0

0

Kluczowa była ambicja Toure. Chciał grać, a nie siedzieć na ławce co drugi mecz i dlatego odszedł. Ciężko nazwać to czyjąś winą, gdy masz dwóch genialnych piłkarzy na jednej pozycji.

0

Typer został zaktualizowany. Punkty już są podliczane prawidłowo, zgodnie z regulaminem. Wcześniej się sumowały, stąd wysokie wyniki.

Dodana została możliwość podglądu typów innych użytkowników. Typ użytkownika na dany mecz jest wyświetlany dopiero po rozpoczęciu spotkania.

Przyznane punkty za swoje typy są wyświetlane także w zakładkach: terminarz, moje typy, brakujące typy.

0

Punkty zostaną ostatecznie podliczone dziś późnym wieczorem, po zakończeniu wszystkich meczów kolejki.

0

Od samego początku są dostępne mecze do typowania:

http://www.fcbarca.com/liga-typerow/liga-5.html

0

Dzięki za zawrócenie uwagi, poprawione.

0

Polecam doraźnie otwarcie wszystkich meczów do wytypowania w oddzielnej zakładce. Na dniach pojawi się opcja typowania wszystkich meczów naraz.

0

Punktowane są wszystkie mecze. Dostępne do typowania są jedynie mecze z ROZGRYWEK, w których Barcelona bierze udział.

0

Na razie nie przewidywana jest jedynie dla wersji mobilnej strony.

0

Apropo klikania w kazdy mecz z osobna. Na dniach pojawi sie opcja typowania wszystkich naraz, ale musi to zostac dopracowane pod wzgledem wydajnosci. Nie chcielismy juz odwlekac startu, gdyz system jest juz w pelni funkcjonalny.

0

W jaki sposob chcecie zweryfikowac wiek? Wpisac sobie rocznik odpowiedni kazdy moze.

0

A to jest podsumowanie meczu pierwszej reprezentacji Hiszpanii czy U-21?

0

Wg tego co napisała oficjalna strona jest to nowy sponsor. Nigdzie natomiast nie ma informacji jakie kwoty wchodzą w grę.

0

Ja osobiście mimo wszystko bardzo ostrożnie podchodziłbym do tych "rewelacji" Sportu. Wczoraj w Mundo Deportivo była krótka informacja, że nic się nie zmieniło i relacje obu panów dalej są chłodne.

http://www.mundodeportivo.com/20130903/fc-barcelona/tito-vilanova-pep-guardiola_54380954946.html

0

Dzięki za uwagę, poprawione.

0

W tej chwili rozpoczęliśmy aktualizację zdjęć piłkarzy. Nowe fotki pojawią się niebawem.

0

Za pierwsze dwie kolejki nie bylo wiekszego sensu tworzyc statystyk ligi. Podsumowanie po trzeciej kolejce bedzie na stronie prawdopodobnie dzis.

0

Tak, będą prowadzone statytsyki.

0

Kapitalne spotkanie nie da się ukryć. W pierwszej połowie bohaterami byli zdecydowanie napastnicy, a w drugiej pałeczkę przejęli bramkarze. Prawdę mówiąc wynik mógł paść każdy i nikt nie miałby prawa narzekać o niesprawiedliwość. Bardzo, bardzo ważne punkty dla Barcelony.

0

@u99artur: A kto pisze, że sędzia miał wpływ na grę zawodników? Już od początku widać było, że Atletico nie będzie przebierać w środkach i sędzia powinien takie rzeczy wychwytywać. Nie w obawie o przebieg meczu, ale o zdrowie przede wszystkim.

Pomijam już kwestię, że w mojej ocenie Barcelona nie zagrała źle, tylko Atletico świetnie, a gra się na tyle, na ile pozwala rywal.

0

Dwumecz był arcyciężki, ale nie wszystkie trofea zdobywa się w pięknym stylu po manicie. Obie drużyny grały swoje, obie wywiązały się ze swoich obowiązków, ale o ostatecznym triumfie zadecydował detal: gol Neymara.

0

@Gudony: Zawsze jest łatwo powiedzieć, a trudniej zrobić :) Prawda jest taka, że mając dziesięciu chłopów rozciągniętych między 16 i 40 metrem boiska to jest cholernie ciężko zgubić krycie bo rywale są praktycznie wszędzie.

0

Duża ilość osób chyba nie docenia tutaj klasy Atletico. W defensywie grają dziś genialnie i trudno jest cokolwiek wskórać. Niezależnie czy to Messi, Neymar, Fabregas czy Busquets, każdy ma podwojone, a czasem i potrojone krycie jak tylko dostaje piłkę. Trudno coś wtedy zwojować w ofensywie, ale kiedyś muszą się zmęczyć i wtedy pojawi się szansa dla Barcelony. Muszą dalej grać swoje i cierpliwie czekać.

0

Falta to faul, pelota to piłka.

0

Dopisałem "na przykład", bo nie chodzi mi tutaj konkretnie o Bartrę.

0

Dlaczego? Nie twierdzę, że Mascherano zagrał źle. Grał z Atletico, grał dziś i zapewne czeka go kolejne pełne 90 minut w środę. To normalne, że może czuć zmęczenie. Jeżeli np. taki Bartra ma łapać doświadczenie to musi kiedyś grać. Może niekoniecznie cały mecz, ale chociaż pół godziny?

0

@FCBSOCI: Przypominam po raz n-ty, że w przyszłym tygodniu będzie aktualizacja zdjęć na oficjalnej stronie i wtedy będą też zaktualizowane u nas.

@PolacoBlaugrana: Czy link "FC Barcelona B" na głównej stronie i w menu "Barcelona" i wielki banner w poddziale z napisem "skład" jest za mało wyraźny?

0

Administracja juz sie na to zdecydowala, tylko potrzebuje troche czasu ;)

0

Dzieki:) Nie skorzystamy jednak, bo w przyszlym tygodniu bedzie aktualizacja zdjec na oficjalnej stronie, wiec juz wszystko bedzie jednolite.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?