0

Faktycznie chyba działa. Zaraz napisze w newsie, jak to odpalić, żeby działało dobrze.

0

Próbowałem z tym UltraSurf ale nie zadziałało

0

Niestety, Justin jak to Justin, ma swoje ograniczenia... Nie ręczę za długą jego żywotność... Jak coś znajdę nowego to wrzucę

0

el_kolo: Wystarczy się rozejrzeć na stronie. Jeślibyś to zrobił to zobaczyłbyś, że od pół godziny są już umieszczone u nas wszystkie :]

0

Mam nadzieję, że obecne udogodnienie sprawi, że już nie będziecie spamowali o link do meczu :]

0

rexus: Chodzi o to, że link jest podany w newsie, a w komentarzach robi się niepotrzebny syf

0

Każdy komentarz z pytaniem o link do meczu = Ban

Wszystko jest na stronie

0

Miało być 630, a nie 830 minut. Źle się wcisnęło :)

0

No raczej średnio, bo są na wypożyczeniu do końca sezonu więc nijak mają szansę na grę :]

0

Elvith: No trochę za dużo tego "2009" tam było ;)

0

Ibrahimović też miał podobno psuć atmosferę w drużynie i jakoś na razie jest wręcz odwrotnie, także nie ma co przesądzać ;]

0

@rad: Dokładnie to powinien być Czychryński i tak też już jest poprawione :)

0

To byłby dobry zawodnik do Barcy z pewnością

0

@Danioosh: Dokładne składy i wszelkie inne informacje będą dodane razem z całym podsumowaniem

0

Jak na razie hiszpańskie dzienniki nie podają o jaką sprawę między Filipe a Deportivo chodziło.

0

A może jeszcze zagrać Boogie Woogie ;>

0

Wierz w to co jest wypisywane na Goal.com to będziesz w zimę w sandałach biegać :]

0

To co mówi ozzywest to pierwsza sprawa, a druga to o ile dobrze pamiętam, to każdego roku, wymieniana jest murawa na Camp Nou w okresie wakacyjnym.

0

@MQuC: No właśnie, na przełomie grudnia 2010 i stycznia 2011, a skoro mówi, że chce odejść w 2011 tzn po czerwcu roku 2011. Przepisy mówią wprost, że zawodnik, któremu pozostaje pół roku do końca kontraktu, może negocjować z każdym klubem bez żadnych konsekwencji, także jeśli Barcelona miałaby go sprzedać to musi zrobić to w przeciągu najbliższego roku.

0

@barca18894: Po pierwsze nie pisz Caps Lock'iem

Po drugie, zazwyczaj ukazuje się w połowie lipca

0

@obaster: Apropo Valdesa?

0

@nadachu opanować się to trzeba z gloryfikowaniem wychowanków klubu - owszem szkółka Barcelony jest jedną z najlepszych na świecie, ale nie przesadzajmy, że same przyszłe gwiazdy światowego futbolu w niej grają. Jakaś gwiazdka na pewno już tam się rozwija, ale to jest inwestycja na za 3-4 sezony dopiero. A taki zawodnik jak Ribery jest potrzebny już teraz zaraz - Henry ma już jednak swoje lata, a w razie ewentualnej kontuzji nie ma go kto zastąpić.

0

No już już bez ciśnień ;) To miało być o Beckhamie :] Dzięki za tak huczne zakomunikowanie ;)

0

lulinho:

Ściągnij kodeki "matroska pack" i będzie działać

0

culeFCB: No chociażby stąd się wziął:

- nie podawać linków do stron stanowiących konkurencję, stanowiących reklamę lub chęć promocji innych serwisów

0

"Kapitan FC Barcelony, Carles Puyol otrzymał 49 756 głosów od internautów Uefa.com." - szerszy komentarz zbędny chyba skąd się wziął Casillas, Ramos i Lahm :)

0

@carlosss: ale jedenastkę swoją to ty wyślij na SPORT.es, a nie tutaj w komentarzach

5) Komentując artykuły użytkownik zobowiązuje się do nie wstawiania tzw. drzewek ze składami i składów bez jakiejkolwiek innej treści, albo bez treści cokolwiek wnoszącej do dyskusji.

0

Nie chcę nic mówić, ale Hiddink przed pierwszym meczem na Camp Nou obiecywał ofensywny futbol ;)

0

Cytując Tofika: Brzydaaaaal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?