Oceny redakcji nie są w żaden sposób manipulowane o czym może świadczyć określenie "pupilek". Podczas wystawiania ocen redaktorzy kierują się rzetelnym kryteriami i nie ma w tym miejsca na żadne preferencje względem tego czy innego zawodnika.
Oceny są o tyle niewdzięcznym tematem, że nigdy nie będziemy w stanie wystawić ocen zadowalających wszystkich. A to dlatego, że postrzeganie gry danego piłkarza jest subiektywne i nie da się tego zmienić. W poprzednich latach podejmowaliśmy intensywną dyskusję i korygowaliśmy oceny bazując na opiniach użytkowników.
Aktualnie skala odzewu już nas przerosła i nie jesteśmy w stanie zaangażować się w dyskusję z tak dużą ilością czytelników. Dlatego z początkiem sezonu wprowadzone zostały oceny użytkowników, które widoczne są pod ocenami redakcji, jako forma uwzględnienia Waszego zdania na ten temat. Oceny FCBarca.com pozostają zatem ocenami redakcji i to się nie zmieni. Jeżeli komuś to nie odpowiada to trudno, ma do tego prawo. Zauważ jednak, że jako jedna z nielicznych, albo może i jedyna(?) strona tego typu, tak mocno szanujemy i liczymy się ze zdaniem użytkowników. Takie ustaliliśmy zasady i tego się będziemy trzymać. Szanujmy swoją pracę, bo ludzie piszący na tej stronie poświęcają na to wszystko swój wolny czas.
Wygoda to jest kwestia tego, co kto lubi. Natomiast Twoja bateria i pakiet transferu danych zdecydowanie podziękuje Ci za korzystanie mobilnej. Na głównej wersji musi się przetworzyć dużo więcej elementów, a to wymaga większej pracy procesora i zwiększa zużycie baterii. Ale czy tak będziesz robić to już Twoja decyzja :)
Ah, o to chodzi. To już nie jest kwestia mobilnej tylko miniatura na główny artykuł jest tak stworzona. Nie mamy tak inteligentnego systemu, żeby doatosowywał miniaturki do walorów estetycznych ;)
A co z tym zdjęciem jest źle? Musisz wyjaśnić, bo może po prostu nie widzę.
Komentarze na osobnej podstronie są zamierzonym efektem. Gdyby były na jednej stronie to powstałby konflikt treści. Za komentarzami totalnie zginęłyby powiązane artykuły. Z kolei zamiana kolejności mogłaby się negatywnie odbić na wygodzie korzystania (dużo przewijania treści). Dla dużej ilości użytkowników ważniejsze są komentarze, ale nie można utrudniać życia pozostałym. Stąd takie rozwiązanie.
Trafnie ujęte choć nie jestem pewien, czy akurat odejście Rosella i Bartomeu sprawiło, że zaczęło się sypać, bo to oni byli Ci ogarnięci. Jakby nie patrzeć Laporta i pozostały Zarząd poradził sobie w kolejnych latach i sąd oczyścił go z zarzutów o niegospodarność. O ile coraz bardziej nie trawię aktualnej władzy w klubie, tak Laporty z powrotem w Barcelonie też bym nie chciał. Dwa razy nic się nie zdarza, ot takie przeczucie po prostu.
Wotum nieufności. Żeby móc je przeprowadzić trzeba zebrać 15%. podpisów socios w dwa tygodnie, czyli aktualnie ok. 18 tysięcy. Prawie niemożliwe do wykonania. Kiedyś było 5%, ale zmianę wprowadził... aktualny Zarząd.Była już taka próba w 2013 roku: http://www.fcbarca.com/tag/wotum nieufności
No faktycznie, wczoraj się dowiedzieliśmy, że Barcelona zrobiła syf przy transferze Neymara. Zarząd może mieć pretensje tylko do swoich członków, który nie potrafili dopilnować, by zostało to przeprowadzone jak należy.
Problem w tym, że Rosell I Bartomeu zostali zmuszeni do tej transparentności po tym, jak zaczęły wychodzić kolejne niejasne zapisy w sprawie tego transferu. Prowizje dla agenta itp. rzeczy to normalna sprawa w futbolu, ale np. płacenie za skauting ojcowi Neymara, który skautem nie jest, to zakrawa o kryminał. Dodatkowo wychodzi aktualnie duża niekompetencja całego Zarządu, który nie zapłacił, jak się okazuje, kilkunastu milionów należnego podatku. To, czy Neymar był wart tych pieniędzy oceni historia. Pytanie na ile zostaną "wycenione" straty wizerunkowe całej tej sytuacji?
Czytałem Twoje komentarze i tak jak napisałem wcześniej, takowe zachowanie redaktora było nie na miejscu. Sprawę ostatnich komentarzy Challengera zostawiam do rozwiązania w gronie wewnętrznym i nie będę się tłumaczył z tego na forum publicznym.
Przede wszystkim wyjaśnijmy sobie jedną kwestię. Redaktorzy nie przypuszczają na Twoją osobę żadnego ataku i redakcja nie rozpoczyna żadnej wojny, bo nie leży to w naszym interesie. Komentarze pisane przez poszczególnych redaktorów są ich prywatnymi opiniami niezależnymi od zdania całej redakcji na ten temat. Zupełnie inną sprawą jest to, czy postawa nie godzi w wizerunek portalu i przyznaję, że w tej sytuacji takie zachowanie było nie na miejscu, ale to będziemy załatwiać już w gronie wewnętrznym.
Banów za przekonania odmienne od redakcji nikt tutaj nie otrzymał i otrzymywać nie będzie.
Oceny za grę poszczególnych piłkarzy są bardzo subiektywnym tematem. Każdy ma prawo do swojego zdania i tego się trzymajmy. Zgodnie z ustaleniami, jakie zostały wprowadzone na początku tego sezonu, oceny redakcji są ocenami redakcji, a oceny użytkowników ocenami użytkowników. Jeżeli ktoś się z tym nie zgadza droga wolna, może o tym pisać w komentarzach. Nikt nie jest nieomylny, także redakcja. Wszyscy szanujmy swoją pracę i to wystarczy.
Powiedział, że na początku sezonu Messi się pokłócił z Enrique, bo ten nie odgwizdał faulu na Leo podczas treningu. Nic szokującego, normalne sytuacje jakie mają miejsce na treningach.
Zgadzam się, że do tej pory było za wcześnie na jakiekolwiek oceny pracy Enrique. Uważam, że w dalszym ciągu taka ocena powinna być wykonana dopiero po sezonie. Lucho dostał kredyt zaufania i aktualnie wyszedł obronną ręką z tej sytuacji natomiast ja boję się czego innego.
Barcelona znajduje się aktualnie w szczycie formy, a to oznacza, że za kilka tygodni przyjdzie dołek i może przypaść na kluczowe rozstrzygnięcia w lidze i Lidze Mistrzów. Za Guardioli szczyty przypadały na listopad i kwiecień, a kryzys był w okolicach lutego. Widząc aktualną formę Realu wnioskuję, że Carlo stosuje wariant Pepowy. Pozostaje pytanie kto wyjdzie na tym lepiej.
1
Oceny redakcji nie są w żaden sposób manipulowane o czym może świadczyć określenie "pupilek". Podczas wystawiania ocen redaktorzy kierują się rzetelnym kryteriami i nie ma w tym miejsca na żadne preferencje względem tego czy innego zawodnika.
Oceny są o tyle niewdzięcznym tematem, że nigdy nie będziemy w stanie wystawić ocen zadowalających wszystkich. A to dlatego, że postrzeganie gry danego piłkarza jest subiektywne i nie da się tego zmienić. W poprzednich latach podejmowaliśmy intensywną dyskusję i korygowaliśmy oceny bazując na opiniach użytkowników.
Aktualnie skala odzewu już nas przerosła i nie jesteśmy w stanie zaangażować się w dyskusję z tak dużą ilością czytelników. Dlatego z początkiem sezonu wprowadzone zostały oceny użytkowników, które widoczne są pod ocenami redakcji, jako forma uwzględnienia Waszego zdania na ten temat. Oceny FCBarca.com pozostają zatem ocenami redakcji i to się nie zmieni. Jeżeli komuś to nie odpowiada to trudno, ma do tego prawo. Zauważ jednak, że jako jedna z nielicznych, albo może i jedyna(?) strona tego typu, tak mocno szanujemy i liczymy się ze zdaniem użytkowników. Takie ustaliliśmy zasady i tego się będziemy trzymać. Szanujmy swoją pracę, bo ludzie piszący na tej stronie poświęcają na to wszystko swój wolny czas.
12
Zwolnienie Eusebio to tylko plotki. Przynajmniej na razie. Nie ma żadnych informacji na ten temat.
0
Umowa i tak musi być ratyfikowana przez Socios Compromisarios w październiku tego roku.
1
Wygoda to jest kwestia tego, co kto lubi. Natomiast Twoja bateria i pakiet transferu danych zdecydowanie podziękuje Ci za korzystanie mobilnej. Na głównej wersji musi się przetworzyć dużo więcej elementów, a to wymaga większej pracy procesora i zwiększa zużycie baterii. Ale czy tak będziesz robić to już Twoja decyzja :)
0
Jaki telefon i wersja systemu operacyjnego?
0
Faktycznie jest z tym problem. Dzięki za informacje.
0
Na razie nie przewidujemy wypuszczania nowych aplikacji mobilnych, ani rozwijania istniejącej.
0
Z jakiego telefonu korzystasz?
3
Mobilna wersja nie ma podglądu oceniających komentarz.
2
Już powinno działać. Stary plik tam był używany, który powodował te same problemy, które były wczoraj wieczorem ;)
1
Przyznam się szczerze, że nie wiem. Sprawdzę co się dzieje.
1
Ah, o to chodzi. To już nie jest kwestia mobilnej tylko miniatura na główny artykuł jest tak stworzona. Nie mamy tak inteligentnego systemu, żeby doatosowywał miniaturki do walorów estetycznych ;)
0
Mówisz o aplikacji na Androida? Przechowuje dane artykułów do działania offline o której dobrze pamiętam i prawdopodobnie dlatego.
0
To jest możliwe tylko przez główna wersję. Przynajmniej na razie.
0
A co z tym zdjęciem jest źle? Musisz wyjaśnić, bo może po prostu nie widzę.
Komentarze na osobnej podstronie są zamierzonym efektem. Gdyby były na jednej stronie to powstałby konflikt treści. Za komentarzami totalnie zginęłyby powiązane artykuły. Z kolei zamiana kolejności mogłaby się negatywnie odbić na wygodzie korzystania (dużo przewijania treści). Dla dużej ilości użytkowników ważniejsze są komentarze, ale nie można utrudniać życia pozostałym. Stąd takie rozwiązanie.
5
Nie, stara wersja odeszła do historii, tam gdzie jej miejsce.
1
To tylko chwilowy problem, zaraz będzie działać normalnie.
0
W oficjalnym sklepie internetowym klubu można kupić.
1
Zostanie uruchomiona w tym tygodniu.
0
Trafnie ujęte choć nie jestem pewien, czy akurat odejście Rosella i Bartomeu sprawiło, że zaczęło się sypać, bo to oni byli Ci ogarnięci. Jakby nie patrzeć Laporta i pozostały Zarząd poradził sobie w kolejnych latach i sąd oczyścił go z zarzutów o niegospodarność. O ile coraz bardziej nie trawię aktualnej władzy w klubie, tak Laporty z powrotem w Barcelonie też bym nie chciał. Dwa razy nic się nie zdarza, ot takie przeczucie po prostu.
0
Iceman już po prostu odszedł z redakcji i dużo mniej się udziela w komentarzach z powodu zwykłej zmiany priorytetów w życiu :)
0
Wotum nieufności. Żeby móc je przeprowadzić trzeba zebrać 15%. podpisów socios w dwa tygodnie, czyli aktualnie ok. 18 tysięcy. Prawie niemożliwe do wykonania. Kiedyś było 5%, ale zmianę wprowadził... aktualny Zarząd.Była już taka próba w 2013 roku: http://www.fcbarca.com/tag/wotum nieufności
0
A sankcje transferowe podtrzymali jakoś w dużo gorszym okresie z formą.
7
No faktycznie, wczoraj się dowiedzieliśmy, że Barcelona zrobiła syf przy transferze Neymara. Zarząd może mieć pretensje tylko do swoich członków, który nie potrafili dopilnować, by zostało to przeprowadzone jak należy.
1
Zarząd sam siebie w końcu nie wyrzuci. Ale już latem wybory, cierpliwości.
2
Problem w tym, że Rosell I Bartomeu zostali zmuszeni do tej transparentności po tym, jak zaczęły wychodzić kolejne niejasne zapisy w sprawie tego transferu. Prowizje dla agenta itp. rzeczy to normalna sprawa w futbolu, ale np. płacenie za skauting ojcowi Neymara, który skautem nie jest, to zakrawa o kryminał. Dodatkowo wychodzi aktualnie duża niekompetencja całego Zarządu, który nie zapłacił, jak się okazuje, kilkunastu milionów należnego podatku. To, czy Neymar był wart tych pieniędzy oceni historia. Pytanie na ile zostaną "wycenione" straty wizerunkowe całej tej sytuacji?
0
Czytałem Twoje komentarze i tak jak napisałem wcześniej, takowe zachowanie redaktora było nie na miejscu. Sprawę ostatnich komentarzy Challengera zostawiam do rozwiązania w gronie wewnętrznym i nie będę się tłumaczył z tego na forum publicznym.
Pozdrawiam.
2
Przede wszystkim wyjaśnijmy sobie jedną kwestię. Redaktorzy nie przypuszczają na Twoją osobę żadnego ataku i redakcja nie rozpoczyna żadnej wojny, bo nie leży to w naszym interesie. Komentarze pisane przez poszczególnych redaktorów są ich prywatnymi opiniami niezależnymi od zdania całej redakcji na ten temat. Zupełnie inną sprawą jest to, czy postawa nie godzi w wizerunek portalu i przyznaję, że w tej sytuacji takie zachowanie było nie na miejscu, ale to będziemy załatwiać już w gronie wewnętrznym.
Banów za przekonania odmienne od redakcji nikt tutaj nie otrzymał i otrzymywać nie będzie.
Oceny za grę poszczególnych piłkarzy są bardzo subiektywnym tematem. Każdy ma prawo do swojego zdania i tego się trzymajmy. Zgodnie z ustaleniami, jakie zostały wprowadzone na początku tego sezonu, oceny redakcji są ocenami redakcji, a oceny użytkowników ocenami użytkowników. Jeżeli ktoś się z tym nie zgadza droga wolna, może o tym pisać w komentarzach. Nikt nie jest nieomylny, także redakcja. Wszyscy szanujmy swoją pracę i to wystarczy.
0
Powiedział, że na początku sezonu Messi się pokłócił z Enrique, bo ten nie odgwizdał faulu na Leo podczas treningu. Nic szokującego, normalne sytuacje jakie mają miejsce na treningach.
3
Zgadzam się, że do tej pory było za wcześnie na jakiekolwiek oceny pracy Enrique. Uważam, że w dalszym ciągu taka ocena powinna być wykonana dopiero po sezonie. Lucho dostał kredyt zaufania i aktualnie wyszedł obronną ręką z tej sytuacji natomiast ja boję się czego innego.
Barcelona znajduje się aktualnie w szczycie formy, a to oznacza, że za kilka tygodni przyjdzie dołek i może przypaść na kluczowe rozstrzygnięcia w lidze i Lidze Mistrzów. Za Guardioli szczyty przypadały na listopad i kwiecień, a kryzys był w okolicach lutego. Widząc aktualną formę Realu wnioskuję, że Carlo stosuje wariant Pepowy. Pozostaje pytanie kto wyjdzie na tym lepiej.