Zapomniałem, że tak ważne wybory instytucjonalne przeprowadza się z dnia na dzień w środku sezonu, żeby rozwalić funkcjonowanie klubu na najbliższe miesiące.
Trudno cokolwiek teraz powiedzieć, bo my prawdopodobnie nie znamy nawet połowy szczegółów dotyczących tej sprawy i możemy jedynie gdybać. Zgadzam się natomiast z głosami dotyczącymi rozpisania wcześniejszych wyborów i uważam, że powinny się odbyć jak najszybciej tj. po tym sezonie.
Krótki przegląd komentarzy odnośnie trenera na FCBarca.com:2013: Wywalić Tito, nie nadaje się!2014: Wywalić Martino, nie nadaje się!2015: Wywalić Enrique, nie nadaje się!Teraz wszyscy błagają o Bielse/Blanca/Mourinho/(wstaw dowolne nazwisko) i pieją z zachwytu, że Enrique może zostać zwolniony. Szczerze mówiąc, z punktu widzenia kibica Barcelony nie widzę tutaj żadnego powodu do radości. Aktualna sytuacja napawa mnie ogromnym niepokojem, bo to oznacza gigantyczną burzę i bałagan w klubie.Pomijając kwestię Tito, wychodzi na to, że albo nie potrafimy zatrudnić trenera o odpowiednich umiejętnościach, albo w Zarządzie decydują o tym ludzie bez odpowiednich kompetencji. Podważanie kompetencji Martino zaczęło się już od samego początku, bo był "obcy", tzn. kompletnie niezwiązany do tamtej pory z klubem. Wtedy jednak nikt nie potrafił stanąć w jego obronie i zapewnić odpowiednio spokojnej atmosfery do pracy, bo za każdym razem był atakowany przez katalońskich "pismaków", którzy piszą to, co się będzie sprzedawać.Potem była wielka radość, że przyszedł Enrique, a teraz, pół roku później, co? Znowu płacz i lament. To oznacza, że nie dzieje się dobrze i atmosfera jest bardzo napięta. W poprzednim roku miałem nadzieję, że najgorsze już za nami. Aktualnie obawiam się, że prawdziwe bagno zaczyna się dopiero ujawniać.
Dlaczego piszesz, że nie było, skoro taka wiadomość wygenerowana przez automat wysyłający wiadomości jest zapisana w systemie z datą 2014-12-26 21:50:07.
W tej wiadomości dokładnie znajduje się komentarz, za który został nałożony ban, powód oraz czas trwania.
Jeżeli tam nie zajrzałeś to przyznaj się od razu, a nie mówisz, że takiej wiadomości nie było i to redakcja jest ta najgorsza.
Demo nowej strony miało na celu tylko pokazać jak będzie wyglądać mniej więcej strona mobilna. Funkcjonalnie nie zawierała nawet 20% tego, co będzie mieć. Mogę uspokoić, że wszystkie niezbędne opcje będą dostępne - chociażby wszystkie dostępne funkcje do komentarzy (edytowanie, rekomendowanie itd.).
Co do kolorystyki, to najważniejsza cechą stron mobilnych jest funkcjonalność, a czytanie tekstu jest najlepsze w wariancie białe tło i czarny tekst. Nie przeskoczymy tego. Ciekawostka jest jednak taka - tło jest identyczne jak na normalnej wersji ;)
Miło, że wygrali wysoko, ale nie oszukujmy się. To był rywal trzecioligowy, w dodatku grający również rezerwami. Każdy inny wynik niż wysokie zwycięstwo Barcelony powinno być traktowane jako "niespodziankę". Bardzo dobrze, że młodzi i niegrający mieli okazję, żeby pobyć na boisku, ale prawdziwi rywale są w Lidze i Lidze Mistrzów. Tam już tak świetnie nie wyglądali, dlatego nie ma co popadać w huraoptymizm.
Zgadza się. Sama koncepcja taktyki jest ciekawa, ale mam wrażenie, że największa dziura robi się w pomocy, gdzie gra dwójka Busquets i Masche. Obaj są typowo defensywnymi piłkarzami, z Iniesta gra też na swojej pozycji. Brakuje tam w efekcie Xaviego/Rakiticia, którzy tę lukę nominalnie wypełniają. Taktyka wymaga zdecydowanie dopracowania.
"visca łebki" i "hala dzieci" dostają znacznie surowsze kary za "rzucanie k****mi na lewo i prawo". Robimy swoje i nie musimy tego komentować. Przykład: za sam ostatni weekend (sobota i niedziela) rozdaliśmy 104 bany.
"Penaldo" to słowo obraźliwe i dlatego komentarz został usunięty. Inni "pseudo kibice i hala dzieci", jak to nazywasz" również dostają odpowiednie nagrody za swoje komentarze.
Bana dostaje każdy, kto na to zasługuje. To, że komentarze są usuwane nie oznacza, że ktoś nie dostał bana. Niektórych dyskusji po prostu nie warto trzymać.
Oczywiście, że widziałem bramkę. Oczywiście, że jestem przeciwny takiemu zachowaniu. Na pewno jednak nie zmienisz tego wylewając tony pomyj i bluźnierstw w Internecie. Trochę to nudne i prymitywne.
Dużo jeszcze banów mamy rozdać, żebyście przestali rozprawiać nad CR i tym co się stało w meczu z Celtą? Nikogo to nie interesuje, że uważacie tego, czy innego piłkarza za nurka/płaczka/symulnta/k****e/ch***a itp. Kultura i dobre wychowanie wymaga zachowanie takich opinii dla siebie.
1
Żebyś się nie zdziwił przypadkiem.
34
Zapomniałem, że tak ważne wybory instytucjonalne przeprowadza się z dnia na dzień w środku sezonu, żeby rozwalić funkcjonowanie klubu na najbliższe miesiące.
1
Przecież Messi nie poszedł z tym do prasy. A to, że temat wyciekł nie musi być winą Messiego.
0
http://fcbarca.com/faq-ocenowy.html - punkt numer 10
3
Trudno cokolwiek teraz powiedzieć, bo my prawdopodobnie nie znamy nawet połowy szczegółów dotyczących tej sprawy i możemy jedynie gdybać. Zgadzam się natomiast z głosami dotyczącymi rozpisania wcześniejszych wyborów i uważam, że powinny się odbyć jak najszybciej tj. po tym sezonie.
48
Krótki przegląd komentarzy odnośnie trenera na FCBarca.com:2013: Wywalić Tito, nie nadaje się!2014: Wywalić Martino, nie nadaje się!2015: Wywalić Enrique, nie nadaje się!Teraz wszyscy błagają o Bielse/Blanca/Mourinho/(wstaw dowolne nazwisko) i pieją z zachwytu, że Enrique może zostać zwolniony. Szczerze mówiąc, z punktu widzenia kibica Barcelony nie widzę tutaj żadnego powodu do radości. Aktualna sytuacja napawa mnie ogromnym niepokojem, bo to oznacza gigantyczną burzę i bałagan w klubie.Pomijając kwestię Tito, wychodzi na to, że albo nie potrafimy zatrudnić trenera o odpowiednich umiejętnościach, albo w Zarządzie decydują o tym ludzie bez odpowiednich kompetencji. Podważanie kompetencji Martino zaczęło się już od samego początku, bo był "obcy", tzn. kompletnie niezwiązany do tamtej pory z klubem. Wtedy jednak nikt nie potrafił stanąć w jego obronie i zapewnić odpowiednio spokojnej atmosfery do pracy, bo za każdym razem był atakowany przez katalońskich "pismaków", którzy piszą to, co się będzie sprzedawać.Potem była wielka radość, że przyszedł Enrique, a teraz, pół roku później, co? Znowu płacz i lament. To oznacza, że nie dzieje się dobrze i atmosfera jest bardzo napięta. W poprzednim roku miałem nadzieję, że najgorsze już za nami. Aktualnie obawiam się, że prawdziwe bagno zaczyna się dopiero ujawniać.
0
Rozchorowało się i dlatego jest w szpitalu.
3
To Gołąbka czuwa dzielnie. Teraz juz się żadne sensacje nie pojawią ;)
0
Jak się nie potrafi kulturalnie dyskutować, to się dostaje bana. To jest proste jak konstrukcja młotka.
1
Trochę nie bardzo: "barcaSStuff"
0
Dostaliśmy już takie zgłoszenia i odpowiednie konta zostały zbanowane.
0
Nikt niczego nie kopiuje. Artykuł na wspomnianej przez Ciebie stronie pochodzi z całkowicie innego źródła.
0
Nie, też masz problem ze zmianą awatara, w sensie nie wyświetla się nowy?
1
Dlaczego piszesz, że nie było, skoro taka wiadomość wygenerowana przez automat wysyłający wiadomości jest zapisana w systemie z datą 2014-12-26 21:50:07.
W tej wiadomości dokładnie znajduje się komentarz, za który został nałożony ban, powód oraz czas trwania.
Jeżeli tam nie zajrzałeś to przyznaj się od razu, a nie mówisz, że takiej wiadomości nie było i to redakcja jest ta najgorsza.
1
W prywatnej wiadomości o nałożonym Banie zawsze jest powód nałożenia kary za konkretny komentarz.
0
Demo nowej strony miało na celu tylko pokazać jak będzie wyglądać mniej więcej strona mobilna. Funkcjonalnie nie zawierała nawet 20% tego, co będzie mieć. Mogę uspokoić, że wszystkie niezbędne opcje będą dostępne - chociażby wszystkie dostępne funkcje do komentarzy (edytowanie, rekomendowanie itd.).
Co do kolorystyki, to najważniejsza cechą stron mobilnych jest funkcjonalność, a czytanie tekstu jest najlepsze w wariancie białe tło i czarny tekst. Nie przeskoczymy tego. Ciekawostka jest jednak taka - tło jest identyczne jak na normalnej wersji ;)
0
Jesteśmy otwarci na wszelką pomoc i zawsze możesz pomóc w tworzeniu strony i pisać o innych sekcjach.
8
Miło, że wygrali wysoko, ale nie oszukujmy się. To był rywal trzecioligowy, w dodatku grający również rezerwami. Każdy inny wynik niż wysokie zwycięstwo Barcelony powinno być traktowane jako "niespodziankę". Bardzo dobrze, że młodzi i niegrający mieli okazję, żeby pobyć na boisku, ale prawdziwi rywale są w Lidze i Lidze Mistrzów. Tam już tak świetnie nie wyglądali, dlatego nie ma co popadać w huraoptymizm.
0
Czy Pan Kręcidło był na miejscu zdarzenia, że podaje takie informacje?
http://www.fcbarca.com/60521-ofiara-napadu-agresorzy-nie-mieli-na-sobie-zadnych-symboli-zwiazanych-z-barca.html
20
Przecież nikt tam słowem nie wspomina, że to byli kibice Barcelony...
0
Zgadza się. Sama koncepcja taktyki jest ciekawa, ale mam wrażenie, że największa dziura robi się w pomocy, gdzie gra dwójka Busquets i Masche. Obaj są typowo defensywnymi piłkarzami, z Iniesta gra też na swojej pozycji. Brakuje tam w efekcie Xaviego/Rakiticia, którzy tę lukę nominalnie wypełniają. Taktyka wymaga zdecydowanie dopracowania.
0
"visca łebki" i "hala dzieci" dostają znacznie surowsze kary za "rzucanie k****mi na lewo i prawo". Robimy swoje i nie musimy tego komentować. Przykład: za sam ostatni weekend (sobota i niedziela) rozdaliśmy 104 bany.
1
Wszystkie statystyki Barcelony znajdziesz tutaj: http://www.fcbarca.com/sezon/statystyki-barcelony
0
Według planów 2016
0
"Penaldo" to słowo obraźliwe i dlatego komentarz został usunięty. Inni "pseudo kibice i hala dzieci", jak to nazywasz" również dostają odpowiednie nagrody za swoje komentarze.
0
Do wyborów jeszcze trochę, ale stosowne artykuły na pewno się pojawią. Poprzednie były dość obszernie relacjonowane u nas.
0
Bana dostaje każdy, kto na to zasługuje. To, że komentarze są usuwane nie oznacza, że ktoś nie dostał bana. Niektórych dyskusji po prostu nie warto trzymać.
4
Oczywiście, że widziałem bramkę. Oczywiście, że jestem przeciwny takiemu zachowaniu. Na pewno jednak nie zmienisz tego wylewając tony pomyj i bluźnierstw w Internecie. Trochę to nudne i prymitywne.
5
Można, tylko dlaczego 95% komentarzy to wulgarne przymiotniki w jego kierunku?
17
Dużo jeszcze banów mamy rozdać, żebyście przestali rozprawiać nad CR i tym co się stało w meczu z Celtą? Nikogo to nie interesuje, że uważacie tego, czy innego piłkarza za nurka/płaczka/symulnta/k****e/ch***a itp. Kultura i dobre wychowanie wymaga zachowanie takich opinii dla siebie.