Ja tylko cały czas nie mogę tego zrozumieć, że kogoś to jeszcze dziwi. Od samego początku było mówione, że Barca szykuje się na Gampera i tam chce zrobić wielką fetę związaną z debiutem Neymara, dlatego do Polski nie przyjedzie.
Tekst jest Twój, tu nie było żadnej współpracy ;) Ja tylko ustalałem termin i formę publikacji. Dzięki jeszcze raz za felieton, bo bardzo zależy nam na aktywizacji użytkowników na stronie.
Znakomita większość użytkowników (w tym ja) praktycznie nie wiedziała o istnieniu takiego trenera. Warto przybliżyć jego sylwetkę i czegoś się dowiedzieć, prawda?
Wolność słowa polega na tym, że nawet jak ktoś jest idiotą (ogólnie, bez konkretnych osób) to nie znaczy, że trzeba mu zakazać pisać. Dopóki nikt nikogo nie obraża, bądź nie łamie regulaminu nie możemy go wyrzucać.
Spamera nie ma od kilkunastu dni, wzmocnilismy zabezpieczenia i daje to efekty. Jeżeli masz pomysł jak coś ulepszyć / poprawić / zmienić to czekam na prywatna wiadomość. Jestem otwarty na wszelkie propozycje.
Nie jest to żadna oficjalna informacja, ale nie nastawiajcie się na przyjazd Neymara. W tym roku klub bardzo nastawia się na Puchar Gampera, który jest z Santosem, i tam ma być wielkie święto związane z debiutem Neymara w koszulce FCB. Z marketingowego punktu widzenia nie nastąpi to ani w Monachium, ani tym bardziej w Gdańsku.
W ankiecie mogli głosować jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu i każdy mógł oddać tylko jeden głos. Na koniec spośród osób, które oddały głosy odbyło się losowanie. Zmienne IP nie ma tu nic do rzeczy.
No w końcu nie robimy tego wszystkiego dla siebie tylko dla czytelników. Pojawiały się głosy o takim artykule, przedyskutowaliśmy to na szybko w redakcyjnym gronie i dzisiaj wypuściliśmy newsa. Jeżeli odzew w przyszłości będzie pozytywny, to jest szansa, że zagości to u nas na dłużej.
0
http://shop.fcbarcelona.com/stores/barcelona/products/kit_selector.aspx?pid=131410&portal=&cmp=
0
Ja tylko cały czas nie mogę tego zrozumieć, że kogoś to jeszcze dziwi. Od samego początku było mówione, że Barca szykuje się na Gampera i tam chce zrobić wielką fetę związaną z debiutem Neymara, dlatego do Polski nie przyjedzie.
0
Mecz jest o 21:30. W terminarzu był błąd, już zostało poprawione.
0
Oba mecze nie są rozgrywane w Hiszpanii, więc nie ma to nic do rzeczy. Prawdopodobnie mecz z Valerengą zostanie poprzedzony minutą ciszy i tyle.
0
Może kupili sobie koszulki Bayernu, bo są sezonowcami ;)
0
Tekst jest Twój, tu nie było żadnej współpracy ;) Ja tylko ustalałem termin i formę publikacji. Dzięki jeszcze raz za felieton, bo bardzo zależy nam na aktywizacji użytkowników na stronie.
0
Administratorów, nie redaktorów, już tu wystarczy ;)
0
Znakomita większość użytkowników (w tym ja) praktycznie nie wiedziała o istnieniu takiego trenera. Warto przybliżyć jego sylwetkę i czegoś się dowiedzieć, prawda?
0
Czytałeś artykuł?
0
Teraz jest już właściwe zdjęcie ;)
0
Przez "H". G wymawiane jako "Dż" jest w katalońskim.
0
Wolność słowa polega na tym, że nawet jak ktoś jest idiotą (ogólnie, bez konkretnych osób) to nie znaczy, że trzeba mu zakazać pisać. Dopóki nikt nikogo nie obraża, bądź nie łamie regulaminu nie możemy go wyrzucać.
Spamera nie ma od kilkunastu dni, wzmocnilismy zabezpieczenia i daje to efekty. Jeżeli masz pomysł jak coś ulepszyć / poprawić / zmienić to czekam na prywatna wiadomość. Jestem otwarty na wszelkie propozycje.
0
Nasza wina jest niepodważalna
0
Nie jest to żadna oficjalna informacja, ale nie nastawiajcie się na przyjazd Neymara. W tym roku klub bardzo nastawia się na Puchar Gampera, który jest z Santosem, i tam ma być wielkie święto związane z debiutem Neymara w koszulce FCB. Z marketingowego punktu widzenia nie nastąpi to ani w Monachium, ani tym bardziej w Gdańsku.
0
Enrique prowadził z dużym powodzeniem Barcę B. Guardiola podobnie nie miał żadnego doświadczenia na arenie międzynarodowej, a jednak dostał zaufanie.
0
@lukinho: Aby moc wyciagnac wnioski, trzeba polec. Kazda porazka uczy czegos nowego.
0
Błąd został poprawiony. Dzięki za informację.
0
Dzięki za pomysł. Przemyślimy go.
0
http://www.fcbarca.com/49016-rozpoczyna-sie-liga-mistrzow-2013-2014.html o tym mówisz?
0
W ankiecie mogli głosować jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu i każdy mógł oddać tylko jeden głos. Na koniec spośród osób, które oddały głosy odbyło się losowanie. Zmienne IP nie ma tu nic do rzeczy.
0
Też uważam, że jest to szukanie dziury na siłę
0
Stara sportowa zasada mówi: Nazwiska nie grają.
0
Wywiad z Rosellem będzie za około godzinę na stronie.
0
Bo tak jest i nikt sie z tym nie kryje. Sport i MD sa prokatalonskie, a Marca i AS promadryckie. Dlatego wymieniane sa obie pary jako kontrast.
0
http://www.fcbarca.com/49176-rummenigge-poinformowal-ze-skorzysta-z-klauzuli-odstepnego.html ?
0
No w końcu nie robimy tego wszystkiego dla siebie tylko dla czytelników. Pojawiały się głosy o takim artykule, przedyskutowaliśmy to na szybko w redakcyjnym gronie i dzisiaj wypuściliśmy newsa. Jeżeli odzew w przyszłości będzie pozytywny, to jest szansa, że zagości to u nas na dłużej.
1
http://www.fcbarca.com/49162-poranny-przeglad-prasy.html
0
Mea culpa, zgadza się. Poprawione.
0
Reklamacje odnosnie sprzecznych argumentow kieruj do Zarzadu.
0
Przerwa na mecze reprezentacyjne.