@christo: Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratura, która "zmusiła" Barcelonę do wniesienia skargi. Poza tym jest to defraudacja środków klubowych na bardzo niestosowne cele, więc dochodzenie jest jak najbardziej na miejscu.
@boski cristiano: Jakby nie patrzeć Pedro grał fatalnie i tylko bramka go ratuje w jakikolwiek sposób. W dalszym ciągu zastanawia mnie brak Alexisa/Tello w wyjściowej jedenastce.
@rmfdmc: Fakt, babole popełnił straszne. Dwa spalone przy bramkach i czerwona w drugiej połowie powinna być dla zawodnika Borussi (za to odepchnięcie, nie pamiętam kto)
@rmfdmc: Co z tego, że nogi miał cofnięte, jak w pozycję spaloną wlicza się każdą część ciała, która można zagrać piłkę - czyli wszystko prócz rąk. Na zdjęciu wyraźnie widać, że cały tułów ciała jest wysunięty.
Inna sprawa, że ciężko to dostrzec na boisku, ale fakt pozostaje faktem. Tutaj zaczyna się już dyskusja o słuszności wprowadzenia kontroli wideo.
@Vaven: Największy nie znaczy oficjalny - nie ma w Polsce takiego. Poza tym zjedź na sam dół artykułu i przeczytaj źródło tej informacji. Jednym, który w tej chwili hejtuje jesteś Ty.
@Vaven: Dziennikarze MD czy Sportu mają swoje kontakty z klubem i często potrafią dotrzeć do pierwszych diagnoz lekarzy tuż po meczu. Dlatego owszem, każdą nieoficjalną wiadomość trzeba traktować z dozą rezerwy, ale nie można przejść obok niej obojętnie.
@fish:
Słaba forma Pique to jedno, ale w poprzednich sezonach było widać, że nawet jeżeli akurat był w dobrej formie, to nie potrafił tak pokierować drużyną i poustawiać piłkarzy jak robi to Puyol. Nie wiem czy wynika to z braku tak dużego doświadczenia, czy umiejętności. Zgadzam się, że para Pique-Puyol w tym sezonie też popełniła sporo błędów, ale osobiście odnoszę wrażenie, że Pique z Puyolem obecnie gra średnio, a bez niego jest dramat.
Ale jak się ma pisanie, żeby Puyol skończył karierę, do tego, że Pique sobie bez niego nie radzi? Jedno i drugie jest prawdą, dlatego sytuacja w defensywie nie jest za ciekawa. Puyol ma swoje lata i wszystkiego sercem nie nadrobi, niestety.
@Geble: Owszem, ale taki Varane zdarza się jeden na tysiące :) Uważam, że najrozsądniejszym rozwiązaniem jest postawienie na duet Busquets - Song plus Pique. Busquets grałby w linii z Gerardem, a Song dodatkowo zabezpieczał środek i mógłby łatwo podwajać krycie np. Ibry. Siła w środku będzie bardzo potrzebna i Busi z Songiem mogą się płynnie wymieniać wtedy.
A z logicznego punktu widzenia wszystko wskazuje, że Bartra sobie nie poradzi w tym meczu. Owszem, może się zdarzyć, że zagra super, ale nie musimy ryzykować. To PSG będzie musiało zaatakować.
@Antonio1985: Song nie zagra w obronie, bo Jordi Roura bodajże powiedział na jakiejś konferencji prasowej, że nie zaadaptował się na tej pozycji jak oczekiwali i nie będą go tam ustawiać.
@Katsuro: Pierwotny szkielet strony nie przewidywał odrębnych podsekcji i stąd prawy box, który jest taki sam dla wszystkich podsekcji. Przystosowanie do wyświetlania innych danych wymaga dużo większej przebudowy, która najprędzej nastąpi już po wdrożeniu wszystkich poddziałów.
@Xavi6: W menu "Barcelona" jest link - FC Barcelona B. Jak news zostanie zdjęty ze strony głównej to pojawi się dodatkowy banner pod głównymi artykułami - tak jak w przypadku sekcji kozykówki
0
@christo: Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratura, która "zmusiła" Barcelonę do wniesienia skargi. Poza tym jest to defraudacja środków klubowych na bardzo niestosowne cele, więc dochodzenie jest jak najbardziej na miejscu.
0
@aniawroclaw: Punkty w tabeli liczone są na podstawie wpisanego wyniku - obecnie wygrywają więc mają trzy punkty
0
@piobyd1: No zwłaszcza ostatnie trzy Puchary Europy wygrane przez Barcelonę potwierdzają tę teorię, że albo LM albo liga ;)
0
@N2O: Tuż po losowaniu na Twitterze wśród dziennikarzy przejawiały się takie koncepcje, więc go po losowaniu o to na pewno zapytano.
0
@EdB: Ale oglądalność rośnie, a reklamy sponsorów prezentują się pieknie
0
@boski cristiano: Jakby nie patrzeć Pedro grał fatalnie i tylko bramka go ratuje w jakikolwiek sposób. W dalszym ciągu zastanawia mnie brak Alexisa/Tello w wyjściowej jedenastce.
0
@u99artur: Owszem, ale wczoraj PSG mogło strzelić 2-3 bramki więcej, gdyby tylko ich skuteczność była lepsza, lub postawa Valdesa gorsza
0
@tit_num: Odnoszę się do meczu BVB-Malaga: http://oi50.tinypic.com/10zwn53.jpg
@rmfdmc: Fakt, babole popełnił straszne. Dwa spalone przy bramkach i czerwona w drugiej połowie powinna być dla zawodnika Borussi (za to odepchnięcie, nie pamiętam kto)
0
@rmfdmc: Co z tego, że nogi miał cofnięte, jak w pozycję spaloną wlicza się każdą część ciała, która można zagrać piłkę - czyli wszystko prócz rąk. Na zdjęciu wyraźnie widać, że cały tułów ciała jest wysunięty.
Inna sprawa, że ciężko to dostrzec na boisku, ale fakt pozostaje faktem. Tutaj zaczyna się już dyskusja o słuszności wprowadzenia kontroli wideo.
0
Bramki z RAC1 są dostępne tutaj: http://www.putlocker.com/file/860A34CC6E9B17FA
Ich kanał na Vimeo został zablokowany niestety, więc my również nie mamy tego jak wrzucić do newsa.
0
@campleo: Wystawienie ocen wymaga sporej pracy, by były rzetelne i ocenione "chłodną głową". Na szybko po meczu nigdy nie będą dobre.
0
@Vaven: Największy nie znaczy oficjalny - nie ma w Polsce takiego. Poza tym zjedź na sam dół artykułu i przeczytaj źródło tej informacji. Jednym, który w tej chwili hejtuje jesteś Ty.
0
@Snikers280: http://www.fcbarca.com/47269-szesc-tygodni-przerwy-mascherano.html
0
@Vaven: Dziennikarze MD czy Sportu mają swoje kontakty z klubem i często potrafią dotrzeć do pierwszych diagnoz lekarzy tuż po meczu. Dlatego owszem, każdą nieoficjalną wiadomość trzeba traktować z dozą rezerwy, ale nie można przejść obok niej obojętnie.
0
@Messaldo: Po pierwsze trochę kultury.
Po drugie: Informację o trzech tygodniach podało Mundo Deportivo wczoraj wieczorem: http://www.fcbarca.com/47267-messi-doznal-urazu-miesnia-dwuglowego-uda.html
Po trzecie: Dziś pojawił się oficjalny komunikat klubu po szczegółowych badaniach.
Po czwarte: Ochłoń sobie trochę, tak ze 48 godzin, bo "nikt nie leci sobie w chuja" tak jak mówisz.
0
@fish:
Słaba forma Pique to jedno, ale w poprzednich sezonach było widać, że nawet jeżeli akurat był w dobrej formie, to nie potrafił tak pokierować drużyną i poustawiać piłkarzy jak robi to Puyol. Nie wiem czy wynika to z braku tak dużego doświadczenia, czy umiejętności. Zgadzam się, że para Pique-Puyol w tym sezonie też popełniła sporo błędów, ale osobiście odnoszę wrażenie, że Pique z Puyolem obecnie gra średnio, a bez niego jest dramat.
0
@Fish:
Ale jak się ma pisanie, żeby Puyol skończył karierę, do tego, że Pique sobie bez niego nie radzi? Jedno i drugie jest prawdą, dlatego sytuacja w defensywie nie jest za ciekawa. Puyol ma swoje lata i wszystkiego sercem nie nadrobi, niestety.
0
@bartekvisca:
Nie było jeszcze badań i nie ma żadnych oficjalnych informacji o kontuzji Messiego
0
@Geble: Owszem, ale taki Varane zdarza się jeden na tysiące :) Uważam, że najrozsądniejszym rozwiązaniem jest postawienie na duet Busquets - Song plus Pique. Busquets grałby w linii z Gerardem, a Song dodatkowo zabezpieczał środek i mógłby łatwo podwajać krycie np. Ibry. Siła w środku będzie bardzo potrzebna i Busi z Songiem mogą się płynnie wymieniać wtedy.
A z logicznego punktu widzenia wszystko wskazuje, że Bartra sobie nie poradzi w tym meczu. Owszem, może się zdarzyć, że zagra super, ale nie musimy ryzykować. To PSG będzie musiało zaatakować.
0
@Antonio1985: Song nie zagra w obronie, bo Jordi Roura bodajże powiedział na jakiejś konferencji prasowej, że nie zaadaptował się na tej pozycji jak oczekiwali i nie będą go tam ustawiać.
0
Jeżeli ktoś ma problem z zalogowaniem się do Ligi Typerów proszę dokonać zmiany hasła do głównego konta na stronie - http://www.fcbarca.com/konto/zmien-haslo.html
Po tej operacji problem powinien zostać rozwiązany.
0
Strona NC+ informuje, że mecz jest na nPremium nie nSport:
http://ncplus.pl/co-ogladac/sport/liga-mistrzow
0
@FC1899Barca: http://www.fcbarca.com/sezon/statystyki-barcelony ?
0
@FCB_In_My_Heat: Przecież to już funkcjonuje od roku - w newsie meczowym na stronie jest podawany link: http://www.fcbarca.com/live/
0
@fcbarcelonasto: Futsal być może się pojawi. Nie wcześniej jednak niż od nowego sezonu.
0
@xavi890: Dzięki za zwrócenie uwagi, bo sens faktycznie mógł wyjść odwrotny od zamierzonego - miało być "zdobył gola w 19. meczu z rzędu"
0
@Katsuro: Pierwotny szkielet strony nie przewidywał odrębnych podsekcji i stąd prawy box, który jest taki sam dla wszystkich podsekcji. Przystosowanie do wyświetlania innych danych wymaga dużo większej przebudowy, która najprędzej nastąpi już po wdrożeniu wszystkich poddziałów.
0
@piachuFCB: Poddział już jest na wersji mobilnej
0
@Xavi6: W menu "Barcelona" jest link - FC Barcelona B. Jak news zostanie zdjęty ze strony głównej to pojawi się dodatkowy banner pod głównymi artykułami - tak jak w przypadku sekcji kozykówki
0
@JarekM: Na zawsze