Niekoniecznie. Adblock blokuje skrypty z AdServerów, które ładują reklamy. Efekt jest taki, że reklama się nie ładuje w ogóle, wobec czego my nie mamy dodatkowych wyświetleń/kliknąć i na tym tracimy po prostu.
Na razie nie jest to tak proste do zrobienia ze względu na sposób, w jaki została zaprojektowana Liga Typerów. Planujemy to zmodyfikować na przyszły sezon.
Odnosząc się jeszcze do niektórych komentarzy dotyczących reklam i innych tego typu elementów promocyjnych. Domyślam się, że w jakiś sposób mogą one być utrudnieniem, ale prawda jest taka, że dzięki tym reklamom funkcjonujemy, a dostęp do każdego elementu strony jest darmowy.Nigdy nie wprowadziliśmy, ani nie wprowadzimy żadnych kont premium, VIP, czy cokolwiek tego rodzaju. Wychodzimy z założenia, że każdy powinien mieć dostęp do strony w takim samym wymiarze, dlatego środki na utrzymanie serwisu pozyskujemy z reklam.
Ponieważ chcieliśmy zachować również marginesy na tło. Poza tym, to że panuje obecnie moda na szerokie strony nie oznacza, że wszędzie się to sprawdzi.
Nie, edytowanie powinno działać za każdym razem. EDIT1: No i działa.EDIT2: Teraz też działa. EDIT3: Za każdym razem bez przeładowania strony. Jakiej przeglądarki używasz? IE?
Wszelkie sugestie wrzucajcie na UserVoice podany w artykule. W komentarzach istnieje duze ryzyko, ze cos po prostu zostanie przeoczone, a tego nie chcemy :)
0
Już jest ;)
0
Niekoniecznie. Adblock blokuje skrypty z AdServerów, które ładują reklamy. Efekt jest taki, że reklama się nie ładuje w ogóle, wobec czego my nie mamy dodatkowych wyświetleń/kliknąć i na tym tracimy po prostu.
0
Sukcesywnie zgłoszenia są tam rozpatrywane. Priorytet i tak mają te z największą ilością głosów, a zgłoszenia zawsze będą się powielać.
0
Dzięki.
0
Tak samo jak się pisze.
0
A i owszem. http://www.fcbarca.com/54325-barca-almeria-przewidywane-sklady.html
0
Thiago sam chciał odejść. Z niewolnika nie ma pracownika.
0
Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki i powinno pomóc.
0
Na razie nic nie jest możliwe, bo nikt nie został skazany, ani nikomu udowodnione przestępstwo.
0
Nic na to nie poradzę na razie :)
0
Aż takiej personalizacji strony nie przewidujemy.
0
Na razie nie jest to tak proste do zrobienia ze względu na sposób, w jaki została zaprojektowana Liga Typerów. Planujemy to zmodyfikować na przyszły sezon.
0
Tak jak pisaliśmy, to jest wersja testowa i jeszcze wiele może się zmienić.
0
Dokładnie tak.
0
My nie jesteśmy organizatorami wyjazdu tylko Fan Club Barca Polska. Szczegóły znajdziesz na www.fcbp.pl
0
Właśnie zauważyłem, że powstał mały błąd i powiadomienia nie dochodziły. Problem jest już rozwiązany.
0
Napisz PW i spróbujemy to zbadać. Opisz dokładniej sytuację i napisz jakiej przeglądarki używasz i urządzenia.
0
Chyba nie przeczytałeś tego artykułu: http://www.fcbarca.com/3.0/poznaj-nowa-fcbarcacom ;)
0
Jaką masz wersję przeglądarki Mozilla Firefox?
0
W rozwijanym menu pod swoim awatarem w górnej części strony.
0
Ograniczenie do 48 godzin dla nowych użytkowników funkcjonuje już od długiego czasu.
0
W stopce. Pojawia się, jeżeli jakieś wpisy na dany dzień są dostępne.
0
Już znalazłem mankament. Będzie trzeba poprawić jeden z nowych modułów, bo jest niekompatybilny tylko z IE.
0
Odnosząc się jeszcze do niektórych komentarzy dotyczących reklam i innych tego typu elementów promocyjnych. Domyślam się, że w jakiś sposób mogą one być utrudnieniem, ale prawda jest taka, że dzięki tym reklamom funkcjonujemy, a dostęp do każdego elementu strony jest darmowy.Nigdy nie wprowadziliśmy, ani nie wprowadzimy żadnych kont premium, VIP, czy cokolwiek tego rodzaju. Wychodzimy z założenia, że każdy powinien mieć dostęp do strony w takim samym wymiarze, dlatego środki na utrzymanie serwisu pozyskujemy z reklam.
0
Weryfikuję to.
0
Ikona i informacja o bramce samobójczej już została poprawiona.
0
Ponieważ chcieliśmy zachować również marginesy na tło. Poza tym, to że panuje obecnie moda na szerokie strony nie oznacza, że wszędzie się to sprawdzi.
0
Wyjaśniałem już to w tym miejscu: http://www.fcbarca.com/54215-poznaj-fcbarcacom-30,dyskusja-2321169.html#feedback
0
Nie, edytowanie powinno działać za każdym razem. EDIT1: No i działa.EDIT2: Teraz też działa. EDIT3: Za każdym razem bez przeładowania strony. Jakiej przeglądarki używasz? IE?
0
Wszelkie sugestie wrzucajcie na UserVoice podany w artykule. W komentarzach istnieje duze ryzyko, ze cos po prostu zostanie przeoczone, a tego nie chcemy :)