@MQuC: No właśnie, na przełomie grudnia 2010 i stycznia 2011, a skoro mówi, że chce odejść w 2011 tzn po czerwcu roku 2011. Przepisy mówią wprost, że zawodnik, któremu pozostaje pół roku do końca kontraktu, może negocjować z każdym klubem bez żadnych konsekwencji, także jeśli Barcelona miałaby go sprzedać to musi zrobić to w przeciągu najbliższego roku.
@nadachu opanować się to trzeba z gloryfikowaniem wychowanków klubu - owszem szkółka Barcelony jest jedną z najlepszych na świecie, ale nie przesadzajmy, że same przyszłe gwiazdy światowego futbolu w niej grają. Jakaś gwiazdka na pewno już tam się rozwija, ale to jest inwestycja na za 3-4 sezony dopiero. A taki zawodnik jak Ribery jest potrzebny już teraz zaraz - Henry ma już jednak swoje lata, a w razie ewentualnej kontuzji nie ma go kto zastąpić.
"Kapitan FC Barcelony, Carles Puyol otrzymał 49 756 głosów od internautów Uefa.com." - szerszy komentarz zbędny chyba skąd się wziął Casillas, Ramos i Lahm :)
@carlosss: ale jedenastkę swoją to ty wyślij na SPORT.es, a nie tutaj w komentarzach
5) Komentując artykuły użytkownik zobowiązuje się do nie wstawiania tzw. drzewek ze składami i składów bez jakiejkolwiek innej treści, albo bez treści cokolwiek wnoszącej do dyskusji.
0
Faktycznie chyba działa. Zaraz napisze w newsie, jak to odpalić, żeby działało dobrze.
0
Próbowałem z tym UltraSurf ale nie zadziałało
0
Niestety, Justin jak to Justin, ma swoje ograniczenia... Nie ręczę za długą jego żywotność... Jak coś znajdę nowego to wrzucę
0
el_kolo: Wystarczy się rozejrzeć na stronie. Jeślibyś to zrobił to zobaczyłbyś, że od pół godziny są już umieszczone u nas wszystkie :]
0
Mam nadzieję, że obecne udogodnienie sprawi, że już nie będziecie spamowali o link do meczu :]
0
rexus: Chodzi o to, że link jest podany w newsie, a w komentarzach robi się niepotrzebny syf
0
Każdy komentarz z pytaniem o link do meczu = Ban
Wszystko jest na stronie
0
Miało być 630, a nie 830 minut. Źle się wcisnęło :)
0
No raczej średnio, bo są na wypożyczeniu do końca sezonu więc nijak mają szansę na grę :]
0
Elvith: No trochę za dużo tego "2009" tam było ;)
0
Ibrahimović też miał podobno psuć atmosferę w drużynie i jakoś na razie jest wręcz odwrotnie, także nie ma co przesądzać ;]
0
@rad: Dokładnie to powinien być Czychryński i tak też już jest poprawione :)
0
To byłby dobry zawodnik do Barcy z pewnością
0
http://fcbarca.com/index2.php?goto=komm&news=28311
0
@Danioosh: Dokładne składy i wszelkie inne informacje będą dodane razem z całym podsumowaniem
0
Jak na razie hiszpańskie dzienniki nie podają o jaką sprawę między Filipe a Deportivo chodziło.
0
A może jeszcze zagrać Boogie Woogie ;>
0
Wierz w to co jest wypisywane na Goal.com to będziesz w zimę w sandałach biegać :]
0
To co mówi ozzywest to pierwsza sprawa, a druga to o ile dobrze pamiętam, to każdego roku, wymieniana jest murawa na Camp Nou w okresie wakacyjnym.
0
@MQuC: No właśnie, na przełomie grudnia 2010 i stycznia 2011, a skoro mówi, że chce odejść w 2011 tzn po czerwcu roku 2011. Przepisy mówią wprost, że zawodnik, któremu pozostaje pół roku do końca kontraktu, może negocjować z każdym klubem bez żadnych konsekwencji, także jeśli Barcelona miałaby go sprzedać to musi zrobić to w przeciągu najbliższego roku.
0
@barca18894: Po pierwsze nie pisz Caps Lock'iem
Po drugie, zazwyczaj ukazuje się w połowie lipca
0
@obaster: Apropo Valdesa?
0
@nadachu opanować się to trzeba z gloryfikowaniem wychowanków klubu - owszem szkółka Barcelony jest jedną z najlepszych na świecie, ale nie przesadzajmy, że same przyszłe gwiazdy światowego futbolu w niej grają. Jakaś gwiazdka na pewno już tam się rozwija, ale to jest inwestycja na za 3-4 sezony dopiero. A taki zawodnik jak Ribery jest potrzebny już teraz zaraz - Henry ma już jednak swoje lata, a w razie ewentualnej kontuzji nie ma go kto zastąpić.
0
No już już bez ciśnień ;) To miało być o Beckhamie :] Dzięki za tak huczne zakomunikowanie ;)
0
lulinho:
Ściągnij kodeki "matroska pack" i będzie działać
0
culeFCB: No chociażby stąd się wziął:
- nie podawać linków do stron stanowiących konkurencję, stanowiących reklamę lub chęć promocji innych serwisów
0
"Kapitan FC Barcelony, Carles Puyol otrzymał 49 756 głosów od internautów Uefa.com." - szerszy komentarz zbędny chyba skąd się wziął Casillas, Ramos i Lahm :)
0
@carlosss: ale jedenastkę swoją to ty wyślij na SPORT.es, a nie tutaj w komentarzach
5) Komentując artykuły użytkownik zobowiązuje się do nie wstawiania tzw. drzewek ze składami i składów bez jakiejkolwiek innej treści, albo bez treści cokolwiek wnoszącej do dyskusji.
0
Nie chcę nic mówić, ale Hiddink przed pierwszym meczem na Camp Nou obiecywał ofensywny futbol ;)
0
Cytując Tofika: Brzydaaaaal