0

A kto mówi o artykule? Challenger zamieści jedynie informację o korektach, które zostały dokonane.

6

0

Stosowny komentarz odnośnie ocen za Real pojawi się pod artykułem.

0

Nikt tutaj niczego nie bojkotuje. Stosowna odpowiedź się pojawi. Cierpliwości.

1

Nie było. Przygotowuje się do jutrzejszego meczu.

1

Dodałem do newsa.

0

Już powinno działać. Problem dotyczył tylko przeglądarki Firefox.

1

Odśwież pamięć podręczną przeglądarki i powinno być ok.

12

1

Skorygowałem to zdanie i teraz już nie powinno być wątpliwości w czym rzecz. Dzięki za zwrócenie uwagi.

1

Mundo Deportivo podało rano, że stan Tito jest stabilny.

5

Ciekawy jestem kto miałby weryfikować kilkadziesiąt takich ankiet dziennie, hm? Poza tym, nowa wersja strony daje Ci możliwość ignorowania komentarzy pewnych użytkowników. Nie chcesz, to nie czytasz i tyle.

0

1

Dokładnie tak ;)

20

Tegoroczne letnie okienko transferowe będzie chwilą prawdy dla Zubiego. Albo odniesie sukces, albo wyleci z hukiem - jeżeli nie przez Zarząd to przez kibiców.

0

No ale karne to loteria ;)

0

Warto pamiętać jednak, że Atletico też ma korzystną pozycję przed rewanżem. Im wystarczy tylko remis, Chelsea musi wygrać.

0

Długo jeszcze przyjdzie poczekać, nim to się okaże. Jestem wielkim zwolennikiem Bartry, ale w Pique też widziano następce Puyola. Na razie średnio to mu idzie.

9

Niech się zamienią na Thiago Silvę i będzie ok ;)

0

Mimo wszystko obawiam się, że nie braknie takich. Real na pewno stworzy sobie parę dogodnych okazji.

0

Zgadzam się i to jest właśnie mankament z Xavim. Z jednej strony chciałbym trochę zaskoczenia, ale z drugiej Xavi to Xavi. Łatwiej wygrać mecz bez straty gola.

1

Zakładając jednak, że ataki że skrzydeł będą kończyć się dośrodkowaniami w środek pola karnego niekoniecznie widzę tutaj szansę Barcelony - patrz bramka na 2:1 w ostatnim Gran Derbi po wrzutce Di Marii.

Nie zgodzę się także, że Fabs grał słabo z Atletico przez rywali. Ja nie pamiętam dobrego meczu w jego wykonaniu, kiedy grał na środku ataku. Za to w miejscu Iniesty/Xaviego posyła takie piłki za linię obrony, że palce lizać.

5

Grający Cesc nie jest złym pomysłem - jest nim ustawianie go na pozycji fałszywej '9', bo wtedy Fabs po prostu nie wie co ma robić na boisku - poniekąd nie jest to zaskakujące, bo to nie jest jego pozycja. Osobiście postawiłbym na rozwiązanie z Ceskiem w środku zamiast Xaviego, Alexis za Neymara na skrzydle i dodatkowo Pedro.

W środku obrony na kogokolwiek nie postawimy, to i tak będzie katastrofa. Nieważne czy będzie to Busi, Adriano czy Song. Żaden z nich nie poradzi sobie z Benzemą czy Isco.

7

Nikt, to jest pierwsza edycja.

0

Niewątpliwie, ale mimo wszystko lepiej bez Costy niż z nim.

0

Dzięki za cynk, dorzuciłem wideo do newsa :)

3

Nie ma ograniczenia liczby głosów.

0

Ja nie twierdzę, że nieprawidłowe ;) Ten drugi trochę dyskusyjny, bo zawodnik nie zrobił ruchu w kierunku piłki ręką i był stosunkowo blisko Neymara więc praktycznie nie miał czasu na reakcję, a ostatnimi czasy sędziowie niechętnie gwiżdżą takie jedenastki.

53

Dzisiejszy mecz to idealna pożywka dla hejterów. Albo "pomagają" nam sędziowie, albo rywale - już widzę te nagłówki :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?