0

Widać musi tak częściej mówić ;)

0

@Cieślik: Zgadza się, powinno być piątego. Wcześniej pisałem 60 sekund i z rozpędu poszedł szósty zawodnik. Dzięki za zwrócenie uwagi :)

0

n0stress: Jest cały czas aktywna. Nowe mecze są dodane, a poprzednie zostaną podliczone dziś w nocy. Nie zostały podliczone wcześniej ze względu na mój wyjazd.

0

Latający Messi ;)

0

To trzeba większy dysk kupić ;)

0

sojerrr: Była ręka, przypadkowa, ale pomogła mu opanować piłkę, więc kartka i przewinienie słusznie odgwizdane.

0

@LuiGy - w artykule jak byk masz link

0

Barclonismo: to nie od nas zależy na jakie serwery są wrzucone. Przez zamknięcie megaupload zrobiło się sporo chaosu i np. z filesonic można ściągać tylko pliki wrzucone przez siebie.

0

Linków do pełnego meczu z polskim komentarzem, ani z samymi bramkami niestety nie ma :(

0

Wybaczcie brak wyświetlonych komentarzy - przestawiła się opcja pod newsem przypadkiem ;)

0

@MoonSet: Spróbuj zaktualizować Flash'a

0

Jutro pojawi się druga część! Wybaczcie zwłokę.

0

W przyszłym tygodniu pojawią się dwie kolejne części. W ostatnim czasie zmogła mnie sesja i choroba i nie miałem kiedy usiąść do tłumaczenia. Wybaczcie.

0

@Realny7: Tak, Valdes dostał żółtą kartkę podczas meczu na Camp Nou (5:0), po tym jak Ronaldo odepchnął Guardiolę i wywołała się awantura na boisku.

0

@jaRM: Skoro cos jest skrzetnie ukryte to prosze przedstaw mi sytuacje z pierwszej polowy, ktore celowo (w Twojej opinii) pominalem.

@tiki-taka: Nie. Zolta kartka za utrudnianie wznowienia gry jest bez wzgledu na to, czy zawodnik zrobi ruch czy zostanie trafiony, jezeli stoi za blisko.

0

@adan23 - dopiero po tym jak Ramos kopnął piłkę w Messiego. Poprawiłem zdanie na "nie nakazał od razu..." żeby było bardziej czytelne.

0

@KibicFutbolu - przedstawiłem swoją wizję dlaczego powinny lub nie być podyktowane poszczególne jedenastki. Jeżeli masz inną opinię to podziel się. Z chęcią wysłucham.

0

@milencia_em: Dzięki za poprawkę, pamięć tym razem mnie zawiodła :)

0

@kaczorek1252: 27% - 73%

0

@Kismeth:
Proszę Cię uprzejmie, mały wyciąg z regulaminu:
"5) Komentując artykuły użytkownik zobowiązuje się do nie wstawiania tzw. drzewek ze składami i składów bez jakiejkolwiek innej treści, albo bez treści cokolwiek wnoszącej do dyskusji."
http://www.fcbarca.com/regulamin.html

Wystarczyło się wysilić, wejść w regulamin i wyszukać słowo "drzewka" w tekście. Następnym razem zastanów się dwa razy zanim zaczniesz wyciągać wnioski.

0

@SEBA1899: Na oficjalnej stronie jest błąd w ustawieniu.

0

@nioton: Niestety nie jestem w stanie pomóc

0

To się nazywa multitasking :P

0

@Rubasz: Fanpage SportKlubu https://www.facebook.com/SportklubPL

0

@KMaks10: Tak podaje oficjalna strona SportKlubu
http://sportklub.pl/gdzie-nas-ogladac/

0

Samo tłumaczenie to pół biedy - drugie tyle roboty jest z dopasowaniem napisów ;)

0

Druga część pojawi się zapewne w przyszłym tygodniu. Być może wcześniej, ale nie chcę niczego obiecywać. Niestety jest to dość czasochłonna praca.

0

@18miłosz99: A to w artykule jest napisane coś innego?

0

@Wajsza: premiera dokumentu już była. To co publikujemy to jego tłumaczenie.

0

@ruumcajs: chodziło o Camp Nou

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?