Ja jestem daleki od wątpliwości, bo Del Bosque pytał wcześniej Pique o czym mówił na konfie. Ten wskazał na Cesca i potem dodał, że już wszystko ustalone.
Problem jest taki, że to Barcelona chce Fabsa sprzedać, a Chelsea (teoretycznie) nie chciało. Pomijam już w tej chwili kwestię słuszności jego sprzedaży.
W weekend całą redakcją uczestniczyła w tradycyjnym spotkaniu dotyczącym podsumowania działalności serwisu. Widać to było po znikomej ilości artykułów zresztą, stąd nie było wczoraj przeglądu prasy. Ot cała historia, a nie wymigiwanie się od czegoś.
O czym chciałbyś tam dyskutować? Nikt przecież nie ukrywa się z tym, że jest to reklama, ale nie ma w tym żadnych bajek. Rejestrujesz konto i możesz oglądać mecz za darmo. Nie chcesz, nikt nie zmusza.
Nie ma co owijać w bawełnę, że o zwycięstwach pisze się prościej i ułożenie takiego artykułu jest dużo łatwiejsze i przyjemniejsze. O porażkach nie pisze się łatwo, a tym bardziej po takich blamażach, jak wczorajszy "popis" koszykarzy w Eurolidze. Każdy z nas jest kibicem i każdy to przeżywa na swój sposób, dlatego czasem lepiej odłożyć taki artykuł na poranek następnego dnia i napisać na spokojnie.
Gol Espanyolu w meczu z Barceloną, w ostatniej minucie dał mistrzostwo Realowi, zamiast zespołowi Rijkaarda. Dokładnie był to Raúl Tamudo jeśli dobrze pamiętam.
To tłumaczenie jest nieco błędne. Dokładnie było: "Hay que hacer borrón y cuenta nueva. Estamos jodidos, no hemos hecho buena temporada", czyli "Muisimy zapomnieć o wszystkim i zacząć od nowa. Jesteśmy wkurwieni, nie rozegraliśmy dobrego sezonu"
10
Mundo Deportivo: Brakuje oficjalnego potwierdzenia ;)
12
Ach ten mundial - już chyba za bardzo nie mogę się doczekać ;) Dzięki za zwrócenie uwagi!
1
Bardziej skłaniałbym się ku wersji, że nie zdawali sobie sprawy, z włączonych mikrofonów.
2
Ja jestem daleki od wątpliwości, bo Del Bosque pytał wcześniej Pique o czym mówił na konfie. Ten wskazał na Cesca i potem dodał, że już wszystko ustalone.
1
Problem jest taki, że to Barcelona chce Fabsa sprzedać, a Chelsea (teoretycznie) nie chciało. Pomijam już w tej chwili kwestię słuszności jego sprzedaży.
26
W weekend całą redakcją uczestniczyła w tradycyjnym spotkaniu dotyczącym podsumowania działalności serwisu. Widać to było po znikomej ilości artykułów zresztą, stąd nie było wczoraj przeglądu prasy. Ot cała historia, a nie wymigiwanie się od czegoś.
1
Media wypowiadają się raczej w kontekście gry na obronie zamiast Alvesa.
1
Dokładnie tak. Tuż przed ogłoszeniem transferu miał ok. 120 tys. lajków, nie pamiętam dokładnie.
3
Około setki mu przybyło w ciągu ostatniego tygodnia.
1
Pewnie NC+ wykupiła na wyłączność ;)
1
Banujemy tylko za spam, albo perfidną reklamę ;)
9
Do czego to doszło, żeby pisać obiektywne artykuły i być posądzonym o manipulacje z zewnątrz ;) Co za czasy :P
1
Dobrze Ci się wydawało.
1
http://www.fcbarca.com/55922-final-la-liga-czyli-bezposrednie-starcie-o-mistrzostwo-hiszpanii,dyskusja-2512515.html#feedback
1
W Polsce mamy takie prawo, że bukmacher musi posiadać skan dowodu każdego klienta czyt. zarejestrowanego użytkownika. Nie ma w tym żadnej ściemy.
1
O czym chciałbyś tam dyskutować? Nikt przecież nie ukrywa się z tym, że jest to reklama, ale nie ma w tym żadnych bajek. Rejestrujesz konto i możesz oglądać mecz za darmo. Nie chcesz, nikt nie zmusza.
1
Serio.
1
Tutaj znajdziesz dużo odpowiedzi: http://www.fcbarca.com/wyjazd-do-barcelony.html
1
Niekoniecznie dla wszystkich może być to zrozumiałe, ale nic nie szkodzi, bo nie ma tu żadnej tajemnicy.
1
Na pewno ma jedną z wyższych, ale trzeba wziąć pod uwagę jeszcze liczbę rozegranych meczów. Możesz to sobie porównać łatwo tutaj: http://www.fcbarca.com/sezon/statystyki-barcelony
4
Nie ma co owijać w bawełnę, że o zwycięstwach pisze się prościej i ułożenie takiego artykułu jest dużo łatwiejsze i przyjemniejsze. O porażkach nie pisze się łatwo, a tym bardziej po takich blamażach, jak wczorajszy "popis" koszykarzy w Eurolidze. Każdy z nas jest kibicem i każdy to przeżywa na swój sposób, dlatego czasem lepiej odłożyć taki artykuł na poranek następnego dnia i napisać na spokojnie.
1
Już jest z powrotem. Mały chochlik się wkradł.
3
Niedługo ;)
0
Już dorzucona do artykułu.
4
Bardziej stawiam na to, że to jest po prostu poczytny temat więc idą w jak największą sprzedaż ;)
6
Gol Espanyolu w meczu z Barceloną, w ostatniej minucie dał mistrzostwo Realowi, zamiast zespołowi Rijkaarda. Dokładnie był to Raúl Tamudo jeśli dobrze pamiętam.
0
Problem już został rozwiązany. Przepraszamy za problemy.
0
Informacje o wyjazdach FCBP znajdziesz na www.fcbp.pl
1
ok. 182 cm ;)
0
To tłumaczenie jest nieco błędne. Dokładnie było: "Hay que hacer borrón y cuenta nueva. Estamos jodidos, no hemos hecho buena temporada", czyli "Muisimy zapomnieć o wszystkim i zacząć od nowa. Jesteśmy wkurwieni, nie rozegraliśmy dobrego sezonu"