Upominanie ludzi w tak gorącym artykule jest jak kopanie się z koniem. Liczba komentarzy przybywa w dużym tempie i 3/4 osób tego nie zobaczy. Dlatego lepiej chwilę przetrzymać, a potem rozdać zasłużone nagrody.
Przebiegnięty dystans jest niemożliwy, bo tylko UEFA prowadzi takie statystyki. Tak jak już wspominane było wiele razy, oceny dla trenera nie będziemy wprowadzać - tzn. nasi redaktorzy nie będą go oceniać. Tak samo jak sędziego.
Konferencja, jak i artykuł z dokładnym wyjaśnieniem kwot za transfer Neymara niebawem pojawi się na stronie. W przypadku tak istotnych i niełatwych artykułów pośpiech nie jest wskazany.
Niestety to jest mankament wszystkich sekcji. Ludzie nie przychodzą na normalne mecze, Palau zapełnia się raczej tylko na tych najważniejszych spotkaniach. A szkoda.
@adasFCB: Oczywiście, że Laporta mógł tego nie zaakceptować. Bardziej chodzi mi o to, że duża ilość osób tutaj gloryfikuje Laportę. Owszem, to za jego kadencji Barca święciła największe triumfy, ale burdel finansowy zostawił za sobą ogromny.
Nie na 0 tylko bardzo mocno wiarygodne. O sprawie pisze większość sportowych gazet w Hiszpanii, a La Vanguardia to nie jest jakaś pierwsza lepsza "gazecina".
Pomijam kwestię, że obok niego siedział prezydent klubu i mógł przejąć odpowiedź na to pytanie. Pan Freixa ma jednak dwie proste opcje do wyboru, dużo lepsze niż "następne pytanie".
1. Przekierować pytanie na osobę kompetentną.
2. Zgodnie z tym, co napisałeś: "Nie jestem osobą do podejmowania decyzji, czy oceniania podjętych, tylko do przekazania ich".
Pytanie nie zostało zadane konkretnie o transfer tylko o czynności podjęte w celu wyjaśnienia tej sprawy. Skoro karygodnym kłamstwem były pomówienia o doping, to gdyby takim samym kłamstwem były informacje "El Mundo", to zapewne pojawiłby się stosowny pozew. Wbrew pozorom brak odpowiedzi Freixy, jest najlepszą odpowiedzią.
Czy ja w coś brnę? Najpierw piszesz, że to wstyd, że redakcja nie podaje żadnego powodu itd.. Teraz takowe wyjaśnienie otrzymałeś i też źle. Cóż ja mogę poradzić?
Choroba Tito nie była tylko aspektem pozasportowym. Cała ta sytuacja miała wpływ na to, jak wyglądała gra Barcelony w 2013 roku i nie da się tego zaprzeczyć. Owszem, nie można porównywać raka do np. porażki z Bayernem, to są dwie różne kwestie. Jednak, tak jak napisałem wcześniej, choroba miała wpływ na wyniki sportowe i to w tym kontekście wypowiadamy się o tej sytuacji.
0
Odpowiedź!
0
Upominanie ludzi w tak gorącym artykule jest jak kopanie się z koniem. Liczba komentarzy przybywa w dużym tempie i 3/4 osób tego nie zobaczy. Dlatego lepiej chwilę przetrzymać, a potem rozdać zasłużone nagrody.
0
Przebiegnięty dystans jest niemożliwy, bo tylko UEFA prowadzi takie statystyki. Tak jak już wspominane było wiele razy, oceny dla trenera nie będziemy wprowadzać - tzn. nasi redaktorzy nie będą go oceniać. Tak samo jak sędziego.
0
Konferencja, jak i artykuł z dokładnym wyjaśnieniem kwot za transfer Neymara niebawem pojawi się na stronie. W przypadku tak istotnych i niełatwych artykułów pośpiech nie jest wskazany.
0
Niestety to jest mankament wszystkich sekcji. Ludzie nie przychodzą na normalne mecze, Palau zapełnia się raczej tylko na tych najważniejszych spotkaniach. A szkoda.
0
Niebawem się rozpocznie.
0
Małe przypomnienie dla wszystkich: Obecny (jeszcze) prezydent klubu to Rosell nie Rossel.
0
@adasFCB: Oczywiście, że Laporta mógł tego nie zaakceptować. Bardziej chodzi mi o to, że duża ilość osób tutaj gloryfikuje Laportę. Owszem, to za jego kadencji Barca święciła największe triumfy, ale burdel finansowy zostawił za sobą ogromny.
0
@matifcb1899: Gwoli ścisłości, to zarząd bardziej chciał Guardiolę, nie Laporta.
0
Nie na 0 tylko bardzo mocno wiarygodne. O sprawie pisze większość sportowych gazet w Hiszpanii, a La Vanguardia to nie jest jakaś pierwsza lepsza "gazecina".
0
Pomijam kwestię, że obok niego siedział prezydent klubu i mógł przejąć odpowiedź na to pytanie. Pan Freixa ma jednak dwie proste opcje do wyboru, dużo lepsze niż "następne pytanie".
1. Przekierować pytanie na osobę kompetentną.
2. Zgodnie z tym, co napisałeś: "Nie jestem osobą do podejmowania decyzji, czy oceniania podjętych, tylko do przekazania ich".
Nie brzmi lepiej?
0
Faktycznie nie ma: http://www.fcbarca.com/53489-konferencja-ws-camp-nou.html
0
Pytanie nie zostało zadane konkretnie o transfer tylko o czynności podjęte w celu wyjaśnienia tej sprawy. Skoro karygodnym kłamstwem były pomówienia o doping, to gdyby takim samym kłamstwem były informacje "El Mundo", to zapewne pojawiłby się stosowny pozew. Wbrew pozorom brak odpowiedzi Freixy, jest najlepszą odpowiedzią.
0
Kwota rzekłbym dość marna, żeby nie powiedzieć żałosna.
0
Faktycznie, mój błąd. Wycofuję się z tego.
0
Transmisję na żywo z gali znajdziecie na samym dole artykułu.
0
Na pewno mają. Ciekawy jest tylko jeden detal. Z tego co zauważyłem, to tylko na okładce z CR7 jest informacja o ilości głosów ;)
0
Czy ja w coś brnę? Najpierw piszesz, że to wstyd, że redakcja nie podaje żadnego powodu itd.. Teraz takowe wyjaśnienie otrzymałeś i też źle. Cóż ja mogę poradzić?
0
Postaramy się, żeby był.
0
Choroba Tito nie była tylko aspektem pozasportowym. Cała ta sytuacja miała wpływ na to, jak wyglądała gra Barcelony w 2013 roku i nie da się tego zaprzeczyć. Owszem, nie można porównywać raka do np. porażki z Bayernem, to są dwie różne kwestie. Jednak, tak jak napisałem wcześniej, choroba miała wpływ na wyniki sportowe i to w tym kontekście wypowiadamy się o tej sytuacji.
0
Już jest Sergio :)
0
Poprawione ;)
0
Dopisałem do newsa ;)
0
Regulamin to regulamin. Ten user juz nie bedzie nas raczyl swoimi madrosciami. Przynajmniej nie na tej stronie.
0
Jacy internauci?
0
@BarcaForever24: Istnieje ryzyko, że te biografie mogą się nie trzymać kupy ;)
0
Spełniamy marzenia dzisiaj, zerknij na stopke ;)
0
@kuba1794: Dlugooczekiwane powiadomienia o odpowiedzi na komentarze chociazby.
0
Da radę. Ogólnie w niedalekiej przyszłości będzie sporo nowości i zmian na stronie :)
0
jakaś tam odpowiedź