0

@Pingiwinek: Jakim cudem wyliczenia są życzeniowe skoro za takie kwoty faktycznie udało się kupić bilety lotnicze? Jeżeli to nie są realia, to wygląda na to, że lataliśmy jakimiś wyimaginowanymi samolotami.

Jeżeli latasz często samolotami, to znaczy, że zapewne rezerwujesz bilety z małym wyprzedzeniem (może się mylę, nie wiem), ale nic dziwnego, że wtedy są wysokie ceny. Weź jednak pod uwagę, że wyjazdy do Barcelony w opisanym charakterze nie planuje się raczej z dwutygodniowym wyprzedzeniem (ale też można) tylko dużo większym.

0

@Villa_2001: Będziemy, będziemy bez obaw ;) Dokończymy całą serię, obecnie jesteśmy tylko jakieś 4 odcinki do tyłu, ale nadrobimy :)

0

@kamil7-97: Cytat z artykułu - "Żeby nie być gołosłownym, poniżej przedstawiamy dwie przykładowe wyceny wyjazdów, które ZORGANIZOWALIŚMY w ciągu ostatniego roku" - czas przeszły w tym zdaniu jest użyty nie bez powodu. Na tym wyjeździe byliśmy w zeszłym roku.

@dylanwzgw: Nic oprócz lotu jeszcze nie mam zaklepanego, dlatego nie umiem podać konkretów. Myślę, że w granicach 1200-1500 wyniesie całość za osobę (jadą dwie).

@piżama: Art jest już w zakładce "Strefa Cules"

@buba100111: Nikt nie twierdzi, że 1500 złotych to jest mało, ale jest to zdecydowanie przystępniejsza kwota niż w biurze podróży.

0

@Pingwinek: Wyliczenia za lot nie są nietrafione. Gdybyś przeczytał uważnie, to zauważłbyś, że w wariancie dwutygodniowym podana cena ZAWIERA bagaż rejestrowany.

Co więcej, da się zarezerwować bilety z miesięcznym wyprzedzeniem za korzystną cenę. Przykład: na chwilę obecną posiadam zabukowany lot do Barcelony na mecz z Valencią w terminie 29.08-05.09 za 493 złotych w obie strony z dodatkowym bagażem. Co więcej, nie jest znana jeszcze dokładna data meczu, ale można zaplanować wyjazd tak, by być cały weekend w Barcelonie i nie ma wtedy znaczenia czy mecz masz w sobotę czy niedzielę. Trochę kreatywności i wszystko da się załatwić.

0

Ah, jeszcze jedno. Jak ktoś nie ma z kim jechać do Barcelony a bardzo by chciał to zawsze może próbować poszukać chętnych na forum:http://www.fcbarca.com/forum/viewtopic.php?t=4173&start=300

0

@kludi @kandale1: W kilka osób na pewno fajniej, ale my, jako FCBarca.com nie zamierzamy organizować wyjazdów do Barcelony.

@u99artur1: Wiadomym jest, że w przypadku większej ilości osób koszty rosną, ale ciężko oczekiwać, że całą rodziną poleci się do Barcelony na tydzień za 2000 złotych. Aczkolwiek podejrzewam, że i tak wyszłoby niewiele drożej niż dwa tygodnie nad polskim morzem.
Jeśli chodzi o kupno biletów, to wymieniony w artykule ticketmaster.es jest oficjalnym pośrednikiem w sprzedaży biletów. Pobiera on jedynie opłatę serwisową w wysokości kilku euro (ok 5€ chyba), zresztą podobnie czyni oficjalna strona. Szerokim łukiem należy omijać innych pośredników, bo tam faktycznie ceny biletów potrafią osiągać astronomiczne kwoty.

I jeszcze mała sugestia dla wszystkich, którzy marzą o wyjeździe na Gran Derbi. Najłatwiej zdobyć bilety na Superpuchar Hiszpanii lub Puchar Króla, są wtedy również dużo tańsze i można zdobyć wejściówki za naprawdę niezłe, jak na tego typu mecz, pieniądze - ok. 100 euro. Niestety bilety na mecz ligowy bez karty socio nie kupimy ani na oficjalnej stronie, ani na ticketmaster. Pozostają jedynie inni pośrednicy, albo koniki pod stadionem, ale wtedy trzeba wyłożyć bardzo często grube pieniądze - kilkaset euro.

0

@kuba981: W najważniejszych miejscach da się dogadać po angielsku, ale z resztą ludzi jest różnie - jak wszędzie.

@Kludi: Po hiszpańsku dogada się spokojnie z Katalończykiem, natomiast po katalońsku z Hiszpanem już nie ;)

0

@SinMistico: Wrócą dopiero na właściwe mecze - w towarzyskich mija się to z celem lekko :)

0

@juliancarax: Mecz grają o północy, dlatego data jest jutrzejsza.

0

@de_eb: Obie drużyny są tak nazywane, bo dokładne tłumaczenie to "czerwono-biali"

0

@Tomello489: A co jest z nią nie tak?

0

@Criss18Barca: Czary mary ;)

0

@Funky33: Abi ma urodziny we wrześniu

0

@BlauGranaPolaco: Owszem, zgadza się, stadion i hala potrzebują kapitalnego remontu, ale mając obecnie 320 milionów euro długu nie byłoby decyzją rozsądną rozpoczynać projekt, który kosztowałby Barcelonę kilkaset milionów euro, bo skąd wziąć na to pieniądze?

Poza tym, Zarząd poinformował po zakończeniu sezonu, że w pierwszej kolejności zostanie przeprowadzone referendum czy remontować stadion, czy budować nowy.

0

Odnośnie nazywania Katalończyków "Los Polacos" to tak jak pisze @korzeń1, teorii jest bardzo duża ilość. Jedna z innych bardzo popularnych mówi, że język kataloński brzmi dla Hiszpanów tak samo abstrakcyjnie i niezrozumiale jak polski.

0

@Katalończyk97: Norwegian Recycling - Viva la viral

0

Osobiście szczerze wątpię w zwycięstwo Holendrów w meczu z Portugalią. Wczoraj, już mając nóż na gardle nie potrafili się zmotywować do większej walki i całkowicie oddali pole gry Niemcom. Holendrzy mają tonę indywidualności w zespole, ale tam nie ma drużyny, nie ma jedności, bez której nie da się osiągnąć niczego w turniejach. Dlatego są praktycznie za burtą.

0

@niewazne: Nie, wpisy w języku polskim nie będą przetłumaczone.

0

@duch toma joad: gdybyś przeczytał zapowiedź to byś zrozumiał, że to nie jest przesadna pewność siebie, czy nad wyraz duży optymizm. To jest po prostu wiara w ten zespół, który już nie raz udowodnił, że potrafi wyjść z opresji nawet w najgorszych chwilach.

0

Foto z newsa w rozdzielczości 1920x1134 znajdziecie tutaj:
http://imgon.net/di-UG15.jpg

0

Aha, jeszcze gwoli ścisłości - relacja live odświeża się w tle i nie trzeba przeładowywać strony :)

0

barcacule97:
Komentarze w wersji mobilnej się pojawią niedługo. Jeżeli chcesz przełączyć się z wersji mobilnej na normalną, to masz na samym dole - w stopce - odpowiedni link do tego.

0

Pamiętajcie jednak, że nawet jeśli Barcelona wygra wszystkie spotkania do końca ligi to i tak zakończy ją punkt za Realem. Huraoptymizm trzeba schować w kieszeń bo prawdziwe rozstrzygnięcia dopiero zapadną.

W tej sytuacji jest tylko jeden plus. Presja ciągle jest w Madrycie i to oni muszą, a Barcelona może.

0

Bramki w newsie zgodnie z obietnicą:)

0

kuba548: Zaraz w newsie się pojawią linki do bramek - 5 minut :)

0

0

Info o kategoriach wiekowych znajdziecie tutaj: http://www.fcbarca.com/futbol-base.html :)

0

@Szymonst: Właśnie też mnie bardzo ciekawi jak się sprawa rozwinie, bo podstawy są i to wyraźne. Trzeba poczekać do środy, bo dopiero wtedy zbiera się komisja.

0

Dla zainteresowanych, powody czerwonych kartek wyciągnięte z raportu pomeczowego Villarreal - Real Madryt:

Ramos - dwie żółte kartki, nie ma w tym nic odkrywczego.
Oezil: - (dokładny cytat z raportu) za oklaskiwanie jednej z moich decyzji w formie szyderstwa stojąc blisko mojej osoby
Mourinho - dostał dwie żółte kartki, pierwsza w 53 minucie, druga w 82.

Ponadto w 49. minucie trener od przygotowania fizycznego dostał czerwoną kartkę, za oklaskiwanie jednej z decyzji sędziego z ławki

Po zakończeniu meczu zawodnik z numerem 3 Pepe (tutaj dokładnie jest wpisane jego pełnie imie i nazwisko) krzyczał w naszym kierunku dosłownie: "Co za złodziejstwo skurwysynu!"

0

Strona może zamulać w trakcie meczu, co widać zresztą, ale nowy serwer jest jeszcze dostosowywany tak, by zoptymalizować go w pełni na czas wzmożonego ruchu podczas meczu. W ciągu godziny notujemy prawie 8 tysięcy wizyt, dlatego tak się dzieje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?