Hans Max Kamper to jest oryginalne imię i nazwisko założyciela klubu. Po przyjeździe do Katalonii i dłuższym pobycie, zmienił je na katalońską wersję, czyli Joan Gamper.
Nie przesadzaj, bo akurat np. takie Gran Derbi ostatnie, Guardiola rozegrał idealnie pod względem taktycznym. Z Interem popełnił błędy i tyle. Zdarza się najlepszym.
Sytuacja w jakiej znalazło się Państwo Polskie jest niewyobrażalnie ciężka, ale powstrzymajmy się od dyskusji na ten temat tutaj. To nie jest właściwe miejsce.
0
Już są dodane
0
Do 21
0
@generał xavi: Mówi sie, że wyniki mają być znane ok. 23
0
@mmeessii: To za karę, za słabą skuteczność ;) Już poprawione, dzięki.
0
@wookashpyka: Najlepszy był zdecydowanie bramkarz Nigerii :)
0
@messi1666: sama koszulka, bez dodatkowych nadruków
0
Było trochę "zakrętów" z tym artykułem, ale już powinno być ok ;)
0
Hans Max Kamper to jest oryginalne imię i nazwisko założyciela klubu. Po przyjeździe do Katalonii i dłuższym pobycie, zmienił je na katalońską wersję, czyli Joan Gamper.
0
"Cules" można przetłumaczyć dosłownie jako "Dupki"
0
@Balcer9: tutaj masz przedstawiony ogólny zarys programu: http://fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=32106
0
Może być co najwyżej napisane ;)
0
@yogoorick: Oni są Asturyjczykami nie Austriakami ;) To jest region (wspólnota autonomiczna) w północnej części Hiszpanii
0
@JEDNREKSPOD... Valencia wygrała CdR w 2008 roku.
0
Jak to błąd? :> u mnie działa
0
@emeu: niestety, dostępna jest tylko w języku angielskim
0
@misugi: faktycznie, masz rację. Dzięki
0
Zgadza się. Zbytnie skupienie się na Herrerze zaowocowało przemianowaniem Charltona na trenera ;)
0
@kruszen27: Messi tak zapił, że nikt go nie rozumiał, a Pique właśnie rozkręcił cały stadion do śpiewania boti boti boti, madritista qui no boti :)
0
Hmmm, w tej euforiii zgubiliśmy Alvesa, ale zaraz dopiszemy ;)
0
Na pewno się pojawi.
0
Mecz jest jutro ;)
0
@Cule a muerte: miało być socio numero i brakło jednego "o". Dzięki za zwrócenie uwagi :)
0
Nie przesadzaj, bo akurat np. takie Gran Derbi ostatnie, Guardiola rozegrał idealnie pod względem taktycznym. Z Interem popełnił błędy i tyle. Zdarza się najlepszym.
0
Minuta ciszy, za hiszpańskiego dziennikarza Juana Manuela Gozalo, który zmarł 11 kwietnia.
0
@tomek17: Tak, odesłaliśmy wiadomość z podziękowaniami za pamięć.
0
Sytuacja w jakiej znalazło się Państwo Polskie jest niewyobrażalnie ciężka, ale powstrzymajmy się od dyskusji na ten temat tutaj. To nie jest właściwe miejsce.
0
Mamy 2 kwietnia, więc wszyscy mogą zobaczyć już źródło artykułu ;)
0
Kochany Word uwielbia Palencję... Dzięki
0
już działają
0
Poprzednia wizja składu została zadedykowana brakowi kofeiny w organizmie :]