0

Na Polsacie nie ma meczu na żywo. Tak ciężko wejść na stronę Polsatu i sprawdzić?

http://ligamistrzow.polsat.pl/Transmisje,2964/index.html

Koniec dyskusji.

0

trafna uwaga :P

0

@rami: Adnotacja o zawodniku pojawiła się później, stąd pytanie Kacpra.

0

@Barcel83:

14. kolejka była anulowana, 15. została podliczona godzinę temu, a 16. jeszcze trwa, gdyż dzisiaj kończy się kolejka CdR.

0

Ok, już wiem w czym był problem. Teraz już powinno być wszystko ok :)

0

W którym miejscu widzicie ten nawias?

http://www.fcbarca.com/main.php?goto=typer&akcja=ranking

Nicki są prawidłowe

0

@barca_fan10:

Ale pamiętaj, że w Polsce jest kilkadziesiąt tysięcy innych kibiców Barcelony i to, że akurat Ciebie nie interesują inne sekcje FCB, nie oznacza, że innych też nie. Staramy się zwiększyć zainteresowanie koszykówką, piłką ręczną itd. bo są to równie dobre zespoły w swoich dyscyplinach co drużyna piłkarska :)

0

@jarcy

pierwotnie mialo byc będą dostrzeżeni, a potem zasaiadali i wyszedł mix ;)

dzięki

0

@Pingwinek:

Były dwa mecze w sierpniu, ale to były towarzyskie. Teraz Liga Mistrzów.

0

dzięki

0

Owszem, teoretycznie mogłoby to mieć wpływ, ale w tym konkretnym przypadku, jakiekolwiek zmiany byłyby minimalne o ile zaszłyby jakiekolwiek. Stąd taka, a nie inna decyzja.

0

Nie ma to żadnego wpływu na klasyfikację z jednego powodu. Jeżeli ktoś miał nie dostać punktów to ich nie dostał. Z kolei wszyscy, którym ów punkt by się należał tak czy tak go nie otrzymali. Chodzi o to, że kwestia dotyczy wszystkich, a nie tylko wybranych osób, dlatego nie wpływa to na końcową klasyfikację. Inna sprawa, gdyby punktów nie przyznano tylko jakiejś grupie osób, ale tak też się nie stało.

0

@rodri11:

Punktacja już się zgadza.

0

0

@TheNewBarca:

Powinno, dzięki.

0

@mickey131: To właśnie dlatego, że się jeszcze nie ułożyła. W ciągu tych kilku dni będzie równa niczym lustro :]

0

Ma być

0

Fabregas nie będzie kapitanem Barcy. Nie ma takiego charakteru jak Puyol obecnie.Przyszły kapitan gra obok niego i zobaczycie, że z opaską za kilka lat będzie biegał Piqué :)

0

@daniels105:

Jak już się bawić w "kto gra za kogo" to Xavi gra na nominalnej pozycji Iniesty, który dziś gra na skrzydle :)

0

To chodzi tylko o Camp Nou, dlatego wydaje się tak mało

0

Gol Villi dla zainteresowanych:

0

Czy osoby proszące o linka są na tyle niewidome bądź leniwe, że nie potrafią dostrzec dwóch linków podanych w artykule?

0

Odpala w ukryciu, bo jest powszechny zakaz palenia na ławkach rezerwowych.

0

@hanc:

Weź idź sezonowcu...

0

@Santana10:

Jak to nie mamy. Mascherano też bardzo dobrze pasuje do tej koncepcji :)

0

@weronisia

Ale tu nie chodzi o to, że przez jednobramkową stratę, Ujfalusi specjalnie kopnął Messiego. Problem leżał w tym, że jednobramkowy margines w spotkaniu takiego kalibru to zawsze bardzo cienka granica. Barcelona cały czas dążyła do strzelenia trzeciej bramki, która pozwoliłaby na więcej spokoju. To samo robiło Atletico, tylko z myślą o wyrównaniu.

Gdyby prowadzenie było wyższe, Messi zapewne nie starałby się za wszelką cenę przejąć piłki, Ujfalusi zapewne by go wyprzedził i w konsekwencji nie sfaulował Messiego.

Fakt, jest w tym dużo gdybania i przypuszczania, ale zapewne o to chodziło Cruyffowi.

0

Ponieważ punktowane są wszystkie spotkania. Nie tylko mecz Barcelony.

0

@lolo663, BrzydaLL:

Wydawało mi się, że to Cisse był ;) Dzięki

@LaPatic2010:

Zawsze jest wybieranych tylko osiem najciekawszych spotkań LM to typowania.

0

Jasne, że można

0

@tylo92:

Zawsze tak było, że z Ligi Mistrzów wybierane było osiem najlepszych spotkań. Cztery z jednego dnia i cztery z drugiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?