0

Opis zdjęcia Alvesa z Ronaldo został poprawiony. Sytuacja miała miejsce w trakcie Pucharu Króla. Dzięki za zwrócenie uwagi! :)

0

Będziesz miał okazję nadrobić z nawiązką teraz :)

0

@Skinner: Zgodnie z poprzednią wersją regulaminu, mecze Barcelony punktowane były dodatkowym jednym punktem. Początkowe wyświetlanie pięciu punktów musiało być spowodowane omyłkowym wprowadzeniem takiej liczby.

0

@szymonekk: Są w podsumowaniu meczu.

0

@bartopilkarz - zgadza się, wspomniane jest o tym linijkę wyżej, tylko uciekło z tekstu. Dzięki, poprawione.

0

@pogromcaprostakow;

Koledzy oceniający mecze są chyba akurat bardzo niechętni do wystawiania dziesiątek. Oceny zawodników nie można rozpatrywać tylko kategoriami "ten zagrał lepiej od tamtego", bo każda pozycja cechuje się innymi obowiązkami.

Jeżeli zespół wygrywa przykładowo 3:0 mecz i jeden z obrońców gra fenomenalne zawody, a napastnik strzela hat-tricka i również gra bardzo dobrze, to obrońca ma nie dostać "10" tylko dlatego, że napastnik strzelał gole? Nie. Jeden i drugi na to zasługuje, bo idealnie wywiązał się ze swojej roli, a nawet dodał coś od siebie. I właśnie wtedy piłkarz zasługuje na ocenę "10".

Czy można było oczekiwać czegoś więcej od Alvesa, Xaviego, Messiego czy Busquetsa (uważam, że również zasłużył na 10)? Nie sądzę i jeżeli młodym adeptom szkółek miałoby się pokazywać jakieś mecze idealnie obrazujące dane role na boisku, to finał z Santosem byłbym jednym z nich.

0

u99artur1: Pamiętaj, że oceny to zupełnie inny rodzaj tekstu od typowego felietonu, w którym autor puszcza wodzę swoim przemyśleniom i emocją. Felietony z definicji są subiektywne.

0

@ive03: Popatrz na źródło zanim zaczniesz oskarżać kogoś o plagiat.

0

Już jest ;)

0

Do wszystkich malkontentów, którzy w ankiecie chcieliby odpowiedzieć więcej niż raz.

Właśnie na tym polega cały bajer ankiety. Chodzi tutaj o wybranie jednej, NAJWAŻNIEJSZEJ cechy, która decyduje o pewnym fakcie. Wiadomo, że ktoś może lubić ładny styl, dobrych piłkarzy i wierność tożsamości katalońskiej, ale jedna z rzeczy dominuje i właśnie o nią chodzi. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Pytań otwartych nie ma z prostego względu. Praktycznie w marginalny sposób udałoby się stworzyć pewną konkretną cechę, bo w końcu ile ludzi, tyle opinii.

0

Link do bramki Iniesty w artykule

0

Linki do meczu: http://t.co/3BJbjnn5

0

@WiernyCules: przewiń stronę do góry...

0

@Paluszeg - żąółśćę polskie znaki działają.

0

@Matt_i1992: Możliwe, że jeszcze ma skręconą kostkę, ale to się okaże dokładnie jutro.

0

@Gremilins: Nie możemy, bo jest to naruszenie prawa autorskiego wtedy.

0

@Taths1: W artykule jest wyraźnie napisane, że ta opcja zostanie dopiero przywrócona.

0

@Calc: Nie, nie wyjdzie na to samo. Obecne urządzenia przenośne nie są przystosowane do pełnej obsługi stron internetowych zarówno pod względem technicznym jak i wizualnym. Zarówno moc obliczeniowa jak i rozmiary ekranów nie pozwalają na pełne użytkowanie stron internetowych.

Poza tym, mobilny internet wciąż jest stosunkowo drogi i każdy kilobajt danych kosztuje. Jeżeli ktoś ma na to środki i nie przejmuje się transferem danych to może sobie korzystać z normalnej wersji strony. Jednakże pamiętaj, że nie każda osoba może sobie na to pozwolić, a serwis musi być dostępny dla wszystkich.

0

@henry95: Tak, będą poprawione maile.

0

@Ronaldinho1899: Tak jak pisałem wcześniej. Cierpliwości. Nie da się wszystkiego zrobić naraz.

0

@prymitywizm: po dokonaniu kolejnej serii poprawek pojawi sie artykul informujacy co zostalo zmienione/poprawione/usuniete.

0

Poniewaz burza w komentarzach trwa chcialbym uscislisc pare kwestii. Po 1. Tak, czytamy wszystkie komentarze. Po 2. dziekujemy wszystkim za opinie dotyczace nowej strony. Zarowno za pochwaly jak i konstruktywna krytyke.oraz wszelkie inne sugestie. W chwili obecnej kontynuujemy import danych i dopracowywanie szczegolow. Nie dalo sie zrobic tego wczesniej, gdzy warunki techniczne na to nie pozwalaly, a nie chcielismy wylaczac strony na okres dluzszy niz kilka godzin.

Zdajemy sobie sprawe z pewnych niedociagniec i bledow, ale pracujemy juz nad rozwiazaniem wszelkich problemow. Powstala juz specjalna lista z wszelkimi uwagami/sugestiami na temat serwisu i postaramy sie spelnic jak najwieksza ilosc z nich.

Zmiany jakie mialy miejsce w ostatnia srode sa dopiero poczatkiem drogi udoskonalania serwisu. Stopniowo bedziemy wdrazac nowe rzeczy, ktorych nie moglismy dokonac wczesniej ze wzgledu na mala elastycznosc "starej" strony. Dlatego prosimy jedynie o cierpliwosc.

Jeszcze raz dzieki za to, ze nas czytacie i odwiedzacie, bo strona jest robiona tylko i wylacznie dla Was.

0

Mala ciekawostka odnosnie kolorow poprzedniej wersji strony. Schemat kolorystyczny byl: czerwono-szaro-czarny. I gdzie tu Blaugrana? :)

0

@koksik2700: Tak, jest dobrze przetłumaczone.

Za Mundo Deportivo: "De aquí a final de ańo, seguro que nos dejamos seis puntos, no creo que ganemos todos los partidos"

0

@pbna100%: Temu, że to nie jest miejsce dla spamerów.

0

fryteusz - mecz będzie na 99% na Marca TV: http://www.marca.com/multimedia/directo/futbol-sala/

0

@fryteusz - będziemy informować na facebook'u i na twitterze na pewno.

0

Lozano umknął ale już jest na miejscu ;) dzięki!

0

Ale bramkarz to Daniel Sarić :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?