0

Pełny terminarz Barcelony jest już na stronie w odpowiednim dziale. Całkowity dla Ligi pojawi się na dniach, bo nie jest łatwo przeklepać ręcznie do systemu 380 meczów ;)

0

Terminarz na stronie jest w trakcie uzupełniania. Za około pół godziny-godzina, będzie już kompletny

0

Pełny terminarz meczów Barcelony pojawi się na stronie jeszcze dzisiaj: http://www.fcbarca.com/sezon/terminarz

0

Warto pamietac, ze na sprzedazy Villi klub oszczedza 11 mln netto pensji zawodnika. Nie da sie ukryc, ze kwota odstepnego jest smiesznie niska, ale jezeli ostatecznie zastajemy taki obrot spraw, to warto przeanalizowac te kwestie od drugiej strony.

Zarzad mowi, ze nie sprzeda pilkarza za mniej niz 10 milionow, a ostatecznie idzie za max 5. Czy to wskazuje na nieudolnosc negocjacyjna? I tak i nie. Dlaczego nie? Analizujac sezon warto pamietac, ze Villa gral malo i niejednokrotnie taki fakt bardzo dziwil. Jezeli polaczyc ten fakt z niska kwota transferu wychodzi jeden wniosek: Tito i sztab wyraznie nie chcieli miec Davida w skladzie przez co musieli go gdzies wcisnac na sile. Byc moze nie bylo za duzo chetnych i stad akceptacja tak slabych warunkow. Ale moglobyc rownie dobrze inaczej i zarzad sie po prostu nie popisal.

Bardzo mnie ciekawi komentarz kogos z klubu w tej sprawie.

0

Edytowanie komentarzy się pojawi już niedługo.

0

Takie domysły można snuć non stop, a i tak wszystko się okaże dopiero jak głos w tym wszystkim zabierze Thiago. Pozostaje wziąć na wstrzymanie, póki co jest zawodnikiem Barcelony i tyle.

0

Akurat Eto'o chyba tak łatwo nie odpuści pieniędzy ;)

0

W taki sposób, to ja zaraz mogę wysmarować artykuł na stronie, że Barcelona stara się o Murawskiego. Byłby tak samo wiarygodny.

0

Na jakiej podstawie twierdzisz, ze perspektywiczny? Nie kazdy wychowanek Barcy to potecjalna gwiazda. Chlopak nie gral nic caly sezon i nikt trzezwo myslacy nie zaplaci takich pieniedzy.

0

Taki wywiad lepiej opublikować z lekkim opóźnieniem, ale porządnie go przetłumaczyć. Treść się nie przedawni.

0

Widzę, że mamy ogrom ludzi z umiejętnością szybkiego czytania...

0

Filmik już poprawiony, omyłkowo nie to wideo zostało dorzucone :)

0

Sprawdź w ustawieniach konta czy masz włączone powiadomienia o nieprzeczytanych artykułach: http://www.fcbarca.com/konto/edytuj-profil.html

0

Jeżeli coś napiszesz to skontaktuj się z kimś z redakcji i wyślij ów tekst. Jak przejdzie "weryfikację" wewnętrzną to pojawi się na stronie.

0

Niestety, ale Benedito jest populistą, co już pokazał podczas ostatnich wyborów, dlatego z dystansem trzeba podchodzić do tego, co mówi.

0

Ale w tym jest nasza rola, by w pewien sposób "edukować". Przedstawienie dwóch stron sytuacji może dać do myślenia każdej osobie i na przyszłość będzie bardziej racjonalnie podchodzić do danego tematu.

0

Myślę, że "W obronie XYZ" niekoniecznie jest na miejscu, bo nie wszystkie artykuły muszą być obronne. Czasem warto rzucić paroma oskarżeniami ;)

A tak serio mam nadzieję, że zachęci to niektóre osoby, do napisania paru słów i wtedy seria "Głos czytelnika" czy coś w tę deseń jest jak najbardziej mile widziana i do zrealizowania :)

0

Wysoka jakosc gry zapewne utrzymalaby sie jeszcze kilka lat przy ciaglym zadluzaniu sie, ale taka polityka prowadzi do nieuchronnego upadku - predzej czy pozniej. FC Barcelona to poniekad firma i trzeba sie z tym pogodzic, a tylko ustabilizowana plynnosc finansowa pozwala na dalszy rozwoj. Zarzadzajac takim gigantem nie tworzy sie planow na bliska przyszlosc tylko daleka.

W ostatnich latach Barca wygrala bardzo duzo, ale nie da sie utrzymac na szczycie non stop. Dlatego jest teraz swietny moment do wyjscia na prosta pod wzgledem ekonomicznym, bo majac solidne fudamenty klub moze sie rozwijac.

Nie pochwalam wszystkich dzialan zarzadu Rosella, ale udaje im sie wykorzystac potencjal marketingowy klubu, a w tym od zawsze bylismy daleko z tylu za Realem czy Manchesterem United.

0

W la Masii mieszkaja adepci wszystkich sekcji Barcelony, nie tylko pilki noznej. Sa tam nawet specjalne pokoje z wiekszymi lozkami dla mlodych koszykarzy.

0

Prawdę mówiąc więcej na razie w tym gdybania dziennikarzy niż rzeczywistości. Trzeba poczekać na zakończenie turnieju, ot co.

0

Rozumiem, że wedle Twojej definicji kibice Barcelony łamiący regulamin powinni być bezkarni, a kibice innych drużyn banowani z miejsca? To ja Tobie życzę powodzenia.

Co do Twojego komentarza, to swoje domysły o domniemanych problemach zdrowotnych dolnej części ciała danego użytkownika możesz mu wysyłać w prywatnej wiadomości. Nie odnosi się to do artykułu i zostało usunięte. Koniec tematu.

0

Jak masz lepszy link to podeślij i się podmieni w artykule.

0

Nie ma w tym żadnej tajemnicy i spisku, dlatego nie widzę problemu w napisaniu czegoś takiego.

0

Dla wszystkich "oburzonych" o godzine publikacji newsa.

Po pierwsze: Poddzialem zajmuja sie maksymalnie dwie osoby. Mecz odbyl sie w niedziele o 12:40 i akurat zadna z nich go nie ogladala, by moc od razu napisac podsumowanie. Taka mozliwosc pojawila sie dopiero sie w poniedzialek rano, tak wiec nawet nie 24h po rozpoczeciu meczu, a nie 2-3 dni jak pisza niektorzy.

Po drugie: Wczorajszy mecz ogladalem na zywo stad news bezposrednio po meczu.

Po trzecie: Dlaczego nikt inny nie wrzucil podsumki pierwszego meczu? Bo trzeba miec chociaz troche pojecia o tym, co sie pisze, a pisanie na odwal sie jest bez sensu, dlatego lepiej poczekac.

Po czwarte: Ze swojego rytmu dnia nikomu tlumaczyc sie nie bede, ale ja niedziele preferuje na odpoczynek niz siedzenie przed komputerem. Wystarczy mi tego w tygodniu. Goraco polecam, pada bo pada, ale swieze powietrze dobrze dziala i rozluznia napiecie.

0

W chwili rozpoczecia mandatu Rosell i spolka mial ogromne poparcie w Hiszpanii, ktore obecnie wydaje sie, ze lekko spadlo. Mimo tego wydaje sie miec wieksze poparcie od Laporty, ktory pod koniec swojego mandatu mial juz bardzo niemile widziany. To sa jednak tylko moje wrazenia na podstawie lektury dyskusji czy rozmow z ludzmi w Barcelonie.

0

Ile lat można ciągnąć na zadłużaniu się?

0

Reszta wypowiedzi jest w trakcie tłumaczenia. Niebawem będzie zaktualizowany artykuł.

0

Zgadza się, gra pięciu zawodników, tylko za optymistyczną matematykę dokonałem. Dzięki za zwrócenie uwagi.

0

Zgadza się. Myśli człowiek o finale ligi i pisze bzdury. Poprawione w artykule, dzięki za zwrócenie uwagi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?