Ale pamiętaj, że w Polsce jest kilkadziesiąt tysięcy innych kibiców Barcelony i to, że akurat Ciebie nie interesują inne sekcje FCB, nie oznacza, że innych też nie. Staramy się zwiększyć zainteresowanie koszykówką, piłką ręczną itd. bo są to równie dobre zespoły w swoich dyscyplinach co drużyna piłkarska :)
Owszem, teoretycznie mogłoby to mieć wpływ, ale w tym konkretnym przypadku, jakiekolwiek zmiany byłyby minimalne o ile zaszłyby jakiekolwiek. Stąd taka, a nie inna decyzja.
Nie ma to żadnego wpływu na klasyfikację z jednego powodu. Jeżeli ktoś miał nie dostać punktów to ich nie dostał. Z kolei wszyscy, którym ów punkt by się należał tak czy tak go nie otrzymali. Chodzi o to, że kwestia dotyczy wszystkich, a nie tylko wybranych osób, dlatego nie wpływa to na końcową klasyfikację. Inna sprawa, gdyby punktów nie przyznano tylko jakiejś grupie osób, ale tak też się nie stało.
Fabregas nie będzie kapitanem Barcy. Nie ma takiego charakteru jak Puyol obecnie.Przyszły kapitan gra obok niego i zobaczycie, że z opaską za kilka lat będzie biegał Piqué :)
Ale tu nie chodzi o to, że przez jednobramkową stratę, Ujfalusi specjalnie kopnął Messiego. Problem leżał w tym, że jednobramkowy margines w spotkaniu takiego kalibru to zawsze bardzo cienka granica. Barcelona cały czas dążyła do strzelenia trzeciej bramki, która pozwoliłaby na więcej spokoju. To samo robiło Atletico, tylko z myślą o wyrównaniu.
Gdyby prowadzenie było wyższe, Messi zapewne nie starałby się za wszelką cenę przejąć piłki, Ujfalusi zapewne by go wyprzedził i w konsekwencji nie sfaulował Messiego.
Fakt, jest w tym dużo gdybania i przypuszczania, ale zapewne o to chodziło Cruyffowi.
0
Na Polsacie nie ma meczu na żywo. Tak ciężko wejść na stronę Polsatu i sprawdzić?
http://ligamistrzow.polsat.pl/Transmisje,2964/index.html
Koniec dyskusji.
0
trafna uwaga :P
0
@rami: Adnotacja o zawodniku pojawiła się później, stąd pytanie Kacpra.
0
@Barcel83:
14. kolejka była anulowana, 15. została podliczona godzinę temu, a 16. jeszcze trwa, gdyż dzisiaj kończy się kolejka CdR.
0
Ok, już wiem w czym był problem. Teraz już powinno być wszystko ok :)
0
W którym miejscu widzicie ten nawias?
http://www.fcbarca.com/main.php?goto=typer&akcja=ranking
Nicki są prawidłowe
0
@barca_fan10:
Ale pamiętaj, że w Polsce jest kilkadziesiąt tysięcy innych kibiców Barcelony i to, że akurat Ciebie nie interesują inne sekcje FCB, nie oznacza, że innych też nie. Staramy się zwiększyć zainteresowanie koszykówką, piłką ręczną itd. bo są to równie dobre zespoły w swoich dyscyplinach co drużyna piłkarska :)
0
@jarcy
pierwotnie mialo byc będą dostrzeżeni, a potem zasaiadali i wyszedł mix ;)
dzięki
0
@Pingwinek:
Były dwa mecze w sierpniu, ale to były towarzyskie. Teraz Liga Mistrzów.
0
dzięki
0
Owszem, teoretycznie mogłoby to mieć wpływ, ale w tym konkretnym przypadku, jakiekolwiek zmiany byłyby minimalne o ile zaszłyby jakiekolwiek. Stąd taka, a nie inna decyzja.
0
Nie ma to żadnego wpływu na klasyfikację z jednego powodu. Jeżeli ktoś miał nie dostać punktów to ich nie dostał. Z kolei wszyscy, którym ów punkt by się należał tak czy tak go nie otrzymali. Chodzi o to, że kwestia dotyczy wszystkich, a nie tylko wybranych osób, dlatego nie wpływa to na końcową klasyfikację. Inna sprawa, gdyby punktów nie przyznano tylko jakiejś grupie osób, ale tak też się nie stało.
0
@rodri11:
Punktacja już się zgadza.
0
@Barcelon83:
Były: http://fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=33964
0
@TheNewBarca:
Powinno, dzięki.
0
@mickey131: To właśnie dlatego, że się jeszcze nie ułożyła. W ciągu tych kilku dni będzie równa niczym lustro :]
0
Ma być
0
Fabregas nie będzie kapitanem Barcy. Nie ma takiego charakteru jak Puyol obecnie.Przyszły kapitan gra obok niego i zobaczycie, że z opaską za kilka lat będzie biegał Piqué :)
0
@daniels105:
Jak już się bawić w "kto gra za kogo" to Xavi gra na nominalnej pozycji Iniesty, który dziś gra na skrzydle :)
0
To chodzi tylko o Camp Nou, dlatego wydaje się tak mało
0
Gol Villi dla zainteresowanych:
0
Czy osoby proszące o linka są na tyle niewidome bądź leniwe, że nie potrafią dostrzec dwóch linków podanych w artykule?
0
Odpala w ukryciu, bo jest powszechny zakaz palenia na ławkach rezerwowych.
0
@hanc:
Weź idź sezonowcu...
0
@Santana10:
Jak to nie mamy. Mascherano też bardzo dobrze pasuje do tej koncepcji :)
0
@weronisia
Ale tu nie chodzi o to, że przez jednobramkową stratę, Ujfalusi specjalnie kopnął Messiego. Problem leżał w tym, że jednobramkowy margines w spotkaniu takiego kalibru to zawsze bardzo cienka granica. Barcelona cały czas dążyła do strzelenia trzeciej bramki, która pozwoliłaby na więcej spokoju. To samo robiło Atletico, tylko z myślą o wyrównaniu.
Gdyby prowadzenie było wyższe, Messi zapewne nie starałby się za wszelką cenę przejąć piłki, Ujfalusi zapewne by go wyprzedził i w konsekwencji nie sfaulował Messiego.
Fakt, jest w tym dużo gdybania i przypuszczania, ale zapewne o to chodziło Cruyffowi.
0
Ponieważ punktowane są wszystkie spotkania. Nie tylko mecz Barcelony.
0
@lolo663, BrzydaLL:
Wydawało mi się, że to Cisse był ;) Dzięki
@LaPatic2010:
Zawsze jest wybieranych tylko osiem najciekawszych spotkań LM to typowania.
0
Jasne, że można
0
@tylo92:
Zawsze tak było, że z Ligi Mistrzów wybierane było osiem najlepszych spotkań. Cztery z jednego dnia i cztery z drugiego.