0

@piachuFCB: Akurat wymowa "Żordi" jest poprawna.

0

0

No niekoniecznie, bo 1:3 oznacza, że Barcelona przegra z Malagą ;)

0

@darthjaag: Były, wszystkie oceny znajdziesz tutaj: http://www.fcbarca.com/tag/Oceny

0

@Marczello: To nie komentuj, wyjdź i nie wracaj.

0

@whiplash: Prawdopodobnie problem wynika z tego, że tabela w treści artykułu nie mieści się na ekranie Twojego telefonu i się rozjeżdża.

0

@Saviola88: To jak komuś nie odpowiada ten z newsa, to jest cały inny artykuł z linkami "Na żywo" na stronie. Szukanie nie boli.

0

Do wszystkich niewidomych: Link do meczu jest w newsie. Przestańcie żebrać o linki.

0

Ja się naprawdę zastanawiam, czy Wy oglądacie mecz, czy siedzicie przed stroną i skupiacie się na szydzeniu ze Szpaka/Alexisa czy kogo tam jeszcze popadnie. Serio, to już się nudne stało.

0

Link do transmisji macie na oficjalnej stronie FIFY: http://www.fifa.com/ballondor/live/index.html?intcmp=newsreader_news_caption

0

@Timot3i: Przeczytałeś w ogóle artykuł?

0

@baardzoniskaa: Nie było informacji o tym, że zaakceptował zaproszenie, więc pewnie nie.

0

@juliancarax: Tekst musiał się odblokować przez przypadek, przy okazji moderacji innych komentarzy. Już jest tak, jak powinno.

Standardy są niezmienione i czasami zdarzają się błędy, każdemu. Dlatego następnym razem wrzuć na luz i zgłoś jeszcze raz taki komentarz, a nie już się doszukujesz "podwójnych standardów", jak to nazywasz.

0

@ryzy21: Dzięki za informację, już poprawione. Następnym razem uzyj w takim przypadku formularza kontaktowego, bo taki komentarz może zostać przeoczony.

0

@blaugrana_majki:

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat kupna koszulki Barcelony Regal: http://www.fcbarca.com/forum/viewtopic.php?p=405867#p405867

0

@adekatp: Był news na stronie na ten temat i film jest w trakcie tłumaczenia.

0

@Stelios23: Dobre pytanie, muszę trochę poszukać jeszcze na ten temat :)

0

Nie będziemy wyłączać komentarzy, bo większość dyskusji jest sensowna. Każdy przejaw idiotyzmu będzie tępiony jednak z najwyższą surowością, dlatego sugeruję zastanowić się dwa razy przed pisaniem głupot.

0

@zidaunbpe: Masz rację, acz wcześniej SPORT informował, że to był to dwucentymetrowy guz. Tak czy tak, dzięki za informację.

0

Na logikę, nawet jeśli ktoś nie pamięta, że hiszpańskie Prima Aprillis jest 28 grudnia. Kto o zdrowych zmysłach robiłby sobie żarty z tak poważnego tematu. Pomyślcie chwilę, zanim napiszecie takie głupoty. Naprawdę...

0

Chłodno analizując chyba najbardziej prawdopodobnym kandydatem na zastępce Tito jest Luis Enrique. Nie jest nigdzie aktualnie zatrudniony, a to człowiek tego samego typu, co Pep i Tito. Cały czas zachowana będzie kontynuacja projektu.,

0

Gdyby wejsc jeszcze w dalsze dywagacje, to trzeba postawic pytanie czy 150 milionow euro, jakie otrzyma Barcelona za 5 lat nie jest za niska kwota. Ostatnio nowa umowe sponsorska z Etihad podpisal Arsenal i za piec lat dostanie 160 mln funtow. Fakt, ze dochodzi jeszcze prawo do nazwy stadionu, ale z calym szacunkiem dla klubu, jest to zespol, ktory przez ostatnie lata nie zdobyl nic. Ani w kraju, ani na arenie miedzynarodowej, a umowe maja duzo lepsza.

0

@lukinho: jest taka zasada, ze najpierw sie czyta artykul na temat ktorego sie wypowiada.

0

Długość przerwy zależy od stopnia naciągnięcia mięśnia. Podany przez nas wariant jest optymistyczny. Trzeba poczekać na oficjalny komunikat klubu.

0

Link do meczu macie w artykule - wysilcie się i przeczytajcie go chociaż przed pisaniem komentarzy

0

Z tego, co było widać Fabregas naciągnął mięsień przywodziciela. Jeżeli tak faktycznie było, to około dwa tygodnie przerwy go czekają.

0

@delfin666: No właśnie się popisałeś swoim wysokim poziomem profesjonalizmu. Jeżeli uważasz, że karny powinien być to proszę bardzo. Ja mam inne zdanie i na siłę przekonywać nikogo nie będę.

0

@delfin666: Po pierwsze trochę kultury, dobre wychowanie zobowiązuje. Po drugie trafił jednocześnie w piłkę i nogi i sędzia nie podytkowałby karnego tak czy tak. Gdyby chciał to zrobić, to odgwizdałby przewinienie od razu po interwencji bramkarza. Nawet liniowy nie sygnalizował.

0

@el pelusa: Prawda jest taka, że jak Cristiano odnosi kontuzję, to tutaj masa osób bije taką samą pianę na niego i życzy wszystkiego co najgorsze, tak jak robi to jakaś część kibiców Realu w kierunku Messiego. Wszędzie znajdzie się normalne osoby i idiotów, niezależnie od drużyny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?