Ciekawy jestem kto miałby weryfikować kilkadziesiąt takich ankiet dziennie, hm? Poza tym, nowa wersja strony daje Ci możliwość ignorowania komentarzy pewnych użytkowników. Nie chcesz, to nie czytasz i tyle.
Tegoroczne letnie okienko transferowe będzie chwilą prawdy dla Zubiego. Albo odniesie sukces, albo wyleci z hukiem - jeżeli nie przez Zarząd to przez kibiców.
Długo jeszcze przyjdzie poczekać, nim to się okaże. Jestem wielkim zwolennikiem Bartry, ale w Pique też widziano następce Puyola. Na razie średnio to mu idzie.
Zgadzam się i to jest właśnie mankament z Xavim. Z jednej strony chciałbym trochę zaskoczenia, ale z drugiej Xavi to Xavi. Łatwiej wygrać mecz bez straty gola.
Zakładając jednak, że ataki że skrzydeł będą kończyć się dośrodkowaniami w środek pola karnego niekoniecznie widzę tutaj szansę Barcelony - patrz bramka na 2:1 w ostatnim Gran Derbi po wrzutce Di Marii.
Nie zgodzę się także, że Fabs grał słabo z Atletico przez rywali. Ja nie pamiętam dobrego meczu w jego wykonaniu, kiedy grał na środku ataku. Za to w miejscu Iniesty/Xaviego posyła takie piłki za linię obrony, że palce lizać.
Grający Cesc nie jest złym pomysłem - jest nim ustawianie go na pozycji fałszywej '9', bo wtedy Fabs po prostu nie wie co ma robić na boisku - poniekąd nie jest to zaskakujące, bo to nie jest jego pozycja. Osobiście postawiłbym na rozwiązanie z Ceskiem w środku zamiast Xaviego, Alexis za Neymara na skrzydle i dodatkowo Pedro.
W środku obrony na kogokolwiek nie postawimy, to i tak będzie katastrofa. Nieważne czy będzie to Busi, Adriano czy Song. Żaden z nich nie poradzi sobie z Benzemą czy Isco.
Ja nie twierdzę, że nieprawidłowe ;) Ten drugi trochę dyskusyjny, bo zawodnik nie zrobił ruchu w kierunku piłki ręką i był stosunkowo blisko Neymara więc praktycznie nie miał czasu na reakcję, a ostatnimi czasy sędziowie niechętnie gwiżdżą takie jedenastki.
0
A kto mówi o artykule? Challenger zamieści jedynie informację o korektach, które zostały dokonane.
6
Przy okazji: http://www.fcbarca.com/sezon/statystyki-barcelony
0
Stosowny komentarz odnośnie ocen za Real pojawi się pod artykułem.
0
Nikt tutaj niczego nie bojkotuje. Stosowna odpowiedź się pojawi. Cierpliwości.
1
Nie było. Przygotowuje się do jutrzejszego meczu.
1
Dodałem do newsa.
0
Już powinno działać. Problem dotyczył tylko przeglądarki Firefox.
1
Odśwież pamięć podręczną przeglądarki i powinno być ok.
12
1
Skorygowałem to zdanie i teraz już nie powinno być wątpliwości w czym rzecz. Dzięki za zwrócenie uwagi.
1
Mundo Deportivo podało rano, że stan Tito jest stabilny.
5
Ciekawy jestem kto miałby weryfikować kilkadziesiąt takich ankiet dziennie, hm? Poza tym, nowa wersja strony daje Ci możliwość ignorowania komentarzy pewnych użytkowników. Nie chcesz, to nie czytasz i tyle.
0
https://www.facebook.com/rasix
1
Dokładnie tak ;)
20
Tegoroczne letnie okienko transferowe będzie chwilą prawdy dla Zubiego. Albo odniesie sukces, albo wyleci z hukiem - jeżeli nie przez Zarząd to przez kibiców.
0
No ale karne to loteria ;)
0
Warto pamiętać jednak, że Atletico też ma korzystną pozycję przed rewanżem. Im wystarczy tylko remis, Chelsea musi wygrać.
0
Wszystko jest.
Indywidualne: http://www.fcbarca.com/sezon/statystyki-barcelony
Ligowe: http://www.fcbarca.com/55284-estadisticas-de-la-liga.html
0
Długo jeszcze przyjdzie poczekać, nim to się okaże. Jestem wielkim zwolennikiem Bartry, ale w Pique też widziano następce Puyola. Na razie średnio to mu idzie.
9
Niech się zamienią na Thiago Silvę i będzie ok ;)
0
Mimo wszystko obawiam się, że nie braknie takich. Real na pewno stworzy sobie parę dogodnych okazji.
0
Zgadzam się i to jest właśnie mankament z Xavim. Z jednej strony chciałbym trochę zaskoczenia, ale z drugiej Xavi to Xavi. Łatwiej wygrać mecz bez straty gola.
1
Zakładając jednak, że ataki że skrzydeł będą kończyć się dośrodkowaniami w środek pola karnego niekoniecznie widzę tutaj szansę Barcelony - patrz bramka na 2:1 w ostatnim Gran Derbi po wrzutce Di Marii.
Nie zgodzę się także, że Fabs grał słabo z Atletico przez rywali. Ja nie pamiętam dobrego meczu w jego wykonaniu, kiedy grał na środku ataku. Za to w miejscu Iniesty/Xaviego posyła takie piłki za linię obrony, że palce lizać.
5
Grający Cesc nie jest złym pomysłem - jest nim ustawianie go na pozycji fałszywej '9', bo wtedy Fabs po prostu nie wie co ma robić na boisku - poniekąd nie jest to zaskakujące, bo to nie jest jego pozycja. Osobiście postawiłbym na rozwiązanie z Ceskiem w środku zamiast Xaviego, Alexis za Neymara na skrzydle i dodatkowo Pedro.
W środku obrony na kogokolwiek nie postawimy, to i tak będzie katastrofa. Nieważne czy będzie to Busi, Adriano czy Song. Żaden z nich nie poradzi sobie z Benzemą czy Isco.
7
Nikt, to jest pierwsza edycja.
0
Niewątpliwie, ale mimo wszystko lepiej bez Costy niż z nim.
0
Dzięki za cynk, dorzuciłem wideo do newsa :)
3
Nie ma ograniczenia liczby głosów.
0
Ja nie twierdzę, że nieprawidłowe ;) Ten drugi trochę dyskusyjny, bo zawodnik nie zrobił ruchu w kierunku piłki ręką i był stosunkowo blisko Neymara więc praktycznie nie miał czasu na reakcję, a ostatnimi czasy sędziowie niechętnie gwiżdżą takie jedenastki.
53
Dzisiejszy mecz to idealna pożywka dla hejterów. Albo "pomagają" nam sędziowie, albo rywale - już widzę te nagłówki :D