamy tę serię. Dziś lub jutro publikacja pierwszego artykułu.

0

Tak, dokładnie tam.

0

Tylko z NC+ dostaliśmy odpowiedź, ale brak konkretów odnośnie oferty cenowej.

0

Ale ja tutaj nikogo nie bronię, bo nie mam powodu. O traktowaniu obecnych klientów NC+ słyszałem już różne rzeczy. Cóż, nie ma reguły. Ale nie zmienia to faktu, że podpisujesz umowy na kanał, a nie programy w ramach kanału. Niestety.

0

Tak, są tam mecze Barcelony.

1

O ile wiem w umowie jest dostęp do kanałów, a nie oferty programowej. Z punktu widzenia prawnego, to duża różnica.

0

Ogólnie w naszym kraju jest tendencja do narzekania na wszystko, za co trzeba płacić, nawet jeśli coś jest warte swojej ceny. Już nie chodzi tutaj o telewizję, tylko ogólnie szeroko pojęte usługi. Mam wrażenie, że duża część społeczeństwa nie dojrzała do tego po prostu. Nie mówię tutaj o części, której po prostu na to nie stać, to jest inna historia.

6

Wysłaliśmy wiadomości do UPC i Vectry zapytanie o dostęp kanałów Eleven w ramach tych platrofm. Jak tylko otrzymamy jakieś informacje, to się nimi podzielimy.

0

Oczywiście, cztery tygodnie, dzięki.

0

O, widzę, że teraz Ci zadziałało ;)

2

Zobaczymy jak się rozwinie Roberto na tej pozycji, bo na razie gra dobrze i solidnie, ale nie wnosi niczego zaskakującego ani żywiołowego po prawej stronie. To tak jak Montoya swego czasu. Też wyglądało obiecująco, ale nikt nie spodziewał się, że to maksimum, co jest w stanie pokazać na prawej stronie.

42

Może myślał o Higuainie.

0

O widzisz, to ja jestem nie na bieżąco i nie wiedziałem, że nie będzie w tym roku.

0

1

21

Albo i więcej ;) Istotnie miało być w odwodzie. Dzięki.

0

Ogólnie chodzi o różnego rodzaju znaki specjalne, które w bazie danych zapisywane są w inny sposób.

0

1. Komentarz nie wnosi nic do dyskusji.
2. W ten sposób zachęcasz tę gorszą część kibiców Realu do pyskówki, która rozpętuje gównoburzę w komentarzach.

0

Dziwna sprawa. Niedługo będzie aktualizacja serwisu, to może to pomoże. Postaram się jeszcze poszukać problemu.

0

i jeszcz ejedna

0

i jeszcze jedna odpowiedź

0

Odpowiedź do moderacji

0

0

Przede wszystkim, powód usunięcia komentarza jest ustawiany przez moderatora, a nie użytkownika zgłaszającego.

Po drugie, jak sam słusznie zauważasz, podany powód nałożenia na Ciebie bana był kuriozalny w stosunku do komentarza, co samo przez siebie sugeruje, że coś jest nie w porządku. Ban najprawdopodobniej został nałożony przypadkiem przy okazji moderowania innych komentarzy. Dziennie mamy kilkaset raportów do moderowania i zdążają się błędy, każdy jest człowiekiem.

Zgadzam się, że aktualny system odwołań działa źle, dlatego lada moment zostanie zmieniony. Mogę jedynie przeprosić za to, że ban został nałożony nieprawidłowo.

0

Niestety, ale jesteśmy zasypywani "odwolaniami" od banów, a ponad połowa z nich nie nadaje się w ogóle do czytania. Oczy bolą od składni, nie wspominając już o kulturze osobistej. Przez to na pewno umykają mam te właściwe zgłoszenia, takie jak powinny być. Wraz z nowym regulaminem wejdzie też przejrzysty system do odwołań od banów i nie będzie już żadnych "ale", że ktoś dostał bana nie wiadomo za co, a redakcja go olała.

0

Próbowałem bezskutecznie odtworzyć błąd na kilku telefonach. W każdym działało bez zarzutu. Trudno mi coś doradzić innego niż wyczyszczenie pamięci podręcznej urządzenia.

5

Pisałeś dokładnie o tym samym wczoraj. Jaki sens powtarzać to dzisiaj pod innym artykułem?

3

"Stara gwardia", jak to określasz, najczęściej się już zestarzała i zaczęła mieć w życiu inne priorytety niż Internet szeroko pojęty. Poza tym, była wychowana w innych czasach jeśli chodzi o dostępność informacji, dlatego strony czy fora traktowało się dużo bardziej poważnie.

Teraz osoby w wieku starej gwardii sprzed 10 lat są zupełnie inne. Dla nich szybki internet i dowiadywanie się o wszystkich wydarzeniach na świecie na bieżąco jest czymś normalnym.

Poza tym wszelkiego rodzaju portale społecznościowe wzmagają chęć otrzymywania wirtualnych pochlebstw czym są lajki, polecenia itd. Inna sprawa czy nadmierne przywiązywanie wagi do czegoś takiego jest zdrowe z punktu widzenia psychicznego.

Pisanie, że kiedyś było lepiej a teraz jest gorzej niczego nie zmieni. FCBarca.com zmieniła się bardzo mocno w ostatnich latach, żeby dostosowywać się do zmieniającego Internetu. Debili i trolli nie było mniej, tylko teraz więcej takich osób ma dostęp do Internetu i są bardziej cwani. Dlatego dostosowujemy warunki i nasze narzędzia do tego, żeby z nimi walczyć. Trwało to długo, ale już kończymy i jak zaczniemy walkę, to wytoczymy mocne działa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?