60

Co by nie mówić o Enrique, ale wydaje się mieć pomysł na to, jak skarać zespoły czekające na kontrę. Wysoko ustawiona trójka napastników, to bardzo przypomina czasy, gdy Lucho grał w Barcelonie z Rivaldo, Kluivertem, czy Overmarsem. Ciekawe jak dalej się to potoczy.

0

Pamiętam pamiętam, ale w tym przypadku, o ile mnie pamięć nie myli, chodzi o wślizg, nie jako taki faul. Jeżeli wślizg na faul, zaczyna się przed polem karnym i kończy w polu karnym, to jest jedenastka.

36

Jeżeli Gil Manzano miał gwizdnąć dzisiaj jakiegoś karnego, to zdecydowanie tego po ręce Albie. Katastrofa, naprawdę. Myślałem, że tylko "starsi" sędziowie hiszpańscy sadzą takie babole.

0

Po pierwsze przydałby się jakikolwiek dowód potwierdzający Twoje słowa, a nie puste oskarżenia. Po drugie zespół oceniający nie ma fizycznie możliwości w żaden sposób ingerować w oceny użytkowników.

22

Drużynę przejął wtedy Tito, nie Roura. Poza tym, nie porównuj zarządzania sekcjami od ich trenowania. To dwie różne rzeczy.

1

No pewnie, jeszcze niedługo zaczniemy wrzucać roznegliżowane zdjęcia partnerek/żon piłkarzy, żeby dalej nabijać wyświetlenia. Zastanów się trochę, bo to, co mówisz nie ma najmniejszego sensu.

1

Dzięki za info. Poprawiłem.

1

Tutaj nie ma żadnego innego kontekstu tylko dokładnie taki, jak napisaliśmy.

1

Zapraszam zatem do obejrzenia konferencji prasowej Neymara, który powiedział to, co jest w tytule słowo w słowo po portugalsku:

"Tenho que ser punido por agressão", czyli tłumacząc z portugalskiego: "[On] musi zostać ukarany za agresję".

http://futbol.as.com/futbol/2015/01/26/primera/1422278941_365296.html

2

"trzeba za to ukarać" - czy to nie wskazuje jednoznacznie na przekaz Neymara?

0

Wcale nie taka sztuczna, bo za czasów Guardioli taką funkcję pełnił Manuel Estiarte i był jedną z kluczowych postaci w szatni tamtej drużyny.

0

Przegląd będzie ok. 9:30

2

Stałe fragmenty gry

2

Typowe gadanie "pod publikę". Mówienie w mediach, że Suarez gra słabo nie podziała motywująco, wręcz odwrotnie.

22

Trafiony tym razem zatopiony.

0

To, że ktoś na coś zasługuje w Twoim mniemaniu nie oznacza, że ktoś inny tak uważa i będzie się z Tobą kłócić/zażarcie dyskutować. Najczęściej nie są to merytoryczne dyskusje i stąd bierze się potem burza.

Spamowanie pustymi komentarzami i obrażanie na prawo i lewo, to zupełnie inna sprawa w tym przypadku.

0

Opcja jest do rozważenia.

0

Pewnie dlatego, że redakcja ukrycie uwielbia Cristiano i woli jechać po Messim. A teraz tak na serio mówiąc. Najpierw niektórzy sami sieją prowokacje pisząc takie, a nie inne teksty o różnych piłkarzach (nieważne czy to jest Cristiano, czy kto inny), a potem narzekanie, że w komentarzach jest gównoburza. Zdecydujcie się.

0

Z tego, co pamiętam, to nie ma określonej ilości pasów. Przecięte na pół to też pasy. Dwa bo dwa, ale pasy.

70

Ja w dalszym ciągu się zastanawiam jakim cudem taki projekt dostał akceptację skoro statut założycielski klubu mówi wyraźnie o pionowych pasach?

3

Zgodzę się, że Suarezowi daleko pod względem technicznym do Neymara czy Messiego, ale uważam, że nie jest tak słaby, by popełniać błędy, o których piszesz, bo takie ma umiejętności. Wspominany wcześniej Alexis nie był łamagą techniczną. Ba, jego umiejętności pod tym względem również są na poziomie wyróżniającym, a w najgorszym okresie sprzed dwóch sezonów również zdarzały mu się katastrofalne zagrania. Czy to wynikało z braku umiejętności technicznych? Nie. To wszystko wynika z psychiki. Każdy piłkarz, jakiekolwiek nie miałby umiejętności, jeżeli nie potrafi sobie poradzić ze stresem/presją w trakcie spotkania automatycznie nie będzie w stanie wydobyć z siebie maksimum umiejętności.

1

Suarez ma aktualnie syndrom Alexisa Sáncheza sprzed dwóch lat. Biega dużo, stara się za wszelką cenę zrobić jak najwięcej dla zespołu i jednocześnie zdobywać gole. Problem jednak jest taki, że jak chce za mocno, to nie wychodzi. Suarez jest bardzo ambitny, co widać po tym jak mocno emocjonuje się na boisku. Potrzebuje spokoju na boisku, a to przychodzi z czasem.

Co więcej, nóg nie miał połamanych, tak jak mówisz, ale cztery miesiące przerwy dają się mocno we znaki. Treningi to nie to samo co mecze, a nie wspominam już nawet o okresie przygotowawczym, jakiego Luisito nie miał, a jest niezbędny dla piłkarza. Dla niego nowa jest też liga, styl gry, to wszystko wymaga nauczenia się. Dobrze to widać po Neymarze, który jest o klasę lepszy niż przed rokiem i nie sądzę, by była to sprawa umiejętności technicznych, bo tych mu nie brakowało. Po prostu lepiej rozumie grę Barcy i piłkę europejską oraz ma więcej pewności siebie.

0

Zapewne załapałeś się wczoraj na rzut nieumyślnych banów, które zostały przyznane podczas banowania i kasowania wpisów spamera. Błąd szybko naprawiliśmy i nieprawidłowe bany usunęliśmy. Trochę zamieszania wyszło, ale nikt nie został niesłusznie ukarany.

3

Oczywiście, że tak. Przecież nikt tu niczego nie mówi na poważnie, ot dobry humor od rana :)

0

Dlatego Real zapłacił "tylko" 30 ;) Dla Zubiego byłoby 40 mimo tego, że klauzula wynosiła 30.

18

Tylko w przypadku, gdy transfer negocjuje Zubi.

10

Na razie na stronach internetowych nie ma ani artykułu ze Sportu, ani z Marki. Jak się pojawią to wtedy postaramy się przetłumaczyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?