1

Żebyś się nie zdziwił przypadkiem.

34

Zapomniałem, że tak ważne wybory instytucjonalne przeprowadza się z dnia na dzień w środku sezonu, żeby rozwalić funkcjonowanie klubu na najbliższe miesiące.

1

Przecież Messi nie poszedł z tym do prasy. A to, że temat wyciekł nie musi być winą Messiego.

0

3

Trudno cokolwiek teraz powiedzieć, bo my prawdopodobnie nie znamy nawet połowy szczegółów dotyczących tej sprawy i możemy jedynie gdybać. Zgadzam się natomiast z głosami dotyczącymi rozpisania wcześniejszych wyborów i uważam, że powinny się odbyć jak najszybciej tj. po tym sezonie.

48

Krótki przegląd komentarzy odnośnie trenera na FCBarca.com:2013: Wywalić Tito, nie nadaje się!2014: Wywalić Martino, nie nadaje się!2015: Wywalić Enrique, nie nadaje się!Teraz wszyscy błagają o Bielse/Blanca/Mourinho/(wstaw dowolne nazwisko) i pieją z zachwytu, że Enrique może zostać zwolniony. Szczerze mówiąc, z punktu widzenia kibica Barcelony nie widzę tutaj żadnego powodu do radości. Aktualna sytuacja napawa mnie ogromnym niepokojem, bo to oznacza gigantyczną burzę i bałagan w klubie.Pomijając kwestię Tito, wychodzi na to, że albo nie potrafimy zatrudnić trenera o odpowiednich umiejętnościach, albo w Zarządzie decydują o tym ludzie bez odpowiednich kompetencji. Podważanie kompetencji Martino zaczęło się już od samego początku, bo był "obcy", tzn. kompletnie niezwiązany do tamtej pory z klubem. Wtedy jednak nikt nie potrafił stanąć w jego obronie i zapewnić odpowiednio spokojnej atmosfery do pracy, bo za każdym razem był atakowany przez katalońskich "pismaków", którzy piszą to, co się będzie sprzedawać.Potem była wielka radość, że przyszedł Enrique, a teraz, pół roku później, co? Znowu płacz i lament. To oznacza, że nie dzieje się dobrze i atmosfera jest bardzo napięta. W poprzednim roku miałem nadzieję, że najgorsze już za nami. Aktualnie obawiam się, że prawdziwe bagno zaczyna się dopiero ujawniać.

0

Rozchorowało się i dlatego jest w szpitalu.

3

To Gołąbka czuwa dzielnie. Teraz juz się żadne sensacje nie pojawią ;)

0

Jak się nie potrafi kulturalnie dyskutować, to się dostaje bana. To jest proste jak konstrukcja młotka.

1

Trochę nie bardzo: "barcaSStuff"

0

Dostaliśmy już takie zgłoszenia i odpowiednie konta zostały zbanowane.

0

Nikt niczego nie kopiuje. Artykuł na wspomnianej przez Ciebie stronie pochodzi z całkowicie innego źródła.

0

Nie, też masz problem ze zmianą awatara, w sensie nie wyświetla się nowy?

1

Dlaczego piszesz, że nie było, skoro taka wiadomość wygenerowana przez automat wysyłający wiadomości jest zapisana w systemie z datą 2014-12-26 21:50:07.

W tej wiadomości dokładnie znajduje się komentarz, za który został nałożony ban, powód oraz czas trwania.

Jeżeli tam nie zajrzałeś to przyznaj się od razu, a nie mówisz, że takiej wiadomości nie było i to redakcja jest ta najgorsza.

1

W prywatnej wiadomości o nałożonym Banie zawsze jest powód nałożenia kary za konkretny komentarz.

0

Demo nowej strony miało na celu tylko pokazać jak będzie wyglądać mniej więcej strona mobilna. Funkcjonalnie nie zawierała nawet 20% tego, co będzie mieć. Mogę uspokoić, że wszystkie niezbędne opcje będą dostępne - chociażby wszystkie dostępne funkcje do komentarzy (edytowanie, rekomendowanie itd.).

Co do kolorystyki, to najważniejsza cechą stron mobilnych jest funkcjonalność, a czytanie tekstu jest najlepsze w wariancie białe tło i czarny tekst. Nie przeskoczymy tego. Ciekawostka jest jednak taka - tło jest identyczne jak na normalnej wersji ;)

0

Jesteśmy otwarci na wszelką pomoc i zawsze możesz pomóc w tworzeniu strony i pisać o innych sekcjach.

8

Miło, że wygrali wysoko, ale nie oszukujmy się. To był rywal trzecioligowy, w dodatku grający również rezerwami. Każdy inny wynik niż wysokie zwycięstwo Barcelony powinno być traktowane jako "niespodziankę". Bardzo dobrze, że młodzi i niegrający mieli okazję, żeby pobyć na boisku, ale prawdziwi rywale są w Lidze i Lidze Mistrzów. Tam już tak świetnie nie wyglądali, dlatego nie ma co popadać w huraoptymizm.

0

Czy Pan Kręcidło był na miejscu zdarzenia, że podaje takie informacje?
http://www.fcbarca.com/60521-ofiara-napadu-agresorzy-nie-mieli-na-sobie-zadnych-symboli-zwiazanych-z-barca.html

20

Przecież nikt tam słowem nie wspomina, że to byli kibice Barcelony...

0

Zgadza się. Sama koncepcja taktyki jest ciekawa, ale mam wrażenie, że największa dziura robi się w pomocy, gdzie gra dwójka Busquets i Masche. Obaj są typowo defensywnymi piłkarzami, z Iniesta gra też na swojej pozycji. Brakuje tam w efekcie Xaviego/Rakiticia, którzy tę lukę nominalnie wypełniają. Taktyka wymaga zdecydowanie dopracowania.

0

"visca łebki" i "hala dzieci" dostają znacznie surowsze kary za "rzucanie k****mi na lewo i prawo". Robimy swoje i nie musimy tego komentować. Przykład: za sam ostatni weekend (sobota i niedziela) rozdaliśmy 104 bany.

1

Wszystkie statystyki Barcelony znajdziesz tutaj: http://www.fcbarca.com/sezon/statystyki-barcelony

0

Według planów 2016

0

"Penaldo" to słowo obraźliwe i dlatego komentarz został usunięty. Inni "pseudo kibice i hala dzieci", jak to nazywasz" również dostają odpowiednie nagrody za swoje komentarze.

0

Do wyborów jeszcze trochę, ale stosowne artykuły na pewno się pojawią. Poprzednie były dość obszernie relacjonowane u nas.

0

Bana dostaje każdy, kto na to zasługuje. To, że komentarze są usuwane nie oznacza, że ktoś nie dostał bana. Niektórych dyskusji po prostu nie warto trzymać.

4

Oczywiście, że widziałem bramkę. Oczywiście, że jestem przeciwny takiemu zachowaniu. Na pewno jednak nie zmienisz tego wylewając tony pomyj i bluźnierstw w Internecie. Trochę to nudne i prymitywne.

5

Można, tylko dlaczego 95% komentarzy to wulgarne przymiotniki w jego kierunku?

17

Dużo jeszcze banów mamy rozdać, żebyście przestali rozprawiać nad CR i tym co się stało w meczu z Celtą? Nikogo to nie interesuje, że uważacie tego, czy innego piłkarza za nurka/płaczka/symulnta/k****e/ch***a itp. Kultura i dobre wychowanie wymaga zachowanie takich opinii dla siebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?