"Rozterki" Neymara mogą jeszcze potrwać, ale nie będą raczej trwać długo. Obstawiam, że decyzję już podjął i reszta jest tylko kurtuazją w kierunku Santosu, by wyglądało, że naprawdę trudno mu się rozstać z Brazylią i w sumie trudno się dziwić.. Pytanie tylko kogo wybrał.
Dla wszystkich podekscytowanych. W tej chwili NIE MA ŻADNEGO OFICJALNEGO potwierdzenia transferu. Wszystkie informacje na twitterze, to tylko domysły dziennikarzy. Oficjalnie będzie, jak poinformuje o tym któryś z klubów.
Krótka informacja, ponieważ otrzymujemy masę pytań o mecz Barcelony w Polsce. Na razie nie ma ŻADNYCH oficjalnych informacji z kim i gdzie odbędzie się spotkanie. Tym bardziej nie wiadomo w jakich będą cenach bilety i gdzie będzie można je kupić. Jak tylko zostanie to ustalone opublikujemy stosowny artykuł na stronie.
To są wciąż nieoficjalne informacje. Na potwierdzenie trzeba będzie jeszcze poczekać, co zresztą powiedział dzisiaj Freixa w konferencji i uzupełniłem już w artykule.
Ja tam słyszę jedną, może dwie, osoby krzyczące przez chwilę rzeczone "Olympiacos", a słuchałem dwa razy na słuchawkach, dlatego mówienie o całej drużynie jest sporą nieścisłością. Poza tym w samolocie byli nie tylko piłkarze Barcy, więc jaką pewność masz, że to akurat krzyczał ktoś z zespołu, skoro na filmie prawie nic nie widać, bo jest ciemno? Dla mnie to zwykłe szukanie sensacji, ot co.
W kuluarach mówi się, że Sandro uważa transfer Ronaldinho za swój największy sukces i chce go powtórzyć. Stąd takie ciśnienie na Neymara. Pytanie tylko co z niego wyrośnie, jeżeli transfer dojdzie do skutku i jakich pieniędzy jest wart. W końcu to Brazylijczyk, a nie od dziś wiadomo, że oni lubią imprezować.
Mimo tego, że faktycznie mógł ratować Milan w trakcie sezonu, to i tak 15 milionów jest kwotą zbyt wygórowaną. Rossoneri i tak zapewne wychodzą z niższą sumą, żeby utargować więcej, dlatego jest szansa na wyciągnięcie z tego transferu ok 8-10 milionów.
Aplikacja była w Google Play, ale Google notorycznie nam ją usuwał z niewiadomych przyczyn. Trzykrotnie interweniowaliśmy w tej sprawie, ale bez efektu, dlatego nie będzie już jej w sklepie Google Play i jest dostępna do pobrania tylko przez naszą stronę.
@nikemercurial: Żadna polska stacja nie transmituje Pucharu Katalonii. Transmisja będzie dostępna w Internecie na antenie katalońskiego kanału Esport3: http://www.esport3.cat/directes/esport3/
0
"Rozterki" Neymara mogą jeszcze potrwać, ale nie będą raczej trwać długo. Obstawiam, że decyzję już podjął i reszta jest tylko kurtuazją w kierunku Santosu, by wyglądało, że naprawdę trudno mu się rozstać z Brazylią i w sumie trudno się dziwić.. Pytanie tylko kogo wybrał.
0
Wygląda na to, że Neymar Senior i Junior będą się jeszcze trochę zastanawiać. Idźcie spać ;)
0
Neymar ze swoim ojcem są w klubie i wybierają spośród dwóch ofert. Więcej oficjalnych informacji nie ma. Reszta to domysły.
0
Oficjalny komunikat Santosu: Otrzymaliśmy dwie oferty za Neymara. W tej chwili czekamy na zawodnika i jego ojca, by wybrali jedną z nich.
0
Dla wszystkich podekscytowanych. W tej chwili NIE MA ŻADNEGO OFICJALNEGO potwierdzenia transferu. Wszystkie informacje na twitterze, to tylko domysły dziennikarzy. Oficjalnie będzie, jak poinformuje o tym któryś z klubów.
0
Cały czas się zastanawiam gdzie Wy wyczytujecie te "oficjalne" potwierdzenia transferu Neymara.... :|
0
Następny mecz jest w niedzielę, w Bilbao. Ewentualne trzecie spotkanie będzie w Palau, 28 maja.
0
Bardzo wiarygodna jest, naprawdę.
0
Mamy archiwalne dane, ale nie wszystkie są wgrane. W te wakacje planujemy to wszystko scalić do kupy, żeby było dostępne :)
0
Również się zgłaszam ;)
0
Krótka informacja, ponieważ otrzymujemy masę pytań o mecz Barcelony w Polsce. Na razie nie ma ŻADNYCH oficjalnych informacji z kim i gdzie odbędzie się spotkanie. Tym bardziej nie wiadomo w jakich będą cenach bilety i gdzie będzie można je kupić. Jak tylko zostanie to ustalone opublikujemy stosowny artykuł na stronie.
0
Pan warzywko nie będzie już tu nikogo niepokoił.
0
Brakło ulicy, dzięki :)
0
To są wciąż nieoficjalne informacje. Na potwierdzenie trzeba będzie jeszcze poczekać, co zresztą powiedział dzisiaj Freixa w konferencji i uzupełniłem już w artykule.
0
Ja tam słyszę jedną, może dwie, osoby krzyczące przez chwilę rzeczone "Olympiacos", a słuchałem dwa razy na słuchawkach, dlatego mówienie o całej drużynie jest sporą nieścisłością. Poza tym w samolocie byli nie tylko piłkarze Barcy, więc jaką pewność masz, że to akurat krzyczał ktoś z zespołu, skoro na filmie prawie nic nie widać, bo jest ciemno? Dla mnie to zwykłe szukanie sensacji, ot co.
0
To dobrze, że działa ;)
0
Jakieś źródło bym poprosił.
0
W kuluarach mówi się, że Sandro uważa transfer Ronaldinho za swój największy sukces i chce go powtórzyć. Stąd takie ciśnienie na Neymara. Pytanie tylko co z niego wyrośnie, jeżeli transfer dojdzie do skutku i jakich pieniędzy jest wart. W końcu to Brazylijczyk, a nie od dziś wiadomo, że oni lubią imprezować.
0
Mimo tego, że faktycznie mógł ratować Milan w trakcie sezonu, to i tak 15 milionów jest kwotą zbyt wygórowaną. Rossoneri i tak zapewne wychodzą z niższą sumą, żeby utargować więcej, dlatego jest szansa na wyciągnięcie z tego transferu ok 8-10 milionów.
0
@Tomo1989: Szacuje się na około 60-70 tysięcy.
0
W następnych materiałach głos będzie już normalny. Mikrofon stał po prostu odrobinę za daleko i stąd taki efekt.
0
@OscarM: Dzięki za informację. Poprawione.
1
Aplikacja była w Google Play, ale Google notorycznie nam ją usuwał z niewiadomych przyczyn. Trzykrotnie interweniowaliśmy w tej sprawie, ale bez efektu, dlatego nie będzie już jej w sklepie Google Play i jest dostępna do pobrania tylko przez naszą stronę.
0
Zmieniłem link do transmisji. Wcześniejszy, który podałem okazał się być dostępny jedynie dla rezydentów Hiszpanii. Przepraszam.
0
Dodałem skład FCB na mecz.
@dawidos678: transmisja dopiero się zaczyna jakoś przed meczem - wcześniej będzie ten filmik się powtarzal
0
@I0Messini: To jest oficjalny kanał tej stacji, więc nie wiem do czego pijesz. Spam jest tępiony z najwyższą surowością.
0
Dorzuciłem link do newsa, żeby nikt nie przeoczył :)
0
Mecz na żywo: http://www.esport3.cat/directes/esport3/
0
@nikemercurial: Żadna polska stacja nie transmituje Pucharu Katalonii. Transmisja będzie dostępna w Internecie na antenie katalońskiego kanału Esport3: http://www.esport3.cat/directes/esport3/
0
@krzysiek-fcb-17: To była jednorazowa akcja organizowana przez nasz serwis. Teraz już takowych nie sprzedajemy