0

Już jest ;)

0

Niekoniecznie. Adblock blokuje skrypty z AdServerów, które ładują reklamy. Efekt jest taki, że reklama się nie ładuje w ogóle, wobec czego my nie mamy dodatkowych wyświetleń/kliknąć i na tym tracimy po prostu.

0

Sukcesywnie zgłoszenia są tam rozpatrywane. Priorytet i tak mają te z największą ilością głosów, a zgłoszenia zawsze będą się powielać.

0

Dzięki.

0

Tak samo jak się pisze.

0

Thiago sam chciał odejść. Z niewolnika nie ma pracownika.

0

Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki i powinno pomóc.

0

Na razie nic nie jest możliwe, bo nikt nie został skazany, ani nikomu udowodnione przestępstwo.

0

Nic na to nie poradzę na razie :)

0

Aż takiej personalizacji strony nie przewidujemy.

0

Na razie nie jest to tak proste do zrobienia ze względu na sposób, w jaki została zaprojektowana Liga Typerów. Planujemy to zmodyfikować na przyszły sezon.

0

Tak jak pisaliśmy, to jest wersja testowa i jeszcze wiele może się zmienić.

0

Dokładnie tak.

0

My nie jesteśmy organizatorami wyjazdu tylko Fan Club Barca Polska. Szczegóły znajdziesz na www.fcbp.pl

0

Właśnie zauważyłem, że powstał mały błąd i powiadomienia nie dochodziły. Problem jest już rozwiązany.

0

Napisz PW i spróbujemy to zbadać. Opisz dokładniej sytuację i napisz jakiej przeglądarki używasz i urządzenia.

0

Chyba nie przeczytałeś tego artykułu: http://www.fcbarca.com/3.0/poznaj-nowa-fcbarcacom ;)

0

Jaką masz wersję przeglądarki Mozilla Firefox?

0

W rozwijanym menu pod swoim awatarem w górnej części strony.

0

Ograniczenie do 48 godzin dla nowych użytkowników funkcjonuje już od długiego czasu.

0

W stopce. Pojawia się, jeżeli jakieś wpisy na dany dzień są dostępne.

0

Już znalazłem mankament. Będzie trzeba poprawić jeden z nowych modułów, bo jest niekompatybilny tylko z IE.

0

Odnosząc się jeszcze do niektórych komentarzy dotyczących reklam i innych tego typu elementów promocyjnych. Domyślam się, że w jakiś sposób mogą one być utrudnieniem, ale prawda jest taka, że dzięki tym reklamom funkcjonujemy, a dostęp do każdego elementu strony jest darmowy.Nigdy nie wprowadziliśmy, ani nie wprowadzimy żadnych kont premium, VIP, czy cokolwiek tego rodzaju. Wychodzimy z założenia, że każdy powinien mieć dostęp do strony w takim samym wymiarze, dlatego środki na utrzymanie serwisu pozyskujemy z reklam.

0

Weryfikuję to.

0

Ikona i informacja o bramce samobójczej już została poprawiona.

0

Ponieważ chcieliśmy zachować również marginesy na tło. Poza tym, to że panuje obecnie moda na szerokie strony nie oznacza, że wszędzie się to sprawdzi.

0

0

Nie, edytowanie powinno działać za każdym razem. EDIT1: No i działa.EDIT2: Teraz też działa. EDIT3: Za każdym razem bez przeładowania strony. Jakiej przeglądarki używasz? IE?

0

Wszelkie sugestie wrzucajcie na UserVoice podany w artykule. W komentarzach istnieje duze ryzyko, ze cos po prostu zostanie przeoczone, a tego nie chcemy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?