0

Cesc został sprzedany za 33 miliony, bo w przypadku wyższej oferty kasa poszłaby 50/50 pomiędzy Barcelonę a Arsenal, zatem klubowi się to nie opłacało. Pytanie tylko kto skonstruował takie warunki przy jego kupnie trzy lata temu.

5

Nie, to jest po prostu Dariusz Szpakowski.

0

Bo w trakcie sezonu owszem byli sponsorami :)

1

Mundialowej Ligi Typerów nie sponsoruje STS.PL, tylko wszystkie nagrody funduje FCBarca.com :)

1

Nie będziemy tutaj dywagować na temat przepisów gry w piłkę nożną, bo nic to nie zmienia. Takie ustalenie dotyczące typowania wyników trwa już od wielu lat, od kiedy prowadzimy tę zabawę.Zresztą pisaliśmy o tym również tutaj: http://www.fcbarca.com/56789-mundialowa-liga-typerow-dodatkowa-klasyfikacja-i-nagroda.html

2

Do punktacji brany jest pod uwagę wynik 0:0.

0

A co się działo?

0

Nie musisz typować meczów dzisiejszych. Do dodatkowej klasyfikacji brane są tylko te od 1/8 finału w górę - dokładnie tak, jak napisane jest w artykule ;)

6

Wiem, od razu kojarzy się z nagłówkiem gazety: "Konkubent zabił konkubinę" :P

6

W naszym pięknym języku określa się ją jako konkubinę ;)

1

Przez oficjalną stronę lub www.ticketmaster.es

1

Oczywiście tam miał być Goetze, nie Reus :)

0

Ale ja nie twierdzę, że coś jest niedorzeczne, daleki jestem także od gloryfikacji FCBarca.com. Pytam się z czystej ciekawości, ale w porządku, przecież nikt do niczego nie zmusza.

0

A którą piłkarską byś wyróżnił? :)

14

Trafiłeś podobnie jak 951 innych osób ;)

1

Już działa.

0

Otóż to, gdybyście znali wczoraj adres do naszego działu to też zobaczylibyście Rakiticia wśród piłkarzy Barcelony i zwycięstwo Chorwacji 3:1 :)

1

Terminarz w bocznym pasku już też ma info o transmisjach :)

3

Link już zawsze będzie aktywny, więc nic nie zginie :)

0

Tak, jak tylko podliczymy pierwsze punkty.

0

Nie będziemy się rozpisywać na temat każdej reprezentacji, bo to się mija z celem. Przed każdym pierwszym meczem reprezentacji z udziałem piłkarzy Barcelony pojawi się takowa analiza.

4

Ja jutro będę się dopisywać :)

0

Meczów w puli jest tak dużo, że wymagało by to zbyt dużego nakładu pracy by osiągnąć satysfakcjonujące wyniki. Poza tym, gramy "tylko" o koszulkę, nie miliony złotych ;)

5

Będzie będzie, nawet coś więcej :) Jeszcze przed pierwszym meczem o wszystkim poinformujemy na stronie. Tak czy tak dzięki za pomysł i aktywność :)

0

Nie, nie jest. Do gry i zdobywania nagród w tym przypadku wystarczy tylko konto w naszym serwisie, nic więcej.

10

Niebawem będzie jeszcze jedna niespodzianka związana z Mundialem :)

1

Nie ma jeszcze wszystkich flag. Niebawem zostaną uzupełnione :)

3

Za regulaminem: 'Aby rozpocząć, należy: po wejściu w Ligę Typerów, wejść w "moje ligi", a następnie wybrać daną ligę klikając "dołącz do ligi";'

0

Poczytaj regulamin ;)

0

Zapisałeś się do Ligi "Mistrzostwa Świata 2014"?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?