n0stress: Jest cały czas aktywna. Nowe mecze są dodane, a poprzednie zostaną podliczone dziś w nocy. Nie zostały podliczone wcześniej ze względu na mój wyjazd.
Barclonismo: to nie od nas zależy na jakie serwery są wrzucone. Przez zamknięcie megaupload zrobiło się sporo chaosu i np. z filesonic można ściągać tylko pliki wrzucone przez siebie.
W przyszłym tygodniu pojawią się dwie kolejne części. W ostatnim czasie zmogła mnie sesja i choroba i nie miałem kiedy usiąść do tłumaczenia. Wybaczcie.
@jaRM: Skoro cos jest skrzetnie ukryte to prosze przedstaw mi sytuacje z pierwszej polowy, ktore celowo (w Twojej opinii) pominalem.
@tiki-taka: Nie. Zolta kartka za utrudnianie wznowienia gry jest bez wzgledu na to, czy zawodnik zrobi ruch czy zostanie trafiony, jezeli stoi za blisko.
@KibicFutbolu - przedstawiłem swoją wizję dlaczego powinny lub nie być podyktowane poszczególne jedenastki. Jeżeli masz inną opinię to podziel się. Z chęcią wysłucham.
@Kismeth:
Proszę Cię uprzejmie, mały wyciąg z regulaminu:
"5) Komentując artykuły użytkownik zobowiązuje się do nie wstawiania tzw. drzewek ze składami i składów bez jakiejkolwiek innej treści, albo bez treści cokolwiek wnoszącej do dyskusji." http://www.fcbarca.com/regulamin.html
Wystarczyło się wysilić, wejść w regulamin i wyszukać słowo "drzewka" w tekście. Następnym razem zastanów się dwa razy zanim zaczniesz wyciągać wnioski.
0
Widać musi tak częściej mówić ;)
0
@Cieślik: Zgadza się, powinno być piątego. Wcześniej pisałem 60 sekund i z rozpędu poszedł szósty zawodnik. Dzięki za zwrócenie uwagi :)
0
n0stress: Jest cały czas aktywna. Nowe mecze są dodane, a poprzednie zostaną podliczone dziś w nocy. Nie zostały podliczone wcześniej ze względu na mój wyjazd.
0
Latający Messi ;)
0
To trzeba większy dysk kupić ;)
0
sojerrr: Była ręka, przypadkowa, ale pomogła mu opanować piłkę, więc kartka i przewinienie słusznie odgwizdane.
0
@LuiGy - w artykule jak byk masz link
0
Barclonismo: to nie od nas zależy na jakie serwery są wrzucone. Przez zamknięcie megaupload zrobiło się sporo chaosu i np. z filesonic można ściągać tylko pliki wrzucone przez siebie.
0
Linków do pełnego meczu z polskim komentarzem, ani z samymi bramkami niestety nie ma :(
0
Wybaczcie brak wyświetlonych komentarzy - przestawiła się opcja pod newsem przypadkiem ;)
0
@MoonSet: Spróbuj zaktualizować Flash'a
0
Jutro pojawi się druga część! Wybaczcie zwłokę.
0
W przyszłym tygodniu pojawią się dwie kolejne części. W ostatnim czasie zmogła mnie sesja i choroba i nie miałem kiedy usiąść do tłumaczenia. Wybaczcie.
0
@Realny7: Tak, Valdes dostał żółtą kartkę podczas meczu na Camp Nou (5:0), po tym jak Ronaldo odepchnął Guardiolę i wywołała się awantura na boisku.
0
@jaRM: Skoro cos jest skrzetnie ukryte to prosze przedstaw mi sytuacje z pierwszej polowy, ktore celowo (w Twojej opinii) pominalem.
@tiki-taka: Nie. Zolta kartka za utrudnianie wznowienia gry jest bez wzgledu na to, czy zawodnik zrobi ruch czy zostanie trafiony, jezeli stoi za blisko.
0
@adan23 - dopiero po tym jak Ramos kopnął piłkę w Messiego. Poprawiłem zdanie na "nie nakazał od razu..." żeby było bardziej czytelne.
0
@KibicFutbolu - przedstawiłem swoją wizję dlaczego powinny lub nie być podyktowane poszczególne jedenastki. Jeżeli masz inną opinię to podziel się. Z chęcią wysłucham.
0
@milencia_em: Dzięki za poprawkę, pamięć tym razem mnie zawiodła :)
0
@kaczorek1252: 27% - 73%
0
@Kismeth:
Proszę Cię uprzejmie, mały wyciąg z regulaminu:
"5) Komentując artykuły użytkownik zobowiązuje się do nie wstawiania tzw. drzewek ze składami i składów bez jakiejkolwiek innej treści, albo bez treści cokolwiek wnoszącej do dyskusji."
http://www.fcbarca.com/regulamin.html
Wystarczyło się wysilić, wejść w regulamin i wyszukać słowo "drzewka" w tekście. Następnym razem zastanów się dwa razy zanim zaczniesz wyciągać wnioski.
0
@SEBA1899: Na oficjalnej stronie jest błąd w ustawieniu.
0
@nioton: Niestety nie jestem w stanie pomóc
0
To się nazywa multitasking :P
0
@Rubasz: Fanpage SportKlubu https://www.facebook.com/SportklubPL
0
@KMaks10: Tak podaje oficjalna strona SportKlubu
http://sportklub.pl/gdzie-nas-ogladac/
0
Samo tłumaczenie to pół biedy - drugie tyle roboty jest z dopasowaniem napisów ;)
0
Druga część pojawi się zapewne w przyszłym tygodniu. Być może wcześniej, ale nie chcę niczego obiecywać. Niestety jest to dość czasochłonna praca.
0
@18miłosz99: A to w artykule jest napisane coś innego?
0
@Wajsza: premiera dokumentu już była. To co publikujemy to jego tłumaczenie.
0
@ruumcajs: chodziło o Camp Nou